Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

632 Paweł Therion 2019-02-05 0

Merkury cz. II

Sennik Tarot Astrologia - horoskop
Dziedziny: Uczucia Biznes Finanse
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...487 3.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...032 3.69 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Znaczenie planet w horoskopie, ich wpływ na nasze życie.


Merkury - planeta krążąca najbliżej Słońca. Dawna nazwa Merkuriusz – posłaniec przynoszący wieści, informacje. Opiekun urodzonych w znaku Bliźniąt. Charakteryzuje się zmiennością, jest młodzieńczy i niespokojny. Ma szybki refleks i bystry umysł. Odpowiada za układ oddechowy, system nerwowy, wykształcenie i inteligencję. To kupiecka natura, lubi ryzyko i hazard. Jest sprzeczny wewnętrznie: dba o komfort życia lub w ogóle nie potrzebuje komfortu. Podopieczni Merkurego są podejrzliwi, przebiegli, a nawet podstępni. Umieją postępować z innymi, kierując się wrodzoną inteligencją. Ludzie Merkurego są świetnymi mówcami i politykami. Mają wyraźnie dwoistą naturę, typową dla Bliźniąt. Pozycja Merkurego w horoskopie wskazuje na aktywność intelektualną i mentalność. To właśnie miejsce Merkurego opowiada nam o człowieku w aspekcie sposobu myślenia, a także postrzegania otaczającej rzeczywistości.

Merkury mocno osadzony na mapie życia np. w Byku czy Pannie ukazuje człowieka racjonalnego, dobrze zorganizowanego i świetnie radzącego sobie w interesach, kogoś kto potrafi zadbać o siebie i najbliższych, nawet w czasie kryzysu finansowego. Bywa jednak też uparty i zamknięty w sobie. Merkury w Lwie to osobowość Cesarza, przywódcy i dyrektora. Merkury w Wodniku i Rybach to duchowy przewodnik i wizjoner z wielką wyobraźnią. Usytuowanie Merkurego na mapie życia pozwala zgłębić prawdziwą naturę człowieka, głównie charakter, intencje, skłonności i słabości. Tak zwany typ psychologiczny. Merkury jasno określa czy mamy do czynienia z człowiekiem otwartym i uczciwym, czy jest to cwaniak i manipulator. To wszystko ważne jest w partnerstwie i relacjach między ludzkich w ogóle, szczególnie wtedy gdy dochodzi do konfliktów i nieporozumień, a nawet rozwodów i rozstań. Negatywna pozycja Merkurego prowadzi do smutku, depresji i poczucia winy, powoduje problemy psychiczne i kompleksy.

Dobre usytuowanie sprawia, że ktoś jest radosny, przyjacielski, nastawiony optymistycznie i promieniuje pozytywną energią. Rozpoznanie osobowości i charakteru w horoskopie, pozwala lepiej zrozumieć zachowanie i postępowanie ludzi. Dzięki tej wiedzy mamy szanse na lepsze relacje partnerskie, głębsze zrozumienie bliskiej osoby i obiektywną ocenę ewentualnych problemów partnerskich. Merkuriusz, posłaniec przekazujący wiadomość – energię, treść, od jednej osoby do drugiej, informacje dobre i złe, radosne i smutne. Na tym przykładzie widać jak ważne jest znaczenie Merkurego. Może wyrządzić krzywdę w postaci roznoszenia plotek i szerzenia nienawiści ale może też przynosić dobre wiadomości i radosne nowiny. Wszystko zależy od tego gdzie znalazł swoje miejsce na mapie naszego życia.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Paweł Therion
Paweł Therion
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...032 3.69 zł brutto POLSKA
autor: Paweł Therion, odwiedzin: 632
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.