Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

962 Agra 2019-07-01 2

Prognoza z kart Lenormand na lipiec 2019

Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia, Partnerstwo, Samopoczucie
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Sprawdź co mówią karty o wakacjach w lipcu...


Baran

Miesiąc taki sobie, raczej kiepski niż dobry. W pracy może pod górkę. W miłości też raczej nie za dobrze. W sypialni może być nudno, a nowe znajomości nie rozwiną się tak szybko jakby barany chciały. Odpoczną tylko te barany, które wybiorą się na urlop.

Byk

W pracy warto uważać na pomyłki i rozleniwienie. Przyda się koncentracja, upór i pracowitość, bo szef może być uszczypliwy i bardzo spostrzegawczy. W miłości sporo dobrego o ile byki nie zechcą szukać przygód. To dotyczy przedstawicieli znaku już zajętych. Zdrowie w porządku.

Bliźnięta

Miesiąc przeciętny. Pod koniec warto by bliźnięta zwróciły uwagę na dietę. Nie powinny się objadać, bo niestrawność gotowa. W pracy szczytów tym razem nie zdobędą i warto by bliźnięta zadowoliły się tym co mają. Sporo problemów mogą mieć jeśli pracują w kilku miejscach.

Rak

Miesiąc raczej dobry. Udadzą się też wszelkie eksperymenty czyli wychodzenie poza to co znane i pewne. Raki powinny w tym przypadku zaufać swojej intuicji. Dobry czas na czytanie prasy i zakupy książek. W miłości wszystko powinno się udać.

Lew

Miesiąc nienajgorszy choć może brakować energii. Warto zachować umiar jeśli chodzi o zajęcia fizyczne i sport. Zdrowie, jeśli lwy będą uważać powinno być dobre. W pracy możliwe nowe zadania. Finanse zadawalające o ile lwy nie zechcą szaleć na urlopie.

Panna

Miesiąc niezły. Zdrowie powinno dopisywać. Pod koniec miesiąca udadzą się spotkania rodzinne i towarzyskie, a także randki. Samotne panny mogą spotkać bratnie dusze, a nawet stracić głowę. Niektóre panny pomyślą o  założeniu obrączek. W sypialni może być interesująco.

Waga

Miesiąc kiepski, ale trochę miłych chwil jednak będzie. Warto pobyć na łonie przyrody, wybrać się na drobne zakupy lub spotkać się ze znajomymi. Mogą zapaść słuszne decyzje, a niektóre wagi przyrzekną sobie, że zmienią dotychczasowe życie. Możliwe zmiany w uczuciach. Niektóre związki się skończą, a niektóre wagi zamarzą o stabilizacji.

Skorpion

Miesiąc niezły. Skorpiony będą zadowolone. Pod koniec miesiąca dobrze im zrobi odrobina szaleństwa i oderwanie się od codzienności. Warto czas spędzić inaczej niż zwykle.  Może kupić książkę, która otworzy nieznane skorpionowi horyzonty.

Strzelec

W pracy możliwe problemy. Trzeba będzie uważać na słowa i  reakcje w kontaktach z przełożonymi. W miłości tak sobie. Stałe związki raczej przetrwają, a o nowych nie warto myśleć w tym momencie. Zdrowie niezłe o ile Strzelce zachowają umiar.

Koziorożec

Miesiąc raczej dobry. Możliwe powodzenie w pracy, podwyżki i nowe znajomości. Wolne koziorożce mogą wyglądać Amora. Zdrowie powinno być dobre i kondycja nie powinna szwankować, bo  los sprzyja.

Wodnik

Niebo nad wodnikami się rozjaśni i spotka je wiele dobrego. Pod koniec miesiąca wodniki powinny zająć się sprawami, których załatwienie wymaga sporo energii. Będą też mogły pomyśleć o uprawianiu sportu lub chodźmy dłuższych spacerach. Zdrowie i energia powinny być w normie o ile wodniki o siebie zadbają.

Ryby

Sprawy prywatne nie powinny spędzać rybom snu z powiek. Koniec miesiąca będzie dobry na spotkania i rodzinne narady lub miłe uroczystości. Warto dobrze wypocząć i nabrać sił. W pracy nieźle.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 962
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.