Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

702 Perełka 2019-07-05 0

Prognoza weekendowa - lipiec 2019

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia, Praca, Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź co spotka Cię w lipcowe weekendy...


6 - 7 lipca

Nadchodzi weekend, w którym zapewne poczujecie się pełni energii. Cieszyć będziecie się dobrym samopoczuciem i towarzyszyć wam będzie doskonały nastrój. Poczujecie się jakby u ramion wyrosły wam skrzydła. Pamiętajcie, iż będzie to dobry czas na poprawienie relacji z innymi ludźmi. Sami też możecie liczyć na otrzymanie emocjonalnego wsparci lub pomocy ze strony najbliższych osób. Oczekujcie więc dobrych wiadomości, a niektórzy z was mogą spodziewać się zaproszenia na uroczystość. Mogą się również pojawić sytuacje wymagające pełnego zaangażowania i możecie zostać postawieni przed koniecznością realizacji trudnych zadań. Będzie to również czas sprzyjający sferze emocjonalnej, prawdopodobnie będzie sprzyjał również oderwaniu się od spraw rzeczywistych- możliwy flirt lub adoracja. W nadchodzącym czasie przejmijcie jednak kontrolę nad sprawami emocjonalnymi i weźcie je w swoje ręce, gdyż może to być czas na działanie, np. na podjęcie decyzji odnośnie związku. Orientujcie się więc w swoich najgłębszych motywacjach.

 

13 - 14 lipca

Przygotujcie się i bądźcie uważni, gdyż może się okazać, że będzie to przełomowy czas w Waszym życiu. Czas nie tylko oddechu i odpoczynku, ale również odrodzenia i nowych pomysłów oraz twórczej energii. Zróbcie sobie przerwę od codzienności. i miejcie oczy otwarte, by nie przeoczyć sprzyjających możliwości. Możecie odnaleźć coś wartościowego, coś o czym myśleliście, że jest już na dobre stracone lub zebrać w jakiejś ważnej sprawie tak głębokie i wzbogacające doświadczenie, o którym sądziliście, że jest niemożliwe. Być może zostaniecie zmuszeni do przeprowadzenia swego rodzaju „bilansu życiowego” i nieoczekiwanie pojawi się rozwiązanie dręczących Was problemów, które ciągnęły się za Wami już od dłuższego czasu. Zapowiadają się także zmiany w życiu rodzinnym oraz w obrębie partnerstwa. Prawdopodobnie pojawi się okazja sprzyjająca spotkaniu nowego partnera. Ponadto Możecie otrzymać dobrą wiadomość lub wybrać się w daleką podróż. Pamiętajcie, aby nie bać się tego, co nieznane i zaakceptować zmiany, niezależnie od tego jak bardzo będą zaskakujące.

 

20 - 21 lipca

Nadejdą dobre czasy, czasy pełne szczęścia i świętowania. Zapowiada się zakończenie trudnego etapu i początek radosnego okresu w życiu. Zapewne staniecie przed możliwością odsunięcia od siebie trosk i osobistych problemów, by zacząć czerpać radość z tego co przynosi Wam życie. Prawdopodobnie znajdziecie coś co będziecie mogli docenić. Ponadto, będzie to czas sprzyjający zawieraniu nowych znajomości. Przed singlami szansa na spotkanie drugiej połówki. Będziecie też mieć wyjątkową możliwość dzielenia się swoim szczęściem z rodziną i bliskimi ludźmi, z którymi w dobrej atmosferze spędzicie ten weekend. Cieszcie się z tego, że jesteście razem, a także celebrujcie wspólne chwile i skupcie się na wspólnym celu. Z całą pewnością w nadchodzącym czasie odnajdziecie właściwe wyjście z trudnej sytuacji poprzez pójście na kompromis. Pamiętajcie, aby cieszyć się tym co posiadacie.

 

27 - 28 lipca

Karty zapowiadają nadejście spokojnego aczkolwiek przepełnionego emocjami okresu. Będzie to czas sprzyjający nauce tego, jak radzić sobie ze swoimi stanami psychicznymi. Spodziewajcie się silnych doznań związanych z uczuciami, z miłością oraz porozumienia w stałych związkach. Otaczać Was będzie miła i harmonijna atmosfera. Prawdopodobnie sprawy uczuciowe będa dominować w tym czasie w Waszym życiu i całkowicie determinować Waszą egzystencję W związku z tym pojawić się może ogromne pragnienie miłości i namiętności. Niewykluczone, że niektórzy z Was zapewne otrzymają dobre rady i znaczącą “matczyną” pomoc od bliskiej im kobiety. Nie zapominajcie, że w czasie, gdy emocje żyją własnym życiem oraz dyktują swoje warunki, możecie jedynie poddać się im, przyjąć je, aby mieć możliwość zapanowania nad nimi.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 702
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.