Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

2857 Kumczo 2019-01-04 4

Wibracje numerologiczne na styczeń 2019

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź swoją wibrację numerologiczną...


Dla wibracji 1

Praca/ finanse: Jedynki będą chciały zachować dyskrecję i milczenie w pewnych sprawach związanych z pracą i finansami. Dojrzeliście już do zmian i od pewnych spraw będziecie chcieli odejść, ale na razie swoje przemyślenia zachowacie w tajemnicy. Coś co Was kusi nastąpi, czy to się podoba innym czy nie.

Uczucia/ związki: W związkach też sporo niedomówień, milczenia i zależności. Emocje będziecie ukrywali pod maską przyzwyczajenia, godząc się na reguły gry, jakie będzie stosował partner. Wymagane będzie obiektywne spojrzenie czy chcecie pełnić władzę w związku, czy podporządkować się i być posłuszni.

Samopoczucie/ zdrowie: Rozważania, emocje i nadwrażliwość. Świadome dążenie do jakiegoś celu i wzięcie odpowiedzialności za swoje życie. Sporo wyjazdów służbowych, dosyć dynamiczny okres. W zdrowiu mogą pojawić się problemy neurologiczne, wszelkiego rodzaju nerwobóle.

Dom/ rodzina: W domu i rodzinie radość i zadowolenie. Szczęśliwe małżeństwo, ciąża, oczekiwanie na narodziny dziecka. Początek jakiegoś nowego etapu, nowych działań. Weźmiecie sprawy w swoje ręce, przejmując inicjatywę przywódczą. Korzystanie z usług lekarza.

Otoczenie: Bezpieczeństwo emocjonalne, wsparcie rodziny, poznawanie swoich potrzeb, wykorzystywanie snów, siły nieświadomości.

Niespodzianki: Siła wewnętrzna i zewnętrzna. Aktywność fizyczna, ale też i duchowa, sport, witalność. Pewne sprawy mogą być odłożone na inny czas.

Ostrzeżenia: Musicie uważać na stare rany, które tkwią w Was głęboko i mogą dać znać o sobie.

Przesłanie anielskie: Medytacja. Wycisz się i medytuj. W Styczniu będzie Ci to potrzebne. Wyciszony umysł łatwiej usłyszy głos Aniołów i odpowiedź na pytanie, które nie daje Ci spokoju.

 

Dla wibracji 2

Praca/finanse: W pracy i w finansach należy kierować się rozsądkiem, gdyż sytuacja, jaka może nastąpić, może doprowadzić do rozczarowania i porażki.Słuchajcie intuicji, aby w porę wycofać się zamiast walczyć do końca i doznać uczucia niesmaku z odniesionego zwycięstwa.

Uczucia/ związki: W tek kwestii też nie zapowiada się dobrze. Nadzieje, na których opieracie strukturę związku mogą przerodzić się w bolesne rozczarowanie.Stwarzając pozory miłości, lękacie się zmian i unikacie realiów.

Samopoczucie/ zdrowie: Możecie poczuć samotność, na wszelkie trudności będziecie reagowali izolując się od otoczenia. Stan takiej apatii, rezygnacji. Nic na siłę, trzeba na spokojnie zebrać siły, aby zrobić następny krok. W zdrowiu narządy rozrodcze, układ oddechowy, wirusy, grypa.

Dom/ rodzina: W rodzinie i w domu też przydałby się zmiany. Sytuacja może być czasami ciężka, pod presją i braniem na siebie zbyt dużo obowiązków i odpowiedzialności. Co może doprowadzić do przeciążenia fizycznego i umysłowego.

Otoczenie: Jakież sprawy urzędowe, może kredyty, coś z finansami dadzą znać o sobie. Nerwy tu nic nie pomogą trzeba wzajemnie się wspierać i szukać rozwiązania.

Niespodzianki: Zaskoczyć Was może wasza optymistyczna postawa i szalone pomysły w podejmowaniu decyzji. Możecie szukać różnych źródeł rozwiązania i wykorzystywać nadarzające się okazje.

Ostrzeżenia: Uważajcie na wasz fałszywy optymizm i chaotyczne działania. Ukrywanie własnych słabości pod maską, chcąc pokazać się lepszymi, niż jesteście, nie rozwiąże problemów.

Przesłanie anielskie: Boska synchroniczność. Zwróć uwagę na różne otwierające się i zamykające furtki. Wszystko działa zgodnie z Uniwersalnym prawem synchroniczności. Czyli nie da się niektórych spraw przeskoczyć lub przyspieszyć. Wszystko musi znaleźć się na swoim miejscu i w odpowiednim czasie. Na siłę nie próbuj otwierać zamkniętych drzwi.

 

Dla wibracji 3

Praca/ finanse: W pracy i finansach będzie stabilnie. Jakieś sprawy zostaną ukończone i z tego powodu radość i świętowanie. Umiejętność współdziałania w grupie, tolerancja dla siebie i ludzi. Nawet znajdziecie czas na odpoczynek i zabawę, uwalniając się od spraw codzienności.

Uczucia/ związki: Dla tych co wybrali się z zagranicy na dłuższy urlop świąteczny, będzie szczęśliwy powrót do domu. Zapowiada się miesiąc z ofertami wyjazdów. W związkach umiejętność wspierania się i motywowania innych. To czas świadomego i pewnego podążania wytyczoną przez siebie drogą.

Samopoczucie/ zdrowie: Jakieś sprawy z przeszłości wpłynęły na Was, że utrzymujecie postawę obronną oczekującą ataku. Brak zaufania i odczuwanie dużego oporu w życiu. Zdrowotnie stany zapalne i ucisk nerwów.

Dom/ rodzina: W rodzinie może być ktoś, kto prowadzi bogate życie wewnętrzne, osobowość introwertyczna, ale też zbyt czasami będąca w stanie zawieszenia. Ucieka w samotność, sięgając po środki zmieniające świadomość. Styczeń może być takim czasem zawieszenia w sprawach rodzinnych i domowych.

Otoczenie: Z otoczenia ludzie będą potrzebowali od Was pomocy. To mogą być sprawy związane ze zdrowiem, finansowe, porady, naprawy.

Niespodzianki: Otrzymacie informacje, wiadomości związane z podróżą, w sprawach handlowych, organizacyjnych, a pomocna będzie kobieta doświadczona życiowo, która może udzielić dobrej rady.

Ostrzeżenia: Możecie odczuć chwilową słabość, zmęczenie, lub przeciążenie pracą. Takie przejściowe osłabienie aktywności.

Przesłanie anielskie: Słuchanie. Zaufaj Aniołom, a wiadomości które otrzymujesz są potwierdzeniem, że Ty naprawdę ich słyszysz. Otrzymujesz wiadomości poprzez odczucia, sny, wizje, głos wewnętrzny. Jeżeli czujesz potrzebę zadzwonienia do kogoś, pójścia do kogoś, czy przeczytania czegoś, to ważne jest, abyś za tym podążał.

 

Dla wibracji 4

Praca/ finanse: W pracy sporo informacji, wiadomości, spraw, gdzie trzeba będzie wykazać się racjonalnym myśleniem i umiejętnością komunikowania się z innymi. Ktoś może być konfliktowy, przebiegły i zawiły w swoim postępowaniu, a Wy musicie być otwarci na odmienne poglądy i przekonania. Możecie mieć pracę na noce, lub mieć kłopoty z zasypianiem.

Uczucia/ związki: W związkach dobre porozumienie z partnerem, wzajemna bliskość oraz zaufanie. Partner wasz czy partnerka jest gotowa na poświęcenie się dla waszego dobra i spokoju. Niektóre czwórki mogą odczuwać samotność, prowadząc życie samotnego marzyciela i indywidualisty.

Samopoczucie/ zdrowie: Czwórki mają dalekosiężne plany związane z jakimś wyjazdem, podróżą w co zaangażują się w realizację tych celów i zamierzeń. Ogólnie będziecie bronili swoich poglądów, stanowiska, będziecie sprawdzali się podejmując ryzyko w niektórych sprawach. W zdrowiu obniżona odporność organizmu, co spowoduje podatność na choroby zakaźne, skoki ciśnienia dolegliwości tętnic i żył.

Dom/ rodzina: W domu możecie odczuć przeciążenie pracą, zbyt duże branie na siebie obowiązków i odpowiedzialności, co odbije się na zdrowiu. Życie z kimś oderwanym od rzeczywistości, marzycielem, nie potrafiącym urzeczywistnić swych marzeń, nie jest dla Was łatwe.

Otoczenie: W otoczeniu pomyślne wiadomości o ciąży, ktoś z rodziny spodziewa się dziecka, co spowoduje radość i zadowolenie.

Niespodzianki: Poprawią się Wasze finanse. Możecie się spodziewać przypływu gotówki, lub premii, nagrody, czy podwyżki w pracy.

Ostrzeżenia: Strach przed zmianami powoduje Wasze tkwienie w starych układach i przyzwyczajeniach. Czujecie się uwięzieni i nieszczęśliwi w tych ograniczeniach, ale też nic z tym nie robicie.

Przesłanie anielskie: Romantyczne Uniesienia. Aniołowie usłyszeli Wasze prośby o romantyzm i poprowadzą Was specyficzną ścieżką dla pewności, że spełnisz swoje życzenie. Możesz na przykład poczuć silna potrzebę pojechania w jakieś miejsce - i tam spotkasz wspaniałego partnera. Aniołowie mogą także zaangażować Cię w działania samo-rozwojowe, takie jak ćwiczenia, zajęcia dotyczące odżywiania, czy wykład na temat rozwoju.

 

Dla wibracji 5

Praca/ finanse: W pracy może być reorganizacja, czyli zmiany stanowiska, lub przejście tam gdzie jest wymagana pomoc. Trzeba będzie być kreatywnym, umiejętnie ocenić sytuację i zachować rozsądek. Ktoś na stanowisku będzie wymagający, krytyczny i surowo oceniający wasze starania.

Uczucia/ związki: W związkach stabilnie, a właściwie taka stagnacja, marazm, znudzenie. Będziecie zachowywali się powściągliwie, starając dostosować się do sytuacji. W uczuciach wewnętrzny spokój i harmonia.

Samopoczucie/ zdrowie: Możecie poczuć zmęczenie, przepracowanie, taki kryzys duchowy. W zdrowiu dolegliwości w obrębie głowy, zaburzenia pracy jelit.

Dom/ rodzina: W domu opieka nad dziećmi, dobra matka. Będziecie optymistyczni, niezależni, potrafiący postawić na swoim. Wasza energia i przebojowość pobudzi innych do działań.

Otoczenie: W otoczeniu ktoś dążący do osiągnięcia sukcesu może stać się podstępny i zakłamany, dlatego nie ufajcie i nie wierzcie we wszystko co kto mówi.

Niespodzianki: Dobra i miła atmosfera w rodzinie, dobre układy, przyjaźń, pojednanie. Zawieranie umów, układów, przyjaźni.

Ostrzeżenia: Uważać na pustkę duchową i brak więzi z otaczającym światem. Brak wiary i zaufania do człowieka, słaba psychika, spowoduje zgorzknienie i niechęć do otaczającego świata.

Przesłanie anielskie: Cuda. Cuda pojawiają się wszędzie dookoła, zacznij je dostrzegać, a doświadczysz więcej cudów. Swoje lęki oddaj w ręce Stwórcy i bądź otwarty na nadchodzące cuda, które są potrzebne, bo nie widzisz innego rozwiązania.

 

Dla wibracji 6

Praca/ finanse: Dla szóstek miesiąc Styczeń będzie takim czasem zawieszenia, niezadowolenia. W pracy będziecie wykonywali wszystko niechętnie, brak motywacji do działania, taka pustka i obojętność. Wycofanie się ze świata materialnego, a zwrócenie do świata duchowego poprzez modlitwę, czy medytację.

Uczucia/ związki: Możecie odczuć huśtawkę uczuć, czyli zmienne emocje i odczucia. Chcielibyście stabilizacji, ale na przeznaczenie jakim obdarzył Was los nie macie wpływu i nic na siłę nie da się zrobić. Poczucie zadowolenia odczują szóstki żyjące w związkach nieformalnych.

Samopoczucie/ zdrowie: Samopoczucie bycia w potrzebie. Kryzys nie tylko materialny, ale i duchowy i przyda się wsparcie przyjaciela, czy kogoś komu ufacie. W zdrowiu zaburzenia przemiany materii, zaburzenia pracy jelit.

Dom/ rodzina: Z rodziną natłok informacji, wiadomości, na które trzeba będzie szybko odpowiedzieć i zadziałać.Ktoś impulsywny i niecierpliwy będzie działał otwarcie i gwałtownie, nie licząc się ze zdaniem innych.

Otoczenie: Nie będziecie mieli zaufania do otoczenia, więc raczej będziecie unikali kontaktów, jedynie te co musicie. Może być taka cisza, martwota w kontaktach z otoczeniem ze względu na strach, że ktoś może okazać się znowu nieuczciwy.

Niespodzianki: To mogą być niezbyt miłe niespodzianki, czyli izolowanie się, poczucie sytuacji bez wyjścia, popadanie w przygnębienie, depresję. Natłok pesymistycznych myśli, bezsenne noce.

Ostrzeżenia: Uważajcie na załamania psychiczne, na rezygnację, pesymizm i słabość. Sięganie po środki zmieniające świadomość nie rozwiążą problemów.

Przesłanie anielskie: Zaufanie. Uwierz w siebie i ufaj, że Bóg i Aniołowie są z Tobą. Poproś ich o pomoc, by się nie lękać, bo to blokuje Cię przed odczuwaniem radości płynącej z zaufania. W przeszłości byłeś rozczarowany i te doświadczenia niszczą Twoją wiarę w siebie i innych ludzi, a nawet w Boga. Wytrwaj w wierze i zaufaj sobie.

 

Dla wibracji 7

Praca/ finanse: Wasze przywiązanie do wartości materialnych, to pokusy i chęci na zwiększenie swoich zasobów. To będzie dobry miesiąc, korzyści finansowe pochodzące może z nielegalnych źródeł, czyli czyste źródło dochodu, bez jakichkolwiek opłat. W pracy może panować atmosfera kłamstw i nieczystych zagrywek, ale dzięki temu możecie otrzymać jakąś nagrodę, premię.

Uczucia/ związki: Zadbacie o dom, sprawy materialne i rodzinę, czyli czeka Was odpowiedzialność za wasz związek i zadbacie szczególnie o sprawy finansowe. Będzie stabilnie, jednak zakradnie się uczucie apatii, smutku, zmęczenia.

Samopoczucie/ zdrowie: Mogą pojawić się problemy neurologiczne, czyli układ nerwowy i związane z tym wszelkiego rodzaju nerwobóle, stany zapalne. Brak równowagi emocjonalnej.

Dom/ rodzina: W domu różnorodność reakcji, emocje, władczość. Jakiś smutek, cierpienie, coś co utraciliście wartościowego, ciężko będzie odbudować.

Otoczenie: Otoczenie będzie sprzyjające. Przyjaźnie, związki, spotkania towarzyskie. Korzystanie z życia i gościnności innych.

Niespodzianki: Możliwa podróż o której od dawna marzyliście.

Ostrzeżenia: Uważać na swoje ekstremalne zachowania i oddalanie się od ludzi. Brak tolerancji w stosunku do innych ludzi i ich kultury. Na Wasze nieprzemyślane i gwałtowne akcje.

Przesłanie anielskie: Spokój. Zachowaj spokój umysłu. Pracujesz teraz na to, pomimo problemów, żeby później osiągnąć spokój, a problemy zmniejszą się i znikną. Zachowując spokój dajesz zaufanie Bogu, który stworzy cudowne rozwiązanie. Aniołowie pracują razem z Tobą abyś doznał wewnętrznego spokoju i ciszy.

 

Dla wibracji 8

Praca/ finanse: W pracy będziecie twórczy, kreatywni i pewni siebie. Dla posiadaczy własnej działalności zapowiada się spory ruch, napływ informacji, wiadomości, klientów. Trzeba będzie czasami szybko działać i chwytać okazję w odpowiednim czasie, bo opóźnienie się wykorzystają inni.

Uczucia/ związki: W związkach stabilnie, ale będzie decydował aspekt zależności, czy chcecie być poddanymi, wtedy trzeba będzie akceptować reguły gry. Czy zechcecie być władcami. Wasze uczucia skierujecie na dzieci i ich problemy.

Samopoczucie/ zdrowie: Możecie poczuć się jak w pułapce. Sytuacja w jakiej się znajdziecie będzie troszkę patowa, bez możliwości ruchu, co nie wpłynie pozytywnie na Wasze samopoczucie. Uważać na psychikę i stany depresyjne. Mogą przytrafić się infekcje, wirusy, obrzęk krtani, zanik głosu.

Dom/ rodzina: Niektóre ósemki żyją w związkach nieformalnych, gdyż cenicie sobie wolność i niezależność. W Styczniu uwolnicie się od obciążeń codzienności i znajdziecie czas na odpoczynek, rozrywkę, wyjazd poza miejsce zamieszkania. Czasami jakieś niesnaski może wywołać młoda osoba nerwowa i konfliktowa.

Otoczenie: W otoczeniu możecie mieć kogoś, kto jest chory i jego sytuacja jest przygnębiająca i poważna. Możecie zamartwiać się, gdyż sytuacja może być do końca niezbyt jasna.

Niespodzianki: Będzie zaskoczeniem dla Was gdy ze stanu niezadowolenia, smutku, nagle wszystko nabierze pozytywnej energii, radości, nowego życia.

Ostrzeżenia: Jeżeli nie możecie uwolnić się od złych związków, czy układów i może brakować Wam odwagi w ubieganiu się o swoje prawa, to przynajmniej nie wywołujcie zamętu szukając okazji do zwady, aby wydać krzywdzące osądy o ludziach.

Przesłanie anielskie: Niebiańskie przewodnictwo. Zaufaj i podążaj za swoją intuicją. To Bóg i Aniołowie przemawiają do Ciebie. Wewnętrzne uczucia które doświadczasz, to wszystko stara się Tobie coś przekazać. Zaufaj i podążaj za tym przewodnictwem.

 

Dla wibracji 9

Praca/ finanse: W pracy i finansach będzie pozytywnie, dobra, miła atmosfera. Po świątecznym zastoju zapowiadają się zmiany na lepsze. Pojawią się nowe możliwości, nowe szanse i oferty, które dadzą Wam radość wewnętrzną.

Uczucia/ związki: Uczuciowo może być zbyt chłodno. Partner/ka może być zbyt wymagająca, władcza i oschła. Dziewiątki poczują się samotne, opuszczone, brak zainteresowania do rzeczy które kochaliście.To sytuacja, którą trzeba przeczekać i wprowadzić zmiany, które ożywią i pobudzą Wasz związek i Was samych do działania.

Samopoczucie/ zdrowie: Będziecie dążyli do zachowania równowagi, zachowując w niektórych sytuacjach dyplomację, a jednocześnie podążając własnymi ścieżkami w poszukiwaniu szczęścia, przyjaźni, nowej przestrzeni. W zdrowiu układ moczowy, dolegliwości nerek.

Dom/ rodzina: Możecie tęsknić za rodziną, za dzieciństwem zwłaszcza Te dziewiątki, które opuściły gniazdko rodzinne. Jednak tęsknoty wypełnią Wam rozmowy wirtualne i miłe wspomnienia z lat dziecięcych. W domu skupicie się też na swoich dzieciach. Możliwość odwiedzin kogoś dawno nie widzianego.

Otoczenie: W otoczeniu jakieś sprawy o podłożu konfliktowym zakończą się, a nastąpi pojednanie, pogodzenie się, zmiany przynoszące zadowolenie i radość.

Niespodzianki: Możliwa podróż w poszukiwaniu czegoś nowego, nowej pracy, nowych ofert, klientów. To co było do tej pory zostało zakończone, trzeba będzie starać się o coś nowego.

Ostrzeżenia: Musicie przestać się poświęcać i stawiać wymagania innych ważniejszymi od swoich potrzeb. Zamiast myśleć o sobie dajecie z siebie wszystko by przypodobać się innym. Wasza chwiejność i niemożność poradzenia sobie z problemami, a także wewnętrzne napięcia powodują błędne decyzje, które mogą mieć negatywny wpływ na dalsze życie.

Przesłanie anielskie: Medytacja. Wycisz się i medytuj. W Styczniu będzie Ci to potrzebne. Wyciszony umysł łatwiej usłyszy głos Aniołów i odpowiedź na pytanie, które nie daje Ci spokoju.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 2857
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.