Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

4763 Kumczo 2018-12-04 2

Wibracje numerologiczne na grudzień 2018

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź co Cię czeka w grudniu...


Dla wibracji 1 

Praca: W pracy będziecie odważni i ryzykowni. Nie będziecie ulegali wpływom innych, a odważnie wypowiecie swoje zdanie. Można będzie na Was liczyć, gdyż wasza ognista osobowość zadziała tam, gdzie potrzebne będą rozwiązania.

Finanse: W finansach kierujcie się intuicją i swoją wrażliwością. Duży wpływ w sprawach finansowych może mieć wasza partnerka, lub kobieta z bliskiego otoczenia, która doradzi i pomoże w interesach.

Uczucia: Uczuciowo będziecie czuli się bezpiecznie i na swoim miejscu. Dążenie do uporządkowania miejsca w jakim żyjecie, tęsknota za harmonią, spełnieniem pragnień.

Zdrowie: W zdrowiu mogą wystąpić problemy z układem nerwowym, nerwobóle, stany zapalne. Uważać też na zburzenie emocjonalne i wszelkiego rodzaju fobie, nerwice.

Rodzina: W rodzinie trzeba będzie poddać się co los przyniesie i dostosować do sytuacji, aczkolwiek zapowiada się miesiąc zmienny. Niespodzianki Zaskoczyć was może niespodziewana podróż, nawet zagraniczna, ktoś może wysunąć propozycję wyjazdu.

Ostrzeżenia: Nie stawiajcie wymagań innych ponad swoje. Poświęcenie i dawanie z siebie wszystko by przypodobać się innym, nie zapewni wam sympatii i życzliwości.

Przesłanie Anielskie Priorytety: Wyznaczcie sobie swoje cele i to co chcecie osiągnąć. Jednak, żeby zrealizować swoje nowe pragnienia, trzeba zrobić miejsce i przestać angażować się w coś innego. Odrzucić to co wam nie służy i sięgnąć po nowe priorytety.

 

Dla wibracji 2 

Praca: Dwójki w Grudniu czeka sporo wyjazdów, rozjazdów, praca w terenie. Możliwe delegacje, to będzie sprzyjający miesiąc pełen ruchu, dynamiki i energii do działania w celu osiągniecie wyznaczonego sobie celu.

Finanse: Finansowo również korzystny miesiąc. Widać wpływy i odpływy, ale umiejętność dysponowania i obracania pieniędzmi. Korzyści z dwóch źródeł dochodu.

Uczucia: Będziecie marzyć, najlepiej będzie wam w swoim własnym świecie. Wasze pragnienia nie potraficie powiązać z działaniem, aby się urzeczywistniły. Swoje uczucia głęboko skrywacie wewnętrznie. Zdrowie Zaznaczą się płyny w organizmie, układ moczowy i rozrodczy.

Rodzina: W rodzinie spokój i zadowolenie. Przyjazna atmosfera, a Wy zachowacie wewnętrzny spokój i harmonię, będziecie życzliwi i wyrozumiali.

Niespodzianki: Chwilowy czas takiego wyciszenia. Wszystko będzie szło swoim rytmem, nic nie da się przyspieszyć, trzeba poczekać na czas w którym zaczniecie działać.

Ostrzeżenia: Możecie znaleźć się w sytuacji, gdzie trzeba będzie dostosować się do istniejących warunków, taki okres stagnacji i bezruchu.

Przesłanie Anielskie Rodzina: Piękne przesłanie zgodne nawet ze zbliżającymi się Świętami. Rodzina jest bardzo ważna w życiu, jak to w piosence Kabaretu Starszych Panów "Rodzina nie cieszy, nie cieszy gdy jest, lecz kiedy jej nie ma samotnyś jak pies." Dwójki mają kogo kochać. Wszelkie wyzwania pokonaliście i teraz możecie czuć się bezpiecznie wraz z całą rodziną, dziećmi, rodzeństwem, rodzicami.

 

Dla wibracji 3 

Praca: W pracy trójkom szykują się nowe możliwości, nowe szanse, czyli czas na zmiany. To może być nowa praca, nowe stanowisko coś o czym już dawno marzycie i chodziło wam po głowie zacznie w końcu się realizować.

Finanse: W finansach również zajdą zmiany, coś czego kurczowo się trzymacie, a już nie istnieje, trzeba będzie wreszcie to pożegnać, aby iść do przodu i nie trzymać się przeszłości. Wprawdzie to bolesne zmiany, ale nieuchronne.

Uczucia: W uczuciach będziecie namiętni, nie stroniąc od towarzystwa i zabaw. W mężczyznach obudzi się seksualność. Widać także kogoś majętnego, kto jest wyrozumiały i rzeczowy i warto otworzyć przed nim serce, gdyż może was wspomóc nie tylko finansowo, ale i duchowo.

Zdrowie: Mogą wystąpić zaburzenia w gospodarce wodnej organizmu, układ rozrodczy i wydalniczy, układ kostny.

Rodzina: W rodzinie przełamanie złej passy. Nareszcie świadomie rozpoznacie swoje cele i zaczną się przed wami otwierać nowe możliwości. Okres radości i szczęścia. Ważne miejsce w waszym sercu zajmą dzieci, możliwość narodzin w rodzinie.

Niespodzianki: Trójki czeka podróż, nie tylko ta wyjazdowa, ale i duchowa. Uzmysłowicie sobie swoje dążenia i weźmiecie odpowiedzialność za swoje życie. Okres dosyć dynamiczny, starajcie się utrzymać wszystko w równowadze.

Ostrzeżenia: Uważajcie na ciemną stronę waszej natury, żeby nie wpaść w pułapkę iluzji i fałszu. Możecie być więźniem uzależnień, nadużywania władzy, pogardy dla ludzi.

Przesłanie Anielskie Samotność: Jesteście trójeczki zbyt nerwowe i pobudzone, dlatego należy wycofać się i znaleźć czas i spokój dla siebie. Wyciszcie się, odnówcie swój kontakt z naturą i otwórzcie serce na Wyższe Ja, żeby nawiązać kontakt. Nie spieszcie się z podejmowaniem pochopnych decyzji, to nie jest ten czas. Przesłanie radzi "Milcz i czekaj".

 

Dla wibracji 4 

Praca: W pracy zapowiada się spokój wewnętrzny i spełnienie. Wielu z Was będzie pełniło rolę terapeuty, nauczyciela, kogoś pomocnego, kto wysłucha i postara się pomóc. Będziecie życzliwi, wyrozumiali starając się łagodzić wszelkiego rodzaju konflikty.

Finanse:  Jakaś zmiana sytuacji osobistej, czy zawodowej,może spowodować taki stan waszego niedostatku nie tylko materialnego, ale i duchowego. Możecie czuć się głęboko nieszczęśliwi, jednak tak w związkach, jak i rodzinach trzymajcie się razem. Pomocna dłoń skieruje was na właściwe tory.

Uczucia: Jakiś konflikt się rozwiążę, będziecie otwarci na odmienne poglądy i przekonania. Jednak uważać na młode osoby, które mogą być nieszczere w swoim postępowaniu, wywołując nieporozumienia.

Zdrowie: Dolegliwości w obrębie głowy, stany zapalne, gorączka.

Rodzina: W rodzinie będzie na dystans i na chłodno. Będziecie dosyć surowi, krytyczni, oceniający. Więcej w was sędziego, niż obrońcy. Uważać też na kogoś emocjonalnego i nieobliczalnego.

Niespodzianki: Zaskoczy Was młoda osoba, dziecko, swoją energią i optymistyczną postawą. Jednak trzeba uważać na jego szalone pomysły.

Ostrzeżenia: Uważać na awanturę, niepokój i zamęt, jaką może ktoś wywołać szukając okazji do zwady.

Przesłanie Anielskie Kompromis: Czwórki powinny spojrzeć na sprawy, które są w konflikcie z innego punku widzenia, nie tylko ze swojego egocentrycznego. Nie reagujcie emocjonalne, gdyż każdy pilnuje swoich interesów i ma inne poglądy niż wasze. Dlatego jedynym rozwiązaniem jest kompromis i bycie sprawiedliwym.

 

Dla wibracji 5 

Praca: W pracy u piątek pojawią się jakieś kłopoty, okres chaosu, załatwiania spraw w afekcie. To będzie okres takiego kręcenia się w kółko, utrata stabilizacji i zmiany miejsca pracy i stanowiska. Zmiany, które przysporzą Wam frustracji.

Finanse: Okres zbliżających się Świat, wiec nie obejdzie się bez większych wydatków, szczególnie na sprawy domowe, rodzinne. Nie obejdzie się też bez emocji i stresu.

Uczucia: Nie dzieje się najgorzej, ale dopadnie was brak wiary w siebie, złe sny, wyolbrzymianie wszystkiego. Wasza psychika nie będzie w pozytywnym nastawieniu. To lęki o podłożu nerwicowym i cierpienie duszy.

Zdrowie: Płyny w organizmie, układ rozrodczy i wydalniczy, defekty genetyczne.

Rodzina: W rodzinie trzeba powstrzymać emocje i zachować dyplomację. Relacje mogą okazać się dosyć chłodne i zdystansowane. Ktoś może okazać się sędzią oceniając i krytykując, a Wy staniecie się nieobliczalni i nieprzewidywalni.

Niespodzianki: Może Was zaskoczyć jednorazowy przypływ gotówki, w postaci premii, kredytu, zwrotu długów.

Ostrzeżenia: Jeżeli coś komuś dajecie czyńcie to z miłością, a nie z myślą o sobie kierując się wyrachowaniem.

Przesłanie Anielskie Wyczerpanie: Nie przesadzajcie z przesadną nadgorliwością i robieniem wszystkiego, aby osiągnąć swój cel. Przesada to ukryty lęk. Entuzjazm jest darem, ale jeżeli nie zostanie odpowiednio opanowany, może osłabić wasze najlepsze intencje. Pozwólcie sobie na chwilę wytchnienia i przekażcie obowiązki innym. Po prostu odpocznij.

 

Dla wibracji 6

Praca: W pracy to będzie miesiąc dyscypliny, trzeba trzymać się reguł i zasad i jak sobie zasłużycie, tak zostaniecie ocenieni i wynagrodzeni. Zachowajcie równowagę między rozumem, a uczuciami, między rozpoznaniem, a działaniem, gdyż nie zawsze może cie być sprawiedliwie ocenieni w swoich racjach.

Finanse: Finansowo nadarzą się okazje, które trzeba wykorzystać działając szybko i zdecydowanie. Gdy będziecie zbyt opieszali,szanse te mogą wykorzystać inni. To będą korzystne informacje, do wzięcia udziału w jakimś przedsięwzięciu.

Uczucia: W uczuciach blokady i niezdecydowanie. Coś Was męczy i nie umiecie sobie z tym poradzić i dokonać odpowiedniego wyboru. Nie dopuszczacie do siebie uczuć, postawa bierności i sytuacji bez wyjścia.

Zdrowie: Układ oddechowy i nerwowy, dysfunkcja kończyn dolnych.

Rodzina: W rodzinie zapowiada się dynamiczny okres. Sporo wyjazdów, możliwe, że Wy wyjedziecie do rodziny, albo rodzina przyjedzie do Was.

Niespodzianki: Młoda osoba niezbyt szczera, może wywołać niesnaski i konflikt. To ktoś kłótliwy szukający zaczepki.

Ostrzeżenia: Nie brać zbyt dużo obowiązków na siebie, chcąc pokazać się bliźnim, że potraficie wszystkiemu podołać.

Przesłanie Anielskie Równowaga: Zachowajcie równowagę we wszystkich sferach swojego życia. Nauczcie się równoważyć proces dawania i brania w relacjach osobistych i w związkach z innymi. W razie trudności poproście o pomoc Boskich Nauczycieli.

 

Dla wibracji 7 

Praca: Pracy możecie mieć momentami dosyć. To będzie miesiąc presji, natłoku problemów, przez które ciężko będzie przejść. Jednak dacie radę, pogodzicie się z tym stanem rzeczy. Nie bierzcie zbyt wiele na swoje barki, gdyż możecie fizycznie obciążyć swój kręgosłup.

Finanse: W finansach sytuacja również może być nie najlepsza, jakieś trudności, które właściwie znacie i opierają się na przeszłości. To mogą być kredyty, lub jakieś długi, fiasko, które się ciągnie. Raczej powinniście być ostrożni, ale niech Was nie kusi rozpoczynać nowych działań.

Uczucia: Swoje emocje przełożycie na sprawy związane z domem, remontami, rodziną, własną działalnością. W związkach potrzeba zmian, bo jednak czegoś wam brakuje.

Zdrowie: Zaburzenia przemiany materii, wszelkiego rodzaju stany zapalne, powrót chorób, które są zaleczone, a nie da się je całkowicie wyleczyć.

Rodzina: Niektóre siódemki powinni przyjąć ciosy losu i nauczyć się je znosić. Co do rodziny uczucie głębokiego smutku, bólu. Możliwe, że niektórzy cierpią z powodu rozstania, utraty kogoś, lub konfliktów, które jeszcze siedzą w sercu. Rodzina w tym miesiącu na chłodno z jakimś głębokim żalem w waszym sercu.

Niespodzianki: Zaskoczy Was przyjaźń, lub spotkanie z kimś kto darzy Was życzliwością i sympatią.

Ostrzeżenia: Bądźcie uczciwi i nie manipulujcie, gdyż ktoś może odkryć wasze niecne zamiary i pozostanie wam jedynie wstyd.

Przesłanie Anielskie Ocena sytuacji: Nie działajcie pośpiesznie, prześpijcie się zanim podejmiecie decyzję co do działań. Oceńcie sytuację ze wszystkich stron, aby doprowadzić do właściwego rozwiązania. Na razie pozostawcie to Wyższemu Ja.

 

Dla wibracji 8 

Praca: Dobra atmosfera będzie ósemkom towarzyszyła we współpracy z innymi. Otrzymacie szansę na realizację czegoś co jest w tej chwili dla was najważniejsze. To miesiąc waszych pasji, które pobudzą was do pracy twórczej i do czegoś co z miłością będziecie to robili.

Finanse: Wszechświat chroni ósemki, więc finansowo powinien być dostatek, a nawet jeżeli zdarzą się jakieś potknięcia spadniecie na przysłowiowe "cztery łapy". Dobre perspektywy na przyszłość i instynktownie wyczujecie, że sposób w jaki działacie jest słuszny.

Uczucia: Tu sprawy mają się gorzej. Coś Was przytłoczy, jakaś sytuacja nie będzie dawała spokoju, jednak to chwilowa energia emocji, trzeba przeczekać i wszystko się wyjaśni.

Zdrowie: Zaburzenia w gospodarce wodnej organizmu. Dolegliwości dermatologiczne, dolegliwości kończyn górnych.

Rodzina: Jeżeli chodzi o rodzinę, to ósemki będą pełne lęku, niepewności i złudzeń, ze wszystko się naprawi i wyprostuje. Związki z bliskimi będą w stanie rozluźnienia, a Wy poczujecie smutek, uciekając w samotność. Sami czynicie coś, co nie jest zgodne z tym co chcielibyście robić.

Niespodzianki: Zaskoczy Was kobieta, możliwe że krewna, która okaże się dumna, pewna siebie i władcza. Uważajcie także na swoje nastroje, które mogą być różne i brak orientacji życiowej.

Ostrzeżenia: Ósemki ogólnie jesteście silnymi osobowościami i nie znosicie słabeuszy, dlatego nie zawsze jesteście tolerancyjni i wyrozumiali. Łatwo wybuchacie stając się apodyktyczni, szybko też wasz nastrój burzowy przemija.

Przesłanie od Aniołów Uznanie: Dla ósemek, to będzie dobry miesiąc na rozważenie swojego miejsca w świecie. Musicie sobie uświadomić, że niezależnie od tego ile sami zrobiliście, to i tak wasz komfort i bezpieczeństwo zależy od innych. Uszanujcie innych i wznieście się ponad własny interes biorąc udział we wspólnych wysiłkach. Możecie przyczynić się do większego dobra, uczestnicząc w Wielkim planie.

 

Dla wibracji 9

Praca: Dziewiątki o pracę powinni być spokojni. Macie ochronę Sił Wyższych, czyli Wszechświat zadba, abyście realizowali swoje zadania. Będziecie wewnętrznie spokojni wierząc w dobrą Gwiazdę, która doprowadzi was do osiągnięcia zamierzonych celów.

Finanse: Finansowo będzie również pozytywnie, dobre perspektywy na zarabianie, przypływ gotówki. Nowe szanse, które przyniosą bezpieczeństwo i stabilizację.

Uczucia: W związkach będzie zmiennie, czyli możecie czuć się szczęśliwi i nieszczęśliwi, taka huśtawka uczuć. Poddacie się losowi dostosowując się do nadchodzących sytuacji.

Zdrowie: Dysfunkcja jamy brzusznej, kończyny górne, problemy dermatologiczne, powiększenie węzłów chłonnych, kichanie, złe samopoczucie.

Rodzina: W rodzinie też macie ochronę od Sił Wyższych. Porządek rodzinny, dojrzałość, posłuszeństwo, zaufanie do realizacji pragnień. Jeżeli były jakieś niesnaski, nieporozumienia, będzie pojednanie i przebaczenie.

Niespodzianki: Zaskoczy was sporo pozytywnych informacji, wiadomości, które będą korzystne dla was i będziecie musieli szybko działać korzystając z okazji.

Ostrzeżenia: Musicie przestać zamartwić się i czuć się zagrożonymi. Sytuacja w której czujecie się bez wyjścia zostanie rozwiązana. Nawiążcie też kontakt z bliskimi w celu osiągnięcia równowagi wewnętrznej

Przesłanie Anielskie Kompromis: Dziewiątki powinny spojrzeć na sprawy, które są w konflikcie z innego punku widzenia, nie tylko ze swojego egocentrycznego. Nie reagujcie emocjonalne, gdyż każdy pilnuje swoich interesów i ma inne poglądy niż wasze. Dlatego jedynym rozwiązaniem jest kompromis i bycie sprawiedliwym.

 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 4763
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.