Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

547 Agra 2019-08-01 0

Prognoza z kart Lenormand na sierpień 2019

01 Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...421 4.50 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Sprawdź wróżbę z kart Lenormand...


Baran

Pod koniec miesiąca barany powinny spotkać się z rodziną lub przyjaciółmi. W pracy bez zmian. Wszystko toczyć się będzie spokojnie po swojemu. Finanse takie sobie, ale raczej pieniędzy będzie więcej niż mniej. Uwaga na zdrowie. Lepiej dmuchać na zimne.

Byk

Miesiąc dość trudny. Niestety samopoczucie nie będzie najlepsze. Konieczne będzie maksymalne skupienie zwłaszcza w pracy i w czasie jazdy samochodem. Energii może być mniej i trzeba będzie uważać na zdrowie. W miłości tak sobie. Warto zwrócić uwagę na swój upór.

Bliźnięta

Bliźnięta mogą nagle stracić werwę. Narażone też są na problemy typu iluzji i oszustw. Powinny również uważać na nałogi. Lepiej zająć się w tym miesiącu raczej pracą umysłową niż fizyczną i uważać także w miłości. Nowe znajomości mogą okazać się niekoniecznie przydatne.

Rak

Miesiąc taki sobie. Niektóre raki pomyślą o dalszych podróżach. Niestety niektóre mogą znaleźć się w niebezpieczeństwie. Warto by unikały wszelkiego ryzyka. Rakom może przytrafić się jakaś przygoda z tym, że niemiła. W miłości bez fajerwerków.

Lew

Bardzo dobry miesiąc. Zyskają lwy pracujące i odpoczywające. W pracy większe zyski. Lwy odpoczywające na urlopie mają szansę na niezapomniane chwile. Udadzą się wycieczki zagraniczne. Warto podpisywać umowy i szukać nowej pracy. To też dobra pora na ślub.

Panna

Możliwy spadek energii. Nie warto umawiać się na randki i nie warto szukać miłości. Panny powinny uważać na nałogi w tym leki. Powinny też być ostrożne, bo ktoś może chcieć je oszukać i perfidnie wykorzystać. Uwaga na sprawy prawne. Mogą być z nimi problemy.

Waga

Wagi czeka zmienna aura, bo los niestety rzuca kłody pod nogi. Może on zesłać jakieś niemiłe niespodzianki, a nawet katastrofy. Za to ześle pozytywne nastawienie innych osób zwłaszcza młodych. Nie powinno też brakować energii.

Skorpion

Miesiąc raczej z gatunku gorszych. Mogą z jednej strony nie mieć energii, a z drugiej również z myśleniem mogą mieć problem. Niektóre skorpiony mogą zainteresować się ezoteryką, a inne sportem. To ostatnie raczej nie bardzo wskazane, bo przeciążenie może być groźne.

Strzelec

Strzelce będą przez los rozpieszczane. Zdrowie powinno być w porządku i intelekt powinien być ostry jak brzytwa. W miłości wiele dobrego – zauroczenia albo nowa miłość. Związki już trwające też przyniosą zadowolenie. Możliwy ślub.

Koziorożec

Miesiąc średni, ale niektóre koziorożce czeka burza z piorunami. Problemy możliwe zgłasza ze starszymi osobami lub z osobami z autorytetem. Uwaga na szefa. Niektóre koziorożce poczują ciężar wieku, a niektóre spoważnieją jeszcze bardziej.

Wodnik

Wodniki w tym miesiącu będą miały raczej pod górkę. Warto by oszczędzały energię, bo może jej brakować. W pracy możliwe problemy z szefem i współpracownikami, a partner może mieć o coś pretensje. Zdrowie takie sobie. Mogłoby być lepsze.

Ryby

Ryby niech  raczej miesiąc potraktują ulgowo. Lepiej gdy zrezygnują z niepotrzebnych leków i kolejnej lampki wina. Powinny też unikać awantur i trzymać się z daleka od nerwusów, bo może dojść do rękoczynów nawet. Nie warto myśleć o ślubie i nowej pracy. To nie czas na podpisywanie ważnych umów.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Agra, odwiedzin: 547
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.