Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

3127 Vera 2019-08-29 2

Horoskop astrologiczny biznesowy - wrzesień 2019

01 Vera
POLSKI 
Astrologia - horoskop Tarot Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...404 7.69 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

W Polsce nazwa wrzesień pochodzi od kwitnących w tym miesiącu wrzosów. Dawniej używano również nazwy pajęcznik od nici babiego lata.

Wrzesień kojarzy nam się z końcem wakacji, początkiem roku szkolnego, szarą codziennością, wybuchem wojny.... Energetycznie jesteśmy w większości miesiąca pod władaniem planety Merkury, w znaku praktycznej, drobiazgowej, analitycznej Panny.


1 wrzesień – niedziela

Mimo końca wakacji bardzo dobra aura dnia. Księżyc wchodzi do znaku Wagi, Merkury ustawia się w trygonie do Urana, Wenus w trygonie do Saturna. Nasze myśli będą pełne optymizmu a relacje z bliźnimi układać się będą bardzo poprawnie. Spotykać będziemy rodzinę, znajomymi, układać plany na nadchodzący rok szkolny, tworzyć ambitne plany.

 

2 wrzesień – poniedziałek

Początek nowego etapu w pracy i interesach. Większa część dnia upłynie w nastroju energicznej koniunkcji Słońca z Marsem, która przyniesie ciekawe pomysły i rozwiązania. Będziemy wykazywać się nadmiarem entuzjazmu i chęci współpracy. Niestety, wieczorem zweryfikujemy nasze plany i zamierzenia z powodu kwadratury Księżyca do Plutona oraz Wenus do Jowisza. Zwątpimy nieco w nasze umiejętności i siłę działania.

 

3 wrzesień – wtorek

Księżyc przechodzi z miłej, ugodowej Wagi w znak Skorpiona, niosąc zły nastrój, zamykanie się w swoich czarnych myślach, minorowe nastawienie do rzeczywistości. Dodatkowo opozycja Księżyca do Urana wprowadzi nerwowość i szybkie, niemiłe riposty czy negatywne działania. Na szczęście popołudniowa koniunkcja Merkurego z Marsem uratuje dzień rozbudzając nas intelektualnie, wprowadzając dobry nastrój i poprawiając humor.

 

4 wrzesień – środa

Dobra aura dnia dla biznesu. Księżyc w znaku Skorpiona i wiele pozytywnych aspektów Księżyca z Saturnem, Wenus, Neptunem i Plutonem spowodują, iż nasze działania będą kreatywne i przełożą się na sukces pod koniec dnia pracy. Zaszkodzić nam może jedynie opozycja Wenus do Neptuna, która rozleniwia i przeciąga działania w czasie.

 

5 wrzesień – czwartek

Kolejny, dobry dzień. Przejście Księżyca ze znaku Skorpiona do energicznego Strzelca, którym włada ekspansywny Jowisz, doda nam energii i animuszu a a trygon Merkurego z Saturnem wspierać będzie naszą pamięć, komunikatywność, umiejętności językowe. Będziemy odczuwać potrzebę niezależności i niechęć do poddawania się wszelkim ograniczeniom.

 

6 wrzesień – piątek

Zróżnicowane tranzyty spowodują, że dzień będzie trudny i emocjonalnie skomplikowany. Z jednej strony odczujemy wielką chęć do działania, a to z tytułu trygonu Słońca z Saturnem, z drugiej strony seria kwadratur Księżyca z Marsem, Słońcem, Merkurym, Neptunem i Wenus mocno skomplikuje realizację celów. Poranna kwadratura Merkurego do Jowisza też nie doda nam samoekspresji i wpływać będzie rozleniwiająco przed zbliżającym się weekendem.

 

7 wrzesień – sobota

Dzień nie nastraja optymistycznie. Przejście Księżyca do znaku Koziorożca, spowoduje, że nasze nastroje będą raczej minorowe i poddane surowej energii Saturna, władcy Koziorożca. Dodatkowo opozycja Merkurego do Neptuna osłabi nasza inteligencję i błyskotliwość. Na szczęście trygon Wenus do Plutona zachęci do spotkań towarzyskich, wyjazdów, spotkań....

 

8 wrzesień – niedziela

Wspaniały dzień na relaks i dobrą zabawę. Dopomogą nam w tym przyjazne aspekty Księżyca ze Słońcem, Marsem, Uranem i Neptunem. Jedynie koniunkcja Księżyca z Saturnem i kwadratura Słońca z Jowiszem sprawią, że łatwo będzie o marnowanie czasu, pieniędzy i przesadną krytykę do najbliższych a także siebie.

 

9 wrzesień – poniedziałek

Przejście Księżyca do znaku Wodnika, którym rządzi impulsywny Uran, spowoduje, że będziemy pragnąć pokazać się publicznie. Staniemy się przyjacielscy, pełni nowych, oryginalnych pomysłów, niestety, również wybuchowi. Nasze zachowanie może być niekonwencjonalne.

Generalnie dzień będzie bardzo intensywny i pełen sukcesów. Sprzyjać nam będzie dobry nastrój i pogoda ducha.

 

10 wrzesień – wtorek

Nostalgiczna aura dnia. Osłabienie i znużenie spowodowane będzie opozycją Słońca do Neptuna oraz kwadraturą Księżyca do Urana. Zbyt dużo nie oczekujmy od siebie jak i pracowników.

 

11 wrzesień – środa

Poprawa nastroju a co za tym idzie większe osiągnięcia w pracy, spowodowane będą sekstylem Księżyca do Jowisza. Dzień sprzyjać będzie wszystkim planom i minie w sympatycznej atmosferze. Korzystajmy z przychylności gwiazd.

 

12 wrzesień – czwartek

Przejście Księżyca do znaku Ryb to okres uduchowienia, wrażliwości i wyobraźni, sterowany przez mglistego Neptuna, władcę znaku Ryb. Ludzie mogą być dziś sentymentalni, podatni na sugestie, niektórzy mogą doświadczać wspomnień z przeszłości lub poświęcać się sprawom duchowym, medytacjom, sztuce ale także nałogom. Nie jest to dobry czas na podejmowanie znaczących decyzji, gdyż jasność myślenia jest zaburzona.

 

13 wrzesień – piątek

Bardzo urozmaicona aura dnia.

Pomyślne aspekty Księżyca z Uranem i Saturnem oraz Słońca z Plutonem a także koniunkcja Merkurego z Wenus pomogą nam w otwarciu się na inspirującą energię i pomoc innych. Praca będzie nam j szła jak z płatka, chociaż nastrój może się chwiać. Unikajmy alkoholu, nie skupiajmy się na wadach współpracowników i rodziny.

 

14 wrzesień – sobota

Pełnia w znaku Ryb. Emocje i nastroje mogą zachwiać naszą pozycją i planami weekendowymi. Możemy zagubić się, poczuć przygnębienie, złość, problemy w związkach. Zachowajmy zdrowy rozsądek i poczucie rzeczywistości. Sytuacja poprawi się po południu niosąc dobry nastrój i pogodę ducha oraz zapowiadając miły wieczór.

 

15 wrzesień – niedziela

Księżyc przechodzi do znaku Barana niosąc większą inicjatywę i chęć do działania. Uaktywnią się nasze zainteresowania sportem, odbędziemy planowaną wcześniej wycieczkę. Odczujemy potrzebę dystansu, spokoju i relaksu. Opozycja Wenus do Merkurego pomoże nam spędzić mile dzień.

 

16 wrzesień – poniedziałek

Tydzień rozpoczyna się od trudności. Nieharmonijne aspekty Księżyca z Saturnem i Plutonem spowodują wiele przeciwności i kłopotów w pracy. Na szczęście trygon Księżyca z Jowiszem pozwoli nam zachować dobry humor. Nie poddawajmy się złym nastrojom.

 

17 wrzesień – wtorek

Księżyc przechodzi w znak Byka, niosąc spokój i harmonię. Powróci kontrola sytuacji i opanowanie. Zaznaczy się potrzeba zabezpieczenia materialnego. W tym czasie można kontynuować projekty rozpoczęte w fazie Barana. Dobry dzień na miłe spędzenie czasu, przyjemności zmysłowe, zadbanie na samego siebie.

 

18 wrzesień – środa

Intensywny dzień, pełen ekspresji. Koniunkcja Księżyca z Uranem oraz trygon Księżyca do Saturna spowodują chęć do działania i kontaktów. Możemy zrealizować wszystkie plany i zarządzać intensywnie naszymi sprawami.

 

19 wrzesień – czwartek

Znakomita aura dnia, pełna lekkości i swobody. Przyjazny nastrój spowodują trygony Księżyca z Marsem, Plutonem i Słońcem oraz Marsa z Plutonem. Wieczorem Księżyc wkraczając w znak Bliźniąt przyniesie nową energię i przygotuje nas do komunikowania się między sobą.

 

20 wrzesień – piątek

Ostatni weekend kalendarzowego lata spędzimy przyjemnie i wesoło. Piątek będzie dniem pełnym pozytywnej energii tak od rana jak i w czasie pracy oraz wieczorem. Udadzą się spotkania towarzyskie, wyjścia do teatru czy do kina. Ten doskonały nastrój przyniosą nam trygony Księżyca z Wenus i Merkurym.

 

21 wrzesień – sobota

Sobotnie rozleniwienie i rozprzężenie zapowiadają nieharmonijne aspekty Księżyca z Jowiszem, Neptunem i Marsem oraz kwadratura Jowisza z Neptunem. Nie będziemy zbyt chętni do rozmów i spotkań.

 

22 wrzesień – niedziela

Przejście Księżyca do znaku Raka zachęci nas do zwrócenia uwagi na potrzeby emocjonalne i duchowe. Będziemy nastawieni prorodzinnie. Mimo, iż kwadratura Merkurego z Saturnem może utrudniać komunikację i wspólnotę poglądów to zachowamy chęć do spotkań i dzień będzie wyjątkowy.

 

23 wrzesień – poniedziałek

Początek astronomicznej jesieni.

Przejście Słońca ze znaku Panny do znaku Wagi pod władanie Wenus. Wenus sprzyjać będzie urodzonym w tym znaku, jak i pozostałym znakom powietrznym – Bliźniętom i Wodnikom. W tym czasie możliwe jest nawiązywanie korzystnych znajomości ułatwiających awans czy zaistnienie na forum publicznym.

Dzień upłynie w zgodzie z nieprzyjemnymi aspektami Księżyca do Wenus, Saturnem, Merkurym i Plutonem. Łatwo będzie o przygnębienie i smutek. Nie wszystkie sprawy zostaną załatwione, możemy być ospali i trudni w komunikacji.

 

24 wrzesień – wtorek

Zmiana aury dnia. Przyjemny nastrój zapewni wejście Księżyca w znak Lwa oraz pozytywne aspekty Księżyca z Marsem i Słońcem oraz sekstyl Merkurego z Jowiszem. Wszystkie sprawy układać się będą zgodnie z planem i naszymi życzeniami.

 

25 wrzesień – środa

Sekstyl Księżyca do Merkurego przyniesie bardzo dobrą aurę dla wszelkich spraw związanych z pracą, interesami, biznesem, finansami.

 

26 wrzesień – czwartek

Przejście Księżyca do znaku Panny spowoduje większą chęć zajęcia się pracą oraz koncentracji na detalach. Zaznaczy się wpływ Merkurego, dając dobry czas dla intelektualistów. Może wystąpić większa potrzeba krytykowania innych, pragnienie zmiany, skupienie na zdrowiu.

 

27 wrzesień – piątek

Trudny dzień. Kwadratura Merkurego z Plutonem oraz nieharmonijne aspekty Księżyca z Neptunem i Jowiszem mocno nas zdemobilizują, praca nie będzie przebiegała po naszej myśli, będziemy senni i apatyczni. Dopiero wieczorem zafunkcjonują przyjazne aspekty Księżyca z Saturnem i Plutonem., dając nowe pomysły i poprawę jakości życia, szczególnie w związkach.

 

28 wrzesień – sobota

Nów Księżyca w znaku Wagi w koniunkcji z Marsem przyniosą miłą aurę sobotniej nocy. Czas spędzać będziemy z dala od codziennych trosk i zmartwień. Tak jak zawsze podczas nowiu jest szansa na realizację marzeń, snucie planów i wizji.

Zmiana roku numerologicznego osobistego. 2+0+2+0 = 4

 

29 wrzesień – niedziela

Niedziela zapowiada się wesoło i przyjemnie ale nie unikniemy pewnych problemów i nieporozumień. Zgrzytem będą kwadratury Księżyca z Saturnem i Plutonem, przypominających nam o niezałatwionych sprawach oraz o niewyjaśnionych tematach z bliskimi.

 

30 wrzesień – poniedziałek

Początek nowego tygodnia pracy i nauki może być obiecujący. Księżyc w koniunkcji z Merkurym zmotywuje nas do tego by intensywnie działać, niestety wieczorne przejście Księżyca w znak Skorpiona oraz jego opozycja z Uranem sprawią, że posypią się nasze układy, plany, zamierzenia..... Łatwo będzie również o konflikt lub spór z kimś najbliższym.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
autor: Vera, odwiedzin: 3127
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.