Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

889 Agra 2019-07-04 2

Prognoza z kart anielskich na wakacje

Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia, Partnerstwo, Samopoczucie
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Sprawdź co Cię czeka w wakacje...


Baran

Barany mogą się cieszyć, bo jeśli się postarają spadnie na nie deszcz obfitości. Warto poprosić anioły o poprawę sytuacji materialnej. Warto przemyśleć swoje podejście do pieniędzy. Warto otworzyć się na branie.

Byk

Byki powinny zdać sobie sprawę, że nie ma się czym martwić. Anioły czuwają i wszystko jest pod kontrolą boskiej opatrzności i wszechobecnego porządku. Trzeba tylko myśleć pozytywnie, bo negatywne myślenie może sprowadzić kłopoty.

Bliźnięta

Bliźnięta powinny popracować nad swoją czakrą serca. Miłość powinna stać się dla nich najważniejsza. Warto by sobie uświadomiły, ze są bezpieczne otwierając swoje serce.

Rak

Raki winny dostrzegać tylko miłość, bo ona jest najważniejsza. Dobrze by było by nie zwracały uwagi na pomyłki i nieporozumienia. W każdym człowieku ( także w sobie) powinny widzieć miłość. Skupienie na miłości przynosi uzdrowienie.

Lew

Lwy muszą nauczyć się prosić anioły. Ważna jest otwartość.  Anioły czekają, bo szanują zasadę wolnej woli, która pozwala dokonywać człowiekowi własnych wyborów. Poproszone, działają natychmiast.

Panna

Panny w tych miesiącach mogą nauczyć się myśleć pozytywnie. Dzięki takim myślom i uczuciom pełnym miłości trudne sytuacje zostaną rozwiązane w najlepszy możliwy sposób bez wysiłku.

Waga

Dla wag w tym okresie ważne będą marzenia. Dzięki nim łatwiej wagi usłyszą przesłania aniołów. Aby nauczyć się marzyć, warto odprężyć się, otworzyć umysł i pozwolić myślom swobodnie płynąć. To źródło kreatywności.

Skorpion

Skorpiony mają szansę otworzyć czakrę serca. Serce to centrum fizycznego Ja, ukierunkowane przede wszystkim na miłość. Bez miłości życie jest puste i ciężkie.

Strzelec

Strzelec mogą zrozumieć przyczyny swojej obecnej sytuacji. To co wydaje im się problemem, jest w rzeczywistości częścią odpowiedzi na modlitwy. Warto zaufać opatrzności. Czasem bywa szczęście w nieszczęściu.

Koziorożec

Koziorożce uświadomią sobie, że działanie wszechświata opiera się na dawaniu i braniu. Jeśli ograniczą się do dawania lub przyjmowania wypadną z rytmu wszechświata.

Wodnik

To okres gdy ważne będzie zakończenie czegoś. Anioły mówią, że czas odejść i dać sobie szansę na coś nowego. Słońce codziennie wschodzi i zachodzi, podobnie różne chwile zaczynają się i kończą. Anioły towarzyszą we wszystkich etapach.

Ryby

Ryby będą potrzebować uziemienia. Straciły uziemienie, bo straciły świadomość swojego ciała i fizycznego świata. Muszą zdać sobie sprawę, że choć przyjemnie jest wznosić się ku niebu, to ich uwaga i praca potrzebne są na ziemi.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 889
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.