Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

1655 Wróżka Hanna 2019-01-15 0

Prognoza na rok 2019

Promocja
Tarot Jasnowidzenie Biała Magia
Uczucia, Partnerstwo, Praca
0048224 452 475 POLSKA I ZAGRANICA 3.89 zł brutto
708 788 054 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Przyszły Rok 2019 będzie się charakteryzował tym, że społeczeństwo będzie bardziej chętne do zawierania znajomości oraz relacji. Jednak uważam, że będzie chętne do relacji, które nie będą poważne. Mam na myśli poza relacjami damsko-męskimi, czyli np. romanse, również te dotyczące spółek, zawierania współpracy. Kobiety skupią się na tym, aby dbać o siebie pod względem wyglądu, ale nie tylko, zadbają również bardzo o sferę materialną, jak i tą dotyczącą spraw intymnych, cielesnych. Ważne będzie również to, że społeczeństwo będzie dbało o to, co „na pokaz”. Czyli to, co widzą inni, a nie jak sytuacja wygląda tak na prawdę.


Jeżeli chodzi o polską politykę, uważam, że będą się liczyły relacje. Powiązania rodzinne. Uważam również, że pojawią się działania nielojalne, oparte o odrzucanie, porzucanie, oraz zdrady. Do tego wszystkiego uważam również, że będzie się liczyć ta osoba, która posiada autorytet. Jest znana, ma tzw. dobre imię, jak i swoich „pochlebców”. Taka osoba, czy też osoby – chociaż bardziej chylę się ku temu pierwszemu, będą uznawane za te, które mają znaczenie. Te, które „stoją wyżej” nad innymi. Niekoniecznie, że sprawują władzę.

Sytuacja na rynkach międzynarodowych, nie będzie zła. Uważam raczej, że pojawią się kompletnie inne problemy. Będzie dochodziło do sytuacji, która jest nie tyle wręcz absurdalna, co po prostu inna, aniżeli ma być. Odwrotna. Atmosfera jaka będzie panowała wskazuje na „galimatias”. Sytuację, w której nie wiadomo co ma miejsce, co może się stać, chociaż moim zdaniem efekt nie będzie zadowalający. Szansa na poprawę się pojawi, ale moim zdaniem nie będzie aż tak duża i prawidłowo wykorzystana.

Odnośnie opinii publicznej, to będzie ją zajmować głównie to, co się dzieje z inną osobą. Np. partnerką, kimś bliskim, sąsiadką czy kimś nieznanym. Moje zdanie jest też takie, że będzie ważne to jak się wygląda, co się ma, co jest „na pokaz”, a nie to, co dotyczy np. sfery duchowej, miłosnej. Ważne będzie również to jaka jest, czy są kobiety. Ich ubiór, wygląd, sytuacja finansowa. O dziwo, nie sposób jest mi poruszyć w tym momencie tematu mężczyzn.

Jeżeli chodzi o związki, to tzw. singlom będzie trudno o to, aby znaleźć, czy też spotkać tzw. drugą połówkę. Z racji tego, że nie będą się czuć pewnie. Mam również na myśli kompleksy, różnego typu ograniczenia myślowe. Zbędne. Prędzej i łatwiej będzie o pożądanie, a tym samym romans, aniżeli związek uczuciowy, zakończony związkiem formalnym. „Singlom” będzie trudno. Czeka ich stresujący czas, który jednak będą mogły śmiało zmienić, po części za sprawą swojego myślenia, oraz zmiany postawy.

Natomiast patrząc na rynek nieruchomości, to czy rok 2019 jest odpowiednim rokiem na kupno mieszkania? W sporym stopniu tak. Będą temu służyły kontakty z innymi osobami, czyli znajomości, oraz kontakty z osobami podobnymi do siebie. Co nie będzie służyło? Wszelkie zmowy, namowy, które podążą w stronę braku prywatności, albo i dalej. Rok 2019 jest średnio dobrym rokiem na to, aby kupić mieszkanie. Warto się zatem nad tym zastanowić, a i zainteresować osobami z którymi ma się do czynienia w temacie zakupu.

Rok 2019 jest odpowiednim rokiem na rodzenie dzieci. Nie będzie jednak można dopuszczać do tego, aby ktoś temu przeszkodził, i to w ogromnym stopniu. Jeśli jakaś osoba, czy też para zdecyduje się na to, to nie dostrzegam jakiś poważnych przeszkód ku temu, aby do tego doszło. Problemy ze zdrowiem, z podkreśleniem, że trzeba będzie być ostrożnym.

Dla biznesu, jestem przekonana, że będzie to dobry rok, aby otworzyć swoją firmę. Głównie to właśnie kobieta, czy też płeć kobieca sprawdzi się w tej roli, na tym stanowisku. Nic nie wskazuje na to, że będzie miejsce na peszenie się, obawy, kierowanie się emocjami, rezygnację. Ten czas będzie na prawdę dobrym czasem, aby wykonać taki, a nie inny krok/ruch.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżka Hanna
Wróżka Hanna
708 788 054 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżka Hanna, odwiedzin: 1655
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.