Pomocnik
Sugestia

10668 Agra 2019-03-13 4

Horoskop miłosny - wiosenny 2019

Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Samopoczucie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Wiosna nadchodzi, a gdy wiosna to w sercu maj i większa ochota na miłość. Co cię spotka? Czy miłość gorąca jak ogień, czy raczej gorycz rozstania?


Baran

Okres gorący dla większości baranów. To czas flirtów, romansów, ale i seksualnych podbojów. Niektóre przygody będą miały dalszy ciąg. Barany z końcówki znaku pomyślą o założeniu obrączek.

Byk

Ten okres sprzyja bykom. Panie byczyce staną się bardziej niż zazwyczaj czarujące. Rozkwitną i pomyślą o flircie. Panowie będą promieniować zmysłowością i męską siłą. To podziała na płeć przeciwną. Gorący czas może zaprocentować związkiem.

Bliźnięta

Bliźnięta będą towarzyskie i rozgadane. Będą flirtować  i czarować. Niekoniecznie jednak coś z tego wyniknie, bo raczej będą nastawione na zabawę niż na konkrety. Jeśli śluby to nie w tym okresie.

Rak

Okres niezbyt korzystny  dla raków. To czas dla stałych związków. Nowa miłość raczej serca nie ogrzeje. Nie warto więc jej szukać. Samotne raki powinny raczej popracować nad swoim podejściem do związków niż łapać każda okazję.

Lew

Okres zmienny. Kwiecień korzystny, ale maj już nie. W maju w stałych związkach możliwe konflikty i ciche dni. Nowe mogą również przypominać pole minowe. Lwy powinny się zastanowić czy druga strona nie ma czasem trochę racji.

Panna

Wiosna powita panny niezbyt korzystną aurą dla miłości. Niektóre stałe związki czeka burza z piorunami, a niektóre mogą się rozpaść. Wiele dobrego czeka na panny w maju. Będzie fascynacja, zrozumienie nawet miłość z gatunku tych wielkich, obezwładniających.

Waga

To nie jest czas na miłość. Wagi będą tego świadome i szczęścia szukać raczej nie będą. Wagi zajęte postawią na stałe związki. Te będą pielęgnować. Najgorszy będzie kwiecień. Nie pisane wtedy szczęście nawet w stałych związkach. Trzeba będzie za to dużo cierpliwości i wyrozumiałości.

Skorpion

Skorpiony mogą spodziewać się szczęścia w marcu. Kwiecień będzie obojętny i nijaki, a maj pechowy. W maju zajęte skorpiony nie powinny nawet flirtować, bo awantura gotowa. To szczęście w marcu to możliwe porozumienie w stałych związkach jak i nowa miłość.

Strzelec

Czas na miłość będzie w kwietniu. Nadchodzi magiczny czas. Będzie fascynacja, harmonia, miłość. Związki ze stażem czekają cudowne chwile.  Wolne strzelce powinny szukać miłości wśród znajomych. Możliwy związek z przyjacielem.

Koziorożec

Tej wiosny powinien nastawić sie na miłość w marcu i maju. Ten czas będzie obfitował w szczęśliwe momenty. Możliwa fascynacja i poznanie kogoś bardzo interesującego. To czas miłości i szaleństw w sypialni. W związkach trwających już jakiś czas może dojść do ważnych ustaleń.

Wodnik

Młodsze wodniki mogą stracić głowę w kwietniu. To będzie uczucie nagłe i obezwładniające. Te starsze zamarzą o stabilizacji i nawet zechcą powiedzieć tak. Starsze wodniki jeszcze niezajęte, pozazdroszczą młodszym i też zechcą zaszaleć.

Ryby

Ryby będą uwodzić, wdzięczyć  się i czarować w marcu i w maju. Kwiecień będzie taki sobie ani dobry, ani zły. Może być nieco nudno. Ryby znudzone stałymi związkami pomyślą o romansach i przygodach. Niektóre przygody mogą mieć ciąg dalszy.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 10668
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.