Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

545 Agra 2019-07-17 0

Miłość na lato - prognoza z kart anielskich

01 Agra
POLSKI 
Karty Lenormand Tarot Horoskop
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...421 3.90 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

Sprawdź czy tego lata znajdziesz miłość...


Baran

W miłości przyda się Baranom pomoc innych osób. Barany powinny pozwolić by przyjaciele pomogli. To może być pomoc typu przedstawienie kogoś lub mediacja w razie sporu.

Byk

Dla większości Byków w tym okresie ważne będą dzieci. Jeśli byki dzieci nie mają, mogą zechcieć je mieć. Warto by panie z pod tego znaku pamiętały, ze decyzja o posiadaniu dzieci należy do obojga partnerów.

Bliźnięta

Dla Bliźniąt ważne stanie się to, żeby ujawnić innym swoje potrzeby. Gdy to zrobią więź się umocni. Bliźnięta powinny sobie uświadomić, ze druga strona niekoniecznie się domyśli czego bliźniętom potrzeba.

Rak

Na Raki czeka romantyczne uczucie. Młodsze i starsze Raki sobie uświadomią, że ich uczucia są właściwe i warte dalszego pogłębiania. Ważne mogą być drobne gesty.

Lew

To może być okres pojednania, bo ktoś z przeszłości znów da o sobie znać. Niektóre Lwy uświadomią sobie, że jednak czasem wchodzi się do tej samej rzeki, choć to trudne.

Panna

Każdy człowiek zasługuje na miłość i Panny powinny być tego świadome. Powinny też sobie uświadomić, że są kochane. Jeśli nie maja partnera, to ktoś o nich myśli, albo kochane są przez bliskich czy przez zwierzątko domowe.

Waga

Wagi albo spotkają bratnią duszę albo uświadomią sobie, że taka osoba już jest blisko nich. To ważne by się na ta świadomość otworzyć.

Skorpion

To będzie okres rozmów od serca. Skorpiony powinny porozmawiać szczerze z bliska osobą. Nie wolno niczego ukrywać. Nie warto oszukiwać. Wszystko powinno być jasne.

Strzelec

W tych miesiącach ważne będą dzieci, ale też frywolność. Ważne stanie się odtworzenie romantyzmu. Warto by Strzelce przypomniały sobie dziecięcą skłonność do zabaw.

Koziorożec

Koziorożce powinny pomyśleć o uwolnieniu siebie. Nadszedł czas by przejęły kontrolę nad własnym życie. Jeśli w związku się nie układa czas na zmiany. Warto jednak pomyśleć o dzieciach.

Wodnik

Wodniki powinny sobie uświadomić, że aby przyciągnąć romantyczną miłość, warto radować się chwilą obecną. Cenne może być posłuchanie śpiewu ptaków, szumu deszczu. Warto poczuć zapach kwiatów i obejrzeć zachód słońca.

Ryba

Ryby powinny zdecydować, czego dokładnie pragną, ponieważ to do nich zmierza. Już wkrótce marzenia mogą stać się rzeczywistością o ile ryby będą otwarte.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Agra
Agra
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Agra, odwiedzin: 545
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.