Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

1035 Agra 2019-06-05 0

Prognoza z kart Lenormand na czerwiec 2019

01 Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...421 4.50 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

Sprawdź co radzą karty Lenormand...


Baran

Nowe znajomości będą rozkręcać się powoli zwłaszcza z przedstawicielami płci przeciwnej. W stałych związkach miłość rozkwitnie. Barany będą zmysłowe i czułe. Partnerzy to docenią i odwdzięcza się tym samym. W finansach bez fajerwerków. Trzeba będzie zacisnąć pasa. Zdrowie niezłe.

Byk

Wiele spraw utknie w martwym punkcie i byki nie wszystko skutecznie załatwią. W pracy więc pewnie nie będzie różowo. Trzeba zacisnąć zęby i przetrwać. Większość byków pod koniec miesiąca będzie zaangażowanych w sprawy rodzinne i towarzyskie.

Bliźnięta

Niektóre bliźnięta czeka prawdziwe urwanie głowy, bo wpadną w wir wydarzeń i będą musiały sprawdzić się w sytuacji, w której innych zawiodą nerwy. Poradzą sobie doskonale. W miłości może być za to nudno i nijako. Nie warto jednak zrywać i szukać kogoś nowego na siłę.

Rak

W miłości coś nowego szykuje się dla raczków samotnych. Mogą mianowicie spotkać kogoś kto poruszy ich serce. Raki zajęte spędzą trochę czasu z ukochanymi.  Zdrowie co prawda końskie nie będzie ale i tak raki nie powinny na nie specjalnie narzekać.

Lew

Czas jest natomiast korzystny dla artystów i warto w tym miesiącu pomyśleć o działaniach tego typu. Lwy bez zdolności w tym kierunku powinny chociaż odwiedzić wystawę. Pod koniec miesiąca przedstawiciele tego znaku powinni kierować się intuicją także w kontaktach z ludźmi. Przyda im się też chwilami sporo sprytu.

Panna

Panny będą energiczne i żywotne. Można będzie pomyśleć o pracy fizycznej typu generalne porządki lub praca w ogrodzie. W miłości wiele dobrego spotka panny będące w stałych związkach. Czas spędzony z ukochanym na długo zostanie w pamięci. Nowe związki czeka przestój. Co nagle to po diable.

Waga

Los w tym miesiącu nie zawsze będzie łaskawy i niektóre wagi mogą się znaleźć w oku cyklonu. Przetrwają to z wrodzonym im wdziękiem. Wagi powinny jednak pamiętać by wystrzegać się ryzykownych pociągnięć zwłaszcza w pracy. Uwaga na zdrowie.

Skorpion

Miesiąc taki sobie. Możliwe problemy w uczuciach. Na łowy wiec nie warto wyruszać. Skorpiony zajęte powinny docenić partnera i czas z nim spędzony. W sypialni może być co prawda nieco monotonnie, a nawet nudno, ale za to ciepła nie zabraknie.

Strzelec

Miesiąc niezbyt dobry w pracy. Pocieszające jest to, że fortuna tylko czeka by strzelce wynagrodzić hojnie i od serca. W partnerstwie bez przykrych niespodzianek. Stałe związki przetrwają, a nowych raczej nie będzie, a jeśli już to wszystko zacznie się jakoś tak spokojnie, bez emocji i wzruszeń.

Koziorożec

Miesiąc przeciętny. W pracy tak sobie. Warto zwrócić uwagę na związki. Partnerzy niektórych koziorożców mogą się poczuć zaniedbywani i mało rozpieszczani. Warto by koziorożce choć czasem porzuciły swój chłód i stały się choć trochę cieplejsze.

Wodnik

Miesiąc średni jeśli chodzi o finanse i pracę. Te dni będą za to dobre na sprawy partnerskie. Można też się  zająć swoim wyglądem. Warto odwiedzić kosmetyczkę i fryzjera, bo dobry wygląd może poprawić samopoczucie. Zdrowie bez większych zmian choć kondycja nie za dobra.

Ryby

Ryby mogą mieć problemy w pracy. Powinny uważać na słowa tym bardziej, że to szef może mieć inne zdanie. W finansach bez rewelacji. Nie powinny więc wybierać się na większe zakupy. Weekendy warto przeznaczyć na leżenie do góry brzuchem.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Agra
Agra
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Agra, odwiedzin: 1035
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.