Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

3096 Vera 2018-11-30 1

Horoskop biznesowy - grudzień 2018

01 Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...404 7.69 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
teraz dostępny tylko telefon

Grudzień to miesiąc pełen atrakcji, wrażeń, refleksji i, na końcu, zabawy. Ale zanim do tego dojdzie trzeba podomykać wszelkie działania zawodowe, biznesowe czy ekonomiczne, kończące bieżący rok.


1 grudzień, sobota

Aurę dnia zdominuje opozycja Wenus do Urana – planety niespodzianek. Zaznaczy się silna tendencja do zerwania z jakąkolwiek rutyną. Ludzie na ogół są niespokojni, goniąc za nowościami tak w pracy jak i w układach towarzyskich. To okres destabilizacji i kłopotów partnerskich. Możliwe kłopoty finansowe.

 

2 grudzień, niedziela

Raczej pozytywna aura dnia sprzyja zorganizowaniu sobie czasu zgodnie ze swymi zainteresowaniami.

Wenus wchodzi dziś do znaku Skorpiona pod władanie Plutona i pośrednio Marsa, gdzie będzie przebywać do 7 stycznia 2019 r. Sprzyja urodzonym w tym znaku, jak i Rakom oraz Rybom. Przy korzystnych aspektach Wenus w horoskopach indywidualnych, pozytywnego znaczenia nabierają sprawy finansowe. W tym czasie łatwo jest uzyskać kredyt, otrzymać odszkodowanie, stypendium, zainwestować, czy też grać na giełdzie. Przy niekorzystnych aspektach Wenus zrezygnujmy z jakichkolwiek operacji finansowych.

 

3 grudzień, poniedziałek

Trudna aura planetarna dzisiejszego dnia jest wynikiem kwadratury Słońce/ Mars. W tym czasie silne naładowanie energią musi gdzieś znaleźć ujście. Ludzie mogą zachowywać się zbyt impulsywnie. Należy uważać ażeby nie dać się sprowokować, a już na pewno nie wolno wchodzić w konflikty z szefami czy władzami. Na planie fizycznym nagromadzona energia bez możliwości ujścia, np. w pracy może prowadzić do chorób czy nieszczęśliwych wypadków. Nie jest to czas do załatwiania jakichkolwiek spraw, nawet tych najłatwiejszych.

 

4 grudzień, wtorek

Księżyc sekstyl Saturn, Księżyc trygon Mars oraz Neptun dają dziś bardzo sympatyczną aurę dnia, sprzyjając wszelkim uroczystościom związanym z górniczym świętem – Barbórką, jak i wszystkim Barbarom, obchodzącym dziś imieniny.

 

5 grudzień, środa

Aura sprzyja załatwianiu wielu spraw, choć może nie tych najtrudniejszych. Kwadratura Słońca do Neptuna spowoduje, że gwałtownie spada poziom energii, co może być powodem odczucia zmęczenia psychicznego jak i fizycznego. Może wystąpić chęć ucieczki od odpowiedzialności, roztargnienie, nadużywanie środków odurzających, czy leków.

 

6 grudzień, czwartek

Mikołajki. Nad ranem Księżyc wchodzi do znaku Strzelca, pod władanie Jowisza co sprzyjać będzie wszelkim poczynaniom związanym z tradycyjnym dniem św. Mikołaja. Dodatkowo Księżyc w koniunkcji z Jowiszem wpłynie na doskonałe stosunki z otoczeniem - ludzie staną się bardziej uczynni, milsi, popularni. Ponadto będzie to przychylny czas dla nauki, działalności kulturalnej oraz podróży.

 

7 grudzień, piątek

Nów w Strzelcu. Aurę dnia zdominuje koniunkcja Marsa z Neptunem. Nie jest to zbyt pozytywny aspekt – podświadome pragnienia i emocje mogą uzewnętrzniać się w niekontrolowany sposób. Można spodziewać się wielu rozczarowań, niepowodzeń w wyniku własnego, chaotycznego działania lub wrogiego nastawienia osób trzecich. Można ulec fascynacji różnymi ideami, sektami, wciągnąć się w niszczące praktyki. Bezwzględnie unikamy pochopnego zawierania znajomości.

 

8 grudzień, sobota

Godziny przedpołudniowe mogą być trudne, ponieważ do wczorajszych oddziaływań kosmicznych może dołożyć się również trygon Księżyca z Uranem. Wzrośnie emocjonalne podekscytowanie i nerwowość. Należy zachować ostrożność, ażeby nie przysporzyć sobie kłopotów.

 

9 grudzień, niedziela

Sympatyczna aura dnia sprzyja zorganizowaniu sobie wolnego czasu zgodnie z zainteresowaniami.

 

10 grudzień, poniedziałek

Trudne godziny przedpołudniowe są wynikiem koniunkcji Księżyca z Plutonem. W czasie tego tranzytu wszelkie nastroje mogą być mylone z rzeczywistością, stąd niebezpieczeństwo angażowania się w niepewne sprawy czy znajomości a w konsekwencji doznania rozczarowania. Nie jest to odpowiedni czas dla załatwiana ważniejszych spraw. Przy tym tranzycie wystrzegamy się kontaktu z elementem przestępczym, unikamy miejsc zagrożonych różnymi rozruchami. Możliwe katastrofy żywiołowe.

 

11 grudzień, wtorek

Dzień bez szczególnych tranzytów, choć godziny przedpołudniowe miną nam pod wpływem kwadratury Księżyca do Wenus. W tym czasie zwykle pojawia się nadwrażliwość, a pobudzenie emocjonalne kłoci się za zdrowym rozsądkiem. Niektórzy mogą czuć się szczególnie odrzuceni przez najbliższych, stąd tendencja do przypadkowych związków. Nie jest to czas na jakiekolwiek operacje finansowe. Bądźmy ostrożni tak w sprawach zawierania nowych znajomości jak i szastania pieniędzmi.

 

12 grudzień, środa

Jedynym akcentem rzutującym na dzisiejsza aurę jest sekstyl Słońca z Księżycem. Niesie wzrost witalności, okazje do efektywnej pracy. Jest również korzystny dla krótkich wycieczek, do pracy z dziećmi i spekulacji finansowych.

 

13 grudzień, czwartek

Godziny przedpołudniowe sprzyjają załatwianiu spraw, które nie wymagają specjalnego wysiłku. Jednakże dziś zdarzyć się mogą nieoczekiwane wydarzenia albo w rodzinie albo w najbliższym otoczeniu. Godziny popołudniowe, natomiast, nie sprzyjają ani załatwianiu jakichkolwiek spraw, ani zbyt licznym kontaktom.

 

14 grudzień, piątek

Raczej korzystna aura dnia, mimo pewnego zawirowania we wczesnych godzinach przedpołudniowych, za które odpowiada kwadratura Księżyc/Jowisz.

Zwykle niesie nierealny optymizm, co prowadzi do lekceważenia innych. Z kolei pewna rozrzutność może odbić się negatywnie na budżecie domowym. Również niechęć do jakiegokolwiek wysiłku sprzyja biernemu zawieszaniu się na innych. Dodatkowo w godzinach przedwieczornych koniunkcja Księżyc/Neptun sprzyja uciekaniu od rzeczywistości w świat własnych marzeń, przynosi rozleniwienie, a w skrajnych przypadkach niektórzy mogą sięgać po alkohol czy inne używki. Należy bardziej kontrolować swoje reakcje, wystrzegać się iluzji i zwodzenia samego siebie.

 

15 grudzień, sobota

W tym dniu pozostaniemy pod wpływem kwadratury Słońce/Księżyc, która przeważnie przynosi irytację, skłonność do nagłych zmian nastroju, poważne nieporozumienia i trudności tak w rodzinie jak i z osobami przeciwnej płci. Wszelkie występowanie z pozycji autorytetu jest z góry skazane na niepowodzenie. Jeśli chcemy zachować pogodę ducha schodźmy sobie z drogi.

 

16 grudzień, niedziela

Sympatyczna aura dnia., przy której możemy zorganizować sobie czas zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.

 

17 grudzień, poniedziałek

Pozostaniemy dziś pod wpływem sekstylu Mars/Pluton. Można dziś odnieść poważny sukces zawodowy a w konsekwencji finansowy. Niemniej w godzinach popołudniowych zachowajmy ostrożność z powodu tworzącej się kwadratury Księżyca z Plutonem, która powoduje wzrost emocji – wzmaga się zazdrość, zaborczość, chęć manipulowania innymi. Trzymajmy nerwy na wodzy, aby nie zaprzepaścić tego co być może od rana niektórzy osiągnęli.

 

18 grudzień, wtorek

Aura dnia raczej przychylna wszelkim sprawom. Jednakże z powodu koniunkcji Księżyca z Uranem może wystąpić efekt działań bez zastanowienia. W interesach możliwe nagłe zyski lub straty. Możliwe nerwowe zachowania tak w pracy jak i w domu.

 

19 grudzień, środa

Korzystna aura dnia dla wielu spraw, o ile nie dotyczą finansów. Niestety, przedpołudniowa opozycja Księżyca do wenus, planety finansów, spowoduje, że wszelkie operacje finansowe mogą być źle przeprowadzone, pomylone i raczej przyniosą straty niż zyski.

 

20 grudzień, czwartek

Na aurę dnia będzie miał wpływ trygon Słońca z Uranem. Tranzyt niesie tzw. uśmiech losu. W tym czasie możemy cieszyć się dużą popularnością i łatwo dziś wiele załatwić. Bystrość umysłu sprzyja realizacji oryginalnych planów. Dobry czas na prowadzenie spekulacji finansowych, zawieranie ciekawych znajomości a nawet przyjaźni.

 

21 grudzień, piątek

Bardzo zróżnicowana aura dnia !.Przy wielości tranzytów trudno określić, który z tranzytów jest najważniejszy. Wszystko wskazuje, że dzień nie sprzyja załatwianiu różnych spraw, a sposób bycia wyklucza jakąkolwiek możliwość wzajemnego porozumienia się. Najlepiej będzie gdy każdy zajmie się tym co go aktualnie najbardziej zajmuje lub co uważa w tym momencie za najważniejsze.

Dziś Słońce wchodzi na miesiąc do znaku Koziorożca, pod władanie surowego Saturna. Sprzyjać będzie urodzonym pod znakiem Koziorożca a także Bykom i Pannom. W tym czasie wzrasta ambicja skłaniająca do uzyskania autorytetu, dzięki udziałowi w życiu zawodowym, polityce i różnych interesach.

 

22 grudzień, sobota

Sporo zamieszania, jak przystało na okres przedświąteczny. Wejście Księżyca do znaku Raka kieruje naszą uwagę na sprawy domu, rodziny, dzieci. Nie wchodźmy sobie w drogę, zachowajmy spokój.

 

23 grudzień, niedziela

Nieprzyjemne i trudne godziny przedpołudniowe powinny dość szybko minąć, ustępując miejsca bardziej pogodnym, popołudniowym nastrojom. Aura sprzyja podróżom, podczas, których, z racji opozycji Księżyca do Saturna, należy szczególnie uważać.

 

24 grudzień, poniedziałek. Wigilia

Niestety, ale zapowiada się dość trudna aura dnia. Opozycja Księżyca do Plutona, czyli bardzo niebezpieczny tranzyt, podczas którego wzrasta impulsywność działania a emocje są bardzo głębokie, przyczyniając się do całej serii konfliktów z otoczeniem. W wielu przypadkach brak opanowania może przynieść bardzo niemiłe konsekwencje. Tranzyt niesie również sytuacje zagrażające życiu i zdrowiu. Z kolei wieczór upłynie nam pod wpływem kwadratury Księżyca do do Urana, przy której gwałtownie wzrasta napięcie, prowadząc nawet do nieobliczalnych sytuacji. Trzymajmy nerwy na wodzy, wyciszmy emocje i poddajmy się magii Świąt....

Wszystkiego najlepszego !

 

25 grudzień, wtorek. Boże Narodzenie

Niestety, pierwszy dzień Świąt może być trudny, ponieważ

na aurę wpłynie kwadratura Merkurego do Neptuna. Przy tym tranzycie kontakty międzyludzkie mogą być utrudnione, gdyż marzenia przeplatają się z rzeczywistością a wzajemne intencje osób mogą być całkowicie niezrozumiałe. W wielu przypadkach prowadzi to do licznych nieporozumień, wzbudza uczucie niepokoju. Od strony zdrowotnej możliwe jest rozchwianie psychiczne czy różnego rodzaju fobie. Postarajmy się nie prowokować napiętych sytuacji a cieszmy się możliwością spędzenia czasu z rodziną.

 

26 grudzień, środa. Drugi dzień Świąt

Nieco lżejsza atmosfera, choć trygon Księżyca do Urana nadal sprzyja podekscytowaniu. Chętnie nawiązuje się różne znajomości, kontakty, ale raczej niezbyt przemyślane. Tranzyt sugeruje spacer, czy jogging, na pewno odejście od stołu.

 

27 grudzień, czwartek

Kolejny dzień mieszanych tranzytów, sprzyja wykonywaniu rutynowych, codziennych czynności, które nie wymagają szczególnego zainteresowania.

 

28 grudzień, piątek

Sporo, różnorodnych tranzytów, niemniej na aurze dnia zaważy uściślający się z nastaniem nocy sekstyl Merkurego z Plutonem. Pod wpływem tego tranzytu wzrasta dociekliwość, przenikliwość rozumowania, chłonność umysłu, sprzyjające pracom badawczym, naukowym. Łatwiej jest propagować własne idee. Doskonały czas do wynegocjowania trudnych spraw i finalizowania roku biznesowego.

 

29 grudzień, sobota

Kwadratura Słońca do Księżyca i Księżyca do Saturna powoduje bardzo niekorzystną aura dnia, która absolutnie nie służy wszelkim przygotowaniom do mającego nastąpić za kilka dni Sylwestra. Należy opanować nerwy i przemyśleć co, być może, mamy w tym roku jeszcze do zrobienia i co dałoby się jeszcze załatwić.

 

30 grudnia, niedziela

Przy nielicznych, ale różnorodnych tranzytach trudno skupić się na tym co niezbędne. Opozycja Księżyca do Urana, czy kwadratura Księżyca do Plutona przyniosą nerwowość i pewne napięcia, ale sekstyl Księżyca do Merkurego powinien wszystko zneutralizować.

 

31 grudnia, poniedziałek. Sylwester!

Nastroje w ciągu dnia mogą być różnorodne, za co odpowiedzialny jest Księżyc, który nad ranem przejdzie do Skorpiona, pod władanie Plutona i Marsa. Bardzo trudny tranzyt, w którym wpływ Marsa niesie silną pasję a Pluton ją ukierunkowuje. Ludzie mogą stać się agresywni, niecierpliwi, krytyczni i nastrojowi. Należy bezwzględnie uważać na swój stosunek do osób na bardzo wysokim poziomie emocjonalnym.

Na szczęście wszelkie bale sylwestrowe i spotkania towarzyskie będą poddane wpływom nocnemu sekstylu Słońce/Księżyc. Wprowadzi to pewien ład i poprawi stosunki. Można zyskać nowych przyjaciół. Druga połowa nocy może być bardziej nerwowa, ponieważ właśnie tej nocy Mars wchodzi do znaku Barana, co jest zapowiedzią energii, zapału, aktywności, przedsiębiorczości, entuzjazmu.

Tak więc Nowy Rok zacznie się bardzo interesująco.....

 

Życzę wszystkim szczęścia, pomyślności i samych sukcesów w zgodzie z programem kosmicznym!

 

Pozdrawiam,


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
autor: Vera, odwiedzin: 3096
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.