Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

406 Agra 2019-07-04 0

Prognoza z kart anielskich na wakacje

01 Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...421 4.50 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Sprawdź co Cię czeka w wakacje...


Baran

Barany mogą się cieszyć, bo jeśli się postarają spadnie na nie deszcz obfitości. Warto poprosić anioły o poprawę sytuacji materialnej. Warto przemyśleć swoje podejście do pieniędzy. Warto otworzyć się na branie.

Byk

Byki powinny zdać sobie sprawę, że nie ma się czym martwić. Anioły czuwają i wszystko jest pod kontrolą boskiej opatrzności i wszechobecnego porządku. Trzeba tylko myśleć pozytywnie, bo negatywne myślenie może sprowadzić kłopoty.

Bliźnięta

Bliźnięta powinny popracować nad swoją czakrą serca. Miłość powinna stać się dla nich najważniejsza. Warto by sobie uświadomiły, ze są bezpieczne otwierając swoje serce.

Rak

Raki winny dostrzegać tylko miłość, bo ona jest najważniejsza. Dobrze by było by nie zwracały uwagi na pomyłki i nieporozumienia. W każdym człowieku ( także w sobie) powinny widzieć miłość. Skupienie na miłości przynosi uzdrowienie.

Lew

Lwy muszą nauczyć się prosić anioły. Ważna jest otwartość.  Anioły czekają, bo szanują zasadę wolnej woli, która pozwala dokonywać człowiekowi własnych wyborów. Poproszone, działają natychmiast.

Panna

Panny w tych miesiącach mogą nauczyć się myśleć pozytywnie. Dzięki takim myślom i uczuciom pełnym miłości trudne sytuacje zostaną rozwiązane w najlepszy możliwy sposób bez wysiłku.

Waga

Dla wag w tym okresie ważne będą marzenia. Dzięki nim łatwiej wagi usłyszą przesłania aniołów. Aby nauczyć się marzyć, warto odprężyć się, otworzyć umysł i pozwolić myślom swobodnie płynąć. To źródło kreatywności.

Skorpion

Skorpiony mają szansę otworzyć czakrę serca. Serce to centrum fizycznego Ja, ukierunkowane przede wszystkim na miłość. Bez miłości życie jest puste i ciężkie.

Strzelec

Strzelec mogą zrozumieć przyczyny swojej obecnej sytuacji. To co wydaje im się problemem, jest w rzeczywistości częścią odpowiedzi na modlitwy. Warto zaufać opatrzności. Czasem bywa szczęście w nieszczęściu.

Koziorożec

Koziorożce uświadomią sobie, że działanie wszechświata opiera się na dawaniu i braniu. Jeśli ograniczą się do dawania lub przyjmowania wypadną z rytmu wszechświata.

Wodnik

To okres gdy ważne będzie zakończenie czegoś. Anioły mówią, że czas odejść i dać sobie szansę na coś nowego. Słońce codziennie wschodzi i zachodzi, podobnie różne chwile zaczynają się i kończą. Anioły towarzyszą we wszystkich etapach.

Ryby

Ryby będą potrzebować uziemienia. Straciły uziemienie, bo straciły świadomość swojego ciała i fizycznego świata. Muszą zdać sobie sprawę, że choć przyjemnie jest wznosić się ku niebu, to ich uwaga i praca potrzebne są na ziemi.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Agra, odwiedzin: 406
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.