Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

7979 Kumczo 2019-09-04 2

Wibracje numerologiczne na wrzesień 2019

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sparwdź swoje wibracje numerologiczne na wrzesień 2019


Dla wibracji 1

Praca: Wspomnienia z dawnych lat. Niektóre jedynki może odwiedzić ktoś z dawnej pracy. Dla tych jedynek co szukają pracy, to może być powrót do byłej pracy, lub przeniesienie na stanowisko, które już wykonywaliście w przeszłości. Miła atmosfera podszyta energią wspomnień.

Finanse: Wasza siła przebicia, siła woli, nie pozwoli na zastój i czekanie aż samo przyjdzie. Będziecie aktywni, kreatywni, poszukując nowych dróg rozwoju. Lubicie być niezależni, więc zadbacie też o sprawy finansowe będąc panem swego losu.

Uczucia: Uczuciowo wycofanie, taki czas oczekiwania, odkładania na potem. Nie będziecie czuli się komfortowo w tych sprawach, okres apatii, niezadowolenia, niejasnych sytuacji w związkach, uczucie wzajemnej wrogości. Jedynki lubią być w centrum zainteresowania, inaczej czują się opuszczeni i samotni, ale warto zastanowić się i spojrzeć z innej strony tak aby sprawy ważne, stały się mniej ważne.

Zdrowie: Oprócz takiego złego samopoczucia uczuciowego, uważać na układ moczowy, nerki, gardło. Co od Was odejdzie?

Sprawy związane z urzędami, sądami: Coś co związane było z prawem, legalizacją dokumentów, rejestracja swojej działalności, firmy, to już nareszcie będziecie mieli za sobą. Możecie także przekazać władzę innym, przestaniecie kontrolować, krytykować, oceniać, sytuację w jakiej się znaleźliście, gdyż wasza postawa kontroli przynosi przeciwny efekt do zamierzonego.

Co z Wami zostanie?

Jedynki będziecie się zamartwiać, wyolbrzymiać wszystko. Nieprzespane noce i natłok pesymistycznych myśli. Brak wiary w siebie, złe sny, cierpienie psychiczne, no to może doprowadzić do depresji.

Co pojawi się nowego?

Ktoś młody o wrażliwym, romantycznym sercu. To może być miłe spotkanie, zaproszenie od kogoś, miła ciepła atmosfera w jakimś towarzystwie. Pojawi się transformacja emocjonalna, potrzeba miłości.

Przesłanie z kart Mądrość ukrytych królestw: Karta Król koni pojawiła się dla Was jedynki po to, że bez wątpienia pojawi się jakaś osoba, lub okoliczność aby pomóc Wam w staraniach zamierzonego celu. Pojawi się jakiś sprzymierzeniec, który pomoże w spełnieniu waszych marzeń, tylko nie zamykajcie się na tych, którzy pojawią się by was wesprzeć.

 

Dla wibracji 2

Praca: W pracy niektóre jedynki mogą być kontrolerami, czy sprawować nadzór. To będzie miesiąc wyłapywania nadarzających się okazji, ale też uważajcie na nieuczciwych fałszywych ludzi, którzy będą chcieli was przechytrzyć. Wasze działania powinny opierać się na dyplomacji i szczerości.

Finanse: Finansowo utrzymanie z waszego dobrze postawionego stanowiska, dla niektórych to wyższe stanowisko w policji, sadownictwie, wyższej uczelni. W tych sprawach będziecie rozsądni, odpowiedzialni, obiektywni.

Uczucia: Uczucia skierujecie w tym miesiącu na młodą osobę, może to będzie wasze dziecko, wnuk, a może otrzymacie jakieś pomyślne informacje, wiadomości, które wprawią was w zachwyt, lub zdziwienie.

Zdrowie: Ogólnie zdrowie powinno wam dopisywać, energia i witalność, ale uważać na przeziębienia i układ odpornościowy.

Co od was odejdzie?

Szanse na uznanie zawodowe, czyli awans, nagroda, premie, wyróżnienia. Może będziecie bardziej leniwi, nie będziecie się zbytnio starać i dlatego, tych wyróżnień może nie być w tym miesiącu.

Co z wami zostanie?

Odpowiedzialne stanowisko, aktywność, energia do działania. Będziecie autorytetem nie tylko w sprawach zawodowych, ale i rodzinnych.

Co pojawi się nowego?

Jakaś porażka, konflikt, sytuacja przez którą poczujecie się zawstydzeni lub przegrani, pomimo, ze to będzie wasze zwycięstwo poprzez waszą władczość, upór, odwet.

Przesłanie z kart Mądrość ukrytych królestw: Mistrz analizy-Dwójeczki macie dostrzegać głębsze znaczenie tego co pojawi się w waszym życiu. Patrzcie uważnie i zwracajcie uwagę na szczegóły, nawet na najdrobniejsze elementy spotykane na waszej drodze. Wielkie gesty niech zostaną na potem, teraz tak naprawdę liczą się najmniejsze uczynki.

 

Dla wibracji 3

Praca: Trójki mogą mieć wewnętrzne potrzeby zmiany w aspekcie pracy. To będzie taki rodzaj wyzwania jaki stawia wam dusza ujawniająca swoje tęsknoty i pragnienia pod wpływem niespodziewanych impulsów. Taki zew inny dla każdego, ponieważ każdy jest od czegoś zależny, uwarunkowany więc te zmiany nie nie będą takie łatwe.

Finanse: Jesteście pod ochroną Kosmosu, więc szczęście powinno wam dopisywać. Ufacie losowi, że zawsze wam pomoże w razie potrzeby. Miesiąc szczęścia, optymizmu pomyślnych sukcesów.

Uczucia: Uczucia skierujecie na rodzinę, na jej szczęście, spełnienie, radość. To może być miesiąc spotkań w rodzinnym gronie, śluby, wesela, okres radości, zgody, harmonii małżeńskiej.

Zdrowie: Zwrócić uwagę na układ hormonalny, układ krążenia. Niektóre trójeczki mogą odczuwać dolegliwości kończyn górnych, niedrożność jelit, choroby zakaźne.

Co od was odejdzie?

Odejdą od was kłopoty z dziećmi, podróże, źle podjęte decyzje, lekkomyślność, nieodpowiedzialność. Ryzykanctwo i szalone pomysły w tym miesiącu nie powinny mieć miejsca.

Co z wami zostanie?

Spotkania towarzyskie ze znajomymi. Jakieś uroczystości czy to imieniny, czy urodziny. Ogólnie radość, zadowolenie, świętowanie ukończenia jakichś planów, rozmów.

Co pojawi się nowego?

Siła wewnętrzna i zewnętrzna. Aktywność, witalność, możliwe, że uprawianie jakiegoś sporu, wysiłku fizycznego. Odwaga, namiętność i takie naturalne czerpanie przyjemności.

Przesłanie z kart Mądrość ukrytych królestw: Strażniczka Wagi -mówi, że nadszedł czas abyś zrobiła sobie trójeczko przerwę,nie pędź tak przed siebie. Uczyń wszystko co konieczne, by przywrócić w swoim życiu równowagę. Uwolnij się od osób, które wywracają twoje życie do góry nogami.

 

Dla wibracji 4

Praca: Czwórki we wrześniu mogą wszystko przejaskrawiać, wyolbrzymiać, wasz stan emocjonalny może być w nie najlepszym stanie. Jakiś stan przygnębienia będziecie przechodzili, ale trzeba też uważać bo niektóre czwórki mogą utracić pracę, inni będą rozwijać się intelektualnie.

Finanse: Finansowo pewne sprawy ulegną wyjaśnieniu, możliwe że potrzebne będą jakieś wyjaśniające dokumenty, pisma, które trzeba będzie dostarczyć w kwestii finansowej. Wszelkie rozmowy, negocjacje zakończą się pomyślnie.

Uczucia: W uczuciach udany miesiąc w związkach partnerskich i rodzinnych. Okres harmonii, wzajemnego zaufania. Wiara i nadzieja w lepszą przyszłość was nie opuści.

Zdrowie: Układ oddechowy i nerwowy. Kończyny górne, dolegliwości reumatyczne, problemy z oddychaniem na tle emocjonalnym, choroby serca, ciśnienie.

Co od was odejdzie?

Odejdzie od was milczenie, brak komunikacji, czyli jeżeli z kimś długo nie rozmawialiście, to w tym miesiącu to się naprawi. Wszelkie pojawiające się przeszkody ten miesiąc ominą. To będzie takie ruszenie do przodu.

Co z wami zostanie?

Nowe perspektywy i horyzonty. Zła passa zostanie przełamana, a pojawią się nowe możliwości. Pozostaną z wami dzieci, możliwe ze będziecie się nimi zajmować i opiekować.

Co pojawi się nowego?

Musicie uważać, żeby was ktoś nie okłamał, może być bardziej przebiegły od was i możecie doznać jakiejś straty, porażki, upokorzenia.

Przesłanie z kart Mądrość ukrytych królestw: Książę Tęczy-przypomina o prawie rekompensaty i prawie otrzymywania. Musisz określić jak bardzo angażujesz się, podążając swoją drogą. Czy dawałeś coś od siebie tylko po to by kontrolować? A może zbyt dużo dajesz i nie pozwalasz sobie na otrzymanie rekompensaty. Być może nadszedł czas, aby przestać dawać i przyjąć postawę osoby chętnej do otrzymywania czegoś od innych. Pogódź się z bezbronnością, to w niej tkwi ogromna siła.

 

Dla wibracji 5

Praca: W pracy stoicie na dobrej pozycji i pomimo oporu świata zewnętrznego zdecydowanie będziecie realizowali swoje cele i potrzeby. Jednak musicie uważać na swoją upartą postawę, gdyż taka walka nie pozwoli wam ruszyć do przodu, ani się cofnąć.

Finanse: Finansowo bez zmian, pewne nieporozumienia i konflikty powinny się rozwiązać, jednak unikajcie wydawania pośpiesznych sądów i opinii, niepotrzebnego gadulstwa i niedyskrecji. Pewne sprawy zachowajcie dla siebie, bądźcie asertywni.

Uczucia: Zmiany na lepsze, wewnętrzne uczucie radości i harmonii. Dobra atmosfera w pracy i w domu, udane pożycie, pasja pobudzająca do pracy twórczej. W związkach oboje partnerzy będą czuli się bezpiecznie i na swoim miejscu.

Zdrowie: Mogą wystąpić zaburzenia metabolizmu i wątroby, dysfunkcja układu moczowego i nerek. Uważać także na nerwice, depresje, uzależnienia.

Co od was odejdzie?

Odejdzie od was niepokój emocjonalny, zwątpienie, utrata nadziei i wiary w sens życia. Rezygnacja, strach, bezsenność.

Co z wami zostanie?

Ostrożność i brak zaufania, zostanie z wami postawa obronna oczekująca na atak z zewnątrz. Jakiś konflikt, stan zagrożenia wynikający z przeszłości, który już minął, ale nadal wewnętrznie z wami pozostanie.

Co pojawi się nowego?

Możecie doznać takiego uczucia pyrrusowego zwycięstwa, które zostało okupione nadmiernym kosztem, emocjami. Lepiej iść zawsze na ugodę, nie zawsze problemy można rozwiązać za pomocą miecza.

Przesłanie z kart Mądrość ukrytych królestw: Feniks-Wskrzeszenie, poddanie się zmianom będzie przyświecało wam w tym miesiącu. Ponownie odrodzicie się, pomimo że możecie mieć uczucie porażki. Być może nie chodzi tutaj o żadne niepowodzenie, ale o to, że nadszedł czas, aby dokładnie przyjrzeć się swojemu położeniu. Możliwe, że coś was zmęczyło i intuicyjnie czujecie, że to odpowiedni moment, aby pójść do przodu i spróbować czegoś nowego.

 

Dla wibracji 6

Praca: Praca pod względem stabilizacji materialnej. Grono ludzi objętych wspólnym celem, interesem, pracujących dla wspólnego dobra. Nie powinniście uskarżać się na swój los, aczkolwiek przydałby się jakieś zmiany, o których czasami myślicie, ale nie macie odwagi coś z tym zrobić.

Finanse: W finansach jakieś obciążenia obowiązkami, pracą. Odpowiedzialność za coś, lub kogoś, wywieranie presji z zewnątrz, co powoduje wasze przemęczenie i potrzebę odpoczynku. Może być ciężko finansowo, ale dacie radę ukończyć jakieś zadanie do końca.

Uczucia: W uczuciach jakieś informacje, wiadomości sprawią wam radość. Może to jakieś zaproszenie na imprezę, spotkanie towarzyskie, które was zaskoczy i trzeba będzie szybko się zdecydować czy chcecie iść, czy nie. Idźcie będzie miło i zabawnie.

Zdrowie: Zdrowotnie dolegliwości reumatyczne, kręgosłupa, nieżyt żołądka, alergie i zatrucia pokarmowe.

Co od was odejdzie?

Odejdzie od was przerost ambicji i chęć sprawdzenia się w sytuacjach niebezpiecznych. Jakaś kłopotliwa sytuacja będzie wymagała większej rozwagi i wnikliwości, aby nie skompromitować się w oczach otoczenia.

Co z wami zostanie?

Dalekowzroczność, odwaga i pewność siebie. Wybierzecie się w podróż lub podróż duchową, polegającą na świadomym wyborze drogi, która jest dla was odpowiednia. Będziecie zdecydowani, dobrze radząc sobie z przeciwnościami.

Co pojawi się nowego?

Dla niektórych szóstek to może być dobra wiadomość o zapłodnieniu, o ciąży nagłej i niespodziewanej. Uwolnicie się od czegoś, pojawią się zmiany i nowe możliwości.

Przesłanie z kart Mądrość ukrytych królestw: Kosmos - Pojawia się w roli sprzymierzeńca i symbolizuje kreatywność we wszelkiej postaci. To znak, aby skupić swoją uwagę na twórczych projektach, a okażą się one sukcesem. Otwórzcie się na źródło kreatywności, które znajduje się głęboko w Tobie. Bądź też świadom swoich myśli i działań i nie ustawaj w dążeniu do swych celów.

 

Dla wibracji 7

Praca: W pracy sukces finansowy. Otrzymacie wyróżnienie, nagrodę, większą premię, a może podwyżkę. Tu w zależności od zwierzchnika, jak was oceni i potraktuje, taka będzie nagroda.

Finanse: Wiara w siebie i swoje możliwości. Dobre wyczucie w interesach. Wszelkie trudności i problemy finansowe powinny być rozwiązane i pokonane.

Uczucia: Uczuciowo będziecie kierowali się rozsądkiem i doświadczeniem życiowym. Nie będziecie wylewni, raczej wycofani od świata zewnętrznego, stając się chłodni, asertywni, pogodzeni z przeszłością.

Zdrowie: Siódemkom energii nie brakuje, ale w tym miesiącu może być spadek energii życiowej organizmu, zmęczenie, skłonność do przeziębień. Dolegliwości kończyn górnych, zaburzenia rytmu serca, układ hormonalny.

Co od was odejdzie?

Odejdzie od was natłok wydarzeń, informacji, wiadomości, gdzie trzeba było szybko działać, podjąć decyzję, żeby konkurencja nie sprzątnęła wam nadarzającej się okazji.

Co z wami zostanie?

Optymizm, siła życiowa i zaufanie do losu. Nadzieja na lepsze jutro. Będziecie mieli ochronę w tym miesiącu od Wszechświata i wiarę w dobrą gwiazdę, która wam przyświeca.

Co pojawi się nowego?

Intuicja i kontakt z podświadomością. Wyciszenie, zaduma nad swoim życiem, nad popełnionymi błędami. To będzie czas na zweryfikowanie swojego postępowania i poszukiwanie swojej drogi życiowej.

Przesłanie z kart Mądrość ukrytych królestw: Strażniczka Wagi mówi, że nadszedł czas abyś zrobiła sobie siódemko przerwę, nie pędź tak przed siebie. Uczyń wszystko co konieczne, by przywrócić w swoim życiu równowagę. Uwolnij się od osób, które wywracają twoje życie do góry nogami. Przywróć sprawiedliwość i równowagę na swojej drodze.

 

Dla wibracji 8

Praca: W pracy dla tych co pracują zapowiada się stabilnie, okres satysfakcji, zadowolenia i nowych szans. Jakieś plany, coś co zaczęliście dawniej, w tym miesiącu zaczną się urzeczywistniać. To będzie dobry czas na zakończenie ważnych spraw. Dla tych co szukają pracy pojawią się nowe szanse, nowe oferty.

Finanse: Finansowo zadbacie o dom i rodzinę, o własne potrzeby, ale możecie poczuć się samotnie.Ktoś z waszego otoczenia może wesprzeć was duchowo, spełnić rolę terapeuty w waszych problemach. Dla niektórych to najwyższy czas na odpoczynek, przejście na emeryturę.

Uczucia: Tu korzystanie z życia, tak właściwie to czujecie dobrobyt i niczego wam nie brakuje, ale jednak pomimo tego, wewnętrznie czujecie się samotni, chociaż jest wokół was pełno ludzi, rodzina, przyjaciele. Taka wewnętrzna pustka, którą może wypełnić jedynie drugi człowiek i jego miłość do was.

Zdrowie: Choroby związane z wiekiem i starzeniem się organizmu, problemy z układem rozrodczym, problemy dermatologiczne, uważać tez na wirusy i bakterie.

Co od was odejdzie?

Upieranie się przy swoich racjach i ciągła walka z przeciwnościami losu. Odsuniecie się od codziennej aktywności i zmienicie swoja postawę życiową.

Co z wami zostanie?

Poświęcenie się komuś, lub czemuś, takie oddanie, które nie jest kierowane przymusem moralnym, czy obyczajowym. Pozostanie z wami różnorodność reakcji, przeżywanych pozytywnie, jak i negatywnie.

Co pojawi się nowego?

Sprawy rodzinne, gdzie wy będziecie chcieli postawić na swoim. Będziecie aktywnie i dynamicznie działać, podejmując trafne decyzje. Zapowiada się szczęście rodzinne, możliwa uroczystość gdzieś w rodzinie, a może tylko miłe spotkanie w gronie rodziny.

Przesłanie z kart Mądrość ukrytych królestw: Pan Słowa włada wszelką komunikacją. Daje znak, że kiedy się pojawia jako Sprzymierzeniec, możecie spodziewać się porozumienia. Pamiętajcie jednak o prawie Dostatku i Pochwały. Gdy błogosławisz świat, to wówczas i ty będziesz błogosławiony. Gdy wypowiadasz afirmacje, wspomagające słowa, niosą one ze sobą energię, która powraca do ciebie w postaci fizycznej. Chwalcie, błogosławcie i afirmujcie, a tak się stanie.

 

Dla wibracji 9

Praca: Dla niektórych dziewiątek wrzesień będzie początkiem jakiegoś przedsięwzięcie, ryzykanctwo, wiara w swoje instynktowne wyczuwanie tego, co może być korzystne. Uważajcie jednak na swoje nieodpowiedzialne zachowanie, niedotrzymywanie terminów, obietnic czy zobowiązań.

Finanse: Korzyści finansowe przyniosą dziewiątkom zdolności artystyczne, ezoteryczne, intuicja, która będzie pomocna w określeniu przyczyny problemu. Zapowiadają się miłe spotkania, zaproszenia, a nawet mogą zdarzyć się niektórym oświadczyny.

Uczucia: Uczucia możecie zwrócić w kierunku młodych osób, dzieci, którymi trzeba będzie bardziej się zająć w tym miesiącu. Nieoczekiwane i nagłe wiadomości mogą dotyczyć nowego przedsięwzięcia, nowe widoki na pracę, coś co was wprawi w zachwyt, a nawet w zdziwienie i nie możecie pozostać obojętni na te informacje.

Zdrowie: Mogą objawić się choroby zwyrodnieniowe, dolegliwości kończyn górnych, wszelkiego rodzaju stany zapalne.

Co od was odejdzie?

Mniej będziecie skupieni na pracy, na wykonywaniu jej perfekt, na przywiązywaniu wagi do porządku, dokładności. Przestaniecie się izolować i skupiać na jednym, a bardziej otworzycie się na nowe przedsięwzięcia.

Co z wami zostanie?

Wytrwałe dążenie do celu i czas oczekiwania na wyniki. Na razie miesiąc utknięcia w martwym punkcie, nic nie da się przyspieszyć i nie trzeba ponaglać spraw napotykających na opór. Trzeba wierzyć w szczęśliwą gwiazdę, ze wszystko ruszy do przodu w odpowiednim czasie.

Co pojawi się nowego?

Uważać na uzależnienia od kogoś, lub czegoś, uleganie żądaniom innych, próżność i zachłanność. Środowisko w jakim przebywacie może być fałszywe, toksyczne i podstępne.

Przesłanie z kart Mądrość ukrytych królestw: Pani Pioruna w roli Sprzymierzeńca wniesie do waszego życia moc potężnych zmian. Oczekuj nagłej przemiany w swoim położeniu. Może wyłonić się sytuacja, której nie przewidziałeś, a dzięki niej otrzymasz życiową szansę. Czekają was niespodzianki, niekiedy szok, całkowita zmiana paradygmatu.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 7979
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.