Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

2485 Kumczo 2019-05-06 3

Wibracje numerologiczne na maj 2019

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź swoją wibrację numerologiczną...


Dla wibracji 1

Praca/ finanse: Jedynki, jeżeli chcecie poprawić swoją sytuację finansową wyłapujcie rożne nadarzające się okazje, które przyniosą korzyści i podreperują Wasz budżet. W tym miesiącu musicie być sprytni i przebiegli, aby nie dać się wyprzedzić konkurencji, ale też w kontaktach z ludźmi zachowajcie dyplomatyczne posunięcia, unikając starć i konfliktów.

Uczucia/ związki: Zapowiadają się miłe spotkanie towarzyskie, radość, zadowolenie, świętowanie jakiejś sytuacji. Dla niektórych jedynek, to miły nastrój z powodu powiększenia się rodziny. Miesiąc pod względem szczęścia w miłości i umiejętności doceniania życia.

Dom/ rodzina: W rodzinie wzajemne wspieranie się i pomoc w razie potrzeby, trzymanie się razem. Jednak możecie odczuć strach przed utratą kogoś, kto jest chory i trzeba będzie wspierać go i pomagać nie tylko finansowo, ale duchowo.

Otoczenie: Ktoś z otoczenia może mieć kłopoty zdrowotne lub w innej może znaleźć się sytuacji, z której nie widzi wyjścia, brak możliwości ruchu, taka życiowa bezsilność. Musi przeczekać ten niekorzystny czas.

Niespodzianki: Troszeczkę pofantazjujecie, wykorzystacie siły nieświadomości, sny, które pomogą w rozwiązaniu problemów. Marzenia, marzenia, ale kto ich nie ma, ważne żeby umieć je zrealizować w rzeczywistości.

Ostrzeżenia: W związkach małżeńskich mogą pojawić się problemy seksualne, zły wpływ osób trzecich.

Mudra dla ciała, ducha i umysłu: Zaangażowanie - dawaj to co możesz. Wykonując tą Mudrę zapewnisz sobie równowagę zewnętrzną i wewnętrzną. Bądź ze sobą szczery i dawaj z siebie to, co najlepsze, rób co możesz, a resztę pozostaw wszechświatowi.

 

Dla wibracji 2

Praca/ finanse: W pracy trzeba trzymać się ustalonych zasad i norm, wywiązywać się ze zobowiązań, gdyż tak będziecie oceniani, jak sobie zasłużycie i zapracujecie. Czasami trzeba będzie zachować dyplomację dla zachowania równowagi emocjonalnej. Finansowo może pojawić się poprawa, nagroda za wysiłek i dobrze wykonaną pracę.

Uczucia/ związki: W związkach będzie trzymali się razem, taka wzajemna pomoc w potrzebie, pomimo przechodzącego kryzysu. Będziecie chcieli za wszelka cenę ratować związek przejmując na siebie odpowiedzialność i ryzyko.

Dom/ rodzina: W domu i rodzinie zachowacie powściągliwość i będziecie starali się dostosować do zaistniałej sytuacji. W pewnych sytuacjach nie zajmowanie stanowiska i odejście od sprawy, może okazać się dla Was bardziej korzystne i zachowacie spokój i równowagę.

Otoczenie: Możecie myśleć o kimś z bliskiego otoczenia, kto się Wam podoba, kogo podziwiacie, a razem mogliście fantazjować, snuć marzenia.

Niespodzianki: Dwójki możecie doznać smutku, cierpienia, rozstania. Odczujecie silne emocje, które będą wami targały z powodu jakiejś straty.

Ostrzeżenia: Uważajcie na utratę pewności i lekkomyślność w działaniu, co może doprowadzić do niepowodzenia materialnego.

Mudra dla ciała, ducha i umysłu: Wolność - odleć. Garuda Mudra pomaga w leczeniu wszelkich dolegliwości w obrębie klatki piersiowej i ma dobry wpływ na płuca. Garuda to mistyczny ptak, władca niebios i wróg węży, który uosabia wolność, siłę i moc. Na pewne sprawy nie mamy wpływu, nie możemy ich zmienić, ale można zmienić swoje nastawienie i wziąć górę nad problemami, wznieść się ponad nie i rozkoszować się przestrzenią niebios, a z perspektywy nieba zwykłe rzeczy stają się mało ważne.

 

Dla wibracji 3

Praca/ finanse: W pracy ruch, przemieszczanie się, wyjazdy. Musicie uważać na młode osoby, które mogą szukać sposobności wejścia w konflikt i często ranią słowami. Atmosfera może stać się napięta z powodu kogoś, kto jest nieprzewidywalny i brakuje mu rozsądku w działaniu. Finansowo czekanie na jakieś pieniądze.

Uczucia/ związki: W związkach powinniście iść na kompromis i znaleźć nic porozumienia, gdyż obstawanie przy swoich racjach i ciągła walka o panowanie, może kiedyś się źle zakończyć.

Dom/ rodzina: Wspomnienia z dawnych lat dzieciństwa i młodości, miłe kontakty. Możecie otrzymać wiadomość od kogoś dawno nie widzianego.

Otoczenie: W otoczeniu ktoś wrażliwy i emocjonalny, czyli jakieś emocje mogą być pozytywne, jak i negatywne. Kierujcie się rozsądkiem, nie instynktem, gdyż wasz gwałtowny i emocjonalny charakter może doprowadzić do wybuchów emocjonalnych. U kogoś z bliskiego otoczenia może powiększyć się rodzina.

Niespodzianki: Czeka was dobra zapłata za wykonywaną pracę, jednak nic nie przyspieszajcie na siłę, zalecana jest cierpliwość w tym czasie.

Ostrzeżenia: Uważajcie na swoją rezygnację, słabość i pesymizm. Sięganie po środki odurzające nie rozwiąże waszych problemów.

Mudra dla ciała, ducha i umysłu: Rozsądek - przemyśl to. Mudra na dumanie. Wykonaj tą Mudrę, aby się opanować i w ciszy i spokoju przemyśleć dany problem. Rozważ wszystko, odnajdź właściwe proporcje, tak aby wszystkim i wszystkiemu oddać sprawiedliwość.

 

Dla wibracji 4

Praca/ finanse: Czwórki w maju czeka dosłownie siła fizyczna, którą macie w sobie i dzięki której możecie osiągnąć swoje cele. Dzięki pracy nad sobą, aktywności fizycznej będziecie czerpać siłę dla ducha i ciała. W sprawach finansowych nie dajcie się wykorzystywać członkom z rodziny.

Uczucia/ związki: W związkach jakieś ukryte sprawy będą wymagały wyjaśnienia. Złudzenia, iluzje, a jednocześnie lęk i niepewność co do najbliższych. Ogarnie was smutek, melancholia i potrzeba pobycia w samotności. Źródło takiego stanu lęku jest nie jasne i nie wiadomo dlaczego wprowadzi was w taki stan wahań i niepewności.

Dom/ rodzina: W sprawach rodzinnych możecie odczuwać bezsilność, czyli nie wszystko będzie szło po waszej myśli. Ciągłe zamartwianie się na zapas, niepokój o najbliższych doprowadzi do bezsennych nocy i udręki psychicznej, która nie da się uporządkować, ani odrzucić złych myśli.

Otoczenie: W otoczeniu będziecie mieli do czynienia z człowiekiem majętnym, operatywnym, ktoś wpływowy. To mężczyzna przed którym można otworzyć serce, gdyż dobrze zna życie, jest mądry i wyrozumiały. Dobre interesy materialne z otoczeniem.

Niespodzianki: Czwórki czeka podejmowanie decyzji, dokonanie jakiegoś wyboru, czy to w sprawach osobistych, materialnych, czy innego rodzaju.

Ostrzeżenia: Uważajcie na swoje emocje, władzę, nadużywanie swojej pozycji. Możecie stać się sadystyczni i okrutni.

Mudra dla ciała, ducha i umysłu: Przyjaźń - lubię Cię. Mudra ta wzmacnia serce, płuca, nerki. Wykonując tą Mudrę sprawisz, że nie tylko Twoi przyjaciele staną się lepsi, ale Ty również. Dzieje się tak, ponieważ wszystko co wysyłasz do innych wraca do Ciebie z korzyścią.

 

Dla wibracji 5

Praca/ finanse: W pracy, jak i finansach zachowacie rozsądek, macie już swoje doświadczenie życiowe w tych sprawach, więc rozum przeważy nad emocjami. Wasze słowa będą wypowiadane z rozwagą, pomimo, ze trafiacie w sedno sprawy. Jako szefowe potraficie być wymagający, czasami nawet zbyt chłodni i zdystansowani.

Uczucia/ związki: W sprawach uczuciowych macie ochronę od Kosmosu Wszechświata. Jeżeli nawet popełnicie jakiś błąd, albo ogarną was emocje w stosunku do partnera, gdzie potraficie być nieprzewidywalni, to jednak spadniecie na cztery łapy wszystko powinno dojść do normy i równowagi.

Dom/ rodzina: W sprawach finansowych dotyczących inwestowania w dom może być zmiennie, chwiejnie, niezdecydowanie. Trzeba będzie rozważyć wszystko, za i przeciw, aby rozsądnie poprowadzić inwestycję jaką macie w zamiarach. Jednak lubicie ryzykować i umiejętnie dysponować tym co posiadacie.

Otoczenie: Najbliższe otoczenie to rodzina z którą w maju będziecie dosyć często się spotykać. To mogą być jakieś uroczystości rodzinne związane ze ślubem, narodzinami, komunią. Będzie miło i przyjemnie. Ogólnie otoczenie również sprzyjające.

Niespodzianki: W tym miesiącu zachowacie powściągliwość do niektórych sytuacji, nawyków żywieniowych. Możliwe że niektórzy przejdą na dietę lekkostrawną. Odejdziecie od spraw konfliktowych i dopasujecie się do sytuacji, bardziej będziecie elastyczni.

Ostrzeżenia: Możecie odczuwać brak poczucia bezpieczeństwa w sprawach finansowych i ogólnie materialne trudności.

Mudra dla ciała, ducha i umysłu: Sprawiedliwość - nie mam prawa sądzić. Ta Mudra oczyszcza splot słoneczny, umysł, równoważy i stabilizuje. Broń swoich praw, ale nie osądzaj przy tym innych. Możesz krytykować, to co robią inni, ale Twoją rola nie jest osadzanie. Wydawanie wyroków pozostaw sądowi wyższej instancji. Pamiętaj, tylko ciemiężeni chcą ciemiężyć, tylko słabi pragną uczynić słabszymi pozostałych i tylko sfrustrowani chcą frustrować innych.

 

Dla wibracji 6

Praca/ finanse: W pracy szóstki podejdą odpowiedzialnie do wykonywanej pracy, będziecie poważnie traktowali swoje obowiązki i zadania. Czekają was jakieś decyzje, wybory, które w tym miesiącu będziecie musieli podjąć i dokonać. Miła atmosfera podszyta romantyzmem.

Uczucia/ związki: Wasze uczucia, to miłość do ludzi, dzielenie się, gotowość do niesienia pomocy. Dla szóstek w związkach możecie więcej dawać z siebie niż otrzymywać od partnera. Jesteście gotowi utracić nawet godność i podporządkować się silniejszemu za cenę utrzymania związku. Związki nierówne, na zasadzie zależności materialnej.

Dom/ rodzina: W domu możecie czuć się, że jesteście zmuszani do podporządkowania się, posłuszeństwa, czy zależności od kogoś, kto trzyma w domu władzę. Sami też musicie zdawać sobie sprawę w jakich granicach mieści się wasza władza i jej nadużywanie.

Otoczenie: W otoczeniu przyjaźń, harmonia, spokój. Ktoś o bogatym życiu wewnętrznym, może spełnić rolę waszego terapeuty, człowiek życzliwy i wyrozumiały.

Niespodzianki: Może was zaskoczyć miłe spotkanie z kimś kto darzy was życzliwością i sympatią. Poznanie kogoś do związku, miłosnej przygody.

Ostrzeżenia: Jeżeli będziecie lekkomyślni i zbyt emocjonalnie i niepewnie podejdziecie do życia, to grozi wam zaprzepaszczenie szans i brak orientacji życiowej. Beztroska i niefrasobliwość nie zawsze są dobrymi doradcami.

Mudra dla ciała, ducha i umysłu: Seksualność - bądź zmysłowy. Ta Mudra rozbudza zmysłowość i energię seksualną. Seksualność i zmysłowość wcale nie zanikają wraz z wiekiem. Otwórz swe zmysły i serce na wszystko, co żyje, jest dobre i piękne. Podejdź do świata z otwartym sercem i rozpostartymi ramionami. Czułość i miłość popłyną z powrotem do Ciebie.

 

Dla wibracji 7

Praca/ finanse: Siódemki w maju będą posiadły rozbudzoną intuicję, która pozwoli im na rozwiązanie wielu spraw i znalezienie przyczyny problemu, z którym się borykacie. To miesiąc pracy twórczej, fantazji, zdolności artystycznych, które posiadacie. Nawet najbardziej mozolna praca, może stać się dla was bardziej atrakcyjna.

Uczucia/ związki: Miesiąc pod wpływem marzeń, fantazji, myślenia o kimś kto się wam podoba, ale to tylko błądzenie w chmurach, a brak realiów. W związkach grozi egzaltacja, a nadzieje na których opieracie strukturę związku mogą przerodzić się w rozczarowania.

Dom/ rodzina: Z rodziny możecie otrzymać zaproszenie na ślub, lub inną uroczystość. W domu zgoda i harmonia rodzinna.

Otoczenie: Możecie otrzymać wiadomości w sprawie jakiegoś wyjazdu i trzeba będzie szybko podjąć decyzję.

Niespodzianki: Niektóre siódemki wezmą odpowiedzialność za swoje życie i zechcą się usamodzielnić dlatego, to może być miesiąc podejmowania trudnych decyzji i dokonywanie wyborów.

Ostrzeżenia: Nieczyste i niejasne działania, czyli prowadzenie gry zakulisowej wobec kogoś, może odbić się, że wpadniecie we własne sidła i najecie się wstydu.

Mudra dla ciała, ducha i umysłu: Lekkość - spokojnie.Mudra krążenia uaktywnia i reguluje przepływ krwi w ciele oraz pobudza wszystkie zmysły. Wykonuj tą Mudrę wyprostowany, ze stopami zwróconymi do przodu. Zwiększ tempo oddychania i za każdym razem energicznie podrzucaj ramiona do góry. Następnie mając rozpostarte ręce wykonaj mudrę utrzymując ja przez ok 10 sekund.

 

Dla wibracji 8

Praca/ finanse: Ósemki możecie być w tym miesiącu zbyt przywiązani do spraw materialnych, dlatego że, to ile posiadacie daje wam władzę nad innymi.Nie możecie się uwolnić od kogoś, lub czegoś i ulegacie żądaniom innych. W pracy fałsz, manipulacje, nieszczerość.

Uczucia/ związki: Niepokój, zamartwianie się o losy związku. Dręczące myśli, których ciężko będzie się pozbyć, nie dadzą spać spokojnie po nocach. Lęk, obawy, nie tylko o związek, ale o wszystkich, których darzycie uczuciem.

Dom/ rodzina: Czas transformacji i czas na uwolnienie się od tego co było, co dawno przestało istnieć. Zmiany nadejdą nieuchronnie, a strach przed tym co nieznane musicie powoli w sobie przetransformować. Ktoś w rodzinie może wymagać opieki, może być poważnie chory.

Otoczenie: W otoczeniu praca i na tym się skupicie. Możliwe, że niektóre ósemki będą nadzorować, przygotowywać kogoś do nowego zawodu. Praca monotonna i mozolna, wymagająca skupienia i równowagi.

Niespodzianki: Zaskoczy was czas oczekiwania na wyniki pracy, którą kontrolujecie. Niestety nie wszystko pójdzie tak szybko jak się spodziewaliście. Trzeba będzie cierpliwie jeszcze poczekać na rezultaty. Nic na siłę nie da się przyspieszyć.

Ostrzeżenia: Uważajcie aby nie zagubić się w iluzjach i marzeniach i podążać za nierealnym celem, który wydaje się piękny, a wy jesteście w ciągłym zaślepieniu.

Mudra dla ciała, ducha i umysłu: Mudra Bogactwa - miej wielkie plany. Możesz użyć tej Mudry, aby złagodzić zapalenie zatok, katar i przeziębienie. Prawdziwe bogactwa znajdują się w nas, w życzliwym sercu i zadowolonej duszy. Mimo to posiadanie dużych pieniędzy dodaje otuchy, dzięki nim jesteśmy w stanie zdziałać wiele dobrego. Poproś Wszechświat o wszystko czego Ci potrzeba. Wyobraź sobie jak spada na Ciebie deszcz złotych monet, a Ty nadajesz im imiona: miłość, radość, odwaga, bogactwo itd.

 

Dla wibracji 9

Praca/ finanse: W pracy i finansach należy w tym miesiącu dopasować się do nadchodzących zmian i przyjąć to co ześle wam los. Może być zmiennie, a może być całkiem dobrze, trzeba poddać się ruchowi koła, gdyż nie będziecie mieli na to wpływu. To los będzie rozdawał za was karty.

Uczucia/ związki: Lubicie sobie pomarzyć o wielkiej miłości, ale też lękacie się zmian, stwarzając w związku pozory miłości, a przy tym unikacie realiów. Wasza nadzieja na polepszenie struktury związku, może przynieść rozczarowanie.

Dom/ rodzina: W domu całe zainteresowanie może stwarzać młoda osoba, lub dziecko, które jest w centrum zainteresowania. W rodzinie szykują się narodziny dziecka, a także zaproszenie na jakąś uroczystość.

Otoczenie: Z otoczenia uwagę na siebie będzie zwracał mężczyzna o cechach ognistych i charakterze przywódcy, który lubi, jak wszystko się wokół niego kręci. To optymista, za którym chętnie podążają inni, będzie pomocny i trzeba będzie sprostać jego wymogom, inaczej stanie się apodyktyczny.

Niespodzianki: Zapowiada się udana transakcja finansowa, zysk, nagroda. Ktoś może uczynić wam miłą niespodziankę i wesprzeć finansowo.

Ostrzeżenia: Możecie żyć w strachu przed zmianami i przyszłością. Możecie cierpieć, być nieszczęśliwi, a wasza słaba wola i lęk przed tym co nieznane, nie pozwoli na zmianę czegokolwiek.

Mudra dla ciała, ducha i umysłu: Równowaga - znakomicie opanowany. Mudra Ziemi wyostrza zmysł, węch, działa dobrze na wątrobę, paznokcie, skórę, włosy i kości. Na poziomie mentalnym, duchowym pomaga odnaleźć spokój i radzić sobie ze zmiennymi nastrojami. Nastrój wpływa na jakość naszego życia, po przez myśli mamy nad nim znaczną kontrolę, dlatego warto zapanować na naszym nastrojem i wykorzystać najlepiej jak potraficie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 2485
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.