Pomocnik
Sugestia

722 Perełka 2019-05-02 2

Prognoza weekendowa - maj 2019

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...412 3.50 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...048 3.69 zł brutto POLSKA
zajęty: prowadzi rozmowę

Sprawdź co Cię czeka w weekendy majowe...


1 - 5 maja (długi weekend)

W nadchodzącym czasie przepełniać będzie Cię optymizm. Odrzucisz swoje wątpliwości i złudzenia. Dostrzeżesz swoje odrodzenie i dzięki zdobytym wcześniej doświadczeniom będziesz w pełni świadomy własnej siły i umiejętności. Ponadto będziesz gotów do kierowania swoim życiem i do dokonywania wielkich czynów. Będziesz w stanie w pełni panować nad sobą oraz odnajdywać się w czasie i przestrzeni. Prawdopodobnie zbierzesz owoce swoich wcześniejszych działań. Generalnie weeked zapowiada się pogodny i przepełniony radością oraz pozytywną energią – taki, którym warto się cieszyć. Może to być pełen beztroski czas, w którym wydarzyć może się coś miłego. To będzie również czas, w którym z łatwością będziesz mógł zmotywować innych ludzi i samemu osiągnąć z tego tytułu korzyści. W związkach uczucia będą widoczne jak na dłoni, a wszelkie relacje z ludźmi będą niosły ze sobą harmonię oraz zrozumienie. Skorzystaj z tego, gdyż Wszechświat będzie sprzyjał zakończeniu wszelkich sporów i waśni. Uwierz w siebie! zachowaj pozytywne myśli, a wszystko szybko zmieni się w wymarzony przez Ciebie sposób.

 

11 - 12 maja

Najwyraźniej bedzie to właśnie ta chwila, która sprawi, że trafisz co celu. Zapewne zrealizujesz wszystko to co zaplanowałeś, zachowaj jednakże logiczne myślenie, dyscyplinę oraz porządek. Z całą pewnością będzie to czas pełen energii. Czas sprzyjający wszelkim przedsięwzięciom mającym na celu doprowadzenie rzeczy do porządku oraz wyjaśnienie przeszłych spraw. Postaraj się stworzyć szczegółowy plan dotyczący tego jak masz zamiar postępować, a następnie w sposób łagodny, ale stanowczy czuwaj nad jego realizacją. Czuj się upoważniony do przejęcia przywództwa podczas realizacji wszelkich projektów, w które będziesz zaangażowany. Przeanalizuj i sprawdź czy najbliższe otoczenie nie wybija Cię ze stanu gotowości do realizacji przygotowanych wcześniej planów. Uwierz w swoją zdolność do pozostania pozytywnym i dyplomatycznym liderem, mając równocześnie na uwadze fakt, iż dobry władca potrafi ujarzmić tkwiącą w nim siłę, a także jest świadomy konsekwencji swoich działań.

 

18 - 19 maja

Nadchodzący czas sprawi, że poczujesz się przepełniony entuzjazmem. Nagle zapragniesz się bawić czasem oraz przestrzenią.Będzie to czas zbierania doświadczeń poprzez otwarcie się na nowe znajomości. Zapragniesz podążać za swoimi instynktami nawet na koniec świata. Możesz zaangażować się w niezobowiązujący flirt lub przelotną miłostkę.W nadchodzącym czasie bądź otwarty na wszelakie aspekty życia. Warto przeżyć ten czas bez żadnych złych wyobrażeń. Wszelkie wydarzenia traktuj z radością i ciekawością. Daj sobie odrobinę luzu i nie trzymaj się utartych szlaków. Uwierz w siebie I zaufaj, że Wszechswiatpragnie tego co ma nastąpić. Posłuchaj swojego wewnętrznego przewodnictwa dotyczącego wyruszenia za swoimi marzeniami. Musiszjednoczesnie pozostać otwarty na informacje jakie otrzymasz z zewnątrz. Będą one dotyczyły kroków jakie będziesz musiał podjąć. Niewykluczone, że będziesz potrzebował dodatkowych informacji bąź porady eksperta zanim podejmiesz działania. Nie pozwól, aby trudności w jakikolwiek sposób Cię powstrzymywały. W sposób aktywny poszukuj tego, czego Ci potrzeba.

 

25 - 26 maja

Wszelkie plany, które podejmiesz w nadchodzącym czasie będą miały radosny finał. Odzyskasz wiarę i nadzieję w to, że wszystko się ustabilizuje, a burzliwy okres w życiu odejdzie do przeszłości. Będzie to niewątpliwie czas, w którym Twój instynkt będzie działał nieomylnie. Możesz wziąć udział w wydarzeniach zawiązanych z działalnością artystyczną. Możesz również rozpocząć zupełnie zupełnie nowy etap w życiu. Prawdopodobne jest również nawiązywanie nowych kontaktów, które w przyszłości odmienią Twoje dotychczasowe życie. W wolnej chwili przyjżyj się uważnie swojemu dotychczasowemu życiu i opracuj wizję tego, jakie chciałbyś by ono było. Uwierz w swoje marzenia i spoglądaj na swoją przyszłość z optymizmem, ekscytacją oraz pewnością siebie. Zaufaj swojej intuicji i śmiało podążaj za jej wskazówkami. Możesz mieć pewność, że nakieruje Cię ona na osiągnięcie celu.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

zajęty: prowadzi rozmowę
Perełka
Perełka
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...048 3.69 zł brutto POLSKA
autor: Perełka, odwiedzin: 722
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.