Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1987 Kumczo 2018-11-28 4

Wibracji numerologiczne na rok andrzejkowy 2018/2019 r.

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź swoje wibracje na nowy rok andrzejkowy...


Dla wibracji 1

Małżeństwa: W małżeństwach obecnie u jedynek sytuacja wymaga wyjaśnienia zaistniałego konfliktu. Relacje są zaostrzone, okres wydaje się być burzliwy i to od Was zależy w jakim to pójdzie kierunku. Emocje odstawcie na bok, a kierujcie się rozsądkiem, gdyż wasza druga połówka może mieć dość waszych kontroli. Może uciekać od rzeczywistości w swój świat i ciężko będzie wrócić do tych lat, gdzie byliście jednością. W ciągu roku nie będzie łatwo dopasować i scalić to, co zostało nadszarpnięte.

Dla singli: Jedynki single wierzą w dobrą gwiazdę, że gdzieś tam Siły Wyższe czuwają nad Wami i tak będzie w ciągu tego roku andrzejkowego.  Nie będziecie zbyt aktynie i nie będziecie na siłę szukać, chociaż wasza wyobraźnia o miłości nieraz będzie zaprzątała myśli, to zdacie się na los. Jednak musicie uważać, aby wasza bierność i asertywność nie przegapiła tej miłości. Wszechświat będzie dla Was łaskawy i nieoczekiwanie, nagle pojawi się ktoś, gdzie poczujecie, jak wasze serce szybciej bije na jego widok.

Dla par w związku nieformalnym: Niektóre jedynki są w sytuacji ciężkiej, a z problemami nie jest tak łatwo się uporać. Wasze uczucia możecie ukrywać, a nawet ukrywać wasz związek przed otoczeniem. Żeby zalegalizować, musicie być bardziej otwarci i otworzyć swe serce na nowe uczucie. Jednak u was jest sporo rań z przeszłości, zazdrość i cierpienie w skrytości. Jesteście jedynkami, Magami, więc wszystko zależy od Was i waszego podejścia do życia, czy zechcecie być w związku.

 

Dla wibracji 2

Małżeństwa: U dwójek w małżeństwie sytuacja wymaga przewietrzenia. Zakradła się jakaś zazdrość, nieporozumienia, gdzie możecie być mocno urażeni i pomimo że partner chce uzdrowić sytuację, wy tego nie przyjmujecie. To będzie zmienny rok, czyli będzie różnie z uczuciami. Będziecie fantazjować o pięknym szczęśliwym związku, jednak zamiast bujać w obłokach, można wprowadzić energię namiętności i przeżyć coś na miarę waszych fantazji. Wewnętrznie będziecie spokojni mając nadzieję na udany związek.

Dla singli: Dwójki single obecnie są w sytuacji niezadowolenia i uciekają w samotność. Nie macie motywacji do działania i poszukiwań partnera. To nie jest też dobry czas dla was, nie jesteście gotowi, aby szukać kogoś do związku. Pełno w was konfliktów, sprzeczności, cierpienia. Możliwe, że stan taki jest spowodowany porażką, możecie się czuć wykorzystywani. Jeżeli ktoś się pojawi, to zbyt będziecie się kontrolować, ostrożność i nieufność, zbyt wiele wątpliwości pojawi się w waszych sercach.

Dla par w związku nieformalnym: W związkach nieformalnych panuje dynamika, namiętność, nie ma tu miejsca na nudę. Gwałtowne wybuchy uczuć, jak też wybuchy zazdrości i gniewu. Będziecie się kochać, gotowi jesteście służyć sobie pomocą, ale też zadbacie o własną niezależność. W zamiarach widać stabilizację, a nawet starania się o dziecko.

 

Dla wibracji 3

Małżeństwa: Dla młodych małżeństw na dorobku widać, że widzicie w swoim partnerze dobry materiał ma przyszłość, który nie tylko zadba o sprawy materialne, ale i o miłość. Będziecie starali zaskakiwać swoich partnerów pragnąc okazywać im miłość. Dla małżeństw z większym stażem to gotowość wzajemnej pomocy i przeżywanie miłości w sposób dojrzały, jednak z zachowaniem niezależności. Na przyszłość postarajcie się o zrównoważony wzajemny wkład w wasze małżeństwo i nie przekładać spraw materialnych nad uczucia. To będzie dobry rok pożycia w zgodzie, harmonii i namiętności.

Dla singli: Trójeczki single chociaż jest w was nieodparty urok, jesteście zmysłowi, to chwilowo możecie nie mieć energii do działania. Możliwe, że jesteście przeciążeni pracą i to osłabienie powoduje, że nie ma obecnie przy was partnera. Na nowy związek jesteście gotowi, wiecie, że jak sobie zapracujecie, tak macie, jednak tkwi w was blokada czy nie popełnicie jakiegoś błędu, czy dobrze wybierzecie. Na powodzenie nie powinniście narzekać, jest w Was seksapil, problemem jest jednak kwestia zaufania. Jest taka szansa na pojawienie się romantycznego partnera, który będzie chciał was oczarować.

Dla związków nieformalnych: W waszych związkach to Wy trójeczki rządzicie. Jesteście namiętni, ale i zaborczy wyznaczając partnerowi rolę podrzędną. Co do uczuć uciekacie od prawnych zobowiązań i czujecie się szczęśliwi. Chcecie żyć w harmonii i zgodzie. Wasze wspólne zamiary, to spędzenie życia w radości, przyjemności pożądaniu. Dostrzegajcie to co piękne, wystrzegajcie się zazdrości i władzy, a wasz związek będzie romantyczny i pełen uniesień.

 

Dla wibracji 4

Małżeństwa: U czwórek obecnie w małżeństwie może pojawić się kryzys, jednak pomimo trudności będziecie wzajemnie się wspierać. Uczucie trochę zubożało, możecie odczuwać samotność, pustkę i obojętność, jakby związek zatrzymał się i stoi w miejscu, a wy nie nie macie ochoty na zmiany. Waszym wspólnym celem pomimo tych zawirowań będzie dążenie do utrzymania rodziny do pojednania, zmian, gdzie miłość stanie się dojrzalsza, a Wy zrozumiecie swoją rolę i obowiązki.

Dla singli: Czwórki single jeżeli jeszcze nie ma przy Was partnera to się pojawi. Jesteście singlami, bo sami nadajecie ton swojemu życiu. Nie jesteście zbyt wylewni i nie rzucacie się na głęboką wodę, nie chcecie po prostu ryzykować. W uczuciach jesteście namiętni, ale zaborczy i władczy. W związku chcecie rządzić i kierować. Jest spora szansa na pojawienie się miłego partnera, który będzie chciał związku. Jednak czy zaufacie? Czy nie będziecie bali się że was ograniczy i przejmie kontrolę, czy przezwyciężycie strach, lęki i obawy? Te negatywne cechy zaważą o losie partnerstwa.

Dla związków nieformalnych: W związkach nieformalnych obecnie jest zastój, takie uwięzienie, niezadowolenie i trwanie w sytuacjach niejasnych i mętnych. Ucieczka w samotność nie przybliży Was, a oddali. Ten związek jest, ale nie rozwija się, stoi w miejscu, a każde jest niezależne. Wasze wspólne zamiary to zbudowanie stabilności, trwałości. Jednak partner niech nie spodziewa się od was porywów namiętności i wielkiej miłości. Zadbacie o dom, ale gdzieś wewnętrznie pojawi się cierpienie.

 

Dla wibracji 5

Małżeństwa: W małżeństwie u piątek jest energia silnego przyciągania erotycznego. Dzieje się u was różnie, sporo manipulacji, sprawy materialne, zarabianie bywa ważniejsze od wszystkiego. Ciężko z Wami, ale jeszcze gorzej bez was, związki trudne, ale do opanowania. Wasze wspólne zamiary, to właściwe rozpoznawanie swoich potrzeb w istniejącym związku. Małżeństwo coraz dojrzalsze i gotowość okazywania wzajemnej pomocy. To będzie rok waszych śmiałych poczynań, zaskakiwania partnera, kierowanie się uczuciem, utrzymania stabilnej rodziny.

Dla singli: Piąteczki single obecnie lubicie flirtować i przez życie idziecie przebojowo i odważnie, to jednak żeby zatrzymać przy sobie partnera musi być bardziej rozważne, odpowiedzialne i powściągliwe w swej nieobliczalności. Potrzeba Wam zmian i poważnego sposobu traktowania partnera. Przez ten rok musicie zdać się na los, utrzymać równowagę emocjonalną i nauczyć się dawać, ale i przyjmować uczucie. Będzie widać wasz urok osobisty i seksapil, ale nie widać związku stałego.

Dla związków nieformalnych: W związkach nieformalnych obecnie widać walkę o dominację, lub przetrwanie związku. Możecie maskować swoje uczucia i w niespodziewany sposób przejść do ataku słownego, prowokując spięcia. Przydałby się zmiany w waszych relacjach, wyjście sobie naprzeciw i więcej dialogu i kompromisu. Ten rok może być chwilową rozłąką, tzn że pomimo chęci związania się na stałe, postanowicie żyć osobno.

 

Dla wibracji 6

Małżeństwa: Szóstki żyją strachem, że poniosą porażkę w tym małżeństwie. Narastający konflikt trudno rozwiązać, gdy wzajemnie czujecie do siebie wrogość i trudno się porozumieć. Jednak pomimo że partner może być niewierny, to umie was oczarować i uczucie jeszcze w was całkowicie nie wygasło. Wasze wspólne zamierzenia to utrzymanie rodziny, pomimo, że czujecie się samotni i nie za bardzo widzicie wyjście z tej pułapki. To będzie rok walki o słuszność swoich racji, walka o przetrwanie i utrzymanie równowagi emocjonalnej.

Dla singli: Przy szóstkach obecnie nie widać partnera, gdyż nałożyliście na siebie zbroję i jesteście chłodni, zdystansowani, nieprzystępni. Na związek jesteście gotowi, chociaż lubicie nieoczekiwanie kogoś uwieść, nagle się pojawić i nagle odejść.  Jesteście namiętnymi kochankami i lubicie jak się wszystko wokół was kręci. Czy się zakochacie? Wygląda na to, że jedynie będą to znajomości, flirty, przelotne spotkania, a wasze marzenia o miłości takiej prawdziwej mogą pozostać tylko marzeniami.

Dla związków nieformalnych: W związku nieformalnym szóstki obecnie mają dalekosiężne plany, dążenie do trwałego związku, możliwe plany wyjazdowe. Jednak szóstki powinni odbudować poczucie własnej wartości, gdyż możecie czuć się niechcianymi, naiwnymi i to może być wasz konflikt, który trzeba odbudować i wyjaśnić. Wasze wspólne zamiary do dążenie do stabilizacji i uzdrowienia relacji, bo mogą być nadszarpnięte. To nie będzie łatwy rok na uczucia. Silna energia wzajemnego przyciągania, i bycie więźniem własnych pułapek, uzależnień, manipulacji i na siłę trzymania się partnera.

 

Dla wibracji 7

Małżeństwa: Siódemki obecnie skupiają się bardziej na sprawach materialnych, finansowych, gdyż od tego zależy jaki będzie w przyszłości Wasz standard życiowy. Dlatego widać wszelkiego rodzaju, kursy, szkolenia, wszystko co pomoże rozwinąć się i zarobić. Widać też że jest uczucie pomiędzy wami, namiętność, nastrój zakochania. Ten rok będzie stabilny, aczkolwiek nie obędzie się bez nieporozumień, zawiłości w waszym postępowaniu, nerwowych sytuacji. Powinniście przestać bujać w obłokach i mocniej stąpać po ziemi.

Dla singli: Przy siódemkach obecnie nie ma partnera, ponieważ tak właściwie jesteście romantyczni, ale brakuje wam energii do działania. Odczuwacie też jakiś strach, który paraliżuje przed otwarciem się. Wasze uczucia to pustka, obojętność i chłód. Jeżeli pojawi się ktoś do związku to będzie to związek mało znaczący i powierzchowny. W tym roku skupicie się bardziej na jakimś celu, na pracy, niż na uczuciach. Powinniście uzdrowić siebie, nabrać zaufania i nie wyolbrzymiać czegoś, co nie nastąpiło.

Dla związków nieformalnych: Siódemki będące w związku nieformalnym nic na siłę nie zrobią, ani nie przyspieszą, gdyż widać zmienną sytuację, którą kieruje los. Powinniście uzbroić się w cierpliwość, nie wywoływać burzy w szklane wody, ponieważ partner może was rozczarować. Uczucie wasze jest zmienne, będą wprawdzie zachwyty i uniesienia, ale wygląda to na niedomówienia, skrytość i niezdecydowanie. To będzie rok niestałości i prowadzonej gry miłosnej, a związek wasz może być ukrywany.

 

Dla wibracji 8

Małżeństwa: Obecna wasza sytuacja to romantyczność, bogactwo uczuć wewnętrznych, rozważania, rozmyślania, zatapianie się we własnych myślach najlepiej z dala od zgiełku i towarzystwa. Dzięki zwracaniu się do własnego wnętrza czerpiecie z niego energię. W Waszych uczuciach widać chłód, pustkę i obojętność wobec partnera. Nie widać na przyszłość, abyście mieli coś zrobić z taką sytuacją, po prostu będziecie ukrywali swoje emocje pod maską przyzwyczajenia. W przeciągu roku atmosfera może być czasami burzliwa.

Dla singli: Ósemki single powinni zadbać o poczucie własnej wartości i przestać wyolbrzymiać wszystko zmagając się z własnymi negatywnymi myślami. Jeżeli docenicie siebie i poczujecie w sobie piękno nie tylko to fizyczne, ale też duchowe, to wasze serce będzie gotowe na nową miłość i związek. W przeciągu roku nagle pojawi się ktoś, gdzie będziecie musieli podjąć szybką decyzję, zadziałać, aby skorzystać z okazji, która może się nie powtórzyć. Od takich szybkich działań będzie zależało czy zakochacie się, czy wasze marzenia o miłości pozostaną tylko marzeniami.

Dla związków nieformalnych: W związkach nieformalnych u ósemek sytuacja może być skomplikowana. Możliwe, że macie już swoich partnerów małżeńskich i trzeba by doprowadzić do rozwodu, rozwiązania małżeństwa żeby wejść formalnie w inny związek. Widać wzajemne uczucia i obdarowywanie się prezentami szczególnie z waszej strony. Przyszły rok to nadal flirtowanie, przygoda i szczęśliwe spotkania, jednak do bycia razem jest jeszcze daleka droga.

 

Dla wibracji 9

Małżeństwa: Dziewiątki jesteście nienasyceni miłością i chcecie, aby was ciągle obdarowywano uczuciem. Dlatego ciągle coś pcha was do przodu i w myślach kołacze się posmak zdrady. Jeżeli kochacie to żarliwie i z pożądaniem, ale ten ogień szybko się zapala i szybko znika. W waszych zamiarach na przyszły rok widać zmysłowość, namiętność, ale i zaborczość współmałżonka. Zapowiada się rok miłości i namiętności, silne przyciąganie seksualne, jednak pamiętajcie o swoich zmysłach, żebyście podjęli dobrą decyzję i zaprzestali bujania w obłokach.

Dla singli: Przy dziewiątkach singlach obecnie nie widać partnera z powodu braku waszego zaufania, kłopotach w dawaniu i braniu uczuć. Nie za bardzo też jesteście gotowi na nowy związek, na wzajemne zakochanie się, zachowujecie dystans i sami siebie oszukujecie. Na przyszłość jednak widać że ktoś się pojawi, a wy znajdziecie się we własnej pułapce nieufności. To będzie rok flirtów, spotkań, miłych schadzek, ale czy przezwyciężycie brak zaufania? Czy potraficie scalić wasze serca w jedno, to będzie wymagało otwartości serca i poddania się.

Dla związków nieformalnych: Obecnie w związkach nieformalnych u dziewiątek jest sporo wątpliwości, rozważania, krytykowania i wzajemnego osądzania się. Powinniście bardziej skupić się na waszym związku, wyjść sobie na przeciw, popracować na problemami. Jest pomiędzy wami energia namiętności, ale i zazdrości. Taki też będzie najbliższy rok, gdzie w uczuciach będzie starali się wyczarować nastrój podniecenia i uwieść partnerkę. To będzie rok dynamiczny, z gwałtownymi wybuchami miłości, ale też zazdrości czy gniewu. Jak to przysłowie mówi bez miłości nie ma zazdrości.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 1987
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.