Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

379 Perełka 2019-04-05 2

Prognoza weekendowa - kwiecień 2019

01 Perełka
POLSKI 
Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...412 3.50 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 488 ...273 2.58 zł brutto POLSKA
zajęty: prowadzi rozmowę

Sprawdź jak spędzić weekend w kwietniu...


6 - 7 kwietnia

Przygotuj się i bądź uważny, gdyż może się okazać, że będzie to przełomowy czas w Twoim życiu. Czas nie tylko oddechu i odpoczynku, ale również odrodzenia i nowych pomysłów oraz twórczej energii. Zrób sobie przerwę od codzienności. i miej oczy otwarte, by nie przeoczyć sprzyjających możliwości. Możesz odnaleźć coś wartościowego, coś o czym myślałeś, że jest już na dobre stracone lub zebrać w jakiejś ważnej sprawie tak głębokie i wzbogacające doświadczenie, o którym sądziłeś, że jest niemożliwe. Być może zostaniesz zmuszony do przeprowadzenia swego rodzaju „bilansu życiowego” i nieoczekiwanie pojawi się rozwiązanie dręczących Cię problemów, które ciągnęły się za Tobą już od dłuższego czasu. Zapowiadają się także zmiany w życiu rodzinnym oraz w obrębie partnerstwa. Prawdopodobnie pojawi się okazja sprzyjająca spotkaniu nowego partnera. Możesz otrzymać dobrą wiadomość lub wybrać się w daleką podróż. Pamiętaj, aby nie bać się tego, co nieznane i zaakceptować zmiany, niezależnie od tego jak bardzo będą zaskakujące.

 

13 - 14 kwietnia

Nadchodzi czas, w którym pojawią się ważne zdarzenia, umożliwiające Ci pokonanie wszelkich problemów. Nie okazuj strachu i nie unikaj nowych doświadczeń, gdyż bieżący weekend może okazać się dla Ciebie pełnym twórczych pomysłów i nowych wyzwań. Może to być czas sprzyjający przerwaniu stagnacji i zerwaniu z rutyną, a także przeżywaniu nowych doświadczeń.W sytuacji, gdy masz złe doświadczenia z przeszłości – pamiętaj, że to nie oznacza jeszcze, że tym razem znów nie wyjdzie. Przy podejmowaniu decyzji polegaj na swojej intuicji lub zasięgnij rady osoby, którą darzysz zaufaniem. Pamiętaj, aby wszystko przemyśleć, sprawdzić i potwierdzić posiadane informacje. Postaraj się nadrobić wszelkie zaległości i zaniedbane sprawy.Twoja sytuacja poprawi się, dlatego nie musisz się obawiać. Warto zadbać o dom, zdrowie oraz o własny wygląd. Niczego nie wymuszaj, gdyż wszystkie sprawy poukładają się same w odpowiednim czasie i w sposób jak najbardziej korzystny dla Ciebie.

 

20 - 21 kwietnia

Najwyraźniej obecny weekend będzie dla Ciebie czasem pełnym harmonii, szczęścia i spokoju. Zapewne porzucisz przywiązanie do wartości materialnych na rzecz wartości duchowych. Większość czasu spędzać będziesz w rodzinnym gronie. Będzie to czas pełen refleksji oraz duchowych przeżyć, a także sprzyjający szeroko pojętej nauce. Bądź uważny, gdyż na Twojej drodze może pojawić się ktoś kto będzie dla Ciebie prawdziwym wsparciem. Także w miłości czeka Cię okres spokoju i radości, a single mogą spotkać na swej drodze mądrego i dobrego człowieka, z którym będą chciały dzielić radości i smutki. W stałych relacjach partnerskich ten weekend będzie czasem wzajemnego szacunku i zrozumienia. Zadbaj więc o dobrą atmosferę w domu, poświęć czas swoim bliskim, rodzinie i przyjaciołom. Odwiedź dawno niewidzianych krewnych, zadzwoń do przyjaciół, odwiedź rodziców. Nie narzucaj innym swojej woli i nie przekonuj innych na siłę do swoich racji, miej na uwadze, że czasami ważniejsza jest zgoda i przysłowiowy święty spokój.

 

27 - 28 kwietnia

Z całą pewnością zapowiada się bardzo spokojny i pozytywny weekend. We wszystkim czego się podejmiesz zachowaj właściwe proporcje, a Twoje przedsięwzięcia znajdą dobre zakończenie. Nie próbuj niczego przyspieszać, ani robić na siłę. Miej na uwadze, że wszystko ma swój czas i cel. Pamiętaj, że rozumiejąc siebie i akceptując w pełni zastane okoliczności, będziesz mógł pomóc innym znaleźć spokój i szczęście. Zadbaj o dobre stosunki z otoczeniem, gdyż najwyraźniej będzie mnóstwo możliwości, aby wykorzystać ten czas dla siebie i swojej rodziny. Postaw na argumentację i współpracę, a wszelkie konflikty zostaną załagodzone i zapanuje poczucie spokoju oraz bezpieczeństwa i harmonii. Nadchodzący czas będzie również sprzyjał temu, aby rozpocząć nowy związek. Nie zaniedbuj drobnych dolegliwości zdrowotnych. Postaw przede wszystkim na relaks i odpoczynek.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

zajęty: prowadzi rozmowę
Perełka
Perełka
ODKRYJ NUMER ↓708 488 ...273 2.58 zł brutto POLSKA
autor: Perełka, odwiedzin: 379
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.