Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-12-10
na żywo godz. 21:00

3858 Wróżka M 2019-04-02 2

Rozkład Tarota na miesiąc kwiecień 2019

Tarot Jasnowidzenie Biała Magia
Uczucia Partnerstwo Wsparcie duchowe
0048224 452 438 POLSKA I ZAGRANICA 4.92 zł brutto
708 788 268 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Kwiecień w przesłaniu Tarota będzie czasem bardzo mocno skupiającym uwagę na samorozwoju i dbaniem o pole energetyczne. W tym miesiącu, każdy z nas będzie potrzebował więcej opieki i spokoju. Gdy odnajdziemy wewnętrzną równowagę zaczniemy podejmować bardzo dojrzałe i mądre decyzje dotyczące każdego aspektu naszego życia.


Pierwsza połowa miesiąca będzie ściśle związana z uporządkowaniem spraw rodzinnych i oddaniu się w pełni hobby (możemy odkryć w tym miesiącu skrywane talenty bądź się przebranżowić w pracy ). Cały kwiecień sprzyja pozytywnym zbiegom okoliczności i zmianom. W drugiej połowie miesiąca będziemy mogli bardziej niż zwykle liczyć na wsparcie przyjaciół i rodziny. Jeśli będziemy w opresji nie zostaniemy z problemem sami. Wielkanoc będzie czasem odbudowywania relacji z ukochanymi osobami, również z partnerem. Byki, Lwy, Skorpiony i Wodniki poczują się o kilka lat młodziej i zaczną emanować bardzo wysoką energią pełną pozytywnych aspektów.

W Kwietniu będzie trzeba jednak uważać na zbytnią pewność siebie. Koniecznie musimy zadbać o zdrowie i kondycję. W kwietniu zakazane jest przemęczanie się i przesiadywanie do nocy. Na różnego rodzaju infekcje będą narażone Panny, Koziorożce i Strzelce.

Cały miesiąc sprzyja miłości, randkom i wyjazdom w plener. Barany, Raki i Koziorożce będą mogły spotkać na swojej drodze partnera idealnego. Będzie okazja na zbudowanie relacji na lata!!!! Powodzenia kochani: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżka M
Wróżka M
708 788 268 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżka M, odwiedzin: 3858
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.