Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

621 Agra 2019-04-03 2

Prognoza z kart Lenormand na kwiecień 2019

01 Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...421 4.50 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

Sprawdź jakie kierunek wskazują Karty Lenormand...


Baran

Miesiąc niezły, ale niecały. Warto się uzbroić w cierpliwość i przeczekać. Niektóre barany mogą narzekać na brak energii, a nawet na zdrowie. Warto na nie chuchać i dmuchać, bo byle wiaterek może zaszkodzić.  Pod koniec miesiąca mogą się zakochać, ale miłość może przynieść więcej zmartwień niż radości..

Byk

Okres trudny dla niektórych byków. Nie sprzyja im los, który może zesłać problemy ze zdrowiem, złamania, kontuzje oraz zły nastrój. Warto uważać w pracy, na drodze i w życiu prywatnym. Możliwe tez problemy finansowe. Lepiej wydać mniej.

Bliźnięta

Niektóre  bliźnięta odżyją. Zacznie je los  rozpieszczać. Inne ucierpią. Może zabraknąć im towarzystwa, może praca wydać się nieodpowiednia i partner nie ten co by chciały.  To nie czas na zdobywanie szczytów, czarowanie i uwodzenie. Warto wykonać zaległości z zeszłego miesiąca i nie tracić ducha.

Rak

Miesiąc trudny, a nawet bardzo trudny dla niektórych raków. Los patrzy krzywo. Raki będą musiały się zmierzyć z jakimiś trudnościami. Może też dać  sobie  znać jakiś problem ze zdrowiem. Zagrożone są kości i zęby. Niektóre zdadzą sobie sprawę, że się starzeją. Niektóre będą uparte i trudne w kontaktach.

Lew

W tym miesiącu lwy raczej błyszczeć nie będą, bo los jest obojętny. Powinny uważać na przeszkody i utrudnienia. Los doda im on energii, ale w złym sensie. Mogą przez to wybuchnąć gniewem i denerwować się za nadto. Mogą być impulsywne i nieostrożne co może doprowadzić do problemów typu kontuzje. Powinny uważać na drodze.

Panna

Panny czeka miesiąc taki sobie, czyli w kratkę. Zdrowie powinno być dobre, a niedawne dolegliwości zelżeją. Niektóre panny jednak mogą ulec jakiejś iluzji. Ktoś może je oszukać. Powinny  również uważać na nałogi.

Waga

Miesiąc kiepski. Szykują się problemy i konflikty. Te ostatnie możliwe i w pracy i w życiu prywatnym. Rozwody co prawda nie grożą raczej, ale za to burza z piorunami. Wagi powinny tez uważać na zdrowie. Udadzą się za to sprawy prawne.

Skorpion

Miesiąc raczej przeciętny. Uda się to co zostało wcześniej rozpoczęte. Można snuć plany, ale może trzeba będzie na realizacje poczekać. Uważać powinny skorpiony zaobrączkowane. Nie powinny w tym miesiącu myśleć o romansach, bo może się wydać.

Strzelec

Miesiąc raczej dobry. Powodzenie czeka w pracy i niejedno strzelce osiągną o ile się postarają.  Może się udać podpisanie ważnej umowy. Niektóre dostaną lepsza pracę. Jest szansa na spore zyski oraz na podróże zagraniczne. Uwaga na nałogi w tym leki.

Koziorożec

Miesiąc kiepski. Zdrowie może ucierpieć, a starsze koziorożce poczują ciężar wieku. Niektóre z kolei mogą być do czegoś zmuszane i mogą się zetknąć z wrogo nastawionymi ludźmi. Niektóre koziorożce będą nastawione romantycznie. Los wprowadzi do ich życia więcej czaru, uczuć i ludzkiej sympatii.

Wodnik

Wodniki powinny uważać i nie ryzykować w żadnej dziedzinie, bo możliwe przeciążenie organizmu i wypadki. Niektóre wodniki  mogą mieć szczęście. Objawi się ono nagle jak grom z jasnego nieba. To może być wspaniały pomysł lub wygrana na loterii.

Ryby

Tym razem ryby nie powinny narzekać, ponieważ wszystko  lub prawie wszystko powinno im się udać. Dobrze będzie i w pracy i w życiu prywatnym. Randki mogą być gorące i niezapomniane. Niektóre ryby stracą głowę do tego stopnia, że zechcą założyć obrączki. Inne zarobią niemałe pieniądze i zrobią udane zakupy. Jeszcze inne odczują przypływ energii i odniosą sukcesy w sporcie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Agra
Agra
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Agra, odwiedzin: 621
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.