Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

740 Agra 2019-04-30 0

Prognoza z kart Lenormand na maj 2019

01 Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...421 4.50 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Sprawdź co mówią karty....


Baran

Baranki czeka całkiem sympatyczny miesiąc. Na spotkaniach pomysłami będą sypać jak z rękawa, co zwróci na nie uwagę znajomych i nieznajomych. Mogą stać się duszą towarzystwa i zawrzeć ciekawe znajomości. Możliwe również ożywienie w sferze uczuć. Baranice rozkwitną i będą czarować. Pan baran nabierze też animuszu.

Byk

W sypialni będzie namiętnie. W pracy też nieźle. Łatwo się będzie wykazać i zdążyć na czas z tym co ma być zrobione. Na zdrowie trzeba będzie trochę uważać, bo grożą kontuzje zwłaszcza pod koniec miesiąca. Warto zdjąć nogę z gazu.

Bliźnięta

Bliźnięta pracujące będą bardzo zaangażowane w problemy zawodowe. Tym razem praca będzie dla nich ważna i nie będą skłonne udzielać się towarzysko w godzinach na nią przeznaczonych. Wiele więc spraw popchną do przodu. Bliźnięta niepracujące też nie będą próżnować i trwonić czasu na paplaninę. Najchętniej bowiem zajmą się czymś pożytecznym.

Rak

Raki w tym miesiącu zadbają o to by nie tracić czasu na głupstwa. Będą działać wytrwale i w pracy i poza pracą w czasie wolnym. Panie spod tego znaku  mają szanse uporać się z gruntownymi porządkami. Wieczory najchętniej spędzą w gronie rodziny lub z przyjaciółmi. Powinny tylko uważać na mocne trunki, bo alkohol im może wyjątkowo nie służyć.

Lew

Lwy zaobrączkowane spędzą w tym miesiącu przeurocze dni z kimś bliskim. Wolne mają szanse stracić głowę. Co z nowych znajomości wyjdzie czas pokaże ale co lwy przeżyją to ich. W pracy los obdarzy sporą przedsiębiorczością. To też dobre dni na kontakty z innymi i ważne rozmowy. Koniec miesiąca będzie raczej spokojny i powinien być spędzony bardziej na luzie.

Panna

Panny na początku miesiąca będą skłonne do zachorowań, bo los poskąpi im energii. Nic złego się nie stanie jeśli zadbają o swoją kondycję. To nie czas na wyczyny sportowe i szaleństwa. Warto za to zająć się rozwojem wewnętrznym czy przeczytać książkę. Druga połowa miesiąca już lepsza. Ruch nie zaszkodzi.

Waga

Wskazany kontakt z przyrodą np. dalekie spacery lub wycieczki rowerowe za miasto. Można też będzie się spotkać z przyjaciółmi ale raczej w spokojnym miejscu. Warto zatroszczyć się o zdrowie i komfort psychiczny. Może czas pomyśleć o jodze i medytacji.

Skorpion

Skorpiony powinny miesiąc przeżyć na większym luzie, bo los zachęca do wypoczynku, do rozrywek i korzystania z uroków życia. Weekendy warto spędzić z grupą przyjaciół lub z bliskimi, którzy mogą poczuć się zaniedbani. Jeśli chodzi o miłość to los tym razem nie sprzyjają nowym związkom.

Strzelec

Niektóre strzelce poczują się zmęczone i znużone. Nie będą miały ochoty ani na pracę, ani na zajecie się hobby, ani na spotkania z przyjaciółmi. Nie powinny jednak poddać się marazmowi, bo mimo kiepskiego nastroju sporo mogą w pracy zdziałać. Warto wiec zakasać rękawy i zmobilizować się choć trochę.

Koziorożec

Koziorożce mogą mieć problemy ze zdrowiem, a codzienne obowiązki staną się wyjątkowo przykre i uciążliwe. Warto by odwiedziły lekarza i pomyślały o terapeucie medycyny niekonwencjonalnej nawet jeśli do tej pory nie miały do nich przekonania. Sprawy miłości i partnerstwa też będą wymagały uwagi.

Wodnik

Los przynosi niepokój i trochę problemów. Niektóre wodniki będą się nawet zamartwiać. Warto sobie uświadomić, ze negatywne myśli  przynoszą więcej szkody niż pożytku i nie dopuszczać ich do siebie. W pracy trzeba w tym tygodniu zaplanować wszystko i realizować krok po kroku konsekwentnie i z determinacją.

Ryby

Niektóre ryby wprawdzie się do pracy zmobilizują, ale będą się ruszać jak mucha w smole więc postępy za bardzo nie będą widoczne. Innym się wcale nie będzie chciało pracować i zatęsknią za urlopem. W dodatku niektóre osoby w ich otoczeniu wstaną lewą nogą i konflikty będą wisieć w powietrzu. To oczywiście rybom humoru nie poprawi.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Agra, odwiedzin: 740
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.