Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

2442 Kumczo 2019-06-04 2

Wibracje numerologiczne na czerwiec 2019

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź swoje wibracje w czerwcu...


Dla wibracji 1

Praca: W pracy zachowajcie wewnętrzną równowagę i harmonię i przeanalizujcie to co zrobiliście i jakie są teraz z tego owoce waszych działań. Nie ważne czy zrobiliście dobrze czy źle, to sami musicie ocenić i ponieść za te działania odpowiedzialność. Możecie mieć do czynienia z urzędami, sądami, sporo będzie podróży i wyjazdów.

Finanse: Finansowo będziecie czuli się na swoim miejscu i bezpiecznie. Możliwy wyjazd za granicę, zajmowanie się sobą, życie we własnym świecie marzeń. Kupno lub sprzedaż samochodu lub innego pojazdu.

Uczucia: Na sprawy miłosne nie będziecie zwracali w tym miesiącu uwagi, a skupicie się na załatwianiu spraw związanych z waszym zawodem, pracą. To mogą być sprawy urzędowe, sądowe, a nawet związane z wysokim stanowiskiem, polityką. W związku z tym otrzymacie pomyślne dla was informacje wiadomości, które mogą was wprawić w zachwyt.

Zdrowie: Zdrowotnie mogą pojawić się zaburzenia układu moczowego, nerek, a także jakieś problemy ze stopami. Uważać także na zaburzenia emocjonalne.

Rodzina: Ktoś z rodziny może mieć kłopoty zdrowotne i trzeba będzie udać się do lekarza, szpitala. Możliwe, że to tylko sprawy związane z dzieckiem, porodem, gdzie pomoc lekarska będzie potrzebna.

Otoczenie: W otoczeniu pokonacie wszystkie trudności. Energia będzie was rozpierała, a to ze względu na pojawienie się nowej energii, nowego życia, lub nowego przedsięwzięcia. Pomocna będzie samotna kobieta, wdowa lub rozwódka.

Niespodzianki: Napotkacie, lub poznacie kogoś odpowiedniego, kto będzie wam pomocny w sprawach pracy, działalności, pracach przyziemnych. Możecie też mieć słabość do pieniędzy i gromadzenia zasobów.

Ostrzeżenia: Uważajcie na nieuczciwych ludzi, ale też sami nie przeceniajcie swojej przebiegłości i nieuczciwych zamiarów, gdyż ktoś może to odkryć i wstyd będzie gorszy, niż to co zamierzaliście.

Przesłanie od Archanioła Michała: Twoje wewnętrzne wskazówki są rzeczywiste i godne zaufania. Wszystkie wasze przeczucia dotyczące pomysłów, nowych działań czy braku zaufania do osób są jak najbardziej na miejscu, więc podążajcie za wewnętrznymi wskazówkami.

 

Dla wibracji 2

Praca: W pracy zadowolenie i wykonywanie czegoś co lubicie robić. Możecie mieć też jakąś pasję do której przykładacie się z miłością, a jednocześnie da wam to zabezpieczenie materialne. Będziecie pracusiami w tym miesiącu ze względu na wewnętrzna potrzebę gromadzenia zasobów finansowych.

Finanse: To miesiąc miłych zaproszeń, spotkań rodzinnych, a jednocześnie będziecie obdarowywali prezentami swoje pociechy lub kogoś z rodziny. W czerwcu będziecie hojni i bardziej skupicie się na sprawach bliskich.

Uczucia: Postaracie się zadbać o wasz związek, o partnera, pomimo że nie zawsze dzieje się dobrze, to lęk przed zmianami nie pozwoli na wasze działania, a trwanie pod wpływem kogoś i taka egzaltacja. Uważajcie też na poddawanie się nastrojom, aby nie zagubić się w realnym świecie.

Zdrowie: Układ moczowy i dolegliwości nerek, układ odpornościowy, nerwice, cysty i narośla.

Rodzina: W rodzinie kłótnie, spory, dyskusje, gdzie każdy będzie walczył o swoje racje. To może dotyczyć spraw mieszkania, zmiany miejsca, a może kupna nowego.

Otoczenie: Z otoczeniem bardziej kontakt wirtualny. Jakieś informacje, wiadomości dotyczące jakiegoś wyjazdu zagranicznego, a także odejścia kogoś. Zmiany na które nie mamy wpływu.

Niespodzianki: Możecie poznać nową osobę do towarzystwa.Czerwiec będzie dla was taką próbą siły, przetrwania, którą będziecie czerpać, dzięki pracy nad sobą i czerpać siłę dla ciała i ducha.

Ostrzeżenia: Nie pogrążajcie się i nie narzekajcie na zły los, jeżeli jakieś działania wam nie wyjdą, zostaną podjęte omyłkowo. Nie traćcie okazji by coś naprawić lub wyjaśnić i uwolnić się od rzeczy przeszkadzających wam w życiu.

Przesłanie od Archanioła Michała: Niewinność. Poproście Archanioła Michała, aby pomógł wam wyzbyć się poczucia winy, uwolnił od ciążących emocji, które nie pozwalają na utrzymanie spokoju wewnętrznego. Skupcie się na pozytywnych ludzkich stronach, zamiast wytykać ich błędy.

 

Dla wibracji 3

Praca: W pracy będzie się dużo działo. Sporo informacji, wiadomości, nadarzających się okazji, na które trzeba będzie szybko się zdecydować, gdyż powolne namyślanie się może wykorzystać konkurencja. Nie będziecie narzekać na brak zajęć, nawet w pewnych momentach możecie odczuwać zmęczenie i potrzebę odpoczynku.

Finanse: Finansowo będzie całkiem przyzwoicie, szczególnie dla tych co posiadają swoją działalność lub pracują w firmach rodzinnych. Miła wzajemna współpraca, korzystna płaca, a nawet dla niektórych praca na 2 etatach.

Uczucia: W uczuciach może być zbyt formalnie, urzędowo. Trwanie w związkach, gdzie nic się nie dzieje, panuje znudzenie, apatia, niezadowolenie. To samo dla samotnych, utknęliście w martwym punkcie, życie toczy się, a wy uciekacie w samotność, wspomagając się używkami.

Zdrowie: W zdrowiu uważajcie na swój stan emocjonalny, nadwrażliwość, problemy alergiczne, hormonalne.

Rodzina: W rodzinie stabilizacja, dobrobyt, zadowolenie.Niektóre trójki mogą być gdzieś na wyjeździe, w oddaleniu od rodziny co może powodować uczucie samotności i czas izolacji od najbliższych.

Otoczenie: Z otoczenia otrzymacie miłą wiadomość, zaproszenie, możliwe ze na ślub lub inną uroczystość rodzinną. Zapowiada się szczęście rodzinne i harmonia zgoda z otoczeniem.

Niespodzianki: To miesiąc poszukiwania głębszych wartości, podporządkowania się wierze, doktrynie czy idei. Wykażecie się posłuszeństwem, zaufaniem i dojrzałością.Dla trójek które się uczą pozytywne zaliczenie wszelkich egzaminów.

Ostrzeżenia: Nie mieszajcie się do spraw, które do was nie należą, gdyż możecie wywołać awanturę, niepokój i zamęt. Nie wydawajcie krzywdzących sądów o ludziach, których tak naprawdę nie znacie.

Przesłanie od Archanioła Michała: Miej pewność siebie. Poproście Archanioła Michała o pomoc w podnoszeniu pewności siebie. Słuchajcie intuicji i działajcie w opanowaniu. W relacjach z ludźmi wasza pewność siebie przyciąga ich na waszą stronę i wymusza szacunek.

 

Dla wibracji 4

Praca: Czwórkom szykują się zmiany, dla jednych będzie to przebudzenie do życia, dla innych bilans życia, czyli odejście na emeryturę, rentę. Narodziny czegoś nowego, w postaci realizacji planów, działań, dla innych narodziny dziecka, praca, opieka nad dziećmi.

Finanse: Czwórki lubią zadbać o sprawy finansowe, niektórzy już wypracowali sobie, stabilność, zadowolenie i dobrobyt. Czerwiec będzie takim miesiącem stabilizacji, spokoju, wiary w Boga i wartości duchowe. Będziecie też chętnie udzielać pomocy, zarówno duchowo jak i materialnie, szczególnie inwestując w dom, mieszkanie.

Uczucia: Trzymajcie swoje nerwy na wodzy, gdyż miesiąc zapowiada się emocjonalny i nerwowy. To może być związane z wyjazdem, który może przysporzyć sporo nerw, szarpaniny i gwałtownych posunięć lub ktoś o impulsywnym charakterze, nie będzie się liczył ze zdaniem innych, a zadziała odważnie i ryzykownie.

Zdrowie: W zdrowiu alergie, problemy dermatologiczne, niedrożność jelit, problemy z przemianą materii. Możliwe, że trzeba będzie zrobić jakieś badania, odwiedzić lekarza.

Rodzina: O rodzinę będziecie się zamartwiać, mogą was nękać negatywne myśli, strach i lęk o najbliższych. Trzeba będzie pozbyć się w jakiś sposób tych dręczących myśli, wyciszyć, gdyż inaczej czekają was trudności w zasypianiu, bezsenne noce.

Otoczenie: Dla tych czwórek co wybierają się gdzieś za granicę porozumiewanie się w tej sprawie, udzielanie informacji, przekazywanie sobie potrzebnych wiadomości, rad, porad. Wygląda na to, że czeka was w czerwcu podróż w sensie dosłownym lub przełom duchowy.

Niespodzianki: Czeka was wzajemne obdarowywanie. Czyli będziecie gotowi do niesienia pomocy, wspierania finansowego, jak również duchowego, dawania prezentów i sami za dobroć możecie otrzymać też takie wsparcie.

Ostrzeżenia: Nie bierzcie na swoje barki zbyt wiele i nie pracujcie ponad swoje siły, gdyż możecie nie podołać, a i wasze zdrowie zostanie nadszarpnięte.

Przesłanie od Archanioła Michała: Poczucie humoru. Dzięki poczuciu humoru wiele spraw napiętych można rozładować śmiejąc się z ludzkiej natury. Humor pozwala ludziom na porzucenie obrazy i uleczyć daną sytuację lub relację. Pamiętajcie, że śmiech jest najlepszym lekarstwem na wszystko.

 

Dla wibracji 5

Praca: W pracy będzie stabilnie, ale może czasami ogarnąć was nostalgia, apatia, takie zniechęcenie i niedostrzeganie możliwości i szans w życiu. Potrzeba wytyczenia nowych celów i zastanowienie się na swoim życiem i postępowaniem.

Finanse: Trzeba będzie poświęcić czas rodzinie, możliwy wydatek dla kogoś z rodziny. Zapowiadają się miłe wspomnienia z czasów dzieciństwa, możliwość spotkania, odwiedzin kogoś dawno nie widzianego.

Uczucia: W związkach skupicie się na wspólnym celu, wspólnych pracach i przedsięwzięciach. Ważniejsze będzie to co macie do zrobienia i wykonania jeszcze, niż skupianie się na miłości.Dla niektórych piątek mogą pojawić się kłopoty w uczuciach, czyli pojawi się ktoś trzeci, kto zakłóci równowagę w związku.

Zdrowie: Zdrowotnie blokady emocjonalne, jakiś problem nie będzie dawał wam spokoju. Uważać na choroby płuc, układ oddechowy.

Rodzina: W rodzinie miła wiadomość, zaproszenie, obdarowywanie prezentami. Zwrócicie uwagę na młodą osobę z rodziny, która wytrwale się uczy i przyszłe sukcesy będzie zawdzięczała sobie. Możliwe, że zechce przystąpić do pracy, przejść jakiś kurs, szkolenie.

Otoczenie: W otoczeniu będziecie załatwiali jakieś sprawy związane ze zdrowiem, finansami więc trzeba będzie pofatygować się do urzędów, przychodni czy szpitala.

Niespodzianki: Los może okazać się w czerwcu sprzyjający w sprawach wygranych, finansowych.Będzie zamożnie, dostatek, na bogato.

Ostrzeżenia: Uważajcie na załamania nerwowe, depresję, smutek i niezadowolenie. Może ogarnąć was niemoc i bezsilność wobec niektórych sfer życiowych.

Przesłanie od Archanioła Michała: Dopuść prawdę do siebie i działaj odpowiednio. Zmierzenie się z prawdą ma uzdrawiającą moc i sprawi że odnajdziecie właściwy kierunek. Bądź szczery sam ze sobą i nie pomijaj wewnętrznych impulsów, że względu na lęk przed zmianami.

 

Dla wibracji 6

Praca: Szóstki mogą żyć strachem przed zmianami, które są nieuchronne i nastąpią. Strach przed nieznaną przyszłością i nowymi zmianami, nowym etapem. Niektóre szóstki czeka odejście z pracy, pojawią się nowości, zrealizują się jakieś plany.

Finanse: W finansach wsparcie rodzinne, wzajemne pomaganie sobie. Możliwe wydatki na jakąś uroczystość, ślub, wesele, narodziny dziecka.

Uczucia: W stałych związkach bez zmian, możecie być razem, ale zakradnie się pustka, obojętność i niechęć. Brak rozwoju związku, a takie stanie w miejscu, zastój, zatrzymanie.

Zdrowie: W zdrowiu blokady emocjonalne. Niezdecydowanie, bierność, rozdarcie wewnętrzne. Ogólnie możecie mieć złe samopoczucie, niepokój wewnętrzny. Układ oddechowy, możliwa konsultacja lekarska.

Rodzina: W rodzinie uwagę waszą przykuje młoda osoba, która ma w sobie sporo optymizmu i energii ale nieszczególną sytuację rodzinną

Otoczenie: Szykuje się niektórym szóstkom podróż, może być nawet zagraniczna. Jeżeli wybieracie się do pracy to uważać bo będzie ciężko, praca fizyczna, gdzie będą was bolały ręce.Miesiąc wyjazdów, ruchu, dążenia do celu.

Niespodzianki: Będziecie kogoś obdarowywać, wspomagać finansowo i duchowo, kto jest bliski waszemu sercu. Sami też możecie otrzymać wsparcie finansowe, prezent, nagrodę.

Ostrzeżenia: Uważać na straty spowodowane złą inwestycją, brak realizacji planów, kłopoty ze sprzedażą towaru.

Przesłanie od Archanioła Michała: Modlitwa pomoże w tej sytuacji. Jesteście pod opieką Boga i aniołów i im przekażcie swoje zmartwienia prosząc o poprawę sytuacji w której się znaleźliście.Wasze modlitwy zostaną wysłuchane, a wy bądźcie otwarci na ich rozwiązanie.

 

Dla wibracji 7

Praca: Od pracy na chwilę odejdziecie, możliwe, że jest to związane z jakimś wyjazdem, podrożą, odpoczynkiem.

Dla niektórych siódemek mogą pojawić się gwałtowne zmiany, które spowodują sporo nerw, szarpaniny, złości.

Finanse: W finansach czeka was wydatek na wyjazd, podróż, co z jednej strony będziecie się cieszyli, z drugiej strony przezywali emocjonalnie.

Uczucia: Jedne siódemki skupią się na pracy, jakimś celu i będą starali się dopasować w związkach do partnera. Dla samotnych pojawi się coś nowego, może pojawić się nowy obiekt zainteresowania.

Zdrowie: Będziecie starali się korzystać z życia, bawić, nie będzie dokuczało wam nic strasznego, jedynie układ hormonalny może dać znać o sobie.

Rodzina: W rodzinie możecie liczyć na partnera, widać jego dobroć uczciwość i dbałość o rodzinę i związek.

Otoczenie: Dla niektórych siódemek pojawi się nowa miłość, ktoś kim się zainteresujecie i zakochacie od pierwszego wejrzenia.W otoczeniu mili sympatyczni ludzie do towarzystwa i przyjaźni.

Niespodzianki: Czeka was przygoda, flirty, młodzi optymistyczni ludzie, Będziecie ciekawi świata i ludzi, zdolni do ryzykanctwa i nowych przedsięwzięć.

Ostrzeżenia: Uważajcie na niewierność i kłopoty z energiczną i zaborczą kobietą.

Przesłanie od Archanioła Michała: Zdystansuj się do sytuacji. Archanioł Michał prosi was o zdystansowanie się do otaczających emocji. Daj sobie czas i oddal się od ludzi których ta sytuacja dotyczy. Dla Ciebie najważniejszy jest wewnętrzny spokój. Odejdź od niezdrowej sytuacji i nie noś ciężaru innych.

 

Dla wibracji 8

Praca: Wszystko zależy od was jak podejdziecie do pracy i jak sobie ją zorganizujecie. Posiadacie siły przywódcze, silną wolę i możecie być panem swego losu dążąc konsekwentnie i rozważnie do realizacji swoich planów. Wszystko w waszych rękach.

Finanse: W sprawach finansowych zapowiada się świętowanie jakiegoś projektu pracy, co przyniesie ulgę i radość.Miesiąc spotkań towarzyskich, imprez, przyjaźni i miłości.

Uczucia: Niektóre ósemki mogą żyć w trójkątach i mieć chęć odejścia od stałego partnera, więc uważajcie na zdrady i niestabilność uczuciową.

Zdrowie: Układ odpornościowy może zawieść, czyli skłonność do przeziębień, spadek ogólnej energii życiowej, uczucie zmęczenia. Brak witalności i energii do działania.

Rodzina: W rodzinie ktoś potrzebuje wsparcia i pomocy, ktoś chory, przygnębiony, jednak stan ten jest przemijający i niesie nadzieję na wyzdrowienie i rozwiązanie problemu.

Otoczenie: Z otoczenia możecie otrzymać jakieś wiadomości, informacje, na które trzeba będzie szybko zadziałać, podjąć decyzję. Możliwe że będą dotyczyły kogoś kto ma kłopoty ze zdrowiem lub przebywa w szpitalu.

Niespodzianki: Możecie mieć do czynienia z kobietą o żywej inteligencji, wrażliwą i czułą, ale w głębi duszy bardzo wrażliwą, która może mieć kłopoty życiowe i ciężko pracować fizycznie.

Ostrzeżenia: Uważajcie na beztroskę i niefrasobliwość i zbyt lekkomyślne podejście do życia, gdyż te cechy nie zawsze są dobrymi doradcami życiowymi.

Przesłanie od Archanioła Michała: Idź naprzód i nie lękaj się. Jesteś na dobrej drodze do realizacji planów. Tak długo jak Twoje pragnienia będą wypływały z serca, twoje kolejne kroki będą postępowały automatycznie w odpowiednim kierunku. Otrzymujesz wsparcie podczas poczynania życiowych zmian.

 

Dla wibracji 9

Praca: W pracy będziecie pod wpływem człowieka życzliwego i wyrozumiałego. To ktoś o bogatym wnętrzu, wrażliwości, ale osobowość introwertyczna. To czas wewnętrznej harmonii, spokoju, przyjaznej atmosfery w miejscu pracy.

Finanse: To będzie miesiąc udanych transakcji, korzystnych przedsięwzięć, oraz realna podstawa do rozpoczęcia jakichś działań. Jednak dla niektórych dziewiątek to może być miesiąc ciężkiej pracy fizycznej.

Uczucia: W uczuciach uważać na posmak zdrady i chęć odejścia od partnera, jednak nie na zawsze, powrócicie szybciej niż wam się wydaje. Dziewiątki zechcą romansować. Ktoś może mieć kłopoty ze zdrowiem.

Zdrowie: Mogą powrócić choroby niedoleczone, stany zapalne, kręgosłup. Uważać też na nerwice, fobie, zaburzenia życia uczuciowego, depresje.

Rodzina: W rodzinie kłopoty uczuciowe i z porozumieniem się. Będziecie się zamartwiać, wyolbrzymiać wszystko, a natłok negatywnych myśli nie pozwoli na spokojny sen i zaśnięcie.

Otoczenie: W otoczeniu szykuje się uroczystość rodzinna. Trzeba będzie szykować prezent czy to na ślub, komunię, chrzciny, a może nawet na wszystkie wymienione uroczystości.

Niespodzianki: Może zaskoczyć was coś związanego z mieszkaniem, może zmiana, kupno lub remont. Uważać przy pracach na wysokości.

Ostrzeżenia: Blokady psychiczne, życie w męce niezdecydowania. Jakiś problem trzeba będzie rozwiązać i podjąć decyzję, a wy będziecie chwiejni, niezdecydowani czując narastające uczucie zagrożenia.

Przesłanie od Archanioła Michała: Miej oczy szeroko otwarte na cel. Archanioł Michał będzie prowadził Cię do celu po ścieżce życia. Jesteś na właściwej drodze i miej oczy szeroko otwarte na własne cele. Wszystkie pragnienia są możliwe tak długo, jak długo skupiasz się na nich. Miej wiarę i działaj.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 2442
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.