Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

3743 Paweł Therion 2019-03-27 2

Refleksje o życiu, miłości i przemijaniu w astrologicznych aspektach część IV

Sennik Tarot Astrologia - horoskop
Uczucia Partnerstwo Praca
0048224 452 487 POLSKA I ZAGRANICA 4.20 zł brutto
708 688 032 POLSKA 4.26 zł brutto
teraz niedostępny

Część IV  Baran 21 III – 19 IV

Ludzie urodzeni w tej wczesnowiosennej fazie zodiakalnej są niespokojni, pobudliwi i niecierpliwi. Te cechy determinują ich postawę wobec problemów partnerskich, osobistych i zawodowych. Życie pełne jest wydarzeń, spotkań, rozmów i dyskusji, które dodatkowo potęgują atmosferę wokół nich. To tak zwani „niepoprawni optymiści”. Wydaje się, że ważne dla nich jest tylko to co dzieje się teraz. „Chwytaj dzień” to dewiza urodzonych w znaku Barana.  Ciesz się życiem teraz, bo nie wiadomo co będzie jutro.


W przeciwieństwie do Koziorożca, urodzeni w tym znaku niechętnie projektują daleką przyszłość i wybiegają myślami poza aktualny czas. Żyją tak bardzo emocjonalnie, że wypalają się szybko i potrzebują regeneracji sił, żeby w niedługim czasie być znowu gotowym do działania. Entuzjazm Baranów przypomina radość i zdziwienie dziecka z odkrywania świata, jego nowych składników. Bywa że ten stan emocji sprawia, że stają się łatwowierni, zbyt szybko ulegają uczuciom i rozpoczynają działania, których później żałują. Najpierw wprowadzają projekty w życie, podejmują ważne decyzje a później zastanawiają się nad ich sensem i czy dobrze zrobili? Podobnie jest z uczuciami, które wybuchają gwałtownie i spontanicznie, żeby szybko zgasnąć.


Taka postawa ma wiele zalet: Barany żyją spontanicznie i radośnie, nie zastanawiają się zbyt głęboko nad sensem życia, co z kolei powoduje racjonalny stosunek do bieżących problemów. W uczuciach sprawy mają się podobnie: miłość nie wymaga specjalnych analiz, bo gdy się kocha, to w pełni i absolutnie. Takie też wymagania stawia Baran partnerowi lub partnerce. Niespełnienie ich grozi „katastrofą”, rozwodem i tym podobnymi dramatami. Trochę to wszystko u Barana niedojrzałe i egzaltowane.
Bywają też osobniki ekstremalnie obsesyjne, które potrafią zakochać się na całe życie nawet bez wzajemności, wierząc że kocha się tylko raz.


Barany z upływem czasu weryfikują swoje poglądy i szybko dojrzewają po bolesnych doświadczeniach by stawić czoła nowym wyzwaniom. Pełny sił witalnych Baran pokona wszelkie trudności i pobudzi do działania swojego partnera lub bliską osobę.  
Zawsze dzieje się coś dobrego wokół „Pozytywnego Barana”, potrafi zarazić entuzjazmem swoich bliskich i przekonać do siebie sceptyków.


Kobieta z tego znaku nie koniecznie chce się wyróżniać i być zauważana jak np. kobieta Lew. Chce natomiast być doceniona i dowartościowana, mieć uznanie u męża i przełożonego. Jest przede wszystkim lojalna, wierna i kochająca. Mężczyzna Baran ma podobne cechy osobowości i charakteru.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Paweł Therion
Paweł Therion
708 688 032 POLSKA 4.26 zł brutto
autor: Paweł Therion, odwiedzin: 3743
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.