Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

3174 Agra 2019-02-01 2

Prognoza z kart Lenormand na luty 2019

01 Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...421 4.50 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

Sprawdź jaką drogę wskazują karty Lenormand...


Baran

Miesiąc dość dobry dla większości baranów. Jedynie te z końcówki znaku powinny być ostrożne, bo grożą im wypadki i inne nagłe zdarzenia z tym, że nieprzyjemne. Możliwe wręcz katastrofy i ostrzeżenie warto potraktować poważnie. Innym los doda energii i przebojowości. Wiele wiec dobrego mogą zdziałać  nie tylko w pracy.

Byk

Miesiąc fatalny dla większości byków. Będą narzekać na brak energii. Mogą być zdenerwowane i agresywne. Warto by unikały wysiłku fizycznego, jeśli tylko to możliwe. Pod koniec miesiąca już im się będzie lepiej działo, choć nie idealnie. Byki czeka brak szczęścia w miłości i trudności w relacjach z innymi. Mogą czuć się niekochane, a ich naturalny urok będzie jakiś taki przyćmiony.

Bliźnięta

Większość bliźniąt będzie w swoim żywiole, bo los im sprzyja. Te z początku znaku od połowy miesiąca powinny się zająć sprawami w których można wykorzystać rozum. Los dodaje im inteligencji. Dodaje również energii. Warto więc zająć się trudnymi sprawami.

Rak

Raki mogą poczuć, że coś nie idzie tak jak potrzeba. Mogą być stłamszone, bo los przynosi opóźnienia, konserwatyzm, ośli upór. Te wpływy potrwają dłużej. Raki mogą  jednak myśleć o ślubie, o podróżach również zagranicznych, o podpisywaniu ważnych umów, a także o załatwianiu ważnych spraw w urzędach. Pod tym względem los im sprzyja.

Lew

Miesiąc raczej trudny. Większość lwów nie będzie zadowolona, bo różne przeszkody staną im na drodze. Niektóre pod koniec miesiąca poczują potężny zastrzyk energii. Im wszystko się uda o ile się postarają. To dobry czas na wykonywanie pracy wymagającej wysiłku fizycznego.

Panna

Miesiąc taki sobie, ale raczej nienajgorszy. Panny znajda się pod zmiennym wpływem losu.  Może to im przynieś konsekwencje w działaniu, ale i nieostrożne działanie. Mogą być uparte, ale i agresywne. Powinny dmuchać na zimne to jakoś te zmienne wpływy przetrwają bez szwanku.

Waga

Miesiąc taki sobie, ale nie dla wszystkich. Efekt może być taki, że wagi będą się szarpać i miotać. To wyrywać do przodu to stopować. Tyle dobrego, że zdrowie im się ma szanse poprawić z wyjątkiem kości, zębów i chorób przewlekłych. Te im mogą dokuczyć.

Skorpion

Nie będzie się niestety skorpionom układać, bo los nie sprzyja. Niektóre  stracą cały animusz. Mogą być osłabione, nerwowe i w bojowym nastroju. Warto by wszelkie ryzyko omijały z daleka.  Powinny też uważać na kontakty z innymi. Może im się oberwać i w pracy i w domu.

Strzelec

Miesiąc całkiem niezły. Strzelce poczują wiatr w żagle i ruszą do przodu. Mają szanse się wykazać i zrealizować nawet ambitne pomysły, o ile poskromią żądzę władzy i agresję. Warto snuć plany, bo los pomaga w drodze na szczyt. Strzelce będą zadowolone. Niektóre mają szanse na udane związki, na flirty, romanse.

Koziorożec

Miesiąc średni i to nie dla wszystkich. Koziorożce będą poważne, uparte, ale konserwatywne i dogmatyczne. Mogą natrafić na przeszkody nie do pokonania. Coś się opóźni  i odwlecze. Zdrowie im będzie szwankować zwłaszcza mogą mieć problemy z zębami i kośćmi. Starsze koziorożce poczują ciężar wieku.

Wodnik

Miesiąc na ogół dobry i udany. Uda się wiele spraw załatwić. Uważać powinny wodniki z pierwszej dekady. Te los może kusić i pobudzać do aktywności. To i owo się uda, a energii nie zabraknie. Możliwe flirty, fascynacje, ale i kłopoty prawne.

Ryby

Niektóre ryby będą zadowolone, choć nie wszystkie. Niektóre będą  działać i realizować to co zamierzą. Niektórym poprawi się sytuacja w pracy, a niektóre poczują dużo energii i poprawę zdrowia. Ryby muszą zachować jednak daleko idącą ostrożność, bo może życie postawić na ich drodze osoby nie do końca uczciwe.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Agra
Agra
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Agra, odwiedzin: 3174
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.