Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

324 Perełka 2019-06-03 0

Prognoza weekendowa - czerwiec 2019

01 Perełka
POLSKI 
Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...412 3.50 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 488 ...273 2.58 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Sprawdź jakie będą weekendy w czerwcu...


8 - 9 czerwca

Z całą pewnością nie będzie Wam brakowało wspaniałych pomysłów. Będziecie planować, działać i wcielać różnego typu pomysły w życie Wiele spraw ma szansę na powodzenie, gdyż będzie to weekend pełen radosnych perspektyw. Zatem warto skorzystać z możliwości jakie przynosi ten czas i wytyczyć jasny kierunek działania. Zapowiadają sie wyjazdy w atrakcyjne miejsca, odpoczynek pełen różnych rodzajów aktywności, albowiem możecie poczuć silną potrzebę działania na różnych płaszczyznach. Odnosić będziecie sukcesy w podjętych przez siebie działaniach i charakteryzować Was będzie wyjątkowa dokładność i skrupulatność w realizacji podjętych przedsięwzięć. Możecie również nabywać zupełnie nowe umiejętności, jak również je prezentować. Dla osób żyjących w pojedynkę zapowiada się pojawienie szansy do tego, aby zacząć się z kimś spotykać. Zapowiadają się dobre perspektywy dla związków - porozumienie oraz nowe kontakty towarzyskie. Wykorzystajcie swój potencjał, gdyż jedynym ograniczeniem dla Was będą granice Waszych wizji.

 

15 - 16 czerwca

Będzie to weekend, w którym z pełnym powodzeniem możecie się zająć posumowaniem rezultatów swojej pracy. To czas, w którym będzie mogli się nimi cieszyć i pozwolicie sobie na spoczęcie na laurach. Trudno będzie Wam akceptować nakładane na Was ograniczenia i śmiało będziecie przejmować inicjatywę, by zmieniać otoczenie według swoich potrzeb. W waszym życiu może pojawić się osoba o dobrym sercu i racjonalnym myśleniu. Osoba, która w przyszłości zapewni Wam uczuciowe wsparcie oraz będzie robiła wszystko, aby zapewnić szczęście. Będzie ona spełniać życzenia nie z powodu obowiązku, ale z powodu uczucia, Może to być partner poznany podczas podróży lub podczas spraw związanych z majątkiem. Nie obawiajcie się długiego oczekiwania na satysfakcję, gdyż w efekcie okaże się to dla Was opłacalne. 22-23 Niewątpliwie nadchodzi właściwy czas na to, abyście podjęli działania, ponieważ nareszcie Wasze wcześniejsze plany powinny stać się rzeczywiste.Będzie to szczęśliwy weekend, a szczęście może objawić się w zupełnie nieprzewidywalny sposób. W tym czasie nie koncentrujcie się tylko na korzyściach materialnych. Spójrzcie szerzej i rozglądajcie się za szczęściem. W stałych relacjach możecie zacząć dążyć do stabilizacji i porozumienia. Zapowiada się wzajemna wymianę myśli oraz dogadywanie się na wszystkich płaszczyznach,a także planowanie wspólnej przyszłości, wspólnego zamieszkania. Osoby samotne mogą poznanać kogoś wyjątkowego i interesującego, gdyż cieszyć się będziecie wyjątkowym powodzeniem. Oczekujcie adoracji i miłych niespodzianek od partnera. Korzystajcie z każdej nadarzającej się okazji, ponieważ będą one mieć w sobie ogromny potencjał i będzie to dobry czas, by rozpocząć coś nowego.

 

29 - 30 czerwca

Zapowiada się czas, który skłoni Was zapewne do skorzystania ze swoich doświadczeń i umiejętności, gdyż mogą mieć miejsce sytuacje takie jak zetknięcie się z bezdusznymi przepisami, kontakty z osobą, która dominuje lub otrzymanie pomocy, która będzie skuteczna. Ponadto zyskcie zdolność do zdecydowanego wyrażania swoich przekonań i poglądów, dzięki czemu nie pozwolicie innym myśleć za siebie. Pamiętajcie, aby wykorzystać swój osobisty urok oraz życiową mądrość. Kierujcie się logiką i bądźcie zwolennikami postępu. Ponadto miejcie na uwadze, że w sytuacji, kiedy wystąpi jakiś problem, warto również skorzystać z porady specjalisty. Ważnych wyborów dokonujcie w oparciu o logikę i racjonalność.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
ODKRYJ NUMER ↓708 488 ...273 2.58 zł brutto POLSKA
autor: Perełka, odwiedzin: 324
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.