Pomocnik
Sugestia

3576 Vera 2019-05-02 2

Horoskop astrologiczny biznesowy - maj 2019

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Maj, piękny maj...

Nazwa miesiąca pochodzi od łacińskiej nazwy Maius, matki boga Merkurego – Mai.

Staropolska nazwa maja brzmiała – trawień. Słowo maj w języku polskim oznacza „maić” czyli stroić ale również stanowi określenie młodej ziemi, która w całej swej krasie występuje w tym miesiącu.


Maj jest miesiącem wiosennym na półkuli północnej a na południowej – jesiennym. W ciągu trwania miesiąca w Polsce dzień wydłuża się do blisko 16,5 godziny.

Według starych legend Bóg Ojciec w maju stworzył Świat.....

 

1 maj - środa, Święto Pracy

Słońce od 10 dni rezyduje w znaku Byka, wnosząc stabilizację, zdrowy rozsądek, ugruntowanie, odpowiedzialny stosunek do posiadania i finansów, przyjemność, zmysłową rozkosz i komfort życia.

Dzień pod wpływem sekstylu Merkurego z Marsem i Księżyca w znaku Barana. Aspekty te nadawać będą ton dzisiejszej aurze, dopingując do aktywnego spędzania dnia na zajęciach rekreacyjno-sportowych, wycieczkach, wędrówkach i zabawach.

 

2 maj - czwartek, Święto Flagi

Księżyc w koniunkcji z Wenus rozleniwi nas i skupi uwagę na sprawach doczesnych przyjemności. Będziemy szukać odprężenia w masażach, Spa, zabiegach fizjoterapeutycznych, kąpielach błotnych czy pływalniach. Wybierzemy się na spotkania towarzyskie, randki, rodzinne pikniki. Niestety, kwadratura Merkurego z Plutonem, może wpłynąć negatywnie na wieczorny nastrój, niszcząc harmonijną, sympatyczna aurę.

 

3 maj - piątek, Święto Konstytucji

Aura dnia pod wpływem licznych pozytywnych jak i negatywnych tranzytów. Początek dnia to kwadratury Księżyca do Saturna i Plutona, niosące lekkie problemy zdrowotne, które po kilku godzinach powinny samoistnie przeminąć. Na resztę dnia wpływ będą mieć trygon Merkurego i Księżyca do Jowisza, które wpłyną na nasze kontakty międzyludzkie i przyjaźnie oraz przejście wieczorne Księżyca w znak Byka, sprzyjający spokojowi i opanowaniu a także miłosnym uniesieniom.

 

4 maj - sobota

Kolejny dzień majówki. Oddziaływać będzie na nas w dniu dzisiejszym jedyny aspekt – koniunkcja Księżyca do Urana, niosąc duże zmiany, zaskakujące informacje i chęć wyrwania się spod kurateli najbliższych czy przełożonych. Dla jednych duża ilość wolnych dni z rodziną a dla drugich brak odpoczynku, może nieść poważne konsekwencje.

 

5 maj - niedziela

Nów czyli koniunkcja Księżyca ze Słońcem w znaku Byka przyniesie szansę na przełom i chęć ruszenia do przodu z planami i celami. Po kilkudniowych przemyśleniach możemy dziś skonkretyzować nasze marzenia. Dopomogą nam w tym pozytywne aspekty Księżyca z Neptunem, Saturnem i Plutonem. Niestety, ostatni dzień kilkudniowego relaksu przynieść może także przemęczenie, znużenie i osłabienie psychiczne.

 

6 maj - poniedziałek, początek matur

Powrót do pracy po kilkudniowej nieobecności nie będzie, mimo wszystko, zbyt trudny, dzięki przejściu Księżyca w znak komunikatywnych Bliźniąt. Szybko odnajdziemy się w realiach, będziemy mieć zapał do pracy, a przejście Merkurego w znak Byka doda nam ekonomicznego spojrzenia i skieruje uwagę na finansowe i ekonomiczne cele. Również matury udadzą się znakomicie.

 

7 maj - wtorek

Aura dnia nie będzie tak harmonijna jak w poprzednich dniach. Kwadratura Księżyca do Neptuna i opozycja do Jowisza a także kwadratura Wenus do Saturna sprawią, iż poczujemy się przemęczeni, znużeni, rozleniwieni i śpiący. Wszystko będzie szło z oporem, bez entuzjazmu a niechęć do pracy będzie się rozwijała z upływem godzin. Także wieczorem nasze relacje z najbliższymi pogorszą się, nie odnajdziemy wspólnego języka z partnerem, a ocena naszego związku i przyszłości będzie zaniżona. Możliwe także kłótnie i wyciąganie błędnych wniosków.

 

8 maj - środa

Poprawa nastroju poprzez przejście Księżyca do znaku Raka, koniunkcji Merkurego z Uranem oraz sekstylowi Księżyca z Uranem i Merkurym. Aspekty te zapowiadają idealny dzień na skomplikowane pertraktacje, finansowe podsumowania, zaawansowane analizy, zdawanie trudnych egzaminów. W tym dniu wszystko się uda, mimo stresu i porannej nerwowości.

 

9 maj - czwartek

Liczne mieszane, raczej pozytywne tranzyty, sprzyjają umysłowej aktywności i interesom. Przyjazne aspekty Słońca i Księżyca z Neptunem oraz Wenus z Jowiszem pozwolą nam zachować pogodę ducha i optymizm. Przełoży się to na działania w pracy i finansach. Niestety, z powodu kwadratury Wenus z Plutonem w kontaktach z najbliższymi może dojść do trudnych rozmów i konfliktów.

 

10 maj - piątek

Przejście Księżyca do znaku Lwa oraz złowróżbne aspekty Księżyca znamionują trudną aurę dnia. Spodziewać się należy zaistnienia wielu niesympatycznych i drażliwych sytuacji. Postarajmy się dziś uważać na to co robimy i mówimy oraz do kogo, aby nie wejść w jakąś nieprzyjemną lub trudną relację z domownikami, krewnymi czy przyjaciółmi a nawet z obcymi sobie ludźmi.

 

11 maj - sobota

Obecny weekend uda nam się zrealizować tak jak to planowaliśmy. Słońce w trygonie do Saturna spowoduje chęć do działań porządkowych, remonty, ważne zakupy, porządki na działce czy balkonie, wyjazdy do ogrodnika czy sadzenie kwiatów. Będziemy usatysfakcjonowani własną energią i przedsiębiorczością.

 

12 maj - niedziela

Miła, leniwa aura dnia. Jak przystało na niedzielę będziemy odpoczywać na łonie natury. Zwolnimy tempo i nabierzemy dystansu do otaczającego nas świata. W tak wspaniały nastrój wprowadzą nas przyjazne aspekty Księżyca z Jowiszem, Wenus i Marsem.

Wieczorem Księżyc przechodząc do znaku Panny zachęci nas do strategii i planów na następny tydzień.

 

13 maj - poniedziałek

Znakomite wpływy kosmiczne w tym dniu spowodują, że poczujemy się lekko, łagodnie i optymistycznie.

Dzięki trygonom Księżyca z Uranem i Merkurym wszelkie, nawet najtrudniejsze sprawy, uda się nam załatwić z uśmiechem i bezboleśnie. Nadrobimy wszystkie zaległe obowiązki związane z biznesem, nauką, działalnością w mass-mediach czy egzaminach. Korzystne także kontakty z zagranicą.

 

14 maj - wtorek

Dzień obfity w różnorodne aspekty, niosący satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Błyskotliwą sprawność umysłu, szybkość i dynamikę zapewnią nam przyjazne aspekty Księżyca z Saturnem, Plutonem i Słońcem a także Słońca z Plutonem i Wenus z Marsem. Wszystko będzie znakomicie przebiegać a każda transakcja zrealizuje się wyśmienicie. Dobry czas dla stabilizacji układów partnerskich.

 

15 maj - środa

Przejście Wenus w znak Byka to znakomite wskazanie dla miłości, przyjaźni, pieniędzy, sztuki, luksusu jak i przyjemności stołu. Dziś wszystko będzie się znakomicie układać, będziemy w rewelacyjnym nastroju, spokojni i opanowani. Wzmocnimy serdeczne relacje z otoczeniem, dobijemy transakcji, ugotujemy smaczny obiad lub wybierzemy się z kimś miłym do restauracji. Oddziaływanie tranzytu przeniesie się na kilka dni wnosząc w nasze życie zadowolenie i satysfakcję.

 

16 maj - czwartek

Trudny, męczący, nerwowy, niespokojny dzień. Sekstyl Merkurego z Neptunem oraz trudne aspekty Księżyca z Saturnem i Plutonem spowodują brak realnej możliwości wpływania na sprawy zawodowe. Nie uda nam się zrealizować wszystkich planów. Marzenia przeplatać się będą z rzeczywistością, kontakty międzyludzkie będą utrudnione, może zaznaczyć się rozchwianie psychiczne.

Bezwzględnie należy zachować ostrożność i nie podejmować żadnych ważnych działań.

 

17 maj - piątek

Końcówka tygodnia przynosi różnorodne tranzyty. Z jednej strony trygon Merkurego do Saturna wyzwoli w nas kreatywność i zmobilizuje do myślenia, z drugiej natomiast, opozycja Księżyca do Wenus i Urana spowolni, a może nawet wykluczy, realne wykonanie i wdrożenie w życie wymyślonych koncepcji czy planów. Finalnie skoncentrujemy się na planach weekendowych a w pracy realizować będziemy tylko rutynowe czynności.

 

18 maj - sobota

Trudny dzień. Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona przyniesie negatywne emocje, ekscytację, nerwowość, zazdrość, niezdrowe namiętności. Dodatkowo wielość tranzytów i ich różnorodność energetyczna, wprowadzi w nasze weekendowe działania potrzebę ekscytującej i szalonej zabawy. Tak więc z upływem dnia zamiast radości czekają nas chaos i niemiłe niespodzianki. Unikajmy alkoholu, towarzyskich nieporozumień, zwady z byle powodu.

 

19 maj - niedziela

Spokojny, wyciszający sobotnie ekscytacje dzień. Brak tranzytów a jedynie przejście Księżyca do znaku Strzelca, którym włada ekspansywny Jowisz, spowoduje, iż będziemy ciepli, intuicyjni, spontaniczni, niechętni do poddawania się wszelkim ograniczeniom. Dobry czas dla spraw o charakterze intelektualnym, uczenia się, promowania swych pomysłów oraz wszelkich podróży. Na pewno warto wybrać się na miły spacer z rodziną.

 

20 maj - poniedziałek

W miarę pozytywna aura dnia, aczkolwiek mało energetyczna i leniwa. Powolne rozkręcanie się i chęć do działania będzie wynikiem kwadratury Księżyca z Neptunem. Może nam brakować energii, zdecydowania, szybkości w działaniu i ripostach. W wykonywaniu codziennych obowiązków przeszkodzą nam niekontrolowane wyobrażenia czy chęć ucieczki od wszelkich zobowiązań. Nie jest to korzystny dzień na załatwianie jakichkolwiek spraw.

 

21 maj - wtorek

Liczne pozytywne tranzyty pozwolą w dniu dzisiejszym nadrobić wszelkie zaległe sprawy. Słońce przechodzi na miesiąc do znaku Bliźniąt, wnosząc dużą energię i łatwość komunikacji. Do tego koniunkcja Merkurego ze Słońcem spowoduje gwałtowny przypływ energii i ogromną chęć do działania. Odważnie wkroczymy w obszary niezałatwionych spraw, trudnych telefonów, skomplikowanych transakcji do przeprowadzenia. Będziemy logiczni, dociekliwi, spontaniczni i gadatliwi.

Dobry miesiąc dla osób mających Słońce w znakach powietrznych a więc w znaku Bliźniąt, Wagi i Wodników.

 

22 maj - środa

Łagodny, sympatyczny dzień. Trygon Księżyca do Wenus i Neptuna wprowadzi nas w optymistyczną energię, doda fantazji, przyniesie korzyści bez wysiłku czy zdenerwowania. Uda nam się załatwić wszelkie sprawy biznesowe a przypływ finansów bezie widoczny i znaczny. Dodatkowo popołudniowy sekstyl Marsa z Uranem wspierać nas będzie w podróżach, sprawach technicznych czy działaniach na polu sportowych zmagań.

 

23 maj - czwartek

Trudny, pełen wyzwań dzień. Księżyc w znaku Koziorożca oraz koniunkcje Księżyca z Saturnem i Plutonem mogą rozstroić naszą psychikę i spowodować nieprzyjemne i trudne wydarzenia w pracy. Przykre niespodzianki nie ułatwią planowanych przedsięwzięć i trudno będzie uporać się z założonymi planami. Dopiero wieczorne przejście Księżyca do znaku Wodnika przyniesie emocjonalne wyzwolenie i łagodzącą ulgę.

 

24 maj - piątek

Piątek to dzień zamykający tydzień pracy, więc nie będziemy rozwijać skrzydeł, spinać się, analizować szczegółowo każdą złotówkę, robić plany. W pracy rozleniwi nas trygon Księżyca ze Słońcem i Merkurym a kwadratury Księżyca z Uranem i Wenus spowodują myślenie o wypoczynku, spotkaniach towarzysko-rodzinnych, imprezach i przyjemnościach. Wieczorem nie każda sprawa pójdzie nam gładko., możemy spodziewać się sprzeczki czy niezbyt miłej reakcji ze strony partnera. Tranzyty niezbyt pomyślne dla podróży, nowych technologii, elektroniki.

 

25 maj - sobota

Sobotę spędzimy wyjątkowo spokojnie, przyjemnie i miło. Jedyny tranzyt w tym dniu – sekstyl Księżyca do Jowisza, pozwoli spędzić dzień w zgodzie z pragnieniami, planami i założeniami. Bardzo korzystny dla dalekich podróży, rodzin i spraw małżeńskich. Towarzyszyć nam będzie znakomite samopoczucie, humor i wielka chęć do zabawy. Poczujemy się uduchowieni, pełni filozoficznej, pozytywnie spolaryzowanej energii. Będziemy przyjacielscy, otwarci, szlachetni, o szerokich horyzontach myślowych i optymistycznie nastawieni do świata.

 

26 maj - niedziela

Księżyc wchodząc do znaku Ryb przyniesie nam kontakt z własną duszą, dystans do codzienności, stresu i pracowniczych obowiązków. Łatwo poddamy się wpływom otoczenia, działać będziemy na poziomie intuicyjnym, nie kierując się logiką. Możemy być niezrozumiali dla otoczenia a i otoczenie może być niezrozumiałe dla nas. Towarzyszyć nam będzie odczucie dryfowania przez zmieniające się sytuacje. Wieczorna kwadratura Księżyca do Słońca przynieść może twarde zetknięcie z rzeczywistością i chwile napięcia.

 

27 maj - poniedziałek

Dominują melancholijne nastroje..... Koniunkcja Księżyca z Neptunem i kwadratura z Merkurym wyzwolą marzenia, wrażliwość, wyobraźnię. Możemy doświadczać wspomnień z przeszłości, wzdychać za dawnymi relacjami, poświęcić się sprawom duchowym, medytacjom, muzyce, nadużywać alkoholu. Nie jest to dobry czas na załatwianie spraw biznesowych, urzędowych czy prawnych. Nie podejmujmy żadnych znaczących decyzji, gdyż jasność myślenia jest szczególnie zaburzona.

 

28 maj - wtorek

Znakomita aura dnia, szczególnie dla spraw ekonomicznych i biznesowych. Bardzo pobudzające sekstyle Księżyca do Saturna i Plutona zainspirują nas do działań związanych z karierą i interesami, szczególnie ze zdrowiem, przemysłem górniczym, budowlanym oraz do kupna i sprzedaży nieruchomości a także wszelkich spraw związanych z aktywnością badawczą i detektywistyczną. Wieczorem Księżyc przechodząc do znaku Barana doda nam kolejnej porcji energii i sił.

 

29 maj - środa

Bardzo energetyczna aura dnia. Księżyc w znaku Barana i sekstyl Księżyca do Słońca uruchomią pęd do działania, pionierskiego ducha, odwagę, niewymuszony sposób bycia. Otwarci będziemy na nowe pomysły i idee, nie zniesiemy żadnych ograniczeń. Nie damy się przytłoczyć codzienności i rutynie. Jednakże popołudniowa kwadratura Księżyca do Marsa przyniesie zmęczenie i przeszacowanie zasobów energii. Pod koniec dnia możemy mieć przeświadczenie, że mimo zabiegania nie dokonaliśmy niczego konstruktywnego.

 

30 maj - czwartek

Trudny dzień. Wielość różnorodnych tranzytów przyniesie chaos i rozdrażnienie. Trudno będzie się skupić na celowym działaniu. Wyzwoli się w nas poczucie presji, frustracji i stresu. Kwadratura Merkurego do Neptuna, oraz Księżyca do Saturna i Plutona zniechęcą do działań, zniekształcą odbiór rzeczywistości. Nie przeciążajmy naszej psychiki i załatwiajmy wszystko powoli, dokładnie i beż większego spinania nerwów.

 

31 maj - piątek

Niespokojna aura dnia. Z powodu opozycji Merkurego do Jowisza godziny przedpołudniowe raczej nie sprzyjają załatwianiu ważniejszych spraw ani kontaktom z otoczeniem. Postarajmy się skupić na tym co mamy aktualnie do zrobienia, nie wdawajmy się w żadne zbędne dyskusje. Sytuacja na Niebie w godzinach popołudniowych, natomiast, sugeruje miłe spędzenie czasu w sympatycznym gronie znajomych, przyjaciół, rodziny. Wieczorem Trygon Wenus z Saturnem skłania nas ku zajęciu się sobą i oddaniu się przyjemnościom dla ciała i ducha.

 

Życzę miłego, słonecznego maja w zgodzie z kosmicznymi tranzytami.

Pozdrawiam serdecznie,

 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 3576
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.