Pomocnik
Sugestia

3955 Agra 2019-08-05 0

Horoskop miłosny - sierpień 2019

Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Sprawdź co przyniesie sierpień w miłości...


Baran
Jeśli masz faceta, mogą się pojawić problemy w związku, które jednak szybko miną. Nie bądź bierna. Weź sprawy w swoje ręce, porozmawiaj z nim, zamiast tupać nogą. Jeśli ma odmienne zdanie, chodź raz zgódź się na kompromis.
Jeśli jesteś bez pary, miej oczy szeroko otwarte, bo na horyzoncie pojawi się ktoś bardzo interesujący. Zdobędziesz go, jeśli wykażesz się inwencją, ale i talentem dyplomatycznym. Spiesz się, bo konkurencja nie śpi.
W sypialni oj będzie się działo. Kuszą cię nowości w sypialni. Może wypróbuj jakieś gadżety, a nie koniecznie zmieniaj partnera. Ten drugi wcale nie musi się okazać lepszy.

Byk
Jeśli masz partnera, w związku powinien zagościć błogi spokój. Niewiele będzie się działo. Pochłoną was codzienne sprawy i obowiązki. Przyjemności odłożycie na potem. Łatwiej też będzie o kompromisy.
Jeśli jesteś bez pary to raczej się nic w tym względzie nie zmieni. Nie w głowie ci romanse i podboje, gdy codzienność przytłacza, a obowiązki spędzają sen z powiek. Możesz nawet nie zauważyć tego przystojniaka, który kręci się koło ciebie. Szkoda.
W sypialni nic szczególnego się w tym okresie nie wydarzy. W sypialni powieje nudą, czego raczej nie dostrzeżesz. Za to twój facet może dostrzec.

Bliźnięta
Jeśli masz faceta pojawią sie wątpliwości, czy to aby na pewno ten, który jest ci pisany. Możesz też mieć problemy z zaufaniem. Nie zastanawiaj się, tylko skłoń go do rozmowy. Tylko spokojnej. Nie nakręcaj się.
Jeśli jesteś wolna, to absolutnie nie wolno ci zamykać się w czerech ścianach. Wyjdź do ludzi, bo jest szansa na nowe znajomości. Rozglądaj się bacznie, bo on może czekać tuż za rogiem. Tylko nie zagadaj go na śmierć na pierwszym spotkaniu.
W sypialni to jest czas namiętności i romantyzmu. Roztaczasz swój urok, a noce mogą być gorące. Tak trzymaj.

Rak
Jeśli masz partnera to doskonały czas na przekonanie się o sile łączących was uczuć. Dobrze się sanie, bo znikną wszelkie obawy. Skończą się rozterki i sceny zazdrości. Warto dużo czasu spędzać tylko we dwoje.
Jeśli jesteś wolna warto dać się namówić na randkę znajomemu przystojniakowi. To się może udać i wreszcie wpadniesz w miłosne sidła. Uważaj na rywalki, które się koło niego kręcą.
W sypialni możliwe upojne chwile we dwoje. Żar uczuć, ale i morze czułości. Bądź otwarta na propozycje partnera i nie daj się prosić.

Lew
Jeśli masz partnera to dobry czas na budowanie relacji. Problemy i konflikty miną i znowu zaświeci słońce, ale tylko wtedy, gdy oddasz inicjatywę partnerowi. Poczuje się doceniony i szczęśliwy.
Wolne lwy mogą wpaść w sidła osoby, która je zdominuje. Warto czasem ulec i spojrzeć na związek z innego punku widzenia. Może ci się to teraz spodobać. Wyjątkowo co prawda, ale jednak.
W sferze intymnej bez fajerwerków.

Panna
W stałych związkach z pewnością nie będzie nudno. Najdzie was ochota na aktywne spędzanie czasu. Posłuchaj tego impulsu, bo to was do siebie zbliży. Nie unikaj tez ważnych rozmów.
Panny bez pary muszą uważać, by nie wplątać się w toksyczny związek. Warto posłuchać intuicji i powiedzieć stanowczo nie nachalnemu koledze. To wyjdzie tylko na dobre.
W sypialni panny posuną się o wiele dalej niż dotychczas. Będzie namiętnie i zmysłowo.

Waga
Dla osób w stałych związkach czas spokoju, ale nie stagnacji. Po raz kolejny stwierdzisz, że ukochana osoba daje ci wszystko lub prawie wszystko, czego potrzebujesz. Dużo czasu warto spędzić razem, ale nie koniecznie w cztery oczy. Warto wyjść z przyjaciółmi. To tylko umocni wasz związek.
Wagi samotne mogą się zakochać nagle i niespodziewanie. To będzie wielka miłość, choć niekoniecznie na zawsze. Warto jednak uważać, bo nowa osoba może wprowadzić zamęt w wasze życie.
W sypialni może być gorąco.


Skorpion
W stałych związkach może być różnie – raz marazm, raz fajerwerki. Jeśli się od dłuższego czasu nie układa, podejmij kroki, by się z niego wyplątać. Niektóre skorpiony zdadzą sobie sprawę, że bez partnera żyć nie mogą i pomyślą o założeniu obrączek.
Skorpiony samotne mogą randkować do woli. Spędzą miło czas i może nawet się zakochają i to z wzajemnością.
W sypialni tak sobie, ale raczej zbyt wysokie temperatury nie spędzą snu z powiek.

Strzelec
W stałych związkach warto poświęcić więcej czasu partnerowi, bo istnieje szansa, że zapłonie mocniej. To będzie raczej spokojny okres bez burz, wzlotów i upadków. Jeśli były ostatnio kłótnie powinny się skończyć.
Wolne Strzelce powinny uważać, by nie wpaść w sidła nieodpowiedniego partnera. Gdy zauroczenie minie, biedny strzelec może pożałować.
W sypialni chłodno. Strzelce nie będą miały większej ochoty na sex. Byle do przyszłego tygodnia.

Koziorożec
Cudowne dni czekają pary z dłuższym stażem. Będzie sporo czułości i poczucia bezpieczeństwa też nie zabraknie. Niektóre koziorożce pomyślą o ślubie. Nie wszystkie jednak, bo w niektórych związkach możliwe burze.
Wolne koziorożce będą narażone na huśtawki nastrojów. Uniesienia przeplatać się będą ze zniechęceniem. Planety szczęścia w miłości nie wróżą.
W sypialni gorąco, ale tylko w stałych związkach.

Wodnik
W stałych związkach możliwe burze, jeśli partner poczuje się niedoceniony. Czas wykazać się odpowiedzialnością, a może nawet walecznością, bo związek może być zagrożony.
Wolne wodniki będą się cieszyć z wolności i za partnerem nie zatęsknią. Amor w innym kierunku tym razem patrzy.
W sferze intymnej możliwe ożywienie, ale raczej raz na wozie, raz pod wozem.

Ryby
Ryby w związkach mogą ulec różnym złudzeniom. Partner może kłamać i zwodzić. Warto dociec gdzie leży prawda. Niektóre związki mogą być zagrożone.
Wolne ryby nie powinny w tym miesiącu szukać na siłę miłości. To nie przyniesie nic dobrego. Gdy przyjdzie czas, sama zapuka do drzwi. W sypialni smutno i nijako.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 3955
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.