461956980ac1d9cb47f45a64e6445260
Pomocnik
Sugestia

626 Agra 2019-09-09 3

Prognoza z kart Lenormand na wrzesień 2019

Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...421 3.90 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Sprawdź swoją prognozę z kart Lenormand na wrzesień... Może zakochasz się, albo wybrać pieniądze?


Baran

Miesiąc przeciętny i to raczej pod każdym względem. Na razie bez wsparcia losu  barany wielkich sukcesów nie osiągną. Jeśli będą chciały coś zdziałać to będzie konieczny wzmożony wysiłek. Zdrowie takie sobie. Przydałoby się więcej energii.

Byk

Byki będą z determinacją działać i pokonywać kolejne progi. Nawet to co było kiedyś trudne teraz się uda. Będą zdyscyplinowane, cierpliwe i wytrwałe. Młode byczki dojrzeją i spoważnieją. Byki mogą też utonąć w marzeniach. Może też głębiej zainteresują się ezoteryką, astrologią lub naukami pokrewnymi.

Bliźnięta

Bliźnięta musza uważać na zdrowie, bo los im rzuca kłody pod nogi. Mogą być osłabione i pozbawione energii. W dodatku grożą im nałogi, a oszuści tylko będą czekać by je omotać. Uważać trzeba będzie i w pracy i w życiu prywatnym. W miłości tak sobie.

Rak

Raki wykażą się w tym miesiącu cierpliwością, uporem i dyscypliną. Mogą śmiało planować i dążyć do celu. Nie osiągną go szybko, ale za to rezultat będzie trwały, a one będą z wyników zadowolone.  Zdrowie niezłe.

Lew

Lwy czeka dość spokojny miesiąc bez większych wrażeń. Losy im nie szkodzi ale też i nie pomaga. Wszystko co osiągną będzie wyłącznie ich zasługą. Niektóre lwy powinny uważać na niespodzianki, bo te mogą być niemiłe. Uwaga na zdrowie.

Panna

Panienki czeka praca i wzmożony wysiłek, który przyniesie im i profity i satysfakcję. Mogą z powodzeniem planować, bo wszystko co zechcą zrealizują o ile zabiorą się do roboty. Los im sprzyja i dodaje cierpliwości, uporu, determinacji. Mogą liczyć też na pomoc osób starszych i szefa. Niektóre panny mogą zostać oszukane, albo oszukują same siebie. Powinny też uważać na nałogi i mrzonki.

Waga

Wagi czeka raczej nijaki miesiąc. Nie wszystkie jednak. W większości nic wielkiego nie osiągną i zadowolone będą gdy się skończy. Niektóre wagi powinny uważać na własne bezpieczeństwo, a i tak coś może wyskoczyć. Niektóre poczują ciężar lat.

Skorpion

Skorpiony w tym miesiącu mogą sporo dokonać. Będą zdyscyplinowane i będą działać konsekwentnie. Mogą oczekiwać sukcesów, ale raczej nie przyjdą one szybko. Niektóre zwłaszcza starsze mogą wziąć ślub, wyjechać za granicę lub podpisać korzystną umowę. Zdrowie się poprawi.

Strzelec

Strzelce odczują spadek energii i to im się wcale nie spodoba. Powinny unikać wysiłku fizycznego i miejsc gdzie wszyscy kaszlą i siąkają. To nie czas na uprawianie sportu, ani na stresy. Tych ostatnich trzeba będzie unikać. W pracy możliwe komplikacje.

Koziorożec

Koziorożce będą zadowolone. Energia i werwa będzie to i spojrzą na wszystko łaskawym okiem. Mogą im się udać podróże zagraniczne i kontakty z obcokrajowcami. Mogą być zadowolone z podpisanych umów, wygranych spraw w sadzie. Mogą też założyć obrączki. W pracy raczej powodzenie.

Wodnik

Wodniki mogą być nieco znudzone, ponieważ niewiele się będzie działo. Za to mogą mieć energii za dwóch i ambicji nie mniej by wykazać się np. w sporcie. Powinny tylko uważać by nie łamać przepisów. Mogą je spotkać niemiłe niespodzianki. W miłości trochę smutno.

Ryby

Niektóre ryby czeka burza z piorunami. Część ryb czeka rewolucja w uczuciach, nawet koniec związku. W pracy też pod górkę i w finansach. Uwaga na nałogi i oszustwa.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Agra, odwiedzin: 626
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.