Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

2793 Kumczo 2019-07-31 0

Wibracje numerologiczne na sierpień 2019

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź swoje wibracje w sierpniu...


Dla wibracji 1

Aura miesiąca: Jedynki w sierpniu skupią się na pracy, jakimś celu. Będziecie pilnie i sumiennie podchodzili do wykonywanych spraw. Sporo wyjazdów wiążących się ze sprawami zawodowymi.

Praca: W pracy chwilowy zastój, ale torujecie już sobie drogę do zmian, do czegoś nowego. Wkroczycie na drogę zmian nie za bardzo przekonani o jej celowości, ale narodzi się coś nowego i zrealizują jakieś plany.

Finanse: Finansowo chwilowe zatrzymanie, nie widać przypływu, możliwe, że jakaś sytuacja spowoduje, że trzeba przeczekać ten okres. Wspólne małżeńskie konto i wzajemne wspieranie się pozwoli na toczenie się życia dalej.

Uczucia: Uczucia jedynki skierują na coś, lub kogoś co kochacie, co mieści się w waszym sercu. To może być wasza latorośl, która wymaga sporo opieki, poświęcenia i w związku z tym możecie potrzebować odpoczynku po nieprzespanych nocach.

Zdrowie: Mogą wystąpić dolegliwości związane z przemianą materii, ostry nieżyt żołądkowo jelitowy, narządy podwójne.

Rodzina: W rodzinie możecie liczyć na wsparcie i pomoc. Widać miłą sympatyczną atmosferę, gościnność, zaproszenia na uroczystości. Miesiąc sprzyjający uroczystościom rodzinnym i wzajemnego obdarowywania się prezentami.

Co od Was odejdzie: Odejdą od Was kłopoty rodzinne związane ze zdrowiem. Możliwe, że martwicie się o czyjeś zdrowie partnera czy dziecka i ten ktoś będzie musiał udać się do szpitala, sanatorium w celu podreperowania swojego zdrowia.

Co pojawi się nowego: Będziecie w energii transformacji, gdzie bez lęku powitacie nadchodzące nowe wydarzenia. Coś trzeba będzie odciąć, zakończyć, bo już wam nie służy i powitać nowe, chociaż jeszcze nieznane.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Zdrowia-zapowiada siłę witalność i energię. Dla tych co chorują przyśpiesz powrót do zdrowia, poprawia samopoczucie i kondycję. Wskazuje też, aby zdrowo się odżywiać i wzmocnić odporność organizmu.

 

Dla wibracji 2

Aura miesiąca: To będzie miesiąc dosyć ruchliwy, energiczny, sporo wyjazdów samochodem, przebywanie poza miejscem zamieszkania. Uważajcie na romanse szczególnie osoby w związkach, żeby nie wymknęło wam się coś z pod kontroli.

Praca: Sierpień zapowiada się bardziej jako okres duchowego rozwoju. Okres dobrowolnego podporządkowania się w zakresie zasad moralnych. To będą miłe informacje, wiadomości, zaproszenia, pojednania i przebaczenia.

Finanse: Finansowo to mogą być dla jednych problemy materialne, utrata pracy i szukanie pomocy, ale nie zamartwiajcie się pojawi się nowa dobrze płatna praca, trzeba będzie tylko przejść jakiś kurs, szkolenie. Inne dwójki mogą wesprzeć finansowo kogoś potrzebującego pomocy.

Uczucia: Uczuciowo zachowanie dyplomacji, dążenie do równowagi, co was łączy, a co dzieli. Zrealizują się wasze jakieś nowe plany, narodzi się coś nowego, jednak uważać na krytykowanie, osądzanie i wydawanie wyroków.

Zdrowie: W zdrowiu mogą pojawić się wszelkiego rodzaju nerwobóle, kręgosłup, problemy z nerkami. Możecie mieć zlecone badania, zabiegi, których trzeba będzie przestrzegać, żeby doprowadzić do równowagi swoje zdrowie.

Rodzina: W rodzinie dobrobyt, szczęście, gościnność. Nie powinniście narzekać na swój los, bo jednak wszystko jest, a jednak możecie odczuwać gdzieś tam głęboko wewnętrznie samotność.

Co od Was odejdzie: Odejdzie od Was energia kogoś, kto wywiera silny wpływ na wasze życie. Energia kogoś ognistego, energicznego cieszącego się autorytetem, wymagającego. To może być Wasz partner, szef z pracy, ojciec.

Co pojawi się nowego: Jakieś problemy, konkurencja, rywalizacja, gdzie będziecie musieli w pełni się zaangażować, wykazać, bronić swoich poglądów i interesów. Może trzeba będzie coś udowodnić w pracy, może wygrać jakiś przetarg, lub rywalizować o nowe miejsce w pracy, czy awans. Nie wchodzić w konflikty z otoczeniem.

Przesłanie Anielskie: Anioł Pojednania. Anioł informuje o konieczności pojednania z samym sobą i innymi ludźmi. Zachowajcie równowagę i harmonię w kontaktach z otoczeniem oraz odpowiedni dystans do konfliktowych sytuacji. Zażegnajcie konflikty poprzez rozmowy, kompromis, pogodzenie się.

 

Dla wibracji 3

Aura miesiąca: Trójki w Sierpniu zachowają pewność siebie, kreatywność i twórcze pomysły, niezależność. Uważajcie na swoją emocjonalną naturę i kierowanie się instynktem, co nie zawsze idzie w parze z rozsądkiem i rozwagą. Możecie mieć do czynienia z kimś nieuczciwym, niedotrzymującym słowa.

Praca: W praca miła i dobra atmosfera, współpraca, akceptacja siebie i drugiego człowieka. Niektóre trójki czeka podpisywanie umów czy to do nowej pracy, innego stanowiska, przedłużenie umowy.

Finanse: W sprawach związanych z finansami czeka Was jakieś rozczarowanie, smutek, niezadowolenie. Sprawy mogą wymknąć się z pod kontroli i trzeba będzie zawalczyć o coś, jakieś gwałtowne zmiany, nerwy, szarpanina. Trzeba uważać na swoje emocje i czasami zacisnąć pięści i opanować się.

Uczucia: Uczuciowo radość i zadowolenie. Szczęśliwe małżeństwo, impuls do podjęcia realizacji planów i marzeń. Niektóre trójki czeka początek nowego etapu życiowego, małżeństwo, narodziny dziecka, udany wyjazd urlopowy.

Zdrowie: Mogą pojawić się problemy zdrowotne związane z wyglądem zewnętrznym, otyłość, dolegliwości dermatologiczne. Uważać także na swoje ciśnienie, serce.

Rodzina: W rodzinie stabilizacja, zadowolenie, możliwy remont. Kobieta doświadczona życiem inteligentna, niezależna, może udzielić dobrej rady i dopilnować spraw aby wszystko było na swoim miejscu.

Co od was odejdzie: Odejdą od Was sprawy związane z jakimś konfliktem, sporem, gdzie każdy chce udowodnić swoje racje i ugrać coś dla siebie. Wszystko powinno się wyjaśnić i być może ominie Was ciężka praca fizyczna.

Co pojawi się nowego: Plany związane z przyszłością pracy, podwyższenie kwalifikacji, kursy, szkolenia. Pogodzenie się z przeszłością i wyznaczenie sobie celu życiowego.

Przesłanie Anielskie: Anioł Sprawiedliwości wskazuje aby zachować wewnętrzną równowagę, opanowanie i wyciszenie własnych emocji w trakcie oceniania i osądzania innych ludzi. Pomoże w przyznaniu się do własnych błędów, zachęca do szczerej rozmowy, pomoże obiektywnie spojrzeć na problem i sprawiedliwym przebiegiem wszelkich procesów.

 

Dla wibracji 4

Aura miesiąca: To będzie miesiąc twórczej pracy. Wysiłek jaki włożycie w cel waszego projektu zostanie nagrodzony i przyniesie powrót do stabilizacji, zadowolenie. Nareszcie odetchniecie z ulgą, że coś co sobie zaplanowaliście nareszcie zostanie ukończone.

Praca: Z pracą sytuacja patowa z której nie będziecie widzieli innego wyjścia i rozwiązania. Ogarnie was bezsilność, brak możliwości ruch, a przede wszystkim negatywne myślenie i brak wiary we własne siły. Taka sytuacja, którą trzeba przeczekać, znaleźć rozwiązanie i ruszyć do przodu.

Finanse: Finansowo stabilnie, ale będziecie potrzebowali odpoczynku od spraw, które was znużyły ze względu na ich przedłużanie się. Staniecie się ostrożni, nieufni, ale też będą dni radości, ktoś wam pomoże przyniesie zadowolenie.

Uczucia: W uczuciach możecie mieć szczęście w miłości, ktoś zechce być z wami, ale to od Was zależy jaką podejmiecie decyzję. To miesiąc dokonywania wyboru i tym czy chcecie być z kimś w związku, czy działać i podejmować decyzję sami. Czeka Was huśtawka emocjonalna.

Zdrowie: Kłopoty życiowe mają wpływ na wasze zdrowie i możecie czasami poczuć się zmęczeni, spracowani, po trudach tego życia. Mogą wystąpić dolegliwości rąk, dysfunkcja ścięgien, skaleczenia, układ hormonalny.

Rodzina: W rodzinie to Wy będziecie trzymać pieczę nad wszystkim, dominować i zachęcać do działań. To będzie dobry czas na podjęcie konkretnych i zdecydowanych zadań dotyczących spraw rodzinnych, które już dawno powinny być zakończone.

Co od Was odejdzie: Sprawy związane z załatwianiem spraw urzędowych, sądowych, uregulowania należności, płatności. Sprawy finansowe, gdzie musieliście ciągle dawać," łatać dziury", żeby wszystko było w jak najlepszym porządku. W tym miesiącu to już od Was odejdzie.

Co pojawi się nowego: Zacznie bardzie być rozsądni, obiektywni i właściwie zaczniecie oceniać sytuację w której się znajdziecie. Przestanie być ufni, a bardziej pokierujecie się logiką i odpowiedzialnością. To wszystko może być związane ze sprawami finansowymi.

Przesłanie Anielskie: Anioł Dojrzałości pomoże nabrać dystansu do życiowych problemów. Pomimo, że macie stabilizację, bezpieczeństwo i pewien dorobek życiowy, to jednak cały czas doświadczacie, uczycie się na błędach i nabieracie dystansu i pokory do przemijających zdarzeń. Uważajcie na swój emocjonalny i niecierpliwy charakter, upartość w pewnych kwestiach i brak doświadczenia.

 

Dla wibracji 5

Aura miesiąca: Miesiąc skupienia się na jakimś celu, pracy. Będzie stabilnie, będziecie dążyli do ukorzenienia się w miejscu w którym mieszkacie i zabezpieczania się na przyszłość sumiennie i cierpliwie pracując nad swoimi projektami.

Praca: W pracy jakiś dylemat, męczący problem, który trzeba będzie rozwiązać, ale Wy w tej chwili nie będziecie wiedzieli jaką opcję wybrać. Miesiąc blokad, wycofania emocjonalnego, rozczarowania i zwątpienia. Przestaniecie walczyć, a wsłuchacie się w siebie w swoje wewnętrzne ja. Przebywanie z kimś, kto ma wiele tajemnic, jest nieszczery, taki układ nie ma przyszłości.

Finanse: Jakieś sprawy związane z finansami zostaną zakończone. Czeka was uznanie, nagroda za dobrze wykonana pracę, poprawa finansowa. Będziecie twórczo zaangażowani w jakieś powstające dzieło.

Uczucia: W uczuciach zapowiada się rodzinnie, koniec kłopotów, będzie to szczęśliwy miesiąc. Miłość, harmonia i zgoda tak w małżeństwie, jak i w całej rodzinie.

Zdrowie: W zdrowiu uważać na serce, może się pojawić niedrożność dróg oddechowych na tle emocjonalnym.

Rodzina: Możecie liczyć na wsparcie finansowe kogoś bliskiego z rodziny. Możliwa też uroczystość rodzinna, jakieś zaproszenie na które nie wypada nie iść i trzeba będzie kupić i obdarzyć kogoś prezentem.

Co od Was odejdzie: Odejdą od Was dręczące myśli o jakiejś zmianie, którą chcielibyście dokonać, ale nie jesteście jeszcze gotowi by ruszyć zdecydowanie. Na razie dryfujecie i torujecie sobie drogę ku lepszemu.

Co pojawi się nowego: Będziecie coś świętować, jakaś uroczystość w miłym towarzystwie. Możecie także dla odprężenia wyjechać poza miejsce zamieszkania, gdzieś do spa, miejsc poprawiających zdrowie i kondycję.

Przesłanie Anielskie: Anioł wrażliwości Pomoże zapanować piątkom nad emocjami, opanować negatywne emocje i skrajne nastroje, wzmocni psychikę, ochroni przed agresją otoczenia. Możecie być zbyt nadwrażliwi w tym miesiącu i podatni na zranienia, dlatego zwróćcie się do Anioła, aby pomógł Wam zniwelować kompleksy niższości i wyjść z osamotnienia.

 

Dla wibracji 6

Aura miesiąca: To będzie miesiąc spotkań oczekiwanego partnera, niespodziewanych wyznań, przyjaźni z kimś kto darzy Was życzliwością. Pojednania, ugody, wszelkiego rodzaju umowy. Miesiąc dobrej atmosfery, przyjaznych ludzi.

Praca: Niektóre szóstki mogą rozpocząć nowy etap związany z pracą. Dla tych co szukają pracy okres nareszcie przełamania złej passy i pojawienie się nowych możliwości. Miesiąc optymistyczny, będziecie zadowoleni z obrotu spraw jakie się pojawią.

Finanse: Nie widać załamania, ale na przypływ gotówki, na lepszy czas, trzeba będzie jeszcze poczekać. Miesiąc bardzie poszukiwań swojej drogi, celu, niż zajmowanie się sprawami finansowymi.

Uczucia: Może doskwierać Wam samotność, a szóstki boją się samotności, ale też nic z tym nie robicie.Dla szóstek będących w związku pomimo niezadowolenia gotowość do poświęceń. Dla singli tęsknota za tym co dalekie i nieznane, ale bierność, wycofanie się z energii działania.

Zdrowie: W zdrowiu choroby serca, ciśnienie, problemy skórne, choroby starcze związane z wiekiem. Mogą pojawić się problemy z układem rozrodczym.

Rodzina: Od rodziny możecie otrzymać jakieś informacje wiadomości, a może zaproszenie na jakąś uroczystość. Uważajcie też na kogoś z rodziny, kobietę, która lubi roznosić plotki i język ma dosyć cięty, nie przebiera w słowach.

Co od Was odejdzie: Jakiś problem zostanie nareszcie rozwiązany, konflikt zakończy się, a Wy pokierujecie się bystrością umysłu i inteligencją oraz swoim doświadczeniem życiowym.

Co pojawi się nowego: Nie wszystko pójdzie po waszej myśli i szybko. Niektóre sprawy się odwloką, przeciągną w czasie, czy to sprawy urzędowe, czy związane z finansami, trzeba będzie cierpliwie poczekać i nie ponaglać.

Przesłanie Anielskie: Anioł ukrytych możliwości pomoże poznać i zrozumieć siebie, poznać ukryte możliwości i wykorzystać je w życiu. Uczy cierpliwego czekania, aż pomysły spokojnie dojrzeją, talenty się ujawnią i objawi się powołanie.

 

Dla wibracji 7

Aura miesiąca: Sierpień dla siódemek będzie miesiącem stabilnym pod względem zawodowym, jednak emocjonalnie ogarnie Was nostalgia, tęsknota za uczuciem, melancholia. Jakieś doświadczenia tak bardzo was dotknęły, że zamkniecie się we własnym smutnym świecie, nie pragnąc żadnych zmian.

Praca: W pracy będziecie w swoim żywiole, sporo będzie informacji, wiadomości, zawieranych umów, szczególnie dla tych co prowadzą własną firmę. Wszystko będzie dobrze prosperowało, może być tylko ciągle zmiana miejsca, praca co raz to w innym miejscu związana z dużymi obiektami, budynkami.

Finanse: Jak jest praca, to i finanse będą. Trzeba tylko zachować dystans do wszystkiego i dostosować się do sytuacji i miejsca. Doprowadzić swój rozchwiany stan emocjonalny do równowagi i zaufać losowi.

Uczucia: W uczuciach będziecie przechodzili transformację i strach przed przyszłością, ale zmiany jakie idą są nieuchronne. Dla niektórych siódemek to może być koniec związku, rozstanie, które już energetycznie czujecie, że nastąpi.

Zdrowie: Możecie potrzebować odpoczynku. Samopoczucie nie będzie najlepsze, poczujecie zmęczenie i dobrze byłoby zadbać o zrównoważenie stanu emocjonalnego i witalności. Zadbać o układ nerwowy, układ moczowy, kończyny dolne.

Rodzina: W rodzinie możecie liczyć na wsparcie, ktoś z kim jesteście w przyjaźni okaże wielkie serce. Uważajcie jednak abyście zbytnio nie krytykowali, nie oceniali nikogo i za wcześnie nie wydawali na kogoś wyroku.

Co od Was odejdzie: Odejdą od Was sprawy związane z niebezpieczeństwem, które możecie podjąć na skutek ryzykanctwa, lekkomyślności, złej decyzji. Tu pokierujecie się instynktem i wewnętrznym głosem.

Co pojawi się nowego: Pojawią się nowe spotkania, układy, umowy. Praca w rozjazdach, krótkie i dłuższe podróże. Kontakt z wewnętrzną mądrością, akceptacja siebie jako podstawa i warunek kochania drugiego człowieka.

Przesłanie Anielskie: Anioł miłości wskazuje na tęsknotę za miłością, a jednocześnie nieśmiałość w kontaktach z płcią przeciwną. Anioł ten pomoże przezwyciężyć obojętność i chłód emocjonalny, niechęć, lub nieumiejętność zaangażowania się w stały związek partnerski. Ułatwi odnalezienie się w miłości, pomoże przezwyciężyć nieśmiałość, poczucie wstydu i lęku przed zbliżeniem.

 

Dla wibracji 8

Aura miesiąca: Dla ósemek sierpień będzie miesiącem dokonywania wyborów i podejmowania decyzji. Możliwe, że macie jakieś kłopoty, które przysparzają sporo emocji, to będzie odpowiedni czas aby nareszcie doprowadzić ten stan do równowagi.

Praca: W pracy jesteście chronieni przez Siły Wyższe, ale niektóre ósemki czeka podjęcie decyzji z zakończeniem pracy i przejściem w stan spoczynku. Wszelkie sprawy związane z pracami domowymi, remontami powinny być ukończone.

Finanse: Finansowo będziecie dobrze prosperować, zadbacie o dom, rodzinę, będziecie kreatywni, odpowiedzialni i gotowi do niesienia pomocy. Uważać tylko na nieodpowiednich ludzi, którzy mogą chcieć Was wykorzystać.

Uczucia: Uczuciowo to będzie udany miesiąc dla związków, małżeństw. Niektóre ósemki zechcą się oświadczyć, zmienić miejsce zamieszkania. Miesiąc sielski, przyjazny, miłych sympatycznych spotkań, kontaktów, zawierania umów i kontraktów.

Zdrowie: Możliwość dolegliwości neurologicznych, układ hormonalny, dolegliwości kończyn górnych, stany zapalne.

Rodzina: W rodzinie stabilizacja i zadowolenie. Możliwa podróż w celu odwiedzenia rodziny, lub ktoś z rodziny zechce Was odwiedzić.

Co od Was odejdzie: Odejdą od Was sprawy związane z finansami. Możliwe, że coś się odwlekało, na coś czekaliście aż się wyjaśni i teraz nareszcie możecie odetchnąć z ulgą i odpocząć. Nie pożyczajcie pieniędzy bo będzie ciężko je odzyskać.

Co pojawi się nowego: Niektóre ósemki mogą poznać odpowiedniego pana, takiego, który pokocha i zadba o związek, ale będziecie ostrożnie do tej relacji podchodzili i z nieufnością. Pewne sprawy powoli się zakończą i pojawi się czas na urlop i odpoczynek, czas dla siebie.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Ogniska Domowego wskazuje na kłopoty rodzinne, brak ciepła w domu, konflikt pokoleń, nieporozumienia między rodzicami, a dziećmi. Zwracając się do Anioła pomoże zjednoczyć rodzinę, pogodzić domowników, zachęca do wzajemnego okazywania uczuć, budzi odpowiedzialność ojców i matek za swoje dzieci.

 

Dla wibracji 9

Aura miesiąca: To będzie taki miesiąc zmian, nie tylko tych zewnętrznych, ale szczególnie wewnętrznych. Ujawni się coś co zmieni, co spowoduje oświecenie i wyzwolenie sił zmieniających waszą dotychczasową postawę i stosunek do świata. Trochę będzie się wszystko kręciło w kółko, gdzie będziecie przezywać coś negatywnego, ale ostatecznie uwolnicie się od przymusu i zależności w jakich dotychczas pozostawaliście.

Praca: W pracy czekają Was również zmiany, jednak miesiąc nie będzie należał do lekkich, zapowiada się dla niektórych dziewiątek ciężka praca fizyczna, możecie odczuwać dolegliwości rąk.

Finanse: Finansowo sobie poradzicie, będziecie dążyli do osiągnięcia jakiegoś celu, narodzi się w waszych głowach nowy projekt, plan, który zechcecie urzeczywistnić. Weźmiecie odpowiedzialność za swoje życie, gotowi do ryzyka, poszukiwania nowych dróg rozwoju.

Uczucia: W uczuciach uważajcie na swoje emocje, nerwowość złość, gdyż może u niektórych dojść do niepotrzebnej szarpaniny, gwałtownych napięć. Będzie to miesiąc przełomu, który może was kosztować wiele trudów i wyrzeczeń.

Zdrowie: W zdrowiu mogą wystąpić dolegliwości układu kostnego, zapalenie stawów, Dolegliwości w obrębie szyj, drogi oddechowe, układ pokarmowy, dolegliwości nóg.

Rodzina: O rodzinę możecie się zamartwiać, możliwe, że to tylko Wasze wyolbrzymianie i pesymistyczne myśli, które będą nachodziły Was po nocach. Dwie osoby w Waszym sercu, które są w jakiś sposób dla Was ważne.

Co od Was odejdzie: Odejdzie od Was smutek, cierpienie z powodu spraw finansowych, takie zamartwianie się czy wystarczy na wszystko. Jakieś rany, które głęboko tkwiły zabliźnią się, po przez znalezienie sobie nowych zainteresowań i przyjęcie odmiennej postawy od prezentowanej.

Co pojawi się nowego: Pojawi się dobry plan działania, będziecie zdecydowanie realizowali swoje cele, swoje potrzeby, nawet w przypadku oporu świata zewnętrznego. Jesteście na dobrej pozycji i spiętrzające się trudności nie maja prawa Was załamać.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Pracy zachęca pracoholików do wytchnienia, do odpoczynku. Nie uciekajcie od życiowych problemów w skrajny nadmiar pracy i obowiązków. Anioł wspiera bezrobotnych, w poszukiwaniu pracy, rozbudza większe zaangażowanie, wytrwałość, uczy dobrej organizacji.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 2793
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.