Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

573 Wizjonerka Życia Diona 2019-01-29 2

Historia z życia zapisanych historii w kartach Wizjonerki Życia Diony

Promocja
Tarot Karty Lenormand Numerologia
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Biznes
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...489 5.20 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...024 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Sylwia
Miał ogromną potrzebę bycia z kimś i w 2017, a właściwie koniec 2016 roku wydzwaniał do mnie z zapytaniem kiedy spotka miłość swego życia. Zawsze wychodziło mi, że swoją kobietę pozna w okresie lata czerwiec/ lipiec ale nie w tym okresie o którym myślał, ale w lecie 2018. Wiktor miał zaplanowany urlop jak zawsze w hotelu do którego jeździł rok rocznie. Niestety hotel drastycznie podniósł cenę i Wiktor jako stały klient poczuł się urażony i postanowił poszukać czegoś innego. Znalazł… Wyjechał do ośrodka wczasowego w Kołobrzegu, którego menagerem była Julia. Piękna blondynka, która od razu zwróciła uwagę na Wiktora. I tak się zaczęło… Od razu między nimi zaiskrzyło. Jest to dość świeża historia, ale na dzień dzisiejszy znajomość nadal trwa, ale ja wiem że to ma przyszłość, bo widzę to w kartach… Wiktor natomiast nadal nie potrafi uwierzyć, że taka kobita zwróciła na niego uwagę- na niego, zwykłego pracownika budowlanego, bez wyższego wykształcenia.


Historia sprzed lat
Krystyna, studentka marketingu i zarządzania z małej wsi pod Białymstokiem. Studiowała w Warszawie i dostała szansę wyjazdu do Londynu do pracy na wakacje, z której skorzystała Jej życie było poukładane, miała wspaniałego chłopaka. Pracując w dużej fabryce w Londynie poznała Harrego- przystojnego Anglika, w którym się zakochała. Zawsze kiedy do mnie dzwoniła, nigdy nie pytała o miłość i uczucia, a o sprawy bytowo- zawodowe bo to był jej priorytet. Przy którymś telefonie, przed jej wyjazdem do Londynu powiedziałam, że czeka ją wyjazd i tam spotka miłość swego życia. Najpierw była kilkuminutowa cisza w słuchawce, potem nerwowy śmiech a na końcu skwitowała, że nie wierzy w bajki.. Kilka miesięcy później dostała propozycję wyjazdu do Anglii. Tam właśnie poznała Harrego, którego od razu dostrzegła, gdyż był jej  kierownikiem, ale jako cicha, spokojna dziewczyna nawet nie brała pod uwagę, że on też może się nią zainteresować. Któregoś dnia po nadgodzinach Harry zaproponował, że odwiezie ją do domu, bo nie miała czym wrócić do domu. Krysia stwierdziła, że poczeka w fabryce do rannej zmiany, ale on nalegał na to, że ją odwiezie. W końcu się zgodziła, choć czuła się zawstydzona. Wyczuwała ogromne napięcie w samochodzie. On zmieniając biegi albo musnął ją w nogę, lub nieśmiało dotknął. Gdy dojechali pod dom, Harry pocałował Krysię. Ona przyjęła pocałunek i szybko wyskoczyła z samochodu i około godz. 4.30 nad ranem zadzwoniła do mnie z płaczem, że życie jej się wali i nie wie co zrobić. Jej poukładane życie właśnie się rozwaliło. Rozłożyłam karty i zobaczyłam to samo co za 1 razem, że to właśnie Harry jest miłością jej życia. Nie mogła w to uwierzyć, przecież miała chłopaka i zaplanowany ślub. JA tylko uśmiechnęłam się i powiedziałam, że jak wróci do Polski na obserwować wszystko dookoła, cierpliwie czekać i nie blokować się. Ona podziękowała choć do końca nie wiedziała o co mi chodziło. Odezwała się dopiero w październiku, gdy wróciła na studia. Okazało się, że podczas jej nieobecności, w czasie jego wyjazdu do Japonii, zakochał się w Japonce, podczas gdy Krysia miała dylemat, jak dalej czynić, on za nią rozwiązał problem. Zakochał się w Japonce i zakończył związek z Krysią. Natomiast Krystyna uzgodniła z Harrym, że dokończy ostatni rok studiów i wraca do niego do Anglii i zakładają rodzinę. Po 4 latach gdy znów się do mnie odezwała okazało się że jest szczęśliwą żoną Harrego i mają 3 letnią córeczkę. Niestety nie wszystkie historie kończą się happyendem tak ja ta…

 

Historia Małgorzaty
Wioletta, stara panna wiecznie szukająca swojej miłości na siłę. Nie mogła sobie ułożyć życia ze względu na bardzo toksyczną matkę. Wioletta w końcu zaplanowała pierwsze wakacje na które wyjedzie sama. Na Mazurach poznała przystojnego ratownika, który się nią zainteresował. Pierwsze co zrobiła, to zadzwoniła do mnie z pytaniem, czy to ten jedyny… Niestety karty pokazały mi, że będzie to bardzo ognisty romans, ale skończy się tak samo szybko jak się zaczął przez chorobliwą zazdrość Wioletty. Powiedziałam jej o tym,  żeby trochę zbastowała, ale niestety nie wzięła mojej rady do serca Wróciła samotna a po ratowniku pozostało wspomnienie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wizjonerka Życia Diona
Wizjonerka Życia Diona
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...024 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Wizjonerka Życia Diona, odwiedzin: 573
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.