Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

362 Agra 2019-04-16 0

Bóle żołądka

01 Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...421 4.50 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Ból żołądka jest przypadłością, która przytrafia się wszystkim przynajmniej raz w zyciu. Może dotknąć osoby w każdym wieku i różnej płci.


Ból to nie zawsze ból w dosłownym znaczeniu. Objawy są różne. Czasem dolegliwość można określić jako ściskanie w żołądku. Czasem ucisk w okolicy żołądka to nie tylko kłucie, ale i ból w dołku z towarzyszącymi: pieczeniem, odbijaniem, zgagą, nudnościami, wymiotami. Czasami dominuje uczucie zalegania pokarmów żołądku. Często występuje brak apetytu, a dolegliwości nasilają się prawie natychmiast po zjedzeniu lub w czasie trwania posiłku. Często ból pojawia się w sytuacjach stresowych, co bywa groźne, bo prowadzi do nerwicy żołądka.

Przyczyn bólów żołądka jest wiele. Mogą to być np. troski dnia codziennego, nieodpowiednia dieta z nadmiarem alkoholu, kawy zwłaszcza na czczo, ciężkich tłustych potraw czy drażniących przypraw, uszkodzenia polekowe, bodźce termiczne, toksyczne i chemiczne. Jeżeli dolegliwości żołądka występują często, trzeba koniecznie zbadać przyczynę, aby wykluczyć np. nowotwór. Jeśli nie występuje żadna poważna choroba, na ból żołądka pomogą przepisy św. Hildegardy z Bingen.

W tym przypadku warto zmienić dietę, dodając do niej orkisz, czyli najzdrowsze zboże według Hildegardy z Bingen. Można zastosować kurację z użyciem wątroby z młodego kozła, kurację z zielem bylicy lub z liśćmi wrotyczu. Warto też stosować zewnętrznie maść jodłową. Pomocne bywają minerały – onyks. Potrawę ze smażonej wątroby kozy należy jeść często, a oczyści ona żołądek i wyleczy go. Bylicę natomiast warto spożywać, ponieważ jest uważana za jedno z najlepszych ziół na żołądek. Dobry jest też wrotycz. Według Hildegardy zmiękcza on żołądek i człowiek lepiej trawi. Hildegarda opracowała też przepis na maść jodłową. Wcieranie maści kilka razy dziennie, przynosi ulgę. Warto też spróbować wzmacniającego bulionu z onyksem i winem.

Przepisy, które Hildegarda z Bingen opracowała by wspomóc żołądek, są bardzo proste. Zioła potrzebne do ich przygotowania, można łatwo zdobyć - zebrać lub kupić. Podobnie orkisz. Hildegarda zaleca by osoby mające taką możliwość,  sadziły zioła w pobliżu domu. Rosną one łatwo jak chwasty, ale są pożyteczne. Posadzone raz zapewnią niewyczerpane źródło.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Agra, odwiedzin: 362
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.