Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

4552 Perełka 2018-12-21 2

Horoskop świąteczno - noworoczny 2018/2019

01 Perełka
POLSKI 
Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...412 3.50 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...048 3.69 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Święta i Nowy Rok to magiczny czas, kiedy chociaż na chwilę odkładamy na bok troski codziennego życia i skupiamy się na tym, co najważniejsze -  na przebywaniu z najbliższymi. Zobacz już dziś co Cię czeka, jakie szanse i pułapki szykuje Ci los...sprawdź swój horoskop Świąteczno-Noworoczny


Koziorożec

W tym magicznym i wyjątkowym czasie Koziorożce  posiadać  będą “dotyk Midasa". Zbliżający się czas będzie przepełniony pięknem i obfitością. Kreatywność i ciężka praca przyniosą  Koziorożcom wspaniałe rezultaty. Najbliższym osobom ofiarują one ciepło i troskę oraz otoczą ich swoją opieką. Z pełnym poświęceniem i oddaniem przygotują wigilijny stół, który zapewne uginał będzie się od smakołyków, a pod ogromną i gustownie ubraną świąteczną choinką nie zabraknie prezentów. W Sylwestrową noc, którą prawdopodobnie spędzą w doborowym towarzystwie i klimatycznym miejscu zapewne zachwycać będzą zarówno swoją urodą jak i starannie dobraną kreacją.

 

Wodnik

Świąteczny czas upłynie spokojnie, bez towarzyskich ekscesów. Wodniki w tym okresie będą musiały dokładnie przemyśleć każda sprawę i będą zapewne chciały spędzić trochę więcej czasu same ze sobą. Panie poczują się wyjątkowo kobiece, a mężczyźni odkryją w sobie kobiecy pierwiastek. Staną się bardziej wrażliwi na to, co dzieje się dookoła. Najwyraźniej szukać będą wzniosłych uczuć i kierować będą się intuicją, a nie tym, co powiedzą inni. Rodzina będzie więc nieco obok. Ale to nie znaczy, że nie będzie dla nich ważna. W czasie Świąt jednak  nie zabraknie kontaktów z bliskimi, choć w Sylwestrową noc będą jednak zdecydowanie preferowały wariant „wieczór we dwoje”.

 

Ryby

Najwyraźniej będzie to czas, w którym Ryby będą musiały pewne rzeczy przemyśleć. Zwrócić się bardziej do własnego wnętrza, by zobaczyć czego oczekują i co jest im potrzebne. Mimo bliskości ukochanej osoby będą one szukały czegoś w głębi swej duszy i mogą trochę stronić od przyjaciół i rodziny. Nie będzie to jednak spowodowane konfliktami, a bardziej tym że będą po prostu potrzebowały czasu dla siebie. To będzie ich wybór i w żadnym razie nie będą się czuły samotne. Mogą niestety nie mieć ochoty na huczną zabawę sylwestrową, ale zapewne bliscy zadbają o to i wyciągną je  w ostatniej chwili na „domówkę”.

 

Baran

Świąteczne szaleństwo, może sprawić  że Baranom może „siadać” psychika. Mogą być przygnębione i zmęczone. Otaczającą ich rzeczywistość mogą widzieć w nie do końca prawdziwym świetle. Zobaczą raczej jej lustrzane odbicia, iluzje oraz cienie.  Mogą niepotrzebnie się nakręcać. Dlatego też muszą się mieć na baczności, by dobrze rozdzielać to, co dzieje się naprawdę od tego, co jest tylko ich wyobrażeniem.  Dlatego też jeśli już będą chciały podjąć jakąś decyzję, powinny dogłębnie się zastanowić lub zapytać kogoś o radę. W tym czasie okaże się również, kto jest prawdziwym przyjacielem Wodnika i sprawi, że zabawa sylwestrowa oderwie go od jego czarnych wizji i przyniesie mu mnóstwo niezapomnianych wrażeń.

 

Byk

Nadchodzące święta wniosą do życia Byków wyjątkowo potężną dawkę energii. Może ona nie tylko tworzyć, ale także niszczyć. Jeśli Byki chcą w tym czasie zrealizować jekieś cele, to powinny do tego zmierzać. Ale jeśli będą stały w miejscu, energia ich rozsadzi i spali. Lepiej więc zrobić pierwszy krok i zacząć działać.  Powinny pamiętać, że niewykorzystane szanse potrafią się zemścić. Generalnie jednak los będzie Bykom sprzyjał. Stanie za nimi jak lew i dopilnuje, żeby było dobrze. Byki będą promieniały wewnętrzną siłą, więc kandydatów na potencjalnych partnerów im nie zabraknie. Także w stałych relacjach panować będzie sielanka. Byki będą przekonane, że przygotowane przez nich Święta są najlepsze na świecie. Podczas sylwestrowej nocy zapewne poczują się prawdziwą duszą towarzystwa. Ponieważ ludzie lubią ludzi energicznych i towarzyskich, więc Byki wyjątkowo będą przyciągać ich do siebie.

 

Bliźnięta

Czas świąteczny przyniesie Bliźniętom spokojne życie, bez przykrych niespodzianek pełne dobrych kontaktów, również z obcokrajowcami. Będzie dla nich czasem pełnym radości oraz przebudzenia. Wszelkie sprawy będą toczyły się tak jak zostało to zaplanowane. Bliźnętom towarzyszyć będą piękne uczucia -  stan zadowolenia i spełnienia, osiągnięcie spokoju wewnętrznego związanego z zamknieciem pewnego etapu w życiu,. Zapowiada się spotkanie z charyzmatyczną osobą, mającą dobry wpływ. Sylwesterowa zabawa zapowiada się obiecująco, na pewno pałna wrażeń oraz obfita w nowe znajomości, być może poza granicami kraju w ramach wyjątkowej oferty Last Minute.

 

Rak

Zapewne wszystko będzie się przedłużało w czasie. To, co Raki zaplanują sobie na jutro, zdobędą za tydzień. Nie powinny się jednak tym denerwować się, gdyż to co chcą osiągnać pojawi się samo i to w najlepszym możliwym terminie. Powinny więc uznać, że Święta to przede wszystkim czas na odpoczynek, w którym powinny zawisnąć z dala od wszelkich spraw. Nie powinny marnować energii bo i tak nie będą mieć wpływu na to, co się dzieje. W miłosnym życiu Raków, będzie to nczas harmonii i spokoju i lepiej, żeby nie podejmowały ważnych decyzji, bo żadna z nich nie będzie trafiona. Jeśli w ich związkach coś jest nie tak, powinny długo się zastanowić czy chcą związek naprawiać czy kończyć. A może warto zostawić sprawy własnemu biegowi? Sylwester zapowiada się cichy, spokojny, spędzony na łonie rodziny lub w gronie przyjaciół.

 

Lew

Jeśli Lwy zrobią pierwszy krok, los zrobi za nich resztę, a one popędzą do przodu. Właściwie każda zmiana, która wydarzy im się w tym magicznym czasie, okaże się bardzo korzystna. Lwy muszą tylko uważać, żeby nie zabiła ich własna próżność, a także żeby nie uderzył im do głowy sukces, albo też nie załamała chwilowa porażka. Okres Świąt będzie sprzyjał poznawaniu nowych ludzi, a więc tworzenie związków będzie się Lwom udawało znakomicie. Szansę na spełnienie ma zwłaszcza miłość do osoby znajdującej się gdzieś daleko. Podróże do ukochanego partnera również będą wyjątkowo udane. Lwy powinny uważać na jazdę samochodem. W tym czasie będą dużo podróżować i pędzić, a chcąc przemieścić się szybciej niż pozwala na to rozsądek i przepisy, mogą zrobić sobie krzywdę. Sylwester? Na pewno związany z wyjazdem w odległe miejsce i wyjątkowo udany.

 

Panna

Panny mogą stanąć w obliczu ważnych, życiowych decyzji. Zapewne nie będą to decyzje łatwe, a oznaczać będą porzucenie utartych schematów, wyjście ze swojej strefy komfortu oraz rozpoczęcie czegoś nowego. Mogą zastanawiać się nad zmianą pracy. Okres świąteczno-noworoczny będzie dla Panien czasem rozkwitu miłości, szczęścia oraz euforii odczuwanej zarówno w nowych, jak i w stałych związkach. W tej sferze życia wszystko będzie układać się tak jak trzeba. Wygląda na to, że również relacje z rodziną oraz przyjaciółmi będą w tym czasie wyjątkowo miłe i sympatyczne, zatem Nowy Rok przywitają hucznie i w otoczeniu bliskim ich osób.

 

Waga

Czas świąteczny sprawi, że Wagi będą wyjątkowo spolegliwe, łagodne, niepoddające się emocjom, oraz potrafiące zachować twarz w każdej sytuacji. Będą skłonne do kompromisów oraz wybaczania krzywdy, a także życzliwie nastawiona do innych.  Święta miną im w spokojnej i ciepłej rodzinnej atmosferze. Będzie to dla nich wyjątkowa możliwość wykorzystania czasu dla siebie i swojej rodziny. Wszelkie konflikty zostaną załagodzone, zapanuje poczucie spokoju i bezpieczeństwa oraz harmonii. Dla Wag, będzie to okres odrodzenia, dochodzenia do siebie. We wszystkim czego będą się podejmować powinny zachować właściwe proporcje. Będzie to dobry czas na to aby rozpocząć nowy związek, a zabawa Sylwestrowa sprzyjać będzie nawiązaniu obiecujęcej i dobrze zapowiadającej się a przyszłość znajomości.

 

Skorpion

Święta dla Skorpionów będą czasem na "naukę". Powinny one słuchać ludzi mądrzejszych od siebie. Jeśli Skorpiony mają obok siebie autorytety, powinny zwrócić się do nich po radę. To też czas na śluby, formalizowanie związków i... zastanowienie się nad wiarą i wartościami. Skorpiony będą też patrzeć na miłość przez pryzmat duchowego połączenia się. Może także obudzić się w nich... miłość do świata.  Będą mieć dużo siły. Wiara, że wszystko może się zmienić, będzie bardzo silna i będzie to mieć przełożenie na zdrowie.  W nadchodzącym czasie będą doceniały więzi rodzinne, zwłaszcza z najbliższymi. Będą mogły również radzić się ich i korzystać z doświadczenia starszych. Jeśli były jakieś niesnaski, to przy wigilijnym stole z całą pewnością się skończą. Skorpiony pogodzą się z rodziną. Noc Sylwetrowa spędzona w wyjątkowym, klimatycznym miejscu u boku Skorpiona na pewno pozostanie niezapomniana.

 

Strzelec

To będzie dla Strzelców bardzo obiecujący czas. Czas, w którym można odpocząć. Strzelce nie będą musiały podejmować żadnych decyzji, bo wszystko ułoży się tak, jak chcą. Najwyraźniej będą patrzeć na gwiazdy i wypowiadać swoje marzenia. Świąteczna atmosfera sprawi, że na nowo obudzi się w nich nadzieja i pragnienie spełniania marzeń. Będzie to dla Strzelców czas na planowanie i realizowanie planów. Będą się czuć jak urodzone pod dobrą gwiazdą. Samotnym Strzelcom być może uda się znaleźć miłość, nawet taką na całe życie. U Strzelców w stałych związkach też będzie idealnie. W życiu rodzinnym będzie panować idylla. Strzelce będą czuć się kochane i spędzać miło czas z rodziną. To będzie okres sprzyjający wyjazdom i zjazdom rodzinnym, a zwaśnione rodziny będą się godzić. Sylwester zapowiada się szampańsko, a Strzelce będą prawdziwymi celebrytami.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...048 3.69 zł brutto POLSKA
autor: Perełka, odwiedzin: 4552
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.