Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

2901 Paweł Therion 2019-03-27 2

Refleksje o życiu, miłości i przemijaniu w astrologicznych aspektach część IV

Sennik Tarot Astrologia - horoskop
Dziedziny: Uczucia Biznes Finanse
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...487 3.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...032 3.69 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Część IV  Baran 21 III – 19 IV

Ludzie urodzeni w tej wczesnowiosennej fazie zodiakalnej są niespokojni, pobudliwi i niecierpliwi. Te cechy determinują ich postawę wobec problemów partnerskich, osobistych i zawodowych. Życie pełne jest wydarzeń, spotkań, rozmów i dyskusji, które dodatkowo potęgują atmosferę wokół nich. To tak zwani „niepoprawni optymiści”. Wydaje się, że ważne dla nich jest tylko to co dzieje się teraz. „Chwytaj dzień” to dewiza urodzonych w znaku Barana.  Ciesz się życiem teraz, bo nie wiadomo co będzie jutro.


W przeciwieństwie do Koziorożca, urodzeni w tym znaku niechętnie projektują daleką przyszłość i wybiegają myślami poza aktualny czas. Żyją tak bardzo emocjonalnie, że wypalają się szybko i potrzebują regeneracji sił, żeby w niedługim czasie być znowu gotowym do działania. Entuzjazm Baranów przypomina radość i zdziwienie dziecka z odkrywania świata, jego nowych składników. Bywa że ten stan emocji sprawia, że stają się łatwowierni, zbyt szybko ulegają uczuciom i rozpoczynają działania, których później żałują. Najpierw wprowadzają projekty w życie, podejmują ważne decyzje a później zastanawiają się nad ich sensem i czy dobrze zrobili? Podobnie jest z uczuciami, które wybuchają gwałtownie i spontanicznie, żeby szybko zgasnąć.


Taka postawa ma wiele zalet: Barany żyją spontanicznie i radośnie, nie zastanawiają się zbyt głęboko nad sensem życia, co z kolei powoduje racjonalny stosunek do bieżących problemów. W uczuciach sprawy mają się podobnie: miłość nie wymaga specjalnych analiz, bo gdy się kocha, to w pełni i absolutnie. Takie też wymagania stawia Baran partnerowi lub partnerce. Niespełnienie ich grozi „katastrofą”, rozwodem i tym podobnymi dramatami. Trochę to wszystko u Barana niedojrzałe i egzaltowane.
Bywają też osobniki ekstremalnie obsesyjne, które potrafią zakochać się na całe życie nawet bez wzajemności, wierząc że kocha się tylko raz.


Barany z upływem czasu weryfikują swoje poglądy i szybko dojrzewają po bolesnych doświadczeniach by stawić czoła nowym wyzwaniom. Pełny sił witalnych Baran pokona wszelkie trudności i pobudzi do działania swojego partnera lub bliską osobę.  
Zawsze dzieje się coś dobrego wokół „Pozytywnego Barana”, potrafi zarazić entuzjazmem swoich bliskich i przekonać do siebie sceptyków.


Kobieta z tego znaku nie koniecznie chce się wyróżniać i być zauważana jak np. kobieta Lew. Chce natomiast być doceniona i dowartościowana, mieć uznanie u męża i przełożonego. Jest przede wszystkim lojalna, wierna i kochająca. Mężczyzna Baran ma podobne cechy osobowości i charakteru.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Paweł Therion
Paweł Therion
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...032 3.69 zł brutto POLSKA
autor: Paweł Therion, odwiedzin: 2901
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.