Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

2816 Kumczo 2019-03-29 3

Wibracje numerologiczne na kwiecień 2019

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź swoje wibracje w kwietniu...


Dla wibracji 1

Praca: W pracy jedynki będą czuły, że świadomie i pewnie podążają wytyczoną przez siebie drogą. Będzie was rozpierała duma i radość. Możliwa oferta wyjazdu. To będzie czas umiejętności wspierania i motywowania innych.

Finanse: W finansach wprawdzie dacie radę i jakieś trudne podjęte zadanie zostanie ukończone, ale będziecie obciążeni odpowiedzialnością, ciężka wyczerpująca praca może spowodować wyczerpanie i zmęczenie.

Uczucia: W związkach może być huśtawka emocjonalna. Związki na zasadzie wzlotów i upadków, czyli miesiąc zmienny i trzeba będzie dostosować się do zmian jakie przyniesie los.

Zdrowie: Niektóre jedynki mogą mieć kłopoty z zasypianiem, lęki i zamartwianie się na zapas niepotrzebne. To może spowodować wyczerpanie się energii i załamanie nerwowe. Uważać na kręgosłup, zaburzenia metabolizmu, katar, powiększenie węzłów chłonnych.

Przesłanie Anielskie: Pomysły i inspiracje. Jedynki podążajcie za pomysłami, które się pojawią. Nowe myśli, to nie fantazje, a przewodnictwo do wspaniałych idei, pomysłów, inspiracji do działania.

 

Dla wibracji 2

Praca: W pracy dwójki będą ostrożne i nieufne, a także możecie poczuć znudzenie i zmęczenie.Jakaś sprawa, konflikt, co bardzo odczuliście w przeszłości i której skutki znacie, nie pozwala wam żyć swobodnie, a każe trzymać postawę obronną.

Finanse: Finansowo korzystne przedsięwzięcia, udane transakcje. Będzie stabilnie, a szczególnie powiedzie się tym co posiadają własną działalność, obroty będą pomyślne.

Uczucia: Możecie dwójeczki prowadzić walkę z własnymi namiętnościami przerażeni i zadręczający się świadomością utraty miłości. Coś kuleje, nie gra, a powoli może się wypalać. Ten miesiąc, to takie kręcenie się w kółko wokół tego samego tematu.

Zdrowie: Kręgosłup, układ kostny, stany zapalne. Dla dwójek trudniących się handlem karty ostrzegają przed niesprzyjającym otoczeniem. Może dojść do strat finansowych czyli trudności ze sprzedażą.

Przesłanie Anielskie: Przebaczenie. Pozwólcie odejść złości i urazom i wybaczcie osobie dla własnego spokoju. Poproście Anioły, aby uwolniły was od złości i irytacji, gdyż będąc przepełnieni taką negatywna energia płacicie za to zbyt wysoką cenę.

 

Dla wibracji 3

Praca: Miesiąc Kwiecień będzie stabilny, ale emocjonalne trójki będą nauczać, pouczać innych z manią wyższości. Taki jest wasz urok, że na wszystko reagujecie emocjonalnie, przeżywając w sposób gwałtowny i nieprzewidywalny, żałując potem swych reakcji.

Finanse: Finansowo dacie radę, nie widać polepszenia, ale też przyjmiecie postawę niechęci do kontaktów, izolowania się, żadne nakazy, że coś musicie, powinniście zrobić, nie będą do was docierały. Potrzeba odpoczynku, żeby zebrać myśli i siły i uczynić następny krok do poszukiwań nowych priorytetów i wartości w życiu.

Uczucia: Z uczuciami to samo zmęczenie, apatia, rozterki sercowe. Może to okres przesilenia wiosennego tak na was podziała, że nic wam się nie będzie chciało, brak energii do działania, kryzys niespełnionego celu życiowego. Miesiąc zadumy nad sposobem życia, postępowania, potrzeba wytyczenia nowych celów. Nie we wszystkim będzie aż tak źle, otoczenie będzie sprzyjające, szykują się zmiany i miłe spotkania rodzinne.

Zdrowie: W zdrowiu choroby płuc i opłucnej szczególnie dla palaczy. Ogólnie blokady emocjonalne.

Przesłanie Anielskie: Radość. Włączcie do swojego życia zabawę, bo przyjemność jest koniecznością, a nie luksusem. Aniołowie wiedzą, że potrzebujesz stabilizacji w kwestii czasu, pieniędzy i innych środków, jednak regularna dawka przyjemności pomoże wam w osiągnięciu celu. Gdy się bawisz i śmiejesz - relaksujesz się.

 

Dla wibracji 4

Praca: W Kwietniu czwórki będą osobami wrażliwymi i czułymi. Możecie spełniać rolę terapeuty, gdyż posiadacie umiejętność słuchania i współczucia. Miesiąc pracy dla zawodów artystycznych, gdzie obudzi się wasza twórczość i fantazja, a także dla tych co lubią pomagać innym.

Finanse: Dawne plany, przemyślenia zaczniecie w tym miesiącu wprowadzać w czyny i urzeczywistniać. To mogą być koszty związane z działkami, budowlami, remontami. Miesiąc owocnych prac i dobrych perspektyw.

Uczucia: Czwórki nie są wylewne w uczuciach i w Kwietniu również zapowiada się kierowanie rozumem, trzymanie na dystans. Niektóre czwórki maja za sobą różne doświadczenia życiowe, które wpływają na waszą postawę asertywności, nieufności, a w razie zagrożenia macie ciętą ripostę i trafność osądu.

Zdrowie: Mogą pojawić się infekcje wirusowe i bakteryjne krtani, dysfunkcja pęcherza. Uważać tez na nerwice, fobie, sytuacje, z której nie widzicie wyjścia.

Przesłanie Anielskie: Anioł Stróż. Czwórkom będzie towarzyszył w kwietniu Anioł Stróż. Będziecie otoczeni bezwarunkową miłością od Aniołów i ich opieką. Aniołowie nie osądzają, ani nie opuszczają z powodu popełnionych błędów, a starają się być przy was, wspierać i otaczać opieką.

 

Dla wibracji 5

Praca: W Kwietniu piątki uwolnią się od obciążeń pracy, codzienności i znajdą czas na odpoczynek i zabawę. Może to być wyjazd poza miejsce zamieszkania, grilowanie, coś co pozwoli oderwać się od spraw zwykłego dnia. W pracy będziecie pewni siebie, asertywni, umiejętne współdziałanie z innymi.

Finanse: W sprawach finansowych okres takiego zawieszenia. Trzeba będzie poczekać na lepszy okres, gdyż nic nie da się przyspieszyć. Pewne sprawy będą szły z opóźnieniem. Uważajcie na kogoś z otoczenia, ktoś fałszywy, niepewny lubi wykorzystać nadarzającą się okazję.

Uczucia: Bardziej zajmiecie się sprawami materialnymi, pracą niż uczuciami. W związkach stabilnie, duma z posiadania, przecenianie znaczenia rzeczy materialnych, ubóstwo duchowe. Możecie mieć okres wewnętrznych napięć i niepewności co do swoich uczuć, że tak właściwie to Wasz związek jest z wyrachowania, przymusu, czy przyzwyczajenia.

Zdrowie: Uważać na stany depresyjne, wszelkiego rodzaju uzależnienia zmieniające świadomość. Mogą pojawić się zatrucia, biegunki, odwodnienia organizmu.

Przesłanie Anielskie: Niebiańskie Przewodnictwo. Jesteście obecnie prowadzeni przez Siły Niebiańskie. Zaufajcie i podążajcie za swoja intuicją. Wewnętrzny głos, odczucia, intuicja, to wszystko stara się wam coś przekazać i podążajcie za tymi odczuciami.

 

Dla wibracji 6

Praca: W pracy szóstki będą kierowały się intuicją, właściwie wyczujecie ludzi czy sytuacje. Pomoc, wsparcie możecie otrzymać od kobiety, wyrozumiałej, dobrotliwej, aczkolwiek tajemniczej. Kwiecień raczej będzie dla was biernym miesiącem w pracy, odsuniecie się od aktywności, a postawicie na czas przeczekania.

Finanse: Finansowo uważajcie na kogoś, kto będzie sprytny i przebiegły i zechce was wykorzystać, czyli może coś obiecywać, a potem się wycofa lub zechce pożyczyć i będzie potem was unikał.

Uczucia: Uczuciowo sytuacja jakaś patowa z której nie widzicie wyjścia. Możecie być w związku z którego nie jesteście zadowoleni, ale tkwicie w nim nie widząc rozwiązania lub jesteście samotni i nie możecie znaleźć kogoś do partnerstwa. Uważajcie na popadanie w przygnębienie i depresję.

Zdrowie: Problemy z układem rozrodczym, w obrębie szyi, choroby zakaźne.

Przesłanie Anielskie: Oczarowanie. Szóstki znajdzie w sobie dziecięcą ciekawość i respekt. Postrzegajcie świat jako magiczne miejsce i odnajdźcie w sobie magiczną wrażliwość, przez przypomnienie sobie, ze otacza was niezwykła siła. Bądźcie radośni i inspirujcie wszystkich którzy was widzą.

 

Dla wibracji 7

Praca: To będzie okres przekazywania wiedzy, intuicji, kontaktu z podświadomością. Będziecie medialni, możecie prowadzić kursy, szkolenia, udzielać korepetycji. Nie będzie to czas zbytniej aktywności, a raczej przeczekania i zajrzenia w głąb siebie i swoich potrzeb.

Finanse: Możliwość pomocy mężczyzny, ciepłego, miłego, o bogatym wnętrzu i fantazji twórczej. Może narodzić się coś nowego, nowy pomysł, impuls, który pozwoli wcielić w życie dojrzewającą ideę. Okres pracy twórczej, przyjaznej atmosfery.

Uczucia: Siódemki w Kwietniu będą przyciągać płeć przeciwną. To okres namiętności, pożądania i gwałtownych reakcji. Emocje możecie mieć różnorodne, kierowanie się instynktem, co nie zawsze idzie w parze z rozsądkiem i rozwagą. Czeka was miła wiadomość, zaproszenie.

Zdrowie: Układ rozrodczy, problemy z wyglądem, dermatologiczne, choroby krwi, niedotlenienie. Siódemki powinny coś zmienić w swoim życiu i nie tkwić w starych układach i przyzwyczajeniach. Czujecie się nieszczęśliwi, ale zmiany budzą strach przed tym co nieznane.

Przesłanie Anielskie: Zaufanie. Siódemki uwierzcie w siebie i ufajcie, że Bóg i Aniołowie są z wami. Poproście Aniołów o pomoc by się nie lękać, bo to blokuje was przed odczuwaniem radości płynącej z zaufania. Nie pozwólcie aby wasze doświadczenia i rozczarowania z przeszłości zniszczyły wiarę w siebie, w ludzi, a nawet w Boga.

 

Dla wibracji 8

Praca: Ósemki chciałyby uwolnić się już ze swojej niekorzystnej sytuacji i osiągnąć bezpieczeństwo i spokój wewnętrzny. To miesiąc poświęcenia, tak w pracy, w domu, dla bliskich. Intuicja podpowiada wam, żeby jeszcze przeczekać, zajrzeć w głąb siebie i swoich potrzeb, nie spieszyć się i nie działać pochopnie.

Finanse: Będziecie marzyć, snuć swoje wizje, fantazjować. To wszystko dla swoich potrzeb i nowych możliwości, które muszą jeszcze zaczekać, gdyż podjęcie decyzji o działaniu jest na razie niemożliwa. Miesiąc załatwiania spraw urzędowych, sądowych.

Uczucia: Swoje uczucia skupicie na pracy, możliwość kursów, szkoleń. Powolne, ale wytrwałe dochodzenie do celu. W związkach, trwałość, solidność, lecz bez porywów namiętności. Osoby samotne nie będą wyrywne w tym miesiącu i nie rzucą się na głęboką wodę, żeby na siłę z kimś być.

Zdrowie: Układ rozrodczy, choroby serca, niedotlenienie organizmu, spowolnienie myślowe.

Przesłanie Anielskie: Dzieci. Ósemki zwróćcie szczególną uwagę na swoje dzieci, lub swoje wewnętrzne dziecko. Zadbajcie o swoje potrzeby wewnętrznego dziecka, zabawy, rozrywki, to co chcielibyście robić. Pobawcie się ze swoimi dziećmi, wnukami lub pomóżcie innym dzieciom. Zaplanujcie swój czas tak aby była radość dla was i waszych dzieci.

 

Dla wibracji 9

Praca: W pracy dziewiątki będą odpowiedzialne, rozsądne, dyplomatyczne. Kierowanie się logiką i umiejętność właściwej oceny sytuacji, pozwoli wam na bycie autorytetem porządku społecznego. Wasza postawa może wydawać się nieprzystępna i surowa, ale Wy nie pragniecie, aby was czczono, a pragniecie należytego szacunku.

Finanse: Zakończenie jakiegoś etapu, pracy, przyniesie uczucie radości, ulgi i zadowolenia. To może być nawet świętowanie z tego powodu, okres zabawy i przyjemności. Finansowo stabilnie.

Uczucia: Możecie poczuć się zmęczeni, przepracowani, potrzeba będzie odpoczynku, aby odzyskać witalność i sprawność organizmu. W związku może zakraść się uczucie nieszczerości, konflikt, wobec którego otwarcie nie będziecie mieli siły, aby się zbuntować i ponad wszystko zachowacie zalety dyplomacji.

Zdrowie: Układ oddechowy, nerwowy, skłonności do otyłości, nadmiar ilości cholesterolu, kręgosłup.

Przesłanie Anielskie: Słuchanie. Słuchajcie swoich Aniołów, a wiadomości jakie otrzymacie poprzez odczucia, sny, wizje, głos wewnętrzny, że po prostu wiesz. Te przeczucia, wiadomości są prawdziwe i podążajcie za nimi będąc w kontakcie ze swoimi Aniołami.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 2816
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.