Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

2959 Kumczo 2019-02-28 4

Wibracje numerologiczne na marzec 2019

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź swoją wibrację numerologiczną w marcu...


Dla wibracji 1

Praca/finanse: Dla jedynek szykuje się coś nowego w sprawach pracy i finansowych. Nowe znajomości, przyjaźnie, ktoś pomoże Wam w życiu. To będzie miesiąc gotowości do rozpoczęcia nowej pracy, kursów, studiów. Finansowo uważajcie na nieprzemyślane inwestycje i wydawanie więcej niż się zarabia.

Uczucia/związki: W uczuciach będziecie świadomie dążyli do osiągnięcia jakiegoś celu. Weźmiecie sprawy w swoje ręce i do związku wprowadzicie więcej energii, dynamiki, wzajemnego wsparcia. Partner wasz będzie potrzebował więcej odpoczynku w tym miesiącu, może to być spowodowane zmęczeniem, chorobą.

Dom/rodzina: Możecie zbyt wyolbrzymiać i zamartwiać się o Wasz dom, rodzinę, małżeństwo. Te negatywne myśli przysporzą Wam bezsenność, trudności z zasypianiem i strach, który sami sobie stwarzacie. Oprócz tych negacji wszystko powinno być na swoim miejscu i funkcjonować dobrze.

Otoczenie: Jak na razie odejdziecie od ludzi i spraw związanych z otoczeniem. Poczynicie jakieś pierwsze kroki, ale jeszcze sami nie wiecie jakie to przyniesie skutki i swoje przemyślenia zachowacie w tajemnicy. Zaskoczą Was miłe zaproszenia, wiadomości.

Niespodzianki: Wspomnienia z przeszłości, odwiedziny kogoś dawno nie widzianego i wspomnienia dawnych czasów. Także ogarnie Was nostalgia, tęsknota za dawnymi czasami, za spokojem, stabilizacją, domem.

Ostrzeżenia: Nie ulegajcie zbytnim żądaniom innych ulegając fałszywemu poglądowi, że poświęcanie się jest sposobem na zapewnienie sobie życzliwości i sympatii. Pomyślcie tez o sobie i swoich potrzebach.

Przesłanie anielskie: Anioł Ciepła wskazuje na tłumienie własnych uczuć i emocji, nieumiejętność wyrażania swoich potrzeb. Ogólnie problemy z komunikacją, słabe porozumienie z innymi, lęk przed samotnością. Anioł ten pomoże rozładować napięcia emocjonalne, porozumieć się z otoczeniem, wyrazić swoje prawdziwe uczucia.

 

Dla wibracji 2

Praca/finanse: To będzie miesiąc planowania, podróży związanych z pracą, z załatwianiem spraw urzędowych, sądowych. Wasza postawa będzie dojrzała, solidna, pewność siebie. Wyznaczycie sobie jakiś cel życiowy i w tym kierunku będziecie podążali.

Uczucia/związki: W związkach dostosujecie się do sytuacji i zachowacie powściągliwość. Zechcecie naprawić popełnione błędy i doprowadzić do równowagi i harmonii. Dzięki rezygnacji z własnych wymagań marzec będzie okresem spokoju i zawarcia pokoju z samym sobą.

Dom/rodzina: W domu powodzenie materialne i zmysł do interesów. Będziecie operatywni, zadbacie o sprawy materialne, ale mogą pojawić się kłopoty z emocjami z własnymi uczuciami.

Otoczenie: W otoczeniu jakieś sprawy związane z finansami mogą utknąć w martwym punkcie. To jeszcze nie ten czas, coś będzie się odwlekało, opóźniało, nie da rady ruszyć do przodu.

Niespodzianki: Mogą zaskoczyć Was kłopoty ze zdrowiem. trzeba będzie iść do lekarza, zrobić badania lub zgłosić się do szpitala.

Ostrzeżenia: Blokady wewnętrzne, które nie pozwalają na uwolnienie się ze złych związków, układów. Brak odwagi w ubieganiu się o swoje prawa.

Przesłanie anielskie: Anioł Sprawiedliwości. Anioł ten wskazuje na nieszczerość i brak odwagi, aby przyznać się do własnych błędów. Poproście Anioła aby pomógł Wam spojrzeć obiektywnie na problem, przyznać się do popełnionych błędów. Aby czuwał nad przebiegiem wszelkich procesów.

 

Dla wibracji 3

Praca/finanse: W pracy trójki będą odgrywać rolę terapeuty, będziecie wrażliwi na innych, z umiejętnością wysłuchania, współczucia i porady. Jeżeli macie takie zawody, które wyrażają się w pomocy dla innych, to miesiąc powinien obfitować w klientów potrzebujących wsparcia.

Uczucia/ związki: W związkach oboje będziecie się czuli bezpiecznie i na swoim miejscu. Jednak bardziej ukierunkujecie swoje uczucia na pracę, kursy, szkolenia, podwyższenie kwalifikacji. Żyjąc we własnym świecie bez reszty oddacie się swoim ideałom.

Dom/rodzina: Ktoś z rodziny może mieć kłopoty zdrowotne i będzie musiał iść do lekarza, lub skorzystać z pierwszej pomocy. Silny wpływ na wasze życie wywiera mężczyzna, który jest zdecydowany, energiczny i cieszy się autorytetem człowieka za którym podążają inni.

Otoczenie: W otoczeniu możecie mieć do czynienia z urzędami, z kimś kto może być lekarzem, policjantem, sędzią i tu trzeba liczyć się z wydatkami finansowymi na ten cel.

Niespodzianki: Możecie poczuć się w tym miesiącu zmęczeni. Nadmiar obowiązków może przyczynić się do osłabienia organizmu, a przy tym do złapania wirusów. Wygląda na to, że odpoczynek może się okazać przymusowy.

Ostrzeżenia: Ktoś może sprawić Wam rozczarowanie i zawód uczuciowy, co spowoduje obojętność i izolowanie się od świata.

Przesłanie anielskie: Anioł Wewnętrznego spokoju. Anioł ten wskazuje na kłopoty emocjonalne, irytację, napiętą atmosferę w najbliższym otoczeniu, zmęczenie. Zwracając się o pomoc przywróci równowagę wewnętrzną, złagodzi stres, zaburzenia snu, obniży wysokie ciśnienie.

 

Dla wibracji 4

Praca/finanse: W pracy możecie czasami czuć rodzaj presji wywieranej na Was, co odbije się na sprawach uczuć i emocji. Jesteście odpowiedzialnymi osobami, ale szef będzie wymagał posłuszeństwa i podporządkowania. Finansowo stabilnie, jednak mogą pojawić się jakieś zawirowania z finansami.

Uczucia/związki: Wasze uczucia będą skierowane na załatwianie spraw urzędowych związanych z finansami. Związki oparte na zasadzie zależności, raczej nierówne, czyli ktoś daje z siebie więcej i stara się, a druga strona tylko bierze.

Dom/rodzina: Zbyt dużo obowiązków, przepracowanie, co spowoduje zmęczenie, zniechęcenie i brak witalności. Potrzeba będzie odpoczynku, a może jakiś wyjazd na zregenerowanie organizmu.

Otoczenie: Z otoczenia ktoś poda Wam pomocną dłoń. Pomoc w potrzebie, ale nie tylko materialnej, ale tez i duchowej. Szczęście od losu, a nawet wygrana dla niektórych czwórek.

Niespodzianki: Czwórki czeka miesiąc podejmowania decyzji i dokonywania wyborów. To może być związane z uczuciami, z jakimś mężczyzną, na którego jednak trzeba będzie uważać.

Ostrzeżenia: Ktoś na stanowisku okaże się dla Was nieżyczliwy i będzie chciał wykorzystać swoją władzę. Jakieś informacje dotyczące podróży mogą okazać się fałszywe.

Przesłanie anielskie: Anioł odpowiedzialności. Anioł ten wskazuje na nieprzemyślane działania, nieostrożność w podejmowaniu decyzji, trudności z doprowadzeniem projektów do końca. Zwracając się do Anioła Odpowiedzialności pomoże w wywiązaniu się ze zobowiązań, podejmowaniu przemyślanych decyzji, uczy ostrożności i konsekwencji w działaniu.

 

Dla wibracji 5

Praca/finanse: W pracy uważać na jakiś konflikt, sytuację, z której możecie mieć uczucie niesmaku z odniesionego zwycięstwa. Finansowo zmiennie, aczkolwiek trzeba zdać się na los, gdyż zmiany jakie nadejdą dokonają się bez waszego udziału.

Uczucia/związki: Uczuciowo zadowolenie. Będzie stabilnie w związkach. Partner miły, zakochany, bardzo romantyczny, typ marzyciela, który potrafi zauroczyć słowami, gorzej z działaniem i wywiązaniem się z obietnic.

Dom/rodzina: W domu nie bierzcie zbyt dużo obowiązków na siebie, gdyż przeciążenie pracą odbije się na waszym zdrowiu. Nauczcie się rezygnować z rzeczy, które są zbyt obciążające dla was. pieniądze są ważne, ale nie zarabianie ich ponad siły.

Otoczenie: Z bliskiego otoczenia ktoś o ognistej energii szykuje się do przyjazdu. W związku z tym szykują się jakieś zmiany, które mogą namieszać i pokrzyżować plany.

Niespodzianki: Trzeba będzie rozwiązać jakiś problem związany z mężczyzną i tu lepiej zachować rozwagę, kiedy górę wezmą emocje.

Ostrzeżenia: Uważajcie na swoje emocje, możecie stać się złośliwi, nieugięci i słownie dotknąć kogoś i urazić.

Przesłanie anielskie: Anioł Nadziei. Możecie odczuć zmęczenie, przesilenie wiosenne, słabą aktywność fizyczną i umysłową. Anioł Nadziei pomoże przełamać poczucie bezradności, uspokoi, zniweluje napięcia psychiczne spowodowane zbytnim zamartwianiem się o przyszłość.

 

Dla wibracji 6

Praca/finanse: W pracy nastąpią jakieś zmiany na lepsze. Jeżeli istniał konflikt w zespole, lub z przełożonym, to w tym miesiącu nastąpi pojednanie, przebaczenie, a szef stanie się bardziej konkretny, przychylny i zadba o wasze sprawy.

Uczucia/związki: W związkach nie dacie sobie w kaszę dmuchać i nie pozwolicie sobie na cierpienie, a wasza trafność sądu zaskoczy partnera. Musicie też uważać, aby nie wtrącać się do innych i nie rozstrzygać za nich sporów.

Dom/rodzina: W rodzinie jakieś kłopoty, ktoś lubi używać życia, a nawet go nadużywać, a przy tym stwarza problemy w rodzinie, nie umiejąc poradzić sobie sam ze sobą.

Otoczenie: W otoczeniu uważajcie na kogoś fałszywego, a także na sprawy urzędowe, żeby wszystko było legalnie i nie przysporzyło Wam kłopotów. Możecie skorzystać z porady kogoś doświadczonego i mądrego.

Niespodzianki: Spodziewajcie się jakichś wiadomości, informacji, które mogą coś zmienić w waszym życiu i należy je wykorzystać szybko, nie zwlekając z decyzjami.

Ostrzeżenia: Jeżeli korzystacie z jakiejś porady, to wywiążcie się z przyrzeczenia zapłaty. Nie można korzystać z czyichś dobrodziejstw i tylko brać, trzeba również dawać. W życiu musi być równowaga w dawaniu i braniu.

Przesłanie anielskie: Anioł radości. Karta ta wskazuje na blokady psychiczne, samotność, tłumienie w sobie prawdziwych uczuć i emocji. Anioł Radości pomoże zaakceptować i polubić siebie, wyjść z depresji, nawiązać lepsze relacje z płcią przeciwną, pobudzi pozytywne myślenie i zadowolenie z siebie.

 

Dla wibracji 7

Praca/finanse: Siódemki w Marcu mogą poczuć zmęczenie. Jakieś sprawy będą zaprzątały wasze myśli czekające na podjęcie decyzji, co nie będzie dla was takie łatwe. Możliwe, że ze zdrowiem też nie będzie najlepiej i trzeba będzie udać się do lekarza i iść na zwolnienie.

Uczucia/związki: W związkach stan zawieszenia, uważać na emocje, kłótnie, nerwice, gdyż może dojść do gwałtownych zmian, a nawet szarpaniny. Tkwienie w sytuacjach mętnych, niejasnych, gdzie coraz bardziej narasta uczucie przygnębienia i wzajemnej obcości.

Dom/rodzina: W domu siódemki też nic nie przyspieszą w tym miesiącu. potrzeba cierpliwości, wszelkiego rodzaju prace będą przebiegały powoli, chociaż nie zaprzestaniecie działań to efektów nie będzie widać. Uważać też na fałszywych ludzi, przez których możecie mieć kłopoty.

Otoczenie: Z otoczenia możecie się wycofywać, mając niechęć do kontaktów z innymi. To miesiąc ascezy, samotności, stagnacji. Potrzeba będzie wypocząć, aby nabrać sił do szukania nowych priorytetów i wartości.

Niespodzianki: Możecie otrzymać wiadomości, które nie wprawią was w zachwyt, a raczej w niezadowolenie. Jakieś nagłe zmiany przychodzące z zewnątrz, mogą pokrzyżować plany.

Ostrzeżenia: Stan w jakim ie znajdujecie wymaga zrozumienia przyczyn i przez co czujecie się zniewoleni. Może jedyne co was pociąga to sprawy materialne których pożądacie.

Przesłanie anielskie: Anioł Pojednania: Anioł ten wskazuje na kłopoty emocjonalne, pobudzenie nerwowe, konfliktową naturę człowieka. Kłótnie, awantury, nieumiejętność pogodzenia się. Anioł Pojednania pomoże opanować negatywne emocje, zażegnać konflikty, znaleźć wyjście z uciążliwej sytuacji uczy wzajemnego zrozumienia i szacunku.

 

Dla wibracji 8

Praca/finanse: Dla ósemek Marzec będzie miesiącem przełamania złej passy, otworzą się nowe horyzonty i możliwości pozwalające na realizację pragnień. To czas życzliwych przyjaciół, optymizmu i ciepła. Praca stanie się bardziej ciekawa dająca wiele radości. Szczególna uwagę niektóre ósemki zwrócą na pomoc swoim pociechom dzieciom, wnukom.

Uczucia/związki: Chociaż ósemkom nie było lekko w życiu, ciągłe kłopoty i ciążka praca fizyczna, to w Marcu zaczniecie coś budować, urzeczywistniać, co zaczęliście dawniej i realizuje się obecnie. Zapowiada się owocny miesiąc, dobre perspektywy. Uczucia właśnie skierujecie na stworzenie zbudowanie czegoś stałego.

Dom/rodzina: W rodzinie zapowiadają się zaręczyny, ślub, ktoś będzie przeżywał swoje szczęście. Uważajcie też, aby zbytnio nie krytykować i nie oceniać domowników, każdy ma swoje racje i broni swoich poglądów.

Otoczenie: Dojdzie do pojednania z kimś z bliskiego otoczenia, kto do tej pory niezbyt był szczery i nie można było na nim polegać. Nastąpią zmiany w relacjach i działaniu.

Niespodzianki: Zaskoczą was informacje, wiadomości od kobiety, która jest wdową lub rozwódką.

Ostrzeżenia: Uważajcie na zwątpienie, niepewność, strach przed życiem. Brak wiary we własne siły, brak zaufania do ludzi, a także lekceważenie wszystkiego co nie jest sprawdzone i udowodnione.

Przesłanie anielskie: Anioł Wszelkiej Odnowy. Anioł ten wskazuje na lęk przed zmianami, brak elastyczności sztywny, niereformowalny światopogląd. Poproście Anioła aby pomógł otworzyć się wam na nowości, odrzucił strach przed zmianami, nauczył elastyczności, ochronił przed nieprzemyślanymi zmianami.

 

Dla wibracji 9

Praca/finanse: W pracy zapowiada się stabilizacja, los będzie wam sprzyjał, uwolnicie się z jakiejś kłopotliwej sytuacji. Świętowanie z powodu ukończenia planów, tolerancja dla ludzi i siebie. Znajdziecie czas na odpoczynek i towarzystwo.

Uczucia/ związki: Skupicie się na pracy w rozjazdach, szykuje się jakiś krótki wyjazd. W związkach dziewiątki tkwią w starych układach i przyzwyczajeniach, nie dopuszczając do siebie myśli, że nadszedł czas na zmiany.

Dom /rodzina: Ktoś z bliskiej rodziny wybiera się w odwiedziny do was dziewiątki, to osoba energiczna i lubiąca narobić zamieszania. W domu skupienie się na pracy, zarabianiu, praca przez internet.

Otoczenie: W otoczeniu trzeba trzymać się reguł i norm, szczególnie związanych z pracą, gdyż będą kontrole i sprawdziany. Miesiąc ciężkiej fizycznej pracy, możecie odczuwać ból kończyn górnych.

Niespodzianki: Zaskoczą was jakieś sprawy urzędowe, sądowe, które będziecie musieli załatwić. Wszystko jednak powinno być pozytywnie i na waszą korzyść.

Ostrzeżenia: Możecie mieć zablokowaną energię do działania. Możecie mieć nowe propozycje z otoczenia, ale zamiast się zmobilizować poczujecie jakiś ciężar i niechęć.

Przesłanie anielskie: Anioł Spełnionych Marzeń. Wasze marzenia mogą oddalać się w czasie Oczekiwanie, które czasami przerasta rzeczywistość i brak wiary nie pomaga ich osiągnąć. Anioł pomoże nabrać przekonania i wiary w marzenia, cierpliwie pracować i czekać na ich spełnienie. Uczy wytrwałości, zaspakaja potrzeby serca i duszy.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 2959
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.