Pomocnik
Sugestia

647 Agis 2018-11-26 3

Dzień Świętego Andrzeja

Agis
POLSKINIEMIECKI 
Runy Karty Anielskie Numerologia
Dziedziny: Praca Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 485 POLSKA I ZAGRANICA 3.50 zł brutto
708 588 021 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Św. Andrzej za swoją działalność został, z tego co wiemy, ukrzyżowany przez Rzymian w południowej Grecji 30 listopada roku 70. Stąd data, która do dnia dzisiejszego obchodzona jest w magiczny sposób od wielu już pokoleń.

 


Rodzony brat św. Piotra i uczeń Jana Chrzciciela to patron podróżnych, ale i zakochanych.

Święty Andrzej był rybakiem z Galilei i jednym z 12 apostołów.

 

Po śmierci Jezusa był głównym głosicielem ewangelii w Azji Mniejszej i Grecji. Według tradycji Kościoła konstantynopolitańskiego był również pierwszym biskupem greckiej kolonii w Bizancjum.

 

Później, dzięki przewiezionym relikwiom stał się partonem Szkocji, gdzie do dzisiejszego dnia obchodzi się to święto jako święto narodowe. Jest również patronem Rosji i Grecji.

 

Ponieważ św. Andrzej stał się partonem podróżnych oraz zakochanych, ludzie świętują ten dzień i wróżą sobie w różnych formach właśnie w wigilię poprzedzającą święto.

 

W dawniejszych czasach dzień ten zarezerwowany był dla osób stanu wolnego, najczęściej płci żeńskiej i niezamężnych. Dziś nie ma już owego rozróżnienia, forma również uległa zmianie na bardziej zabawową, z której korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Mimo to często zabawowy charakter przyjmuje formę chęci zajrzenia w przyszłość oraz nadziei na spełnienie pozytywnych wróżb.

To również jedyny dzień w roku gdzie ludzie, nawet ci nie wierzący w przepowiednie, z chęcią odkładają na bok swe poglądy i sami z ciekawością zaglądają, co może los mieć dla nich ciekawego w uczuciach.

 

W dawnych czasach, indywidualnie dziewczęta modliły się do patrona, najczęściej poszcząc w ten dzień, a gdy sen ujawnił postać przyszłego męża, mogło to oznaczać, że zamążpójście może być dość szybkie.

 

Najbardziej znaną i chyba popularną wróżbą andrzejkowa jest lanie wosku przez dziurkę od klucza do zimnej wody. Można było odczytywać po kształcie różne znaki na przyszłość i odpowiednio je interpretować. Wielu wierzy, że wróżby wykonane tego dnia mają w sobie spełniającą moc.

Również układanie butów mogło pokazać, która z dziewcząt najszybciej uwolni się od stanu panieńskiego.

 

Andrzejki są też ostatnim dniem przed adwentem więc i okazją do spotkań i zabaw.

Jednym z przesądów jest taki, że sklepy, które mają wystrój świąteczny jeszcze przed dniem św. Andrzeja, zarabiają dużo mniej, nawet do samego końca roku.

 

Wielu z nas marzy o idealnej miłości, spełnieniu w związku, o poczuciu bycia ważnym dla drugiej osoby i ten dzień jest szansą na to by mieć ów wgląd w swoją przyszłość. Patron zakochanych pomaga gdy zwracamy się do niego z bezpośrednią modlitwą lub prośbą o znalezienie tej jedynej, ukochanej osoby.

 

Z czego warto korzystać?

Wgląd w przyszłość to najlepsza forma dla tych, którzy od dłuższego już czasu poszukują. Można uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, nakierować siebie co zrobić by taka osobę do siebie zaprosić, jak odblokować swoje serce na miłość.

 

Można, oprócz tradycyjnych wróżb zamówić specjalny skrypt czy rytuał przeznaczony tylko do użytku osobistego by zmienić energię u osób zamkniętych wewnętrznie, dla tych, które pragną, a przyciągają zawsze nie takie osoby jakie by chciały. Dla tych, którzy myślą o założeniu rodziny oraz dla każdego kto pragnie być kochanym i kochać.

 

Wieczór wigilii św. Andrzeja to wieczór magiczny, atmosfera niezwykła, wprowadzająca nieco w kurtynę nadziei na przyszłą, korzystną zmianę. Cieszmy się nim i bierzmy co najlepsze dla siebie, a św Andrzej, parton będzie sprzyjał tego dnia szczególnie.

Zabawa i miła atmosfera, kontakt z ludźmi sam w sobie jest już magiczny i otwiera nasze serca na coraz lepsze energie, a gdy potrafimy to w sobie utrzymać z pewnością będziemy się cieszyć z życia.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agis
Agis
708 588 021 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Agis, odwiedzin: 647
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.