Pomocnik
Sugestia

3365 Vera 2019-07-29 2

Horoskop astrologiczny biznesowy - sierpień 2019

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Większość sierpnia to energia znaku Lwa i oddziaływania Słońca jako planety. Szczególnie uwrażliwieni na energię słoneczną są urodzeni w znaku Lwa oraz, pośrednio, Barana i Strzelca.

Lew łączy płonący entuzjazm ognia z silną ekspresją swej stałej natury. Osoby ze Słońcem w znaku Lwa mają wewnętrzną potrzebę bycia w centrum uwagi. Są twórczy, dumni, szlachetni, zdecydowani i dramatyczni. Znakomicie radzą sobie w biznesie, kochają przewodzić, doskonale czują się na scenie, są perfekcyjnymi organizatorami i opiekunami.


1 sierpień - czwartek

Miesiąc zaczyna się mocnym akcentem – Nów w znaku Lwa, w koniunkcji z Marsem uruchomi w nas twórczą energię, podkręci chęć do działań, szczególnie sportowych, spowoduje zwrot w kierunku pozytywnych myśli. Trygon Księżyca z Jowiszem dopomoże doprowadzić sprawy do szczęśliwego końca. Bardzo dobry dzień na budowanie planów i wcielanie ich w życie. To również czas refleksji i zadumy nad upływającym czasem.....

 

2 sierpień - piątek

Mimo piątku i początku weekendu przejście Księżyca w znak Panny uruchomi chęć do porządkowania wszelkich spraw – tak w pracy jak i w domu. Dla wielu, przed urlopem, będą to ostatnie przygotowania, pakowanie czy badanie sprawności samochodu. Mogą pojawić się problemy czy wynikające z nich zmiany. Przyczynić się do tego może również kwadratura Wenus z Uranem, wnosząca wiele ekspresji a nawet nerwowości.

 

3 sierpień - sobota

Trygon Księżyca z Uranem i Saturnem pomogą nam otworzyć się na nową wiedzę i informacje. Niestety, brak planet w znakach powietrznych nie spowoduje właściwej komunikacji a nieharmonijne aspekty Księżyca z Jowiszem i Neptunem będą prowokować do przesady w słabościach ciała. Zachowajmy rozsądek w dawkowaniu rozrywek.

 

4 sierpień - niedziela

Wejście Księżyca w znak Wagi oraz jego przyjazne aspekty z Plutonem i Merkurym przyczynią się do znakomitego nastroju przez cały dzień. Jak przystało na niedzielę będzie to miłe zwieńczenie całego tygodnia. Zrealizujemy plany związane z rekreacją, podróżowaniem, spotkaniami towarzyskimi, czy imprezami kulturalnymi.

 

5 sierpień - poniedziałek

Księżyc w sekstylu do Wenus, Słońca i Jowisza dopomogą nam w rozpoczęciu nowego tygodnia. W pracy dzień upłynie wartko i w atmosferze dobrego wykonywania obowiązków. Uda się załatwić wszystkie zaległe sprawy, nawiążemy nowe, interesujące kontakty, dobijemy targu. Osoby pozostające na urlopach też usatysfakcjonuje pogoda i wiele zabaw na świeżym powietrzu.

 

6 sierpień - wtorek

Księżyc przechodzi do Skorpiona, pod władanie surowego i wymagającego Saturna, a więc sprawy nie będą nam szły zbyt lekko. Do tego kwadratury Księżyca z Plutonem i Merkurym załamią nasze wcześniejsze nastroje. Szczególnie odczują to osoby nie będące na wakacjach. W pracy wszystko będzie się opóźniać, kontrahenci będą na urlopach, komputery będą się psuły, współpracownicy będą nas drażnić. Zachowajmy spokój, złe tranzyty za kilka dni miną a my odzyskamy dystans i równowagę.

 

7 sierpień - środa

Bardzo intensywny w zdarzenia dzień. Emocje będą się zmieniać jak w kalejdoskopie. Nieprzyjemne tranzyty Księżyca z Uranem, Wenus i Słońcem mogą wzbudzać napięcie i irytację, z kolei pozytywny trygon Słońca z Jowiszem sprawi, że w pracy i interesach odczujemy ulgę a plany zaczną się same realizować. Większy wysiłek wyjdzie nam na korzyść i da satysfakcję.

 

8 sierpień - czwartek

Bardzo dobra aura dnia. Harmonijne aspekty Księżyca z Neptunem, Plutonem i Merkurym przełożą się na dobry dzień z punktu widzenia naszych interesów. Sprawy będą załatwiać się lekko, spokojnie i bez napięcia. Udadzą się negocjacje, trudne biznesowe rozmowy, odnajdziemy wolę kompromisu. Także kwestie relacji partnerskich uda nam się załatwić pozytywnie.

 

9 sierpień - piątek

Dzień bez aspektów. Księżyc przechodzi do znaku Strzelca, wnosząc w aurę dnia pozytywne nastawienie do ewentualnych wyjazdów na weekend. W pracy spokój, sprzyjający operacjom finansowym. Miły wieczór z przyjaciółmi czy rodziną.

 

10 sierpień - sobota

Sympatyczna aura dnia. Doskonałe aspekty Księżyca – koniunkcja do Jowisza oraz trygony Księżyca ze Słońcem, Wenus i Marsem – spowodują, że nasze plany wyjazdowe zrealizują się w 100 % a nasz nastrój będzie pogodny i miły. Uda się połączyć rekreację, zajęcia sportowe, wyjazdy turystyczne ze spotkaniami z bliskimi.

 

11 sierpień - niedziela

Mimo niedzieli poważna aura dnia. Księżyc w znaku Koziorożca oddali zainteresowania duchowe i intelektualne a skieruje ku materialnym ambicjom i skoncentruje na pracy. Dzień raczej konserwatywnych nastrojów, powagi i surowości. Zachęci to nas do zmierzenia się z fizycznym wysiłkiem, czy pieszą wędrówką. Również dziś Merkury wchodzi w znak Lwa, powodując chęć do dyskusji, pięknej retoryki, otwartej rozmowy z partnerem.

 

12 sierpień - poniedziałek

Księżyc w koniunkcji z Saturnem zgotuje nam trudne wejście w tygodniowe zmagania. Dzień będzie bardzo pracowity i skoncentrowany na niewykonanych dotychczasowych zadaniach. Odezwą się telefony, będziemy poddenerwowani i spięci. Koniec dnia będzie bardzo satysfakcjonujący.

 

13 sierpień - wtorek

Księżyc przechodzi dziś do znaku Wodnika, którym rządzi impulsywny Uran. Będziemy chcieli pokazać się publicznie, nawiążemy współpracę z kontrahentami. Jednocześnie Księżyc w koniunkcji z Plutonem i w opozycji z Merkurym może spowodować wiele spięć, zadrażnień, czy innych przejawów niekonwencjonalnego zachowania. Uważajmy na każde słowo, liczmy się z uczuciami bliźnich.

 

14 sierpień - środa

Bardzo miła, przedświąteczna aura dnia. Słońce w koniunkcji z Wenus i Księżyc w sekstylu do Jowisza spowodują, iż dzień będzie pełen miłych doświadczeń, uśmiechów, radości. W pracy uda się załatwić każdą sprawę, czynności wykonywane będą bezproblemowo i łagodnie.

 

15 sierpień - czwartek - Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Dzień wolny od pracy, długi weekend,

Pełnia Księżyca w znaku Wodnika w opozycji do Wenus spowoduje, że dzień nie będzie bardzo świąteczny i miły. Odczujemy znużenie, zmęczenie pracą, narastający stres. To dzień na medytację, odpoczynek i rekreację.

 

16 sierpień - piątek

Kto nie musiał pójść do pracy a jest na urlopie czy długim weekendzie będzie wygrany. Pozostali odczują opozycję Księżyca z Marsem, oraz kwadraturę Merkurego z Uranem. Dzień w pracy będzie dość trudny, nerwowy, pełen zaskakujących sytuacji, które skomplikują życie.

 

17 sierpień - sobota

Miły, spokojny, leniwy dzień..... Księżyc w koniunkcji z Neptunem ograniczy nasze zapędy sportowe. Najlepiej będzie nam wychodziła odprężająca lektura, odpoczynek w cieniu i nicnierobienie.

 

18 sierpień - niedziela

Dzień pełen ekspresji. Wejście Marsa w znak Panny, a Księżyca w znak Barana spowoduje chęć do działania i wykorzystanie energii jaką otrzymaliśmy podczas kilkudniowego wypoczynku.

 

19 sierpień - poniedziałek

Miła aura dnia. Dzięki trygonowi Księżyca do Merkurego i Jowisza dzień będzie bardzo sympatyczny i pełen pozytywnej energii Mimo kwadratury do Saturna sprawy urzędowe będą się dobrze układać, wszystkie zaległe sprawy czy problemy uda się załatwić na czas. Dobry dzień na rozpoczynanie nowych projektów i przygotowywanie zmian.

 

20 sierpień - wtorek

Mimo posadowienia Księżyca w znaku Barana i dużej chęci do działania silna kwadratura Księżyca do Plutona spowoduje zniechęcenie, znużenie i niechęć do radykalnych zmian i dużej przedsiębiorczości. Możemy mieć problemy z podpisywaniem umów, podróżami, odmową w urzędach.

 

21 sierpień - środa

Bardzo liczne mieszane tranzyty nie pozwolą w dniu dzisiejszym na nudę.

Przejście Księżyca w znak Byka i pozytywne aspekty Księżyca ze Słońcem, Wenus i Marsem, at każe trygon Merkurego z Jowiszem sprawią, że będzie to dzień doskonały na pracę i realizację wcześniejszych zamierzeń.

 

22 sierpień - czwartek

Kolejny dzień dobry dla spraw zawodowych i biznesowych. Łagodne i przyjazne tranzyty Księżyca z Saturnem, Neptunem i Plutonem dopomogą w realizacji planów. Efekty osiągniemy poprzez pozytywne podejście do wyzwań czy problemów.

 

23 sierpień - piątek

Koniec rządów Lwa w Zodiaku. Słońce przechodzi dziś na okres miesiąca w znak Panny, pod władanie Merkurego, Sprzyja wszystkim urodzonym w tym znaku oraz pozostałym osobom z trygonu ziemskiego – Bykom i Koziorożcom. Jest to zwykle czas wytężonej pracy i witalności.

Dzisiejszy dzień, poprzez liczne kwadratury, nie będzie sprzyjał łatwości w kontaktach biznesowych, a twarda rzeczywistość okaże się silna i dominująca. Układy towarzyskie skomplikują się a sprawy zawodowe będą się komplikować i rwać.

 

24 sierpień - sobota

Weekend zapowiada się znakomicie. Księżyc w znaku rozmownych i inteligentnych Bliźniąt oraz koniunkcja Wenus z Marsem przyczynią się do wyciszenia negatywnych emocji z piątkowego dnia pracy. Dzień będzie poświęcony rozrywce, wycieczkom, przygodzie, znakomity na kontakty towarzyskie, pisanie, czytanie, rozrywkę i gry intelektualne.

 

25 sierpień - niedziela

Dzień bez aspektów czyli dzień relaksu, refleksji i wyciszenia. Idealny na niedzielną drzemkę, poczytanie poezji czy regeneracyjną kąpiel i przygotowanie się duchowe na nowy tydzień.

 

26 sierpień - poniedziałek

Znakomity dzień wnoszący dobry, pogodny nastrój, entuzjazm, optymizm i pozytywne nastawienie do czekających nas zawodowych wyzwań. Przyjazne tranzyty Księżyca do Słońca, Marsa, Wenus i Urana a także trygon Wenus z Uranem, zapewnią nam dużą dawkę energii, stymulację umysłu, wsparcie, pomoc i lekkość w załatwianiu spraw zawodowych.

 

27 sierpień - wtorek

Dzień zróżnicowanych emocji i nastroju. Trygon Księżyca z Neptunem i opozycja z Plutonem wprowadzi bałagan i chaos. Dzień pracy może okazać się pełen niespodzianek i trudności, sprzeczek a nawet agresji słownej.

Uważajmy na emocje aby nie pogarszać spraw.

 

28 sierpień - środa

Znakomita aura dnia. Dzień pełen energii, ekspresji i entuzjazmu. Księżyc przechodzi w znak Lwa, tworząc jednocześnie trygon do Marsa i Urana. Z takimi tranzytami pokonamy wszelkie trudności. Znakomity dzień dla biznesu.

 

29 sierpień - czwartek

Wymarzony dzień na intelektualną pracę, zawodowe wyzwania, wdrażanie nowych pomysłów i planów. Księżyc w trygonie do Jowisza sprawi, że będziemy intelektualnie bardziej sprawni niż w inne dni a wszelkie działania będą wykonywane w zawrotnym tempie, bez ociągania i z przyjemnością.

 

30 sierpień - piątek

Jeden z ważniejszych dni roku. Niezwykle mocny, drugi w tym miesiącu, Nów Księżyca w znaku Panny, w koniunkcji z Merkurym, Wenus i Marsem, w trygonie z Uranem, oraz trygon Słońca z Uranem to potężna dawka energii ! Idealny moment na podejmowanie decyzji, wdrażanie nowych pomysłów, celów czy wizji. Rzucimy wyzwania wszelkim problemom i przeciwnościom. To moment startu do nowej rzeczywistości.

 

31 sierpień - sobota

Ostatnia sobota wakacji to czas idealny na zabawę i towarzyski luz. Sprzyjać temu będą tranzyty Księżyca – trygon do Saturna i Plutona. Natomiast nieharmonijne aspekty Księżyca z Jowiszem i Neptunem osłabią hamulce, samodyscyplinę i rozsądek. Uważajmy na przesyt w zabawie.

 

Sierpień to również czas spadających meteorów. Spoglądajmy częściej w niebo i pozwólmy sobie na marzenia.....

 

Życzę wszystkim realizacji planów i marzeń w zgodzie z sierpniowymi aspektami planet.

Pozdrawiam serdecznie,

 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 3365
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.