Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

4073 Vera 2019-03-28 4

Horoskop astrologiczny biznesowy - kwiecień 2019

01 Vera
POLSKI 
Astrologia - horoskop Tarot Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...404 7.69 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
teraz dostępny tylko telefon

Kwiecień to miesiąc przynoszący uśmiech i radość z budzenia się na nowo życia. To czas silnej energii marsowej i panowania w Zodiaku przez większość miesiąca energicznego Barana.


1 kwiecień – poniedziałek, PRIMA - APRILIS

Aspektem nadającym ton całodziennej aurze będą sekstyle Księżyca do Jowisza i Urana, co pozwoli dobrze zacząć miesiąc w pracy, w interesach, rozkręcić nowe projekty i przedsięwzięcia. Wieczorem Księżyc wkraczając do znaku Ryb i tworząc kwadraturę z Marsem przynieść może osobom wrażliwym odczucie samotności i chęć zbliżenia się do bliźnich.

Nie obrażajmy się na żarty ale i żartując, nie przekraczajmy granic rozsądku.

 

2 kwiecień – wtorek

Bardzo sympatyczny dzień. Księżyc w koniunkcji z Wenus oraz Merkury w koniunkcji z Neptunem nie będą zachęcać do pracy i siedzenia w biurze. Zwycięży chęć przygody, komfortu i przyjemności. Z pewnością wybierzemy się na spacer, randkę czy spotkanie towarzyskie. Przyjemne także będą zakupy czy miła rozmowa z przyjaciółką. Wykorzystamy dzisiejszy dzień na zorganizowanie sobie dnia zgodnie z naszymi zamiłowaniami.

 

3 kwiecień – środa

Liczne i męczące tranzyty Księżyca przyniosą roztargnienie, zagubienie, lęki, brak pewności siebie. Dopiero koło południa wpływy Saturna i Plutona pomogą nam odzyskać rytm i psychiczną równowagę, co niewątpliwie wpłynie na nasze wyniki w pracy i chęć do działania.

 

4 kwiecień – czwartek

Znakomity dzień na intensywne działania związane z wszelką działalnością. Dzięki przejściu Księżyca do znaku Barana i sekstylowi z Marsem wzrasta realny optymizm, chęć oderwania się od codziennej rutyny i trudności, chęć do przygód i zajęć sportowych na świeżym powietrzu. Wykorzystajmy ten dzień na poprawę kondycji fizycznej, chociażby poprzez spacer po pracy.

 

5 kwiecień – piątek

Nów w znaku Barana spowoduje chęć odrzucenia starych spraw i problemów z przeszłości. Każdy Nów sprzyja nowemu spojrzeniu na rzeczywistość i snucie planów, obecny – natchnie ciekawymi pomysłami i wizjami, dotyczącymi sprawnego działania w każdej dziedzinie życia, natomiast kwadratury Księżyca z Plutonem i Saturnem sprowadzą na ziemię nasze, być może, zbyt nierealne pomysły.

 

6 kwiecień – sobota

Początek dnia to znakomity i bardzo korzystny trygon Księżyca do Jowisza. Pozytywnie nastroi nas na cały dzień. Dodatkowo przejście Księżyca z Barana do znaku Byka oraz koniunkcja Księżyca z Uranem ustawi nas optymistycznie i łagodząco. U wielu z nas zaobserwujemy chęć do wolności, przynoszącą niekonwencjonalne i nieprzewidywalne sytuacje. Najlepiej przeczekać tę huśtawkę nastrojów i niepotrzebnie nie ryzykować jakichkolwiek kłopotów.

 

7 kwiecień – niedziela

Spokojny, miły i rodzinny dzień spowodowany trygonami Księżyca do Wenus, Saturna i Neptuna. Oddamy się relaksowi i życiu towarzyskiemu. Nie towarzyszyć nam będzie presja, wzmagać się będzie intuicja i chęć przewidywania. Dobry dzień na przygotowania dalekosiężnych planów, szczególnie wakacyjnych.

 

8 kwiecień – poniedziałek

Doskonała aura dnia, szczególnie dla spraw zawodowych. Trygony Księżyca do Saturna i Plutona oraz sekstyl Księżyca do Merkurego spowodują większą niż w innych dniach możliwość uporania się z problemami, bardziej odpowiedzialne i pozytywne podejście do obowiązków w pracy, partnerstwie i sprawach finansowych. Zapewni nam to powodzenie w tych dziedzinach działalności twórczej, które wymagają dyscypliny, precyzji, uwagi i cierpliwości.

 

9 kwiecień - wtorek

Bardzo energetyczna aura dnia, którą zdominuje koniunkcja Księżyca z Marsem ! Należy zachować szczególną ostrożność, istnieje ryzyko impulsywnego, nierozważnego działania. Ludzie mogą być agresywni, kłótliwi, niezdolni do wypracowania zgodnych relacji. W zacietrzewieniu trudno będzie odróżnić kto ma rację a kto nie. Możliwe pogorszenie interesów i rodzinne kłótnie. Nie dajmy się sprowokować !

 

10 kwiecień – środa

Kolejny trudny dzień, bardzo duża ilość księżycowych, złoczynnych aspektów. Dzień wyzwań, nawału spraw i problemów. Nie będzie łatwo pogodzić liczne obowiązki i zadania z potrzebami duszy i pragnieniami serca. Skupimy się na mozole dnia codziennego. Możemy być rozdrażnieni, przemęczeni, kłótliwi czy smutni. Wieczór z przyjemnością spędzimy z rodziną czy przyjaciółmi.

 

11 kwiecień – czwartek

Miły dzień, pełen dobrych odczuć i rodzinnych koneksji. Przejście Księżyca w znak Raka wyzwoli w nas chęć do spotkań, zabawy z dziećmi, pomocy w zajęciach pozaszkolnych. Poważne sprawy zawodowe przesuniemy z miejsc priorytetowych na dalsze pozycje, wykonując tylko konieczne czynności.

 

12 kwiecień – piątek

Końcówka tygodnia, z racji wielu negatywnych, księżycowych tranzytów nie spowoduje uruchomienia nowych, dużych przedsięwzięć czy podejmowanie strategicznych decyzji finansowych i zawodowych. Zdecydowanie lepiej przedstawiać się będą kwestie związane z uczuciami, snucie planów na weekendowe wyjazdy, spotkania z przyjaciółmi, randki czy relaksujące zabiegi kosmetyczne.

 

13 kwiecień – sobota

Mimo weekendowej soboty dość restrykcyjne oddziaływanie planet spowoduje wiele zamieszania i huśtawkę emocjonalną. Przejście Księżyca do znaku Lwa wzbudzi chęć popisywania się swoimi możliwościami – urodą, intelektem, talentami. Może to sprowokować dość trudne i nieprzyjemne rozmowy a konsekwencje będą trudne do odrobienia.

 

14 kwiecień – NIEDZIELA PALMOWA

Księżyc w sekstylu do Marsa i Słońce w trygonie do Jowisza wyciszą wczorajsze złe emocje, wprowadzając spokój, ukojenie i radość. Relacje z otoczeniem będą miłe i przyjazne, skupione wokół życia rodzinnego i planów świątecznych.

 

15 kwiecień – poniedziałek

Wspaniały początek tygodnia, przynoszący energię i zapał do pracy. Trygony Księżyca z Jowiszem, Słońcem i Uranem oraz przejście Księżyca do znaku Panny spowodują większy optymizm i chęć do załatwiania wielu zaległych spraw.

Tranzyty korzystne dla wszelkich spraw umysłowych, do biznesu, nauki, działalności w mass-mediach, startu na uczelnię czy egzaminów. Korzystne kontakty z zagranicą.

 

16 kwiecień – wtorek

Skomplikowana aura dnia. Huśtawka nastrojów, napady smutku, melancholii, wspomnienia paraliżujące efektywne działania to efekt opozycji Księżyca do Neptuna, który oddziaływać będzie przez cały dzień. Nasze zaangażowanie w sprawy zawodowe okaże być bardzo słabe i nieefektywne.

 

17 kwiecień – środa

Trudny dzień. Przejście Księżyca do znaku Wagi, w opozycji z Wenus i Merkurym skłoni do szukania kompromisu, porozumienia, łagodzenia konfliktów. Niestety, Merkury wchodząc w znak Barana uruchomi chęć wyrażania myśli w ostry sposób, bycie w kontrze i dyskusje nie mające nic wspólnego z delikatnością. Będziemy mówić energicznie i szybko, będziemy niecierpliwi, bezpośredni i bardzo pewni swych racji. Nasze riposty będą celne i wyjątkowo trafne, przez co, niestety, wrażliwsi rozmówcy mogą poczuć się urażeni a nawet znieważeni. Postarajmy się zapanować nad emocjami, aby nie zaszkodzić sobie w relacjach z otoczeniem.

 

18 kwiecień - WIELKI CZWARTEK

Spokojny, wyciszający dzień. Dopiero wieczorem Księżyc w kwadraturze z Saturnem wprowadzi poczucie frustracji i zmęczenia.

 

19 kwiecień - WIELKI PIĄTEK

Pełnia w Wadze będzie dla wielu z nas wyjątkowo męcząca, nieprzyjemna i irytująca. Dodatkowo Księżyc w nieharmonijnych aspektach z Plutonem i Uranem, wkraczając w znak Skorpiona przeleje czarę goryczy. To jeden z trudniejszych dni kwietnia. Dziś warto sobie odpuścić załatwianie strategicznych spraw, ważne negocjacje, interesy, rozmowy. Unikajmy alkoholu, nadmiernego wysiłku i stressu. Może należałoby pomyśleć o odpoczynku na łonie natury, wyjeździe na wczasy czy do rodziny na Wielkanoc ażeby zmienić klimat i otoczenie.

 

20 kwiecień – WIELKA SOBOTA

Słońce wkraczając w znak Byka oraz przyjazny trygon Księżyca z Neptunem podziałają na nas kojąco, relaksująco, uzdrawiająco. To doskonały dzień na solidny odpoczynek. Mimo zaangażowania w prace związane ze Świętami, wiele osób poczuje jak napięcie, stres i zmęczenie znikają. Przybędzie więcej refleksji, zastanowienia się nad światem i przemijaniem.....

Rozpoczyna się dobry miesiąc dla ludzi urodzonych w znaku Byka, a także w znaku Panny i Koziorożca, oraz z Ascendentem w Byku.

 

21 kwiecień – WIELKANOC

Pierwszy dzień Wielkanocy zapowiada się wyjątkowo spokojnie, łagodnie, przyjemnie, leniwie. Przyjazne aspekty Księżyca oraz jego wejście w znak Strzelca dadzą szansę dla wielu z nas na odpoczynek, wyciszenie, ukojenie nerwów, odprężenie w relacjach i związku.

 

22 kwiecień – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

Dzień samych niespodzianek. Opozycja Księżyca z Marsem każe dziś ostrożnie zachowywać się przy świątecznym stole – ciężka głowa od mocnych trunków, zbyt gorące dyskusje rodzinne, mogą przyczynić się do gniewu i swarów. Wyjdźmy po obiedzie na spacer a w drodze powrotnej uważajmy również na drogach.

23 kwiecień – wtorek

Po świątecznym weekendzie wracamy do naszych codziennych obowiązków. Nastrój poprzez koniunkcję Księżyca z Jowiszem, będzie nam sprzyjać, szybko wrócimy do rytmu. Koniunkcja Słońca z Uranem przynieść może sporo niezwykłych i zaskakujących zwrotów akcji, które każą nam na nowo przemyśleć obraną taktykę i sposób działania.

 

24 kwiecień – środa

Przyjazne trygony Księżyca z Uranem i Słońcem sprawią, że poranek przywitamy w pogodnym nastroju, z optymizmem w sercu i duszy. W ciągu dnia odezwą się jednakże kwadratury Księżyca z Wenus i Merkurym, które przyniosą rozprężenie, chęć do pozorowania pracy i preteksty do wcześniejszego wyjścia z biura.

 

25 kwiecień – czwartek

Dziś dzień poważnego stosunku do pracy i nadrabianie świątecznych zaległości. Księżyc w znaku Koziorożca odkryje wszystkie piętrzące się nieprzepracowane dokumenty, finansowe blokady, nieporozumienia ze współpracownikami. Nie odkładajmy niczego na później, zmierzmy się z tym właśnie dziś.

 

26 kwiecień – piątek

Wejście Księżyca do znaku Wodnika oraz kwadratura Księżyca do Urana zachęcą nas dziś do przełamywania schematów i przyzwyczajeń. Będziemy robić to na co mamy ochotę, buntować się, wprowadzać nowe zasady i porządki. Poczujemy wolność i radość z intuicji.

 

27 kwiecień – sobota,

Różnorodne tranzyty wprowadzą chaos, bałagan i znudzenie w pierwszym dniu weekendu. Kwadratura Marsa z Neptunem spowoduje marnowanie czasu przy komputerze, siedzenie przed telewizorem czy nadmierne przejadanie się i nadmiar alkoholu. Można jednakże wybrać inną opcję i skorzystać z przyjaznych aspektów Księżyca do Wenus i Merkurego, które zachęcą do wybrania się na długą wyprawę do lasu, nad wodę lub w góry.

 

28 kwiecień – niedziela

Bardzo miła aura dnia. Sympatyczne aspekty Księżyca z Marsem i Jowiszem pomogą nam odrobić towarzyskie zaległości. Będzie wiele spotkań przy grillach, wycieczkach czy spotkaniach, chociażby na balkonie.

 

29 kwiecień – poniedziałek

Miły początek tygodnia, przynoszący świadomość długiej i ciepłej Majówki. Dobry nastrój i samopoczucie zapewni nam sekstyl Księżyca z Uranem i Słońcem. Praca będzie szła wartko a na efekty nie będzie trzeba długo czekać. Bardzo sympatyczny dzień.

 

30 kwiecień – wtorek

Dzień bałaganu i poszukiwaniu straconego czasu. Wszystko będzie się rwać i komplikować. Nieprzyjemne aspekty Księżyca do Neptuna, Marsa i Jowisza wywołają emocjonalny chaos, napięcie, stres i frustrację. Przełoży się to również na sytuacje rodzinne. Szansę na ratunek przyniosą sekstyle Księżyca do Saturna i Plutona, które wieczorem pomogą zapanować nad materią, uspokoić emocje i skupić się na konkretach i faktach.

 

Życzę Wszystkim Państwu radosnego, wiosennego, kwietniowego odrodzenia w zgodzie z kosmicznymi tranzytami.

 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
autor: Vera, odwiedzin: 4073
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.