Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

3577 Vera 2019-01-31 0

Horoskop biznesowy - luty 2019

01 Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...404 7.69 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

Większość lutego spędzimy pod wpływem Słońca w znaku Wodnika, pod władaniem wybuchowego i wolnościowego Urana. Wodnik symbolizuje inteligencję, inspirację, rewolucję, kreatywność, działania prospołeczne, politykę, aktywność, entuzjazm, rozwój. To znak wynalazców, geniuszy, bohaterów, liderów, przewodników, rewolucjonistów, inżynierów, informatyków, elektryków, odkrywców.


Uran przez styczeń i luty wędruje przez znak Barana, co stymuluje bohaterstwo, waleczność, odwagę, a nawet „baraniastą”szarżę i zuchwalstwo. Styczeń przyniósł wiele zdarzeń o negatywnej energii Urana, w lutym przynieść może dalszy ciąg destrukcji, zaskoczenia, nieprzyjemnych niespodzianek, wstrząsów a nawet katastrof.

Cały luty to także karnawał, który wyciągnie wiele osób z domów na zabawy, dyskoteki czy spotkania towarzyskie.

 

1 luty – piątek

Przejście Księżyca ze znaku Strzelca do Koziorożca przyniesie zderzenie z rzeczywistością i potrzebę nadrobienia zaległości w pracy. To czas trudnych, nieprzyjemnych ale koniecznych decyzji.

 

2 luty – sobota

Bardzo trudny dzień ! Kwadratura Marsa z Plutonem, koniunkcja Księżyca z Saturnem i Plutonem oraz kwadratura Księżyca do Marsa sprawią wiele zamieszania, agresji i trudnych losowych zdarzeń. Spodziewajmy się napięć, problemów, wypadków, przemocy.

 

3 luty – niedziela

Przejście Wenus ze Strzelca do Koziorożca sprawi, że przez miesiąc nasze relacje będą bardziej siermiężne i trudne. Trzeba będzie zrezygnować z utartych schematów czy mało produktywnych sposobów na rozwiązywanie kłopotów w związkach. Sprawę w dniu dzisiejszym nieco załagodzi trygon Wenus do Urana i sekstyl Merkurego do Jowisza.

 

4 luty – poniedziałek

Nów, czyli koniunkcja Księżyca ze Słońcem, w znaku Wodnika przyniesie nowe inspiracje i wniesie wiele oryginalnych pomysłów w naszą codzienność, pozwoli ruszyć do przodu z marzeniami. Rozpoczniemy nowy etap życia, nawiążemy nowe znajomości, kontakty czy relacje, które w przyszłości zaowocują przypływem sukcesów i osiągnięć.

 

5 luty – wtorek

Mocno aspektowany Księżyc w postaci sekstylu do Jowisza i Marsa oraz koniunkcja Księżyca do Merkurego zaowocują zdecydowanym przypływem nowych, inspirujących pomysłów, nowatorskimi ideałami, ciekawymi planami. Doskonałe relacje z bliskimi, otoczeniem, współpracownikami i przyjaciółmi pomogą rozwiązać stare konflikty, spory czy nieporozumienia. Idealny dzień na załatwianie wszelkich spraw – nie tylko tych urzędowych.

 

6 luty – środa

Nocne przejście Księżyca do znaku Ryb oraz sekstyle do Urana i Wenus spowodują, że wejdziemy w nowy dzień pełni spokoju, melancholii, radości i chęci uszczęśliwienia całego świata. Dzień skłania ku refleksji, zadumie, medytacji. Na pewno dobry humor będzie nam towarzyszył, wykorzystajmy to do miłych spotkań z przyjaciółmi i rodziną, wybierzmy się na koncert. Zróbmy dla siebie coś miłego.

 

7 luty – czwartek

Posadowienie od wczoraj Księżyca w znaku Ryb oraz dzisiejsza Koniunkcja Księżyca z Neptunem zapowiadają rozterki i refleksje związane z życiowymi wyborami, uczuciowymi tęsknotami i pragnieniami. Możemy być przesadnie wyczuleni i podatni na ból, wspomnienia, smutek. Sytuację nieco poprawi sekstyl Księżyca z Saturnem i Plutonem, wzmacniając naszą psychikę i wyrywając nas z odrętwienia i zastoju. Skupmy się dziś na pracy a nie na romantycznych odczuciach. Dobry dzień dla artystów, fotografów, wizjonerów.

 

8 luty – piątek

Sekstyl Słońca z Jowiszem oraz Merkurego z Marsem poprawią szybkość i efektywność naszej pracy, w interesach czy nauce. Dodatkowo Księżyc w znaku Barana pogoni nas do działania i zmotywuje do walki. Potrzeba działania i wrażeń wygra nad chęcią odpoczynku i relaksu.

 

9 luty – sobota

Dzisiejszy dzień poświęcimy na relaks i unikanie ważnych spraw. Dopomoże nam w tym kwadratura Księżyca z Wenus i Saturnem. Nie zmusimy się dziś do ciężkiej pracy i nadmiernego wysiłku. Możemy natomiast spędzić dzień na interesującym kursie, wykładzie czy warsztatach naukowych a to za sprawą sekstylu Merkurego z Uranem.

 

10 luty – niedziela

Bardzo interesujące tranzyty przy których nie ma mowy o nudzie. Do działania pobudzi nas koniunkcja Księżyca z Marsem oraz sekstyl do Jowisza. Z pewnością będzie nas stać na zaskakujące i nietypowe przedsięwzięcia, możemy jednak mieć skłonność do zbytniego ryzyka czy brawury. Dodatkowo przejście Merkurego do znaku Ryb może przynieść fałszywą ocenę rzeczywistości, idealizm, łatwość niewłaściwych wyborów czy szybkiego godzenia się ze zdaniem innych.

 

11 luty – poniedziałek

Księżyc wkraczając dziś do znaku Byka pozwoli nam dopiąć ważne sprawy i uporządkować finanse. To świetny dzień na podejmowanie decyzji biznesowych, inwestycje i zakupy. Sprawy układać się będą lekko i bez większych problemów. Dopomoże nam w tym sekstyl Księżyca do Merkurego i trygon Księżyca do Wenus. Mimo poniedziałku to znakomity dzień na spotkania towarzyskie i wspólne biesiadowanie. Bardzo miły i owocny dzień!

 

12 luty – wtorek

Księżyc w swej wędrówce przez Zodiak drugi dzień przebywa w znaku Byka, dodatkowo robiąc korzystne aspekty do Saturna, Neptuna i Plutona. Układ taki doda nam skrzydeł i pomoże przełamać stare schematy, negatywne przekonania i opór przed zmianą. Uda nam się w tym dniu wykorzystać nasz potencjał intelektualny, wiedzę oraz siłę, zaufamy swoim umiejętnościom.

Znakomity dzień na przedstawienie przełożonym planów, prośbę o podwyżkę, czy wprowadzenie do działalności nowego wynalazku.

 

13 luty – środa

Bardzo trudny dzień !

Koniunkcja Marsa z Uranem spowoduje już od rana gwałtowne reakcje, kłótnie, roszczenia czy wypadki na drogach. Nastąpi bardzo silne pobudzenie i przyspieszenie wszelkich działań !Mogą zaostrzyć się dawne animozje, niezadowolenie czy żądania. W pracy oraz w naszych związkach z bliskimi i otoczeniem sprawy się zredykalizują, wymkną spod kontroli, będą eskalować a nastroje pogorszą.

Uważajmy na konflikty, wypadki, ostre narzędzia. Nie poddajmy się negatywnym emocjom!

 

14 luty – czwartek – Walentynki

Kwadratura Księżyca do Neptuna, opozycja do Jowisza oraz wejście Marsa do znaku Byka uświadomi nam konieczność zabrania się za zaległości w pracy, interesach, finansach i inwestycjach. Przyjrzymy się wydatkom, zastanowimy nad rozwojem. Mimo świątecznego nastroju dzień nie będzie lekki i miły. Walentynkową zabawę przełożymy chyba na piątek....Tym, którzy jednak będą świętować życzymy miłej zabawy.

 

15 luty – piątek, Dzień Singla

Uspokojenie sytuacji po wczorajszych niezbyt dobrych tranzytach, poprawę nastroju, odprężenie i relaks zapewnią nam dzisiejsze przyjazne tranzyty Księżyca do Słońca, Urana i Marsa. Księżyc wchodząc do znaku Raka zachęci do zwrócenia uwagi na sprawy rodziny, relacje w rodzinie, potrzeby bliskich i przyjaciół.

 

16 luty – sobota

Aurę dnia zdominuje trygon Księżyca do Merkurego. Sprzyja on równowadze psychicznej i praktycznemu podejściu do codziennych spraw. To korzystny czas dla wykonywania zwykłych czynności. Do tego trygon Księżyca do Neptuna sprzyjać będzie działalności w reklamie, publicznym wystąpieniom, wprowadzeniu ulepszeń czy innowacji. Niestety, opozycja Księżyca do Saturna przypomni o niezałatwionych sprawach, niewyjaśnionych problemach w relacjach z bliskimi, rozczarowaniach i złudzeniach.

 

17 luty – niedziela

Trudny dzień. Kwadratury Księżyca do Marsa i Urana oraz opozycja Księżyca do Plutona przyniosą nieprzyjemne rozmowy z członkami rodziny czy partnerem. Nie zapowiadają się lekkie i łatwe rozwiązania. Sytuację poprawi nieco sekstyl Wenus z Neptunem – pomoże on znaleźć kompromis, odbudować zaufanie i poprawić relacje.

 

18 luty – poniedziałek

Nowy tydzień rozpocznie się dwoma porannymi tranzytami, które wniosą w serca i umysły zamieszanie i chaos. Księżyc w znaku Lwa zachęci nas do pokazania się od jak najlepszej strony wśród naszych znajomych, kolegów czy partnerów ale koniunkcja Wenus z Saturnem uświadomi nam naszą faktyczną rangę i pozycję. Nie będzie łatwo pogodzić przyjemności z obowiązkami. Słońce w sekstylu z Uranem natchnie nas jednak do szukania dobrych stron i zmusi do działania.

 

19 luty – wtorek

Słońce opuszcza znak Wodnika i wchodzi w znak Ryb, tworząc jednocześnie koniunkcję Merkurego z Neptunem. Do tego Księżyc utworzy Pełnię w znaku Panny. Wszystko to mocno namiesza w naszej codzienności. Możemy gubić się w ocenie, błędnie interpretować słowa i gesty wysyłane przez współpracowników czy rodzinę.

Słońce przebywać będzie w znaku Ryb do 21 marca, przynosząc szczęście i powodzenie wszystkim znakom wodnym – Rybom, Rakom i Skorpionom.

 

20 luty – środa

Huśtawkę nastroju zapowiadają nieprzyjemne tranzyty Księżyca z Neptunem i Merkurym, niosąc chwilowe momenty przygnębienia, znużenia, zmęczenia czy rozdrażnienia. Jednakże trygony Księżyca z Wenus i Saturnem zapowiadają niezawodną pomoc przyjaciół. Sekstyl Merkurego z Saturnem zachęci do intelektualnej aktywności, ponownego przeanalizowania planów, nawiązania nowych kontaktów, przede wszystkim na polu zawodowym.

 

21 luty – czwartek

Nasze samopoczucie, nastrój oraz relacje z otoczeniem zdecydowanie poprawi trygon Księżyca z Plutonem oraz jego wejście w znak Wagi. Lepsza komunikacja, unikanie konfliktów, stawianie na kompromis i dialog zaowocują wyższą efektywnością.

 

22 luty – piątek

Niechęć do ciężkiej pracy, nauki, codziennej bieganiny zapowiadana jest przez kwadraturę Księżyca z Saturnem oraz kwadraturę Merkurego z Jowiszem. U wielu będzie się ten tranzyt manifestował jako wewnętrzny niepokój. Problemem mogą stać się przekonania społeczne, religijne czy kulturowe.

 

23 luty – sobota

Bunt przed stagnacją i ustalonymi schematami zapowiadane są przez złoczynne aspekty Księżyca z Wenus, Plutonem i Uranem oraz jego przejście do znaku Skorpiona. Koniunkcja Wenus z Plutonem natomiast, zapowiada eksplozję pasji, zmysłów i namiętności. To może być bardzo interesująca sobota.

 

24 luty – niedziela

Opozycja Księżyca z Marsem przyniesie napięcie ale nie popsuje niedzielnego nastroju. Zdarzyć się mogą kłótnie lub spory jednak przyjazne aspekty Księżyca ze Słońcem, Neptunem i Marsem pozwolą zamienić silne emocje na szczerą, serdeczną rozmowę oraz miłe spędzenie wolnego dnia.

 

25 luty – poniedziałek

Znakomita aura dnia. Sprawy będą układać się wyjątkowo przyjemnie, lekko i łagodnie. Harmonijne aspekty Księżyca z Plutonem, Merkurym i Wenus oraz jego wejście w znak Strzelca pomogą nam ogarnąć zaległości. Bez problemu przeforsujemy swoje cele i zamiary, zrealizujemy plany i ważne przedsięwzięcia.

 

26 luty – wtorek

Kolejny miły dzień. Tylko jeden ważny aspekt na niebie - kwadratura Księżyca do Słońca obniży ciśnienie, wyciszy skołatane nerwy, osłabi ewentualną agresję, przyniesie ciszę i spokój. W pracy rutynowe działania.

 

27 luty – środa

Po dwóch spokojnych i wyciszających dniach – dzisiejszy obudzi w nas siłę, pasję i skuteczność a to dzięki koniunkcji Księżyca z Jowiszem. Tranzyt ten doda nam optymizmu, poprawi humor, dopomoże w rozwoju i pomyślnych zmianach. Radości nie popsuje nam nawet kwadratura Księżyca z Neptunem, która przypomni o starych lękach i tęsknotach. Nie poddawajmy się chandrze i uważajmy na alkohol i używki.

 

28 luty – czwartek - Tłusty Czwartek

Spory nawał pracy, liczne ważne zadania i obowiązki zapowiadane są przez wejście Księżyca w znak Koziorożca. Na szczęście forma i kondycja będą nam dopisywać, w czym pomogą trygon Księżyca z Uranem oraz sekstyl Słońca z Marsem. Wywiążemy się dziś z obowiązków, wyzwań i rywalizacji a także znajdziemy kilka minut na kawę z pączkiem.

 

Życzę miłego miesiąca w zgodzie z kosmicznymi tranzytami.

 

Pozdrawiam serdecznie,

 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
autor: Vera, odwiedzin: 3577
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.