Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

5060 Vera 2018-12-27 0

Horoskop biznesowy - styczeń 2019

01 Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...404 7.69 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

Według chaldejskiego porządku kosmicznego rokiem 2019 zarządzać będzie Merkury, ustępując panowaniu planety Wenus, mającej władztwo nad Kosmosem w 2018 r. Patron roku, Merkury, zapowiada dynamiczny i pełen wrażeń rok, wywołując napięcie, ruch, nerwowe i emocjonalne poruszenie. Planety wchodząc między sobą w aspekty, co tworzy aurę dnia, nadają jakość i energię wydarzeniom, niosąc konsekwencje dla naszych decyzji i wyborów.

Planując różne przedsięwzięcia, warto uwzględnić aktualne aspekty planet, dostosowując do nich nasze działania.


1 styczeń – wtorek – Nowy Rok

Wejście Marsa w znak Barana wywoła niespożytą energię i dalszą chęć do zabawy. Mimo zmęczenia śmiało,ekspresyjnie i tanecznym krokiem wejdziemy w Nowy Rok i ułożymy wiele planów na przyszłość.

 

2 styczeń – środa

Koniunkcja Słońca z Saturnem zapowiada twarde zderzenie z rzeczywistością, przede wszystkim, finansową. Przed nami mnóstwo ważnych spraw i ogrom pracy, którą odkładaliśmy od wielu dni. Księżyc przechodząc ze znaku Skorpiona do Strzelca przyniesie jednak optymizm i chęć do działań sportowych, czy poświątecznego joggingu.

 

3 styczeń – czwartek

Księżyc w koniunkcji z Jowiszem i kwadratura Księżyca do Neptuna przyniesie huśtawkę nastroju, dylematy uczuciowe i tęsknotę za czymś nieuchwytnym. Lepiej pilne i istotne sprawy zawodowe pozostawić na inny termin a dziś zająć się czymś co nie zagraża naszym finansom.

 

4 styczeń – piątek

Dzisiejsze trygony Księżyca do Urana oraz Merkurego do Urana spowodują wyzwolenie się energii i chęć do działania, przede wszystkim intelektualnego. Na pewno będą wsparciem dla ambitnych planów i przedsięwzięć biznesowych. Intensywny dzień.

 

5 styczeń – sobota

Wejście Merkurego w znak Koziorożca znamionuje zwiększenie racjonalnego myślenia. To dobry dzień dla spędzenia czasu nad książką, przygotowania do egzaminów, intelektualną stymulację, także czas na wszelkie sprawdziany umysłowe czy rozwiązywanie trudnych krzyżówek. Wieczorem koniunkcja Księżyca z Saturnem może rozluźnić nasze romantyczne relacje, skłócić nas z partnerem. Nie obejdzie się bez spokojnej, wyjaśniającej rozmowy.....

 

6 styczeń – niedziela – Święto Trzech Króli

Nów Księżyca w znaku Koziorożca oraz częściowe zaćmienie Słońca, spowodują refleksję i analizę naszych celów. Tworzone na przełomie roku idealistyczne wizje i marzenia mogą nie wytrzymać styczności z realiami. Dodatkowo Księżyc w koniunkcji z Plutonem jest zapowiedzią bolesnych pożegnań i rozstań.

 

7 styczeń – poniedziałek

Rozpoczęcie pierwszego, całego, długiego tygodnia w 2019 r. - powrót do codzienności po wyjazdach i urlopach. Kwadratura Księżyca do Urana sprawi, że nie będzie łatwo przestawić się na tryb zaangażowania się w pracę, chociaż chęci i nastroje będą dobre a to z powodu przejścia Księżyca do znaku Wodnika a Wenus w znak Strzelca. Dobry, sympatyczny dzień, pełen okazywania zainteresowania i i oznak przyjaźni.

 

8 styczeń - wtorek

Kwadratura Merkurego z Marsem. W pracy jak i w kontaktach towarzyskich dużo komplikacji, zdenerwowania, złych słów. Bardzo łatwo o nieporozumienia, spory, rywalizację. Osłabieniu ulegnie sprawność pamięci jak i kojarzenie faktów. Dopiero pod wieczór sekstyl Księżyca z Jowiszem przyniesie relaks, wyciszenie złych emocji i odprężenie.

 

9 styczeń – środa

Słońce w Koziorożcu i Księżyc, przez większą część dnia, w znaku Urana spowodują łatwość rozwiązywania problemów intelektualnych. Załatwimy wszystkie zaległe telefony, znajdziemy rozwiązania na kłopoty, odpowiemy na zaległe pisma, odwiedzimy urzędy. Wieczorem natomiast dzięki przejściu Księżyca do znaku Ryb powspominamy, spotkamy dawno niewidzianych przyjaciół, odwiedzimy starszych krewnych.

 

10 styczeń – czwartek

Trudniejszy dzień. Kwadratura Księżyca do Wenus i Jowisza zahamuje zawodowe plany i energię do działania. Zdominowani zostaniemy chęcią do wygody, obfitego jedzenia, picia i lenistwa. Popołudniowy sekstyl Księżyca do Merkurego i Saturna skłoni nas do czytania, pójścia czy zapisania się na ciekawy i inspirujący wykład czy warsztaty naukowe.

 

11 styczeń – piątek

Kolejny trudniejszy dzień. Księżyc w koniunkcji z Neptunem sprawi, że nasz umysł pogubi się w natłoku informacji i medialnego szumu. Koniunkcja Słońca z Neptunem natomiast, może doprowadzić dziś do nieporozumień, eskalacji emocji, niebezpieczeństwa. Łatwo o agresywne gesty i słowa, niepotrzebne konflikty i spory. Uważajmy na wszystko co mówimy i robimy.

 

12 styczeń – sobota

Wejście Księżyca do znaku Barana spowoduje większą chęć do sportowych działań, ruchu na świeżym powietrzu, wyjazdu na narty. Na pewno odsunie większość od komputera czy telewizora. Także trygon Księżyca do Wenus spowoduje wyjście na zabawy, potańcówki, bale, spotkania towarzyskie i randki. Bardzo miła sobota.

 

13 styczeń – niedziela

Dzień mieszanych tranzytów. Koniunkcja Merkurego z Saturnem uporządkuje plany i zamierzenia. Saturn nas zdyscyplinuje a koniunkcja Księżyca z Marsem może spowodować pewne napięcia i wzmóc wymagania wobec najbliższych. Należy wstrzymać się przed wydawaniem ostatecznych ocen ażeby nie być zmuszonym do prostowania wypowiedzi.

 

14 styczeń – poniedziałek

Miła aura dnia. Sekstyl Merkurego z Neptunem pogodzi intelekt z wyobraźnią. Możemy rozwijać pasje, pisać wiersze, scenariusze i powieści nie tylko do szuflady. Wieczorem koniunkcja Księżyca z Uranem wprowadzi nieco nerwowości i chęć wyrwania się z ograniczeń. Warto przemyśleć wydatki i inwestycje.

 

15 styczeń – wtorek

Księżyc w znaku Byka wpłynie na poważne podejście do spraw finansowych. Sprzyjać on będzie rozwiązywaniu wszelkich, nawet trudnych urzędowych przedsięwzięć. Wieczorem poczujemy dystans i zadowolenie z naszych działań a przyjazne aspekty Księżyca pomogą w relacjach rodzinnych.

 

16 styczeń – środa

Pozytywna aura dnia sprzyjać będzie wszelkim sprawom jak i kontaktom międzyludzkim. Trygon Księżyca do Merkurego sprzyja zainteresowaniu dziennikarstwem, nauka, literaturą, zaznacza się także zamiłowanie do podróży, wycieczek, jak i zapał do prac publicznych. Wykorzystajmy ten dzień do załatwienia wszelkich zaległych obowiązków.

 

17 styczeń – czwartek

Aurę zdominuje dziś przejście Księżyca do znaku Bliźniąt, co skutkować będzie dużą przedsiębiorczością i chęcią do wszelkiego działania. Rozdzwonią się telefony a wiele osób może wejść w nowe, ciekawe relacje. Dzień komunikacji i kontaktów. Można dziś nadrobić wszelkie zaległe sprawy.

 

18 styczeń – piątek

Mimo licznych tranzytów najsilniejszy wpływ na aurę i nasz nastrój będzie miał trygon Wenus z Marsem, który od rana ustawi myśli na zabawę i wyjścia z przyjaciółmi. Zapewni on nam doskonały humor i nastrój, sprzyjając spotkaniom towarzyskim i podróżom. W pracy skoncentrujmy się na najistotniejszych zagadnieniach.

 

19 styczeń – sobota

Raczej niekorzystne tranzyty. Kwadratura Słońca do Urana sprawi, że wiele spraw będzie szło nie po naszej myśli, a niespodzianki nie będą łatwe do przyjęcia. Możemy być zmuszeni do zmiany planów i szukania alternatywnych rozwiązań. Przejście Księżyca do znaku Ryb trochę „ociepli” rodzinne spotkania i doda uroku randkom i przyjacielskim spotkaniom.

 

20 styczeń – niedziela

Dalszy ciąg trudnej aury dnia. Księżyc w kwadraturze do Marsa i opozycja do Saturna spowodują nerwowość, napięcie, niepokój, a próby załagodzenia mogą nie przynieść oczekiwanych skutków.

Słońce wchodzi dziś na okres miesiąca do znaku Wodnika pod władanie niekonwencjonalnego Urana. Sprzyjać będzie wszystkim urodzonym w tym znaku, jak i pośrednio urodzonym w pozostałych znakach powietrznych – Wagom i Bliźniętom. Sprzyja niezwykłym inicjatywom, zawieraniu przyjaźni a także różnym innym, nieprzewidzianym sytuacjom.

 

21 styczeń – poniedziałek

Bardzo trudny dzień. Pełnia w znaku Lwa, kwadratura Marsa z Saturnem i Wenus z Neptunem spowodują nałożenie się trudnych spraw i kłopoty z ich realizacją. Ludzie będą kłótliwi, naburmuszeni, pełni rezerwy, złośliwi. Może mieć miejsce wiele wypadków komunikacyjnych. Nie spieszmy się i przełóżmy sprawy na inny dzień. Uważajmy na drogach.

 

22 styczeń – wtorek

Zmiana nastroju i samopoczucia - odmienna od poprzednich aura dnia. Trygony Księżyca do Marsa, Wenus i Jowisza złagodzą napięcia, dodadzą uroku i wdzięku każdemu spotkaniu czy randce. Dobry czas do rozpoczęcia nowych projektów, lub dokonania jakiejś zmiany w swoim życiu.

 

23 styczeń – środa

Wprawdzie nieliczne ale niekorzystne tranzyty Księżyca przekreślą możliwość pozytywnego załatwienia jakichkolwiek spraw. Kwadratura Merkurego z Uranem spowoduje wiele kłopotów, nawał spraw do załatwienia. Złe emocje wezmą górę nad logicznym myśleniem a każda sprawa będzie realizowana powoli, w przesadnej powadze i na bardzo ścisłych zasadach.

 

24 styczeń – czwartek

Niezbyt korzystna aura dnia. Nieharmonijne aspekty Księżyca do Jowisza, Wenus i Neptuna wywołają niestabilną sytuację i pogorszą nastroje. Nie załatwimy dziś pozytywnie jakiejkolwiek ważniejszej sprawy. Trzymajmy nerwy na wodzy i nie próbujmy forsować niczego na siłę a najlepiej zająć się czymś co ukoi i wyciszy nasze nerwy.

Przejście Merkurego w znak Wodnika pobudzi naszą inteligencję i pomysłowość oraz komunikacyjne możliwości.

 

25 styczeń – piątek

Znakomity dzień ! Przejście Księżyca w znak Wagi, trygon Księżyca do Słońca i Merkurego oraz trygon Marsa do Jowisza spowodują łatwość nawiązywania kontaktów, miłe spotkania, wyjścia do kina, teatru, zabawy. Sprawy będą szły doskonale, trudno będzie się skupić rano na pracy. Oddamy się przyjemnościom, zabawie, pomyślimy o wyjazdach na narty.

 

26 styczeń – sobota

Godziny przedpołudniowe korzystne dla załatwiania istotnych spraw jak i kontaktów międzyludzkich. W miarę upływu dnia u wielu nastroje staną się minorowe a to z powodu złoczynnych aspektów Księżyca do Marsa, Saturna i Plutona. Możemy poczuć chęć do rywalizacji, upór i bezkompromisowość.

 

27 styczeń – niedziela

Niestety, musimy się dziś liczyć z kontynuacją wczorajszej aury i jej negatywnych wpływów na działania człowieka. Rodzinne spotkania przy stole mogą zakończyć się swarami a nawet kłótnią. Przejście Księżyca w znak Skorpiona ujawni ciemną stronę naszego charakteru. Możemy czuć się przybici, przygnębieni, rozdrażnieni. Uważajmy na to co robimy i mówimy.

 

28 styczeń – poniedziałek

Bardzo dobra aura dnia. Trygony Księżyca do Saturna, Neptuna i Plutona spowodują łatwość załatwiania wszelkich spraw biznesowych i urzędowych. To znakomity dzień na wszelkie negocjacje czy rozliczenia finansowe. Jeżeli odkładaliśmy jakieś przedsięwzięcie na później to dziś jest właśnie ten moment.

 

29 styczeń – wtorek

Słońce w znaku Wodnika a Księżyc w Strzelcu spowoduje znakomitą komunikację i wiele optymizmu. Dzień korzystny na załatwianie istotnych spraw czy rozwój zainteresowań intelektualnych. Czas dogodny także na zajęcia sportowe czy wyjazd na zimowy urlop.

 

30 styczeń – środa

Dzień zdominuje Słońce w koniunkcji z Merkurym.

Jest to znakomity czas do wykazania się w wielu dziedzinach. Dzień dogodny także na długofalowe planowanie, jak i pracę związaną ze szkolnictwem, pisaniem, reklamą, mass mediami, kulturą, działalnością dyplomatyczną a także do podróży. Sprzyja harmonijnym układom z otoczeniem. Z pewnością przełoży się to na wyniki finansowe.

 

31 styczeń – czwartek

Końcówka miesiąca przyniesie znakomitą aurę dnia. Bardzo korzystne aspekty Księżyca z Jowiszem – planetą szczęścia, Marsem, Wenus i Uranem spowodują, że każda zaczęta sprawa będzie przez nas dokończona bez wysiłku a plany realizowane z naddatkiem. Zauważymy w sobie zdolność koncentracji, ostrość spojrzenia i optymizmu. Także relacje w rodzinach i związkach przeżywać będą bardzo zadowalające zmiany.

 

Życzę wszystkim dobrego startu w Nowy Rok, w zgodzie z planem Kosmosu.

 

Pozdrawiam serdecznie


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
autor: Vera, odwiedzin: 5060
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.