Horoskop na 2019 rok

Data publikacji: 2018-12-31

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego rocznika pokazuje astrologia w numerologii. Poniżej prognoza na rok 2019 dla poszczególnych 12 cykli astronumerycznych.

Cykl 1

Roczniki: 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994

Twoje życie się zmienia. Bądź gotowy!

Rok 2018 sprzyja wszelkim przedsięwzięciom, a powodem twojego działania będą pieniądze.

Sprawy będą skupiać się na sferze zawodowej i na twoich dochodach. Niektórzy dla celów profesjonalnych będą sporo się przemieszczać. Możesz podpisywać nowe kontrakty dotyczące pracy lub finansów. Na przykład podwyżka, aneks do umowy. Rok względnie dobry przynoszący bezpieczeństwo materialne. Spodziewaj się poprawy warunków pracy, jednak pamiętaj, że nie będzie to długotrwałe. Korzystaj z nadarzających się okazji, bo kolejny rok przyniesie zakończenie pewnych spraw zawodowych. Pojawią się również możliwości wyjazdu za granicę, a ci, którzy przystąpią do udziału w konkursach odniosą dobre wyniki. Niektórzy znajdą pracę w miejscu oddalonym od zamieszkałego. Mogą też pojawić się okoliczności wymuszające zmianę miejsca zamieszkania.  Dobrze by było abyś zwolnił tempo w podejmowaniu decyzji w pierwszym trymestrze. W tym okresie twoje ożywione działania mogą powodować zakłócenia. Na planie uczuciowym, jeżeli jesteś stanu wolnego pojawia się perspektywa nowego związku. Nie od razu będziesz chcieć o tym mówić. Zalecane jest postępowanie z zachowaniem ostrożności. W relacjach rodzinnych pojawią się pewne nieporozumienia i niejasności. Satysfakcje przyniosą ci dzieci. Wiosna to okres, kiedy niektórzy z was podejmą decyzje o rozpoczęciu własnej działalności. Ci, którzy będą kontynuować aktualne zajęcia i tak muszą się liczyć ze zmianami, które będą nieuchronne na następny rok.  

Cykl 2

Roczniki: 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1983, 1995

Blokujesz swoje zamierzenia. Dlaczego?

Początek roku 2019 to twoje podsumowanie ubiegłych lat, a także projekty na kolejny rok. Zastanawiasz się nad swoją karierą. Możesz mieć obawy i brak poczucia bezpieczeństwa i w ten sposób blokować swoje możliwości. Możesz czuć się samotny, mieć wrażenie, że jesteś niezrozumiały. Nabierz dystansu!  Jest to czas konstruowania, zatem nie bądź rozczarowany, jeśli sprawy nie rozwijają się natychmiast.  Pewne poświęcenia z twojej strony będą dobroczynne. Nie spiesz się, odpocznij trochę w przeciwnym razie możesz być roztargniony i trudno będzie ci znaleźć samochód na parkingu. Wiosna wprawi cię w ruch. Zaczniesz żyć bardziej intensywnie. Niektórzy częściej będą się przemieszczać, a inni mogą rozważać nowe miejsca zamieszkania. Mogą mieć miejsce sprawy notarialne. Możesz zakładać przedsiębiorstwo rodzinne. Zapragniesz wolności, ale także bezpieczeństwa. Pracując na etacie możesz oczekiwać zmian związanych z reorganizacją stanowisk pracy i nie dla każdego te zmiany będą zadawalające. W tym okresie unikaj dyskusji, które pogorszą atmosferę. Ostatni trymestr to odblokowanie pewnych spraw. Masz otwartą przestrzeń na przeprowadzenie transakcji handlowych typu kupno czy sprzedaż nieruchomości i innego rodzaju inwestycje. Większość twoich planów ustalonych na początku roku będą się realizować na przełomie sierpnia i września. Poprawią się finanse. To, co pozostanie do zrealizowania ponownie przeanalizujesz i zaczniesz działać inaczej od nowa.

Cykl 3

Roczniki: 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996

Możesz sam wiele zrobić!

Początek roku 2019 to czas możliwości pchnięcia spraw do przodu. Zastanów się, jakich zmian oczekujesz. Albo to ty podejmiesz inicjatywę i pozwolisz na rozwój, zmianę twojej sytuacji zawodowej lub prywatnej bądź zmiana zostanie narzucona i będziesz musiał się jej podporządkować, co może okazać się bolesne. Jest to czas, aby się realizować.  Możesz teraz zmieniać swoje życie. Podejmiesz szkolenie, które cię interesuje. Wiosną przychodzą nowe idee, rozwiązania, a okazji nie zabraknie. Niektórzy z was zechcą zmienić samochód. Ktoś z twojego otoczenia zaproponuje ci jego zakup lub znajdzie korzystną ofertę. Przed tobą okres dosyć intelektualny. W sferze uczuć czekają wytworne spotkania i zaangażowania. Na planie zawodowym będziesz bronić tego, w co wierzysz. Letnie miesiące to czas pewnego poruszenia w rodzinie. To czas wyborów i decyzji, które podejmiesz. W tym roku niektórzy będą mieli do czynienia z pismami urzędowymi. Być może trzeba będzie opłacić zaległe rachunki. Inni dowiedzą się o długach. W tym temacie potrzebne będą ci konsultacje specjalisty. Koniec roku sprowadzi interesujących rozmówców, znajomości. Pojawią się ambitne plany, które będą rozkwitały i które zwiększą twoje dochody finansowe. Niektórzy z was zaplanuje nadzwyczajne podróże, a inni mogą zdecydować się na zmiany lokalowe ze względu na zaangażowanie uczuciowe lub sytuacje zawodową. Możesz nagle zmienić swoje zainteresowania. Koniec roku to czas uregulowania spraw finansowych.

Cykl 4

Roczniki: 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997

Nic tylko plany i plany

Rok 2019 to poszukiwanie wskazówek, informacji rozwiązań, sięganie rad specjalistów. Czekanie na okazje. W twojej głowie pojawi się więcej niż jeden pomysł. Początek roku to czas wyczynów, propozycji, a niektórzy z was mogą dołączyć do nowej grupy zawodowej lub rekrutować nowe osoby, jeśli pracują na swój rachunek. Ten rok to okazja na zrealizowanie swojego planu. Korzystaj jak najwięcej z tego roku. Możesz otaczać się osobami, które dostarczą tobie pomysłów dających powodzenie twoim projektom. Twoje plany mogą również dotyczyć inwestycji w nieruchomość lub jej sprzedaży. Jeżeli zamierzasz kupić nieruchomość w miesiącach letnich, sprawdź otoczenie i sąsiedztwo. Cały pierwszy trymestr zachowaj ostrożność. Pojawią się przeszkody. Trudniejsze relacje z klientami mogą mieć miejsce w lutym, mogą to być problematyczne relacje z kobietą na tle zawodowym. Nie daj się zwieść!  Jeżeli zechcesz zacząć całkiem coś nowego to możesz to zrobić wiosną. Dla większości z was pojawią się okazje finansowe. Zmiana sposobu zarobkowania może wiązać się z relokacją do innego kraju. W sferze uczuć zapowiada się nieoczekiwane spotkanie. Może to być spotkanie przez przyjaciół. Rok też daje duże możliwości na ciążę, jeśli nie twoja, to w twojej rodzinie pojawi się sę nowy potomek. W tym roku pojawi się tendencja do zakupów nowych modeli telefonów czy komputerów. Ostatni trymestr daje jednym stabilizacje, a innym rozwój w inny sposób. Okres najbardziej korzystny dla ciebie rozpocznie się od sierpnia.

Cykl 5

Roczniki:  1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998

Przejdź do działania!

Rok 2019 przynosi ewolucje w karierze różnymi metodami takimi jak humanistyczna, radiowa, internetowa, telewizyjna. Mimo wszystko powinieneś dokonywać wyborów. Początek roku to czas pracy. Jeżeli poszukujesz aktywności zawodowej, to z pewnością otrzymasz propozycje. Nie spodziewaj się jednak, że będzie to spełnienie marzeń. Oferta może wiązać się z meczącymi dojazdami, albo niezadawalającymi warunkami. Ostrożność w działaniach zalecana jest w pierwszym trymestrze. Na zadowolenie poczekasz do wiosny. Rozpoczynasz zmiany zawodowe dotyczące pozycji społecznej, kariery, zawodu. Twoje ambicje zmieniają się. Być może będziesz potrzebował pomocy od innych.  Uważaj przede wszystkich na pieniądze. Wszystko to, co nowe należy regulować umowami i podpisem. Jesteś w trakcie realizowania marzeń, jednak przesada w tym wszystkim może spowodować osamotnienie lub ewentualnie jakieś problemy zdrowotne. Wiosna i lato to okres sprzyjający uczuciom. Jeśli jesteś samotny, to zakochasz się od pierwszego wejrzenia lub spotkasz kogoś, z kim łączyć cię będzie dużo wspólnego. To również czas na rozpoczęcie nowego projektu.  Niektórzy będą prowadzić interes rodzinny lub pracować z kimś z rodzinny, ktoś zdecyduje się na pracę w domu. Inni zajmą się handlem lub rozpoczną nową działalność w innym miejscu. To będzie również dobry czas na podróże, na zwiedzanie innych miejsc i na szkolnictwo. Poczujesz chęć uwolnienia się.  W rodzinie jakieś zmartwienie dotyczące mężczyzny.

Cykl 6

Roczniki: 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999

Dogadaj się z innymi!

W roku 2019 potrzebujesz relacji z innymi, aby iść do przodu i czuć się wygodniej. Spodziewaj się zmian na polu zawodowym, które nie sposób uniknąć. W tym roku bądź ostrożny, bo będziesz korzystać tylko z własnych doświadczeń. Jeśli poznasz kogoś, uważaj by od razu nie czynić planów matrymonialnych. To samo dotyczy sfery zawodowej, nie spiesz się! Istotne staną się relacje z innymi. Zmienisz swój sposób myślenia względem innych i nabierzesz większej świadomości.  Podpiszesz umowę, kontrakt na dłuższą metę. Zachowuj jak najwięcej w tajemnicy, bo narazisz się na zazdrość ze strony innych. To im twoje stanowisko zacznie przeszkadzać. Jesteś zdeterminowany i idziesz do przodu krok po kroku z dużą ostrożnością i wiesz, dokąd zmierzasz. Niektórzy z was podpiszą kontrakt z odległymi miejscami, bo taka okazja się trafi. Otworzysz się na klientów współpracowników z innych regionów kraju czy zagranicy. Nie możesz się ograniczać. Podejmij ryzyko!  Niektórzy po otrzymaniu stanowiska z zadawalającym wynagrodzeniem uznają, że nie mają w tym miejscu możliwości rozwoju. Dobrze jednak przeczekać pierwszy trymestr i nie decydować się w tym czasie na zmiany. W relacjach dominujące staną się kobiety. To one dadzą ci jakieś rozwiązania.  Pojawią się okazje abyś się uwolnić i odzyskać niezależność. Pokaże się nowy kontrakt i spotkasz osoby, które ci pomogą. Niektórzy z was znajdą wreszcie idealne miejsce, żeby się przeprowadzić. Zmiany te mogą również dotyczyć zmian lokalowych lub częstego przemieszczenia się z racji kształcenia.

Cykl 7

Roczniki: 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988

Są rzeczy do uświadomienia. Rok wyborów!

W ubiegłym roku zbyt dużo od ciebie oczekiwano, albo to ty byłeś kimś, kogo inni w tobie chcieli widzieć. To się zmienia. Nastąpi kompletna transformacja. Rok 2019 da pewne spowolnienie spraw i zaskoczy cię na polu zawodowym. Twoje inicjatywy w pewnym momencie zostaną zablokowane, co będzie skutkować u niektórych krótkim okresem pozbawionym aktywności zawodowej. Trzeba będzie zaadoptować nową sytuację. To będzie potrzebny czas na twoją rekonstrukcje. Może to być czas oczekiwania na nową pracę lub powodem będą nieoczekiwane nowiny związane z ciążą. Niektórzy z was zechcą pracować w inny sposób na innych warunkach. Spotkasz ważną osobą, która da ci rady i wskazówki. W tym roku istotne będzie podjęcie ryzyka typu podróż, która zmienia życie. Zachowaj równowagę w sprawach finansowych. Nadzoruj wydatki zwłaszcza w pierwszym trymestrze. Wszelkie powiadomienia sporządzaj na piśmie w przeciwnym razie wszystkie obietnice, które ci dano okażą się nieważne. W rodzinie pojawi się bunt. Niektórzy z was zechcą opuścić swoje rodzinne gniazdo i stać się wolnym. Jeśli jesteś stanu wolnego na twojej drodze pojawi się ktoś, z kim będą dzielić cię kilometry. Zapragniesz legalizacji związku, a to będzie wiązać się z przeprowadzką jednego z was w odległe miejsce. Osoby w związkach mogą zdecydować się na potomstwo lub stworzyć coś razem. Niektórzy zostaną rodzicami po raz kolejny, a inni dziadkami. Będą też ci, którzy zakończą swój związek partnerski.

Cykl 8

Roczniki: 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989

Narażasz sie na duże zmiany sercowe

Początek roku 2019 sprowadzi jakąś niechcianą wizytę. Być może trzeba będzie dokonać pewnych ustępstw. Uświadomisz sobie, że jeśli chcesz robić to, co lubisz, musisz się poświęcić. Jest to konieczna ścieżka, aby odnaleźć ostatecznie swoje spełnienie, nawet, jeśli to wymaga jakiegoś oddalenia się od bliskich. Na tle sentymentalnym pojawia się samotność. Rosnące zmęczenie doprowadzi nawet do zakończenia relacji. A to tylko, dlatego, że potrzebujesz pewnego dystansu i asekuracji. W sprawach sercowych dokonasz ważnych wyborów. Ostatecznie zrozumiesz, że chcesz powrotu. Na polu zawodowym rozpoczniesz poszukiwania, aby sytuacja się rozwijała. Wymaga to inicjatywy, nowej aktywności, kontaktów. Nie tylko uczucia mają się liczyć, jeśli chcesz naprawdę zaistnieć. Jedni będą rozwijać się przez pracę, inni mogą odnajdywać przyjemność w podróżach. Możecie otrzymać propozycje zawodową związaną z relokacją do innego regionu lub kraju. W tym roku szczególniej będziesz kontrolować swoje zdrowie. Będą kontakty ze specjalistami, lekarzami. Wiosną niektórzy z was mogą spodziewać się strat finansowych w wyniku niekorzystnych inwestycji lub innej blokującej sytuacji. W tym roku będziesz mieć jakiś związek z nieruchomościami. Może to być przeprowadzka, powiększenie, sprzedaż lub wynajem swojego domu. Jesienią skupisz się na finansach i być może zdecydujesz się na nowy samochód.  W relacjach rodzinnych pojawia się pewna trudność z niektórymi osobami, to może być dziecko, małżonek.

Cykl 9

Roczniki: 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990

Chcesz planować, spekulować

Rok 2019 to czas uregulowania pewnych kwestii. Zmieni się twój sposób myślenia.  Przede wszystkim twoja wspaniałomyślność zostanie ochłodzona. Zachowywać będziesz dystans. Często usłyszysz, że się zmieniłeś. Potrzebujesz uwolnienia się od tego, co już ci nie służy, ale też może to działać w drugim kierunku, to inni mogą oddalić się od ciebie. W relacji typu związek możliwe oddalenie nie tyle emocjonalne, ale i fizyczne, co z perspektywy czasu nada sens. Większość z was będzie chciała ewoluować, zmieniać rzeczy. Zmiany mogą równie dotyczyć wyglądu typu inna fryzura czy ubranie. Podczas pierwszego trymestru zachowaj jednak ostrożność. Możesz pracować w grupie i musisz się przystosować. W tym roku niektórzy z was unormują sprawy prawne. Zadeklarujesz nową sytuację lub zmodyfikujesz pewne papiery. Niektórzy z was powrócą do swoich korzeni, swojej przeszłości i rodziny. Będą też plany związane z nieruchomościami takimi jak sprzedaż, kupno czy budowa. Inni przeprowadzą się. Możliwa całkowita zmiana kraju.  Spodziewaj się szczęśliwego uderzenia finansowego. W okresie letnim zechcesz doświadczyć coś nowego. I tutaj uwaga na tajemnice, zdrady. W tym okresie pewne osoby wejdą w konflikt w swoim środowisku pracy. Końcem lata trzeba się obudzić i dokonać pewnych wysiłków, aby na nowo rozkwitał twój związek. Ubierz ładną sukienkę lub koszulę. Jesienią ponownie rozpatrzysz warunki pracy i swojego wynagrodzenia. Jest to czas do wyrażenia siebie, co chcesz robić. Masz jeszcze talent, który możesz wykorzystać.

Cykl  10

Roczniki: 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991

Samotność zaczyna ci ciążyć

Rok 2019 to czas, który wymaga przeglądu twoich warunków pracy, harmonogramu, oceny sytuacji, aby wprowadzić porządek. Początek roku przynosi pewne wybory, które nie zależą od ciebie dotyczące kierunku działania jak i postępowania w stosunku z innymi. To okres, kiedy fizycznie jesteś wyczerpany. Pierwszy trymestr to budowanie fundamentów. Wszystko, co zasiejesz w tym roku da owoce w kolejnym. Wtedy też niektórzy z was podpiszą umowę, która zmienia sytuacje finansową. Nie spiesz się, nawet, jeśli okoliczności zablokują twoje działania. Dostosuj się do drobnych problemów. Teraz i tak niewiele możesz zrobić. Przyjmij postawę zdeterminowaną. Mogą to być sprawy zdrowotne, które nie pozwolą pracować na takich samych warunkach. Na wiosnę pojawią się okazje zawodowe, finansowe w związku z zatrudnieniem. W sferze uczuć spodziewaj się interesującej znajomości oddalonej od twojego miejsca zamieszkania. W związkach lub relacjach rodzinnych los stawia przed tobą niemiłe doświadczenia, ale tylko po to by już iść ku lepszemu. Problemy rodzinne mogą dotyczyć również braku akceptacji twojej nowej miłości. Powodem może być inna kultura. Możesz liczyć na wsparcie ze strony bliskich. Jesień to czas podróży, planowania, przemieszczania się, zdawania egzaminów. Ostatni trymestr to czas pozamykania spraw, regulowania dokumentów. Jeżeli rozstałeś się z kimś, to możesz spodziewać się powrotu. Możesz podpisać kontrakt związany z nieruchomością lub uregulować sprawy majątkowe z rodziną.

Cykl  11

Roczniki: 1932, 1944, 1956, 1968, 1980. 1992

Walczysz i wygrywasz!

Rok 2019 to rok twoich inicjatyw i działań. Będziesz walczyć o swoje marzenia. Kiedy działania stają się niemożliwe, cierpisz.  Postaw na cierpliwość sprawy uporządkują się. Podczas pierwszego trymestru rób oszczędności. Sytuacja finansowa może być krucha. Bez obaw, bo wkrótce ruszysz z miejsca. Na planie zawodowym będziesz zobowiązany podjąć jakieś szkolenia. Możesz otrzymać ciekawą propozycję, a inni będą ci zazdrościć. W miejscu pracy pojawią się kłamstwa, zdrady, manipulacje, nieporozumienia. Lepiej nie wchodź w polemikę i kontroluj swoje emocje. Zachowaj ostrożność do połowy roku w sprawach finansowych. Uważaj na okazje, które się nagle pojawią i wydawać ci się może, ze pozwolą realizować twoje plany. Wiosną zadbaj o swój układ oddechowy. Zaznaczą się również problemy alergiczne. Trzeba będzie uregulować pewne sprawy w związku z rodziną. Niektórzy będą załatwiać sprawy związane z nieruchomościami takie jak kupno czy wynajem. Osoby stanu wolnego zrobią wszystko by spotkać swoją miłość, a osoby w związkach bardziej skoncentrują się na uczuciach. Może będziesz musiał zainwestować w samochód. Skoncentrujesz się bardziej na rodzinie niż na pracy.  Latem podejmiesz ważne decyzje. Uporządkuj swoje papiery, bo dokonując pewnych płatności może się okazać, że brakuje jednego do kompletu. Konieczność uregulowania papierów o charakterze oficjalnym, to może mieć związek z domem, rodziną lub kimś z przeszłości. Jesienią możesz całkowicie zmienić swoją sytuacje zawodową.

Cykl 12

Roczniki: 1933, 1945, 1957, 1969, 1981,1993

Myśl o sobie!

Rok 2019 to okres między początkiem a końcem.  W relacjach międzyludzkich zwłaszcza w sferze uczuciowej myśl o sobie. Jeżeli więcej będziesz zajmować się innymi niż sobą to stanie się to problematyczne w momencie, gdy oczekujesz wzajemności, możesz zostać porzucony. Rok ten jest korzystny na podjęcie długoterminowej nauki czy nawiązywanie przyjaźni, ale bez angażowania się uczuciowego. W tym roku związki mogą mieć poważne kryzysy na skutek pojawienia się kogoś innego. Jeśli jesteś stanu wolnego uwikłasz się w relacje, w której ktoś za dużo obiecuje i na obietnicach się zakończy. Możesz trafić na niejasne sytuacje. Być w relacji z kimś, kto nie jest wolny lub jest w związku małżeńskim W sferze zawodowej niektórzy z was zaczną żyć z tego, co stanowi ich talent, pasje. Ich własny talent może zaskoczyć. Najlepszy czas nadchodzi dla tych, którzy wykonują zawody artystyczne. Dla większości z was przyjdzie kres dotychczasowej sytuacji zawodowej. Jedni się ucieszą, że wreszcie nastał moment uwolnienia od tego, co i tak już nie dawało lepszych perspektyw, a dla innych będzie to zaskoczenie, że coś się skończyło. Trzeba będzie zacząć żyć inaczej. Zainwestuj w siebie, aby nie zbłądzić.  W tym roku masz szczególnie tendencje do używek. W lutym spróbuj znaleźć jakaś alternatywę w porozumieniu z rodziną.  Uważaj na transakcje finansowe szczególnie latem. Końcem lata podsumujesz pierwszy trymestr roku i rozpoczniesz nowe projekty dla siebie. Nie oglądaj się już za siebie.  Pomocna okaże się kobieta w twoim otoczeniu.

AUTOR ARTYKUŁU

Nadine

Nadine

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.