Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

3722 Vera 2019-02-27 2

Horoskop astrologiczny biznesowy - marzec 2019

01 Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...404 7.69 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
teraz dostępny tylko telefon

Marzec przyniesie nam przedsmak wiosny, czyli energię Słońca w znaku Ryb i przesilenie wiosenne w dniu 20 marca. Oznacza to wejście Słońca w nowy rok astrologiczny i rządy planety Merkury w okresie trwania roku czyli od 20 marca 2019r. do 20 marca 2020r.

Patron roku – Merkury - zapowiada dynamiczny, pełen wrażeń czas. Sprzyja komunikacji, nowym znajomościom, planom, sprawom handlowym, zyskom, korespondencji, pracy umysłowej, studiom, podróżom, wizytom.


1 marzec – piątek

Wenus w kwadraturze z Uranem w znaku Wodnika objawi nam buntownicze, niepokorne, nieco szalone oblicze. Trudno będzie się skoncentrować na pracy. Na plan pierwszy wysuną się uczucia i poczucie wolności w związkach. Koniunkcja Księżyca z Saturnem nie pomoże w rozwiązywaniu problemów.

2 marzec – sobota

Szykuje się trudny dzień. Księżyc w koniunkcji z Plutonem i w kwadraturze z Uranem wyzwoli duże napięcie co przełoży się na dalszy ciąg wczorajszego silnego pobudzenia w relacjach z pretensjami, żalem, frustracją, złością. Dopiero wieczorna koniunkcja Księżyca z Wenus zakończy swary i kłótnie, przyniesie pogodzenie, uspokojenie i poprawę samopoczucia.

3 marzec – niedziela

Kwadratura Księżyca do Marsa przyniesie lekkie rozdrażnienie, które może prowokować do ostrych i twardych rozwiązań. Ażeby uwolnić napięcie należałoby zająć się aktywnością fizyczną i sportową.

4 marzec – poniedziałek

Po trudnym emocjonalnie weekendzie - poniedziałek to szansa na to by nasze plany poukładały się tak jak to założyliśmy. Pomoże nam w tym sekstyl Księżyca do Jowisza, powodując działania oparte na spokoju, rozważnych decyzjach i wyborach. Dobre wyniki w negocjacjach, sprzedaży, nauce, pracy umysłowej. To będzie znakomity dzień.

5 marzec – wtorek, Ostatki

Księżyc wkraczając w znak Ryb skłoni nas do szukania dystansu do codziennych trosk i zmartwień. Poczujemy potrzebę skupienia się na aspekcie duszy, emocji, relacjach z bliskimi i otoczeniem. To będzie idealny dzień na zabawy kończące tegoroczny karnawał. W pracy skupmy się tylko na tym co konieczne.

6 marzec – środa, Środa Popielcowa

Dziś bardzo ważny astrologicznie dzień. Uran ze znaku Barana przechodzi na 6 lat w znak Byka, zmieniając nastawienie i hierarchie wartości. Dawne układy rozpadną się i odejdą w niebyt. Stary system finansowy zacznie się coraz bardziej destabilizować. Będzie to czas ekonomicznych i społecznych reform, zmian w warunkach pracy, w sferze wartości i posiadania, w zakresie tego wszystkiego, co rewolucji nie lubi, jest stałe, stabilne, związane z gromadzeniem, zasobami, nasyceniem i komfortem.

Powinniśmy się zatem zastanowić nad tym co jest w naszym życiu najważniejsze, na czym budujemy nasze poczucie bezpieczeństw, stabilizację i równowagę.

Pomóc temu może nów czyli koniunkcja Księżyca do Słońca w znaku Ryb.

7 marzec – czwartek

Słońce w koniunkcji z Neptunem, Księżyc w sekstylu do Plutona i w koniunkcji do Merkurego przyniesie romantyczny nastrój, czułe i ciepłe gesty wobec bliskich, interesujące emocjonalnie rozmowy,deklaracje. Te sympatyczne aspekty mogą nas jednakże zwieść i wyprowadzić na manowce. W pracy, w finansach należy dobrze zastanowić się nad każdą decyzją, nie tracąc kontaktu z rzeczywistością i realiami.

8 marzec – piątek, Dzień Kobiet

Znakomity dzień, i to nie tylko dla kobiet.! Dobrą aurę dnia spowoduje sekstyl dwóch kobiecych planet – Księżyca i Wenus. Nasze nastawienie do otoczenia będzie pełne akceptacji, zrozumienia, serdeczności i ciepła. Dzięki takiej postawie uda nam się załatwić wiele ważnych spraw. To także dobrze wróży przed randkami, spotkaniami towarzyskimi, wypadem do kina czy teatru. Szczególnie że rozpoczyna się weekend...

9 marzec – sobota

Słońce w sekstylu do Saturna a także kwadratura Księżyca do Saturna i Plutona zmienią wczorajszy błogi nastrój. Aura dnia pogorszy się. Wykorzystajmy sobotę na aktywność, porządki, załatwianie zaległości i braków. Uda nam się uporać z czymś co odkładaliśmy od dawna i nie byliśmy w stanie naprawić. Nie oczekujmy jednak zbyt wiele i liczmy się z opinią innych. Kompromis to hasło na dziś.

10 marzec – niedziela, Dzień Mężczyzn

Raczej trudna aura dnia. Księżyc wkraczając w znak Byka zachęci nas do refleksji nad naszą rzeczywistością zawodową i stanem posiadania. Być może dziś podejmiemy decyzję o działaniach wokół nowej pracy czy samodzielnej działalności ekonomicznej. Sekstyl Marsa do Neptuna pomoże nam uruchomić motywującą do rozwoju twórczą energię.

11 marzec – poniedziałek

Dzisiejszy dzień zapowiada się nerwowo i znojnie, gdyż koniunkcja Księżyca z Marsem nie zapowiada taryfy ulgowej. Wszyscy będą nerwowi, uparci i pełni obaw. Sytuacji nie poprawi kwadratura Księżyca do Wenus. Dopiero po południu i wieczorem przyjazne aspekty Księżyca z Neptunem i Saturnem wyciszą nas i dodadzą otuchy i nadziei.

12 marzec – wtorek

Wspaniały dzień w każdej dziedzinie życia. Nasze plany, cele i zamiary układać się będą wg założonej strategii. Przyjazne aspekty Księżyca ze Słońcem, Merkurym i Plutonem pomogą nam znajdować korzystne rozwiązania w trudnych sprawach. Dodatkowo nasz intelekt zyska dzięki wejściu Księżyca w znak Bliźniąt, dodając nam wiedzy, nauki, łatwości zdobywania informacji czy zdawania egzaminów.

13 marzec – środa

Miła aura dnia. Sekstyl Słońca z Plutonem obdarzy nas umiejętnością przekonywania i perswazji a Księżyc w trygonie do Wenus przyniesie okazję do kontaktów, spotkań w gronie przyjaciół czy randek. Uda się korzystnie załatwić sprawy zawodowe, wizyty w banku czy podpisanie umów.

14 marzec – czwartek

Trudny dzień. Kwadratura Słońca z Jowiszem i nieharmonijne aspekty Księżyca z Jowiszem, Słońcem i Merkurym mogą w nas wywołać odczucie znużenia, frustracji, wyczerpania. Na szczęście trygon Marsa z Saturnem sprawi, że postawimy na motywację, zdecydowanie, skuteczność i konsekwencję.

15 marzec – piątek

Słońce w koniunkcji z Merkurym wyzwoli w nas działanie i aktywność. Praca będzie szła jak z płatka, nowe pomysły będą zaskakiwać. Dobry dzień na przeforsowanie nowych idei. Możliwe nieoczekiwane korzyści, niedalekie podróże, znakomicie zdane egzaminy czy zmiany miejsca zamieszkania. Bardzo korzystny dzień.

16 marzec – sobota

Niezbyt miła aura dnia. Kwadratura Merkurego z Jowiszem przyczyni się do popełniania błędów, eksperymentowania, kwestionowania utartych poglądów i teorii. Możliwe starcia z bliskimi, słowne przepychanki. Księżyc w opozycji z Saturnem i Plutonem spowoduje ścieranie różnych postaw i emocji. Może dochodzić do walki i nieporozumień. Na szczęście Księżyc, będąc w przyjaznych aspektach z Neptunem, Marsem, Merkurym i Słońcem zmieni kłótnie w całkiem przyjazną dyskusję.

17 marzec – niedziela

Leniwa niedziela. Przejście Księżyca w znak Lwa obudzi w nas tęsknotę za przyjemnościami, zabawą, odprężeniem i relaksem. Możemy chcieć spędzić cały dzień na nicnierobieniu. Na szczęście kwadratura Księżyca z Uranem wyzwoli w nas bunt i chęć do ryzyka. Może chociażby wyjdziemy na samotny spacer lub pobiegamy z psem.

18 marzec – poniedziałek

Początek nowego tygodnia spowoduje wzrost zaangażowania w pracę, chęć nadrobienia zaległości, spięcia w dyskusjach z przełożonymi i współpracownikami. Przyczynkiem do tego będą nieharmonijne aspekty Księżyca z Wenus i Marsem. Atmosfera nie będzie miła ale na przeciw wyjdą sekstyl Merkurego z Marsem oraz trygon Księżyca z Jowiszem, zachęcając do szukania kompromisu i zgody.

19 marzec – wtorek

Wejście Księżyca w znak Panny nastroi nas krytycznie, nerwowo, a nawet wybuchowo. Pomoże przeorganizować plany, zrobić porządki w dokumentach, korzystać z kompetentnych, rzeczowych informacji. Wzrośnie chęć wtrącania się w cudze sprawy i skłonność do pomagania. Jest szansa zawarcia transakcji handlowych. Księżyc w trygonie z Uranem uwolni energię, która być może pozwoli ruszyć z nowym pomysłem na działalność zawodową.

20 marzec – środa

Początek astronomicznej wiosny!

Mimo mnogości różnorakich aspektów kosmicznych przeważać będą pasywne tendencje i chęć zatrzymania w nas starych opinii i przekonań a to za przyczyną nieharmonijnych aspektów Księżyca z Neptunem, Merkurym i Jowiszem. Na szczęście trygon Księżyca do Marsa obdarzy nas mocą, odpornością a wieczorne przejście Słońca w znak Barana zachęci do wykonania jakiegoś odważnego gestu, który pozwoli zacząć nowy etap życia. Na miesiąc pełną piersią odetchną znaki ogniste – Barany, Lwy i Strzelce.

21 marzec – czwartek

Pełnia Księżyca w znaku Wagi oraz kwadratura Wenus z Marsem będą testem wytrzymałości i cierpliwości naszych emocji w relacjach z otoczeniem i bliskimi.. Nie będzie łatwo dogadać się z partnerem, współpracownikami i ważnymi klientami lub biznesowymi partnerami. Uważajmy na to co mówimy ażeby nie żałować zbyt szybko wypowiedzianych słów.

22 marzec – piątek

Kwadratura Księżyca do Saturna i Plutona przyniesie opór materii w pracy i załatwianiu codziennych spraw. Możemy spodziewać się kontroli, uwag od strony księgowości czy zwierzchników. Na szczęście pod koniec dnia przyjazne aspekty Księżyca do Jowisza i Wenus poprawią sytuację i nastroją nas optymistycznie do weekendu.

23 marzec – sobota

Niezbyt miła aura dnia. Przejście Księżyca do znaku Skorpiona oraz jego opozycja z Uranem zburzy nastrój leniwej soboty. W nasze plany zaingerują inni wnosząc chaos, niemiłe niespodzianki, swary i kłótnie. Uważajmy na drodze.

24 marzec – niedziela

Niedziela wynagrodzi niezbyt korzystną sobotę. Harmonijne i przyjazne aspekty Księżyca z Neptunem, Saturnem i Plutonem pomogą ogarnąć wszystkie sprawy, pogodzić rodzinne wyzwania, potrzeby bliskich z naszymi oczekiwaniami i pragnieniami. Dodatkowo Merkury w koniunkcji z Neptunem obudzi w nas ukryte zasoby pomysłów, wizji, intuicji, odczuć.

25 marzec – poniedziałek

Bardzo miły dzień. Wiosenny, pogodny, optymistyczny nastrój zapewni nam Księżyc wkraczając w znak Strzelca oraz jego trygon ze Słońcem. Mniej będziemy przejmować się problemami, zmartwieniami. Łatwiej ruszymy do przodu z planami zawodowymi i interesami, a nauka nie będzie męcząca i nużąca.

26 marzec – wtorek

Dzisiejszy dzień nie będzie przebojowy i obfitujący w zdarzenia. Kwadratury Księżyca do Merkurego i Neptuna spowolnią nasze działania, co nie przełoży się na efektywność w pracy. Dopaść nas może zniechęcenie i znużenie, a wejście Wenus w znak Ryb wzbudzi tęsknotę za miłością i szczęściem. Zwolnijmy.

27 marzec – środa

Przed nami mocno pracowity ale niezwykle sympatyczny i przyjemny dzień. Księżyc wkraczając dziś w znak Koziorożca zmierzy nas z twardymi realiami związanymi z przepisami, zarządzeniami, dyrektywami. Poczujemy opór materii i nadmiar obowiązków. Na szczęście znakomite aspekty Księżyca z Jowiszem, Wenus i Uranem oraz sekstyl Wenus z Uranem doda nam humoru, lekkości w działaniu, poczujemy, że otaczają nas przyjaciele. Szybko i sprawnie uporamy się z codziennymi wyzwaniami i masa spraw do załatwienia.

28 marzec – czwartek

Kolejny miły dzień. Dobry nastrój zapewni nam sekstyl Księżyca z Merkurym, przynosząc spokojne, lekkie tempo i łatwość wykonywania wszelkich działań.

29 marzec – piątek

Niezbyt korzystna aura dnia. Nic dziś nie będzie szło tak jak trzeba. Musimy przygotować się na zderzenie z twardymi realiami, z problemami, przed którymi uciekaliśmy. Koniunkcja Księżyca z Saturnem i Plutonem zapowiada bolesny test odporności na przeciążenie, stres i negatywne emocje.

30 marzec – sobota

Po trudnym tygodniu weekend zapowiada się bardzo miło i wielobarwnie. Korzystne aspekty Księżyca pozwolą na wypady za miasto, wycieczki rowerowe, zabawy na świeżym powietrzu z dziećmi. Trygon Księżyca do Marsa, sekstyl Księżyca do Słońca oraz ingres Księżyca do znaku Wodnika pomogą nam wyrwać się od codziennych spraw, problemów i ruszyć w naturę.

31 marzec – niedziela, zmiana czasu zimowego na letni

Bardzo miła aura dnia. Przejście Marsa do znaku Bliźniąt wyzwoli werwę i zachęci do intensywnych ćwiczeń fizycznych, ruchu na świeżym powietrzu, rozpoczęcia treningów, rehabilitacji i odchudzania. Łatwiej będzie przyjąć ograniczenia kulinarne. To także dobry dzień na kontakty z przyjaciółmi, rodziną, pójście do kina, przeczytanie ciekawej książki czy wybranie się na interesujący wykład, seminarium czy warsztaty naukowe.

 

Życzę miłego miesiąca marca w zgodzie z aspektami kosmicznymi.

Pozdrawiam serdecznie,


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
autor: Vera, odwiedzin: 3722
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.