Pomocnik
Sugestia

692 Perełka 2019-04-05 3

Prognoza weekendowa - kwiecień 2019

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Sprawdź jak spędzić weekend w kwietniu...


6 - 7 kwietnia

Przygotuj się i bądź uważny, gdyż może się okazać, że będzie to przełomowy czas w Twoim życiu. Czas nie tylko oddechu i odpoczynku, ale również odrodzenia i nowych pomysłów oraz twórczej energii. Zrób sobie przerwę od codzienności. i miej oczy otwarte, by nie przeoczyć sprzyjających możliwości. Możesz odnaleźć coś wartościowego, coś o czym myślałeś, że jest już na dobre stracone lub zebrać w jakiejś ważnej sprawie tak głębokie i wzbogacające doświadczenie, o którym sądziłeś, że jest niemożliwe. Być może zostaniesz zmuszony do przeprowadzenia swego rodzaju „bilansu życiowego” i nieoczekiwanie pojawi się rozwiązanie dręczących Cię problemów, które ciągnęły się za Tobą już od dłuższego czasu. Zapowiadają się także zmiany w życiu rodzinnym oraz w obrębie partnerstwa. Prawdopodobnie pojawi się okazja sprzyjająca spotkaniu nowego partnera. Możesz otrzymać dobrą wiadomość lub wybrać się w daleką podróż. Pamiętaj, aby nie bać się tego, co nieznane i zaakceptować zmiany, niezależnie od tego jak bardzo będą zaskakujące.

 

13 - 14 kwietnia

Nadchodzi czas, w którym pojawią się ważne zdarzenia, umożliwiające Ci pokonanie wszelkich problemów. Nie okazuj strachu i nie unikaj nowych doświadczeń, gdyż bieżący weekend może okazać się dla Ciebie pełnym twórczych pomysłów i nowych wyzwań. Może to być czas sprzyjający przerwaniu stagnacji i zerwaniu z rutyną, a także przeżywaniu nowych doświadczeń.W sytuacji, gdy masz złe doświadczenia z przeszłości – pamiętaj, że to nie oznacza jeszcze, że tym razem znów nie wyjdzie. Przy podejmowaniu decyzji polegaj na swojej intuicji lub zasięgnij rady osoby, którą darzysz zaufaniem. Pamiętaj, aby wszystko przemyśleć, sprawdzić i potwierdzić posiadane informacje. Postaraj się nadrobić wszelkie zaległości i zaniedbane sprawy.Twoja sytuacja poprawi się, dlatego nie musisz się obawiać. Warto zadbać o dom, zdrowie oraz o własny wygląd. Niczego nie wymuszaj, gdyż wszystkie sprawy poukładają się same w odpowiednim czasie i w sposób jak najbardziej korzystny dla Ciebie.

 

20 - 21 kwietnia

Najwyraźniej obecny weekend będzie dla Ciebie czasem pełnym harmonii, szczęścia i spokoju. Zapewne porzucisz przywiązanie do wartości materialnych na rzecz wartości duchowych. Większość czasu spędzać będziesz w rodzinnym gronie. Będzie to czas pełen refleksji oraz duchowych przeżyć, a także sprzyjający szeroko pojętej nauce. Bądź uważny, gdyż na Twojej drodze może pojawić się ktoś kto będzie dla Ciebie prawdziwym wsparciem. Także w miłości czeka Cię okres spokoju i radości, a single mogą spotkać na swej drodze mądrego i dobrego człowieka, z którym będą chciały dzielić radości i smutki. W stałych relacjach partnerskich ten weekend będzie czasem wzajemnego szacunku i zrozumienia. Zadbaj więc o dobrą atmosferę w domu, poświęć czas swoim bliskim, rodzinie i przyjaciołom. Odwiedź dawno niewidzianych krewnych, zadzwoń do przyjaciół, odwiedź rodziców. Nie narzucaj innym swojej woli i nie przekonuj innych na siłę do swoich racji, miej na uwadze, że czasami ważniejsza jest zgoda i przysłowiowy święty spokój.

 

27 - 28 kwietnia

Z całą pewnością zapowiada się bardzo spokojny i pozytywny weekend. We wszystkim czego się podejmiesz zachowaj właściwe proporcje, a Twoje przedsięwzięcia znajdą dobre zakończenie. Nie próbuj niczego przyspieszać, ani robić na siłę. Miej na uwadze, że wszystko ma swój czas i cel. Pamiętaj, że rozumiejąc siebie i akceptując w pełni zastane okoliczności, będziesz mógł pomóc innym znaleźć spokój i szczęście. Zadbaj o dobre stosunki z otoczeniem, gdyż najwyraźniej będzie mnóstwo możliwości, aby wykorzystać ten czas dla siebie i swojej rodziny. Postaw na argumentację i współpracę, a wszelkie konflikty zostaną załagodzone i zapanuje poczucie spokoju oraz bezpieczeństwa i harmonii. Nadchodzący czas będzie również sprzyjał temu, aby rozpocząć nowy związek. Nie zaniedbuj drobnych dolegliwości zdrowotnych. Postaw przede wszystkim na relaks i odpoczynek.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 692
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.