Pomocnik
Sugestia

3602 Vera 2019-05-30 1

Horoskop biznesowy - czerwiec 2019

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

W czerwcu pozostajemy pod wpływem intelektualnej, merkuriańskiej energii znaku Bliźniąt. Nasze zachowania i reakcje będą płynne, przekonywujące i sugestywne a poglądy nowatorskie i postępowe. Trudno będzie skupić się na jednym problemie. Podwyższy się aktywność umysłowa, inteligencja, zdolność logicznego myślenia, dowcip i spryt życiowy.


1 czerwiec – sobota, Dzień Dziecka

Sekstyl Księżyca do Marsa i Neptuna oraz trygon do Saturna i koniunkcja z Wenus przyniosą idealną atmosferę do świętowania, zabaw w plenerze, wycieczek, spotkań z najbliższymi, wszelkich imprez. Bardzo udany dzień pełen harmonii i pozytywnych uczuć.

 

2 czerwiec – niedziela

Pozostaniemy w pozytywnej aurze poprzedniego dnia. Dodatkowo Księżyc przechodząc do znaku Bliźniąt doda nam dowcipu oraz szybkości reakcji myśli i słów. Przełoży się to na sympatyczny i miły nastrój. Postaramy się odzyskać formę fizyczną, zdrowie i kondycję. Będzie to czas inspiracji, fantazji i interesujących pomysłów realizowanych na świeżym powietrzu.

 

3 czerwiec – poniedziałek

Słońce i Księżyc w znaku Bliźniąt czyli Nów przyniesie wiele oryginalnych pomysłów i chęć rozpoczęcia intelektualnych przedsięwzięć. W wielu sprawach trudno będzie podjąć decyzję z uwagi na mnogość i chaos myśli. Dobry czas na pisanie przemówień, artykułów, analiz literackich. Możemy próbować naprawić niekorzystne relacje z bliskimi, a trygon Wenus z Plutonem pozwoli nam ujawnić skryte marzenia i uczucia.

 

4 czerwiec – wtorek

Księżyc przechodzi ze znaku Bliźniąt do znaku rodzinnego Raka, będąc w opozycji do Jowisza i w koniunkcji z Merkurym, daje ciekawy intelektualnie dzień. Natłok wizji, myśli, napięcie umysłu, zbyt dużo rzeczy w jednym momencie może spowodować bałagan i chaos. Wieczorem zatęsknimy za chwilą ciszy i spokoju.

 

5 czerwiec – środa

Księżyc w sekstylu do Urana i w koniunkcji do Marsa sprawi, że będziemy wszystko robili w biegu i na wczoraj. Nie unikniemy zbyt pochopnych decyzji, wzbudzając silne emocje adekwatne do aktualnych zdarzeń. Przy takich tranzytach wzrasta impulsywność działania a zaślepienie bierze górę nad rozsądkiem. Kontrolujmy emocje i nie dajmy się sprowokować.

 

6 czerwiec – czwartek

Kolejny trudny dzień spowodowany niekorzystnymi tranzytami Księżyca do Neptuna, Saturna i Plutona. Zwali się nam na głowę sporo problemów. Saturn skieruje nasze myśli ku materialnym ambicjom, nastrój będzie konserwatywny i poważny. Dzięki temu zastanowimy się nad celami i skoncentrujemy na pracy.

Wieczorem Księżyc wkraczając na dwa i pół dnia w znak Lwa, zmieni nasze nastawienie do otaczającej rzeczywistości i spowoduje potrzebę afektacji, podziwu, przyjaźni, radości i ciepła.

 

7 czerwiec – piątek

Poranna kwadratura Księżyca z Uranem przyniesie brak koncentracji nad pracą i zawirowania w relacjach. Będziemy nerwowi i podekscytowani. Nasze myśli błądzić będą między czynnościami zawodowymi a weekendową zabawą i wyjazdami. W tej sytuacji trzymajmy się pewnych rutynowych zajęć, które nas zdyscyplinują. Dzięki popołudniowemu sekstylowi Merkurego z Uranem z przyjemnością spotkamy się wieczorem z przyjaciółmi, czy nawiążemy nowe kontakty towarzyskie.

 

8 czerwiec – sobota

Bardzo miły dzień. Księżyc w sekstylu do Słońca i trygonie do Jowisza spowoduje znakomity nastrój, chęć do zabawy, potrzebę aktywności i ruchu. Nasze relacje z bliźnimi będą na wysokim poziomie, wykażemy się działaniami artystycznymi i twórczymi.

 

9 czerwiec – niedziela, Zielone Świątki

Kolejny miły, weekendowy dzień. Nad ranem Wenus przechodzi ze znaku Byka do znaku Bliźniąt, wnosząc ochotę do zabaw na świeżym powietrzu, wycieczek, kontaktów towarzyskich. Zaznaczą się wpływy Merkurego, dając dobry czas dla intelektualistów, poetów, artystów. Może wystąpić skupienie na zdrowiu, diecie, i chęć do zmian.

 

10 czerwiec – poniedziałek

Wielość różnorodnych tranzytów spowoduje, że początek tygodnia może być dla wielu z nas trudny, wnosząc irytacje i zniechęcenie. Kwadratura Księżyca do Saturna i Jowisza oraz opozycja do Neptuna zapowiadają złe samopoczucie, chaos, rozleniwienie, wewnętrzny niepokój czy chęć odkładania pracy na potem. Niekorzystny czas dla podróży, inwestycji finansowych, przeprowadzek. Należy zachować szczególna ostrożność.

 

11 czerwiec – wtorek

Sympatyczna aura dnia. Księżyc przechodzi do znaku Wagi wnosząc łagodność, ustępliwość, dyplomację. Jesteśmy nastawieni przyjacielsko i ugodowo. Dobry okres na formowanie się związków partnerskich – tak biznesowych jak i prywatnych. Wenus manifestuje dziś przyjacielską i tolerancyjną naturę oraz pociąg do piękna. Dobry czas do mediacji pomiędzy zwaśnionymi stronami.

 

12 czerwiec – środa

Skomplikowany dzień. Zróżnicowane nastroje w ciągu dnia spowodowane będą wieloma złoczynnymi tranzytami Księżyca. Utrudnią one osiągnięcie zamierzonych celów. Kwadratury Księżyca do Marsa, Saturna oraz Plutona przyniosą nerwowość, spory, kłótnie, pretensje i żale.

 

13 czerwiec – czwartek

Tylko jeden znaczący na Niebie tranzyt a przynieść może wiele szkód i zamieszania.... Opozycja Księżyca do Urana spowoduje w dniu dzisiejszym zmęczenie, znużenie, brak konceptu, zanik energii, złe myśli. Dodatkowo przejście Księżyca do znaku Skorpiona uwypukli wszelkie niedoskonałości naszych relacji czy nieporozumienia. Zamkniemy się na kontakty z innymi, mniej niż zwykle będzie dzwonił telefon.

Ażeby nie szkodzić - skoncentrujmy się tylko na sprawach koniecznych.

 

14 czerwiec – piątek

Bardzo dobra aura dnia. Wiele korzystnych tranzytów dających ukojenie, satysfakcję, dobry humor i chęć do pracy. Wieczorem klimat spotkań towarzyskich, randek, piątkowego odprężenia. Jednakże uważajmy na pojedynczy aspekt – opozycję Marsa do Saturna, która przynieść może kontuzje, wypadki, oparzenia.

 

15 czerwiec – sobota

Weekend. Dzień silnego doenergetyzowania i chęci do wysiłku fizycznego i zajęć sportowych. Brak tranzytów, jedynie Księżyc przechodzi ze znaku Skorpiona do znaku Strzelca, dając pozytywną energię i chęć do życia. Strzelcem włada ekspansywny Jowisz, wzbudzając u ludzi chęć przeżycia przygody, pragnienie podróży. Wszyscy będą ciepli, przyjacielscy, spontaniczni. Można poczuć potrzebę niezależności, wolności i wykazania się samoekspresją.

 

16 czerwiec – niedziela

Zmienna aura dnia, niosąca różnorodne nastroje i odczucia. Najistotniejszy i najsilniejszy tranzyt - opozycja Merkurego z Saturnem wpłynie na nasze myśli i działania, będzie trzeźwiącym prysznicem dla tych, którzy życie budowali na piasku i żyli złudzeniami. Mimo niedzieli refleksje zepsują nam trochę zabawę i przełożą się na następne dni tygodnia

 

17 czerwiec – poniedziałek

Pozostaniemy dziś pod wpływem niedzielnego niepokoju i dość smutnych refleksji. Życie zmusi nas do konfrontacji z otoczeniem, współpracownikami i rodziną. Dodatkowo Pełnia Księżyca w znaku Strzelca może załamać nasze plany i przemyślenia, które trzeba będzie zacząć od początku. Wieczorem Księżyc przejdzie do znaku Koziorożca, wnosząc aurę powagi, pracy od podstaw, rozsądku, wytrwałości, samodyscypliny, porządku, ładu i hierarchii.

 

18 czerwiec – wtorek

To idealny dzień ażeby po ostatnich zawirowaniach i niepokojach powrócić do twórczego działania. Wpływ sekstylu Saturna z Neptunem oraz Merkurego z Marsem zainspiruje nas do działania, otwierając na odważne, ambitne plany. Zróbmy odważny krok w stronę postępu i zmian.

 

19 czerwiec – środa

Huśtawka nastrojów spowodowana wczorajszymi mocnymi planami skonfrontuje się z kryzysową siłą dzisiejszych układów. Nieharmonijne aspekty Księżyca z Saturnem, Marsem, Plutonem i Merkurym oraz opozycja Merkurego z Plutonem postawią pod znakiem zapytania wszystko to co sobie zaplanowaliśmy. Nie ulegajmy jednak emocjom. Przed nami długi weekend, który pozwoli na refleksje i nabranie dystansu. Róbmy tylko to co najpotrzebniejsze i nie dajmy się nikomu sprowokować.

 

20 czerwiec – czwartek – Boże Ciało

Księżyc nad ranem przechodzi do znaku Wodnika, wnosząc inspirację, wolność, rewolucyjne poglądy, kreatywność, aktywność publiczną. Dodatkowo opozycja Marsa do Plutona oraz kwadratura Księżyca do Urana dodadzą negatywnych emocji. Pomimo Święta nasze myśli mogą być pełne buntu i sprzeciwu wobec zastanej rzeczywistości. Nie poddawajmy się negatywnym myślom, nabierzmy dystansu i oddechu.

 

21 czerwiec - sobota, początek astronomicznego lata

Dziś odetchniemy po dramatycznych emocjach, odzyskamy spokój, dobry nastrój i humor. Nasze myśli skierowane będą na wakacje i urlopy. Pozytywne aspekty Księżyca z Wenus i Jowiszem przyniosą wiele przyjemnych chwil, rozmów, i spotkań.

O godz. 17.54 - Słońce przejdzie ze znaku Bliźniąt do znaku Raka i przez miesiąc rezydować będzie w tym znaku, dodając energii, szczęścia i splendoru wszystkim urodzonym w znaku Raka a także w znaku Skorpiona i Ryb.

 

22 czerwiec – sobota

Znakomita aura dnia sprzyjająca wypoczynkowi i relaksowi.

Księżyc wkraczając w znak Ryb, w trygonie do Słońca ukoi nasze zmysły i zregeneruje siły.

Do tego od dwóch dni Słońce w znaku rodzinnego i opiekuńczego Raka przyniesie poczucie bezpieczeństwa i miłości, symbiozę z przyrodą. Doskonały dzień na wyjazdy, relaks, spotkania z przyjaciółmi.

 

23 czerwiec – niedziela

Dzisiejsze układy planetarne przyniosą rozleniwienie oraz spokojne i łagodne tempo wszystkich działań. Zapewni nam to sekstyl Księżyca do Urana oraz opozycja Wenus do Jowisza. Idealny dzień na odstresowanie, odpoczynek, refleksje i letnie nastroje.

 

24 czerwiec – poniedziałek

Jedni wyjeżdżają na wakacje, inni muszą wracać do codzienności. W ciągu dnia za przyczyną nieharmonijnych tranzytów Księżyca z Jowiszem, Wenus i Neptunem oraz Wenus z Neptunem zostaniemy zdemobilizowani i niechętni do wszelkich działań, szczególnie w pracy. Mimo rozleniwienia będziemy mieli dobry nastrój i chęć do aktywności, spacerów, spotkań i rozmów z najbliższymi.

 

25 czerwiec – wtorek

Bardzo dobry dzień dla wszelkich spraw zawodowych. Księżyc przechodzi do energetycznego Barana, co powoduje przypływ energii i chęci do działania. Dodatkowo Księżyc robiąc trygon z Merkurym wzmacnia naszą sprawność intelektualną, efektywność i skuteczność. Uda nam się załatwić wiele ze spraw odkładanych na późniejszy termin.

 

26 czerwiec – środa

Księżyc w trygonie do Jowisza i sekstylu do Wenus spowoduje, iż dzisiejszy dzień powinien być miły a relacje międzyludzkie satysfakcjonujące i pełne pomocnych gestów. W ciągu dnia pracy uda nam się załatwić wszystkie zaplanowane czynności a dobrego nastroju nie zepsuje nawet popołudniowa kwadratura Księżyca do Saturna.

 

27 czerwiec – czwartek

Mieszane tranzyty wprowadzą w aurę dnia sporo zamieszania. Kwadratury Księżyca z Plutonem i Marsem uwolnią z podświadomości głęboko skryte emocje, lęki i odczucia. Dodatkowo Merkury, wkraczając w znak Lwa, sprawi, że poczujemy nagły przypływ nowych pomysłów i pasji, którymi chcielibyśmy się podzielić z otoczeniem. Praktyczne wdrażanie w życie naszych pomysłów i planów ułatwi wejście Księżyca w znak Byka oraz przyjazny sekstyl Słońca z Uranem.

 

28 czerwiec – piątek

Bardzo miła aura dnia. Tranzyty sprzyjają różnorodnym zainteresowaniom, pomagają w załatwianiu istotnych spraw.

Księżyc w koniunkcji z Uranem i w sekstylu do Słońca zapowiada liczne niespodzianki i zwroty akcji, tak w pracy jak i na polu towarzyskim. Uda nam się szybko pozałatwiać sprawy zawodowe i skoncentrować na planach weekendowych.

 

29 czerwiec – sobota, noc Kupały

Wspaniały dzień, jak przystało na czerwcowy weekend. Przyjazne aspekty Księżyca aż do 4 planet zwiastują doskonały nastrój, humor i chęć do zabawy oraz kontaktów z otoczeniem. Wzrośnie nasza fantazja, intuicja, emocjonalność. Wszystkie spotkania będą bardzo satysfakcjonujące. Dzień pozytywny do wszelkich kontaktów z zagranicą czy wyjazdów.

 

30 czerwiec – niedziela

Dalszy ciąg wspaniałej aury ! Księżyc w znaku Bliźniąt oraz sekstyl Księżyca do Merkurego zwiastuje otwarcie na inne poglądy, kultury czy religie. Będziemy podróżować, dyskutować z cudzoziemcami, zwiedzać zabytki. Kto nie wyjedzie odda się lekturze, będzie szukał kontaktów z rodziną, przyjaciółmi, sąsiadami. Wykażemy się elastycznością, inteligencją, ruchliwością, aktywnością intelektualną.

 

Czerwiec zapowiada się jako znakomity miesiąc z ciepłymi, długimi dniami i romantycznymi nocami...... Wykorzystajmy jego potencjał.

 

Pozdrawiam serdecznie,


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 3602
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.