Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

3587 Kumczo 2018-10-31 4

Wibracje numerologiczne na listopad 2018

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Co czeka Twoją wibracje w listopadzie...


Dla wibracji 1

Praca:  Dla jedynek Listopad zapowiada się pełen ruchu, dynamiki, wyjazdów służbowych i dążenie do osiągnięcia jakiegoś celu. Sukces będzie dzięki układom, protekcji, wsparcia grupy ludzi objętych wspólnym dążeniem do realizacji planu. Sprawy weźmiecie w swoje ręce i odważnie będziecie podejmować decyzje.

Finanse: W tych sprawach możecie liczyć na wsparcie finansowe ze strony rodziny, bliskich osób. Szykują się jakieś zmiany, które mogą nastąpić z zewnątrz, jak i z waszego wnętrza, gdy sami podejmiecie inicjatywę.

Uczucia: W tych sprawach zwrócić uwagę na równowagę w dawaniu i braniu. W związkach może to odbywać się na zasadzie podporządkowania się silniejszemu i zapłaceniu ceny za jego utrzymanie, aby nie utracić godności.

Zdrowie:  W zdrowiu możecie ogólnie odczuwać apatię i takie utknięcie w martwym punkcie. Uważajcie na wszelkiego rodzaju manie, stany depresyjne. Nie uzależniać się od środków znieczulających i zmieniających świadomość.

Rodzina: Dla jednych to życie w oddaleniu od rodziny, gdzie każdy żyje w swoim świecie. Dla innych jedynek, to znalezienie swojego miejsca, spełnienie i wspólna realizacja planów i marzeń.

Niespodzianki: Niektóre jedynki zaskoczy ich wewnętrzna siła, odwaga i namiętność. Będziecie czerpać przyjemność i radość z aktywności fizycznej i seksualnej.

Ostrzeżenia: Nie mieszajcie się do spraw, które należy zostawić w spokoju. Nie wydawać krzywdzących osądów o ludziach wdając się w awantury i czynić zamęt.

 Podpowiedź z kart Mudr

Cel w Umyśle: Potrafię, zrobię, takie jest znaczenie i cel tej Mudry. Postaw sobie cele, które dadzą Ci zadowolenie i radość. Wyzwanie podejmuj małymi krokami, a każdy mały krok zrobiony do przodu będzie  przybliżał was do celu. Ta Mudra poprawia krążenie krwi i wzmacnia na każdym poziomie.

 

Dla wibracji 2

Praca: W pracy będziecie dosyć komunikatywni i otwarci na odmienne poglądy i przekonania. Ktoś jednak może zasiać niepewność w gronie i wywołać nieporozumienia. Najlepiej będzie nie mieszać się do spraw, które na pozór mogą wydawać się niewinne a potem mogą przynieść wstyd.

Finanse: Marzenia są pozytywne, ważne aby były do zrealizowania na miarę naszych potrzeb. Będziecie zatapiać się w świecie fantazji, złudzeń i melancholii. Uważajcie na nałogi.

Uczucia: W związkach może być milczenie, ukrywanie swych emocji pod maską przyzwyczajenia. Szykuje się jakiś przełom, który może kosztować wiele trudów i wyrzeczeń.

 Zdrowie: Choroby wieku dziecięcego oraz układ krążenia, pokarmowy, hormonalny. Leczenie metodą niekonwencjonalną.

Rodzina: W rodzinie niby stabilnie, ale możecie odczuwać niechęć do kontaktów. Potrzeba poszukiwania nowych wartości i priorytetów w życiu. Dlatego to miesiąc stagnacji, potrzeba samotności i wypoczynku.

Niespodzianki: Siły Wyższe będą trzymały nad Wami pieczę i nie pozwolą na zwątpienie a wesprą Was optymizmem, nadzieją i wiarą. Zaufacie losowi.

Ostrzeżenia: Zbytnie przywiązanie do pieniędzy, wygodnictwa, egoizm i chorobliwa obawa przed utratą mienia, to może być kompleks niższości, który staracie się wypełnić pieniędzmi, które dodają wam pewności.

Podpowiedź z kart Mudr

Melancholia: Nie poddawaj się takie jest znaczenie tej Mudry, która pomaga radzić sobie z przygnębieniem, melancholią i depresją. Weź głęboki oddech, wypij dużo wody, wyciągnij ręce w bok i unieś je do góry a potem klaśnij a następnie zrób Mudrę.

 

 Dla wibracji 3

Praca: W pracy będziecie się czuli jak ryba w wodzie, czyli zadowolenie, satysfakcja, dobra, miła atmosfera. Mogą być dni beztroski i pogrążaniu się w bezczynności, ogólnie korzystanie z życia i dobrodziejstw.

Finanse: Siła i wiara w siebie i swoje umiejętności. Wewnętrzne przekonanie o wiedzy, kompetencjach i wyczuciu w interesach. Poczucie bezpieczeństwa i możliwość rozmnażania majątku.

Uczucia: W uczuciach stabilnie, ale możecie odczuwać wywieraną presję na Was z zewnątrz. Może Wam ciążyć zbyt dużo obowiązków, pracy, odpowiedzialności za coś lub kogoś, co przełoży się na zmęczenie i potrzebę odpoczynku.

Zdrowie: Pojawi się dyskomfort z układem moczowym i nerkami. Dolegliwości reumatyczne, ręce, układ oddechowy.

Rodzina: Możecie odczuwać tęsknotę za rodziną, dzieciństwem. Obudzą się wspomnienia z przeszłości i radość ze spotkania, odwiedzin kogoś dawno nie widzianego. Gotowość do wybaczenia tego co było.

Niespodzianki: Jakieś sprawy z przeszłości, pomimo, że juz dawno Wam nie zagrażają, ale spowodowały, że jesteście nieufni, ostrożni, zdystansowani.

Ostrzeżenia: Możecie poczuć się zagubieni i słabi. Możecie zwątpić w sens waszych działań oskarżając los jako przyczynę niepowodzeń. Brak konsekwencji i traktowanie spraw powierzchownie doprowadzi do miernych wyników.

Podpowiedź z kart Mudr

Uwolnienie: Mudra Pęcherza, a jej znaczenie to po prostu odpuść, uwolnij się od wszystkiego co sprawia Ci kłopot. Możesz włożyć ręce pod płynącą wodę i zrobić kilka głębokich wydechów a wszystko co sprawia kłopot zostanie zmyte. Następnie zrób Mudrę wyobrażając sobie jak lżejszym krokiem idziesz naprzód. Ta Mudra wzmacnia pęcherz, odtruwa i oczyszcza.

 

 Dla wibracji 4

Praca: Dla czwórek to praca i wpływy finansowe z dwóch źródeł. Możecie pracować i jeszcze dorabiać w innej instytucji. Będziecie swoje sprawy rozwiązywali z wyczuciem i zręcznością wyznaczając sobie granice ryzyka do jakiego możecie się posunąć. Zaznaczy się wasza umiejętność radzenia sobie z przeciwnościami losu i dysponowania tym co posiadacie.

Finanse: Finanse to wpływy z zawartych umów, układów, zleceń. Trzeba będzie też skorzystać z zaproszenia i iść na uroczystość do kogoś, kto jest bliski waszemu sercu, to mogą być zaręczyny, imieniny a może 18-nastaka.

Uczucia: Sporo będzie wspomnień z przeszłości. Spotkania znajomych, rodzinne, odwiedziny kogoś dawno nie widzianego. To będzie miesiąc odnowienia przyjaźni, znajomości, miłych kontaktów z otoczeniem.

Zdrowie: Choroby dziedziczne, krążeniowe, skłonność do otyłości, choroba wrzodowa żołądka. Mogą tez pojawić sie problemy dermatologiczne.

Rodzina: W rodzinie stabilnie, ale widać rodzinę, która ceni sobie dobra materialne i jest dumna z tego co posiada. Uczuciowo w rodzinie może być zbyt sztywno i oschle.

Niespodzianki: Zaskoczy was młoda osoba, która okaże się, że jest wytrwała w swoich postępowaniach, nauce i przyszły sukces będzie zawdzięczała sobie.

Ostrzeżenia: Nie traćcie wiary w miłość i ufność w człowieka, gdyż to grozi zgorzknieniem i utratą więzi ze światem. Wasza nadwrażliwość i zamartwianie się nie służy zdrowiu i psychice.

Podpowiedź z kart Mudr

Pocieszenie: To Mudra Modlitwy. Składając ręce jak na karcie poczujesz ulgę, gdy oddasz wszelkie smutki, ból, żal i straty w ręce uniwersalnej świadomości. Pozwól odejść wszystkiemu co Cię przygniata i oddaj te troski w ręce Sił Wyższych, kosmosowi. Pozwól się pocieszyć i skorzystać z pomocy.

 

Dla wibracji 5

Praca: W pracy zgoda, miły nastrój. Będziecie kierowali się intuicją, a wasza wewnętrzna wrażliwość to cecha służenia pomocą i stworzenia takiego nastroju, że nawet mozolna i ciężka praca stanie się atrakcyjną i bardziej przyjemną.

Finanse: W finansach jakieś wydatki, straty, coś was przygnębi. Możecie mieć wrażenie, że juz gorzej nie może być. Mogą to być troski z powodu choroby waszej, lub kogoś z otoczenia, ale to stan przejściowy, więc uzbroić się w cierpliwość i po prostu przetrwać.

Uczucia: Tu też możecie ukrywać swoje emocje pod maską przyzwyczajenia, jeżeli chodzi o związek. Coś kuleje, niedomaga w waszych związkach, ale nie jesteście zdecydowani podjąć jakąkolwiek decyzję i po prostu milczycie.

Zdrowie: Niedotlenienie organizmu, mózgu, co może spowodować spowolnione myślenie, senność. Stany zapalne płuc, kręgosłupa, mrowienie w nogach.

Rodzina: Musicie uważać na swoją porywczość, nerwowość, emocjonalność. Wasza czasami bezwzględność może doprowadzić do konfliktów i niepotrzebnych zranień drugiej osoby.

Niespodzianki: Czeka was udane spotkanie towarzyskie. Coś będziecie świętować, może imieniny, urodziny, zapowiada się przyjemna zabawa.

Ostrzeżenia: Możecie odczuwać brak poczucia bezpieczeństwa, materialne trudności, a przy tym tęsknota za posiadaniem czegoś trwałego.

Podpowiedź z kart Mudr

Tęsknota: Przywitaj swoje pragnienia, takie znaczenie tej Mudry, która wskazuje, aby oddać swoje pragnienia i siebie Wyższym Mocom. Rozwijać się duchowo i wspinać w górę wiedząc, że istnieją inne światy, moce i sekrety poza tymi, które dostępne są naszym oczom. Mudra spirali wzmacnia wegetatywny układ nerwowy i pobudza produkcję hormonów dobrego samopoczucia.

 

Dla wibracji 6

Praca: Szóstki w pracy otrzymają jakieś pozytywne wiadomości, informacje, które zachęcą Was do działań. To mogą być propozycje, które zmobilizują szóstki do nowego przedsięwzięcia z nadzieją na lepszą pracę, lepsze zarobki.

Finanse: W tym miesiącu zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa finansowego. Listopad pod względem gościnności, towarzystwa i korzystania z życia.

Uczucia: Uczuciowo także szczęście, zadowolenie, miłe spotkania w gronie rodzinnym. Możecie głownie swoje uczucia skierować na rodzinę, na związek swój lub  swoich dzieci z możliwością zalegalizowania.

Zdrowie: Dolegliwości w obrębie głowy, a więc wszelkie bóle głowy, zatoki, choroby oczu, nosa. Dolegliwości kręgosłupa, przemęczenie.

Rodzina: Spotkania rodzinne, rozmowy, dawanie słabszym wsparcia. Jednak możecie czuć sie osamotnieni i nie uważać się za szczęśliwych co też doprowadza do przygnębienia i obojętność w kontaktach z ludźmi.

Niespodzianki:  Pokazała się karta walki samotnego człowieka z przeciwnościami losu. Jednak jesteście na dobrej pozycji i pomimo kurczowego trzymania się swoich poglądów dacie radę.

Ostrzeżenia: Nie wzdychać do kogoś, kto nie jest wami zainteresowany. Pozostawić uczucia na boku, poczekać na lepszy czas.

Podpowiedź z kart Mudr

Witalność: Pozostając młodym, to Mudra zapobiegająca starzeniu się.

Wpływa pozytywnie na każdym poziomie. Wydychając naciskaj mocno jedna dłonią na drugą patrząc to ćwiczenie kilka razy dziennie.

 

Dla wibracji 7

Praca: W pracy siódemki będą zmuszone wyjaśnić jakąś sytuację, konflikt. Jeżeli macie problem z emocjami, trzeba będzie zmobilizować się psychicznie i wykazać się  rozwagą, bystrością umysłu i inteligencją. W sprawach w których czujecie się niepewni zachować  dystans i odnosić z rezerwą.

Finanse: W tych sprawach zostały podjęte działania i widać wywierany wpływ na wasze życie, kogoś, kto daje wsparcie finansowe, ale też wymaga realizacji planów.

Uczucia: Uczucia skierujecie na młodą osobę, która jest miłą, wrażliwą i wdzięczną postacią i jej zaproszenie które otrzymacie na urodziny, imieniny, ślub.

Zdrowie: Dolegliwości układu rozrodczego. Problemy z kończynami dolnymi, układ oddechowy, nerwowy, grypa.

Rodzina: O rodzinę możecie być spokojni. Poświęcenie i dbałość o sprawy rodzinne kobiety intuicyjnej, aczkolwiek tajemniczej. Dobre porozumienie, spokój, zaufanie.

Niespodzianki: Zaskoczy Was wasza powściągliwość i dostosowanie się do sytuacji w jakiej sie znajdziecie. Będziecie bardziej elastyczni i zrezygnujecie z upartej postawy.

Ostrzeżenia: Może brakować wam mobilizacji do działania. Pozostanie w sytuacji z której trudno się wyzwolić,  nie będziecie próbować też coś zmienić. Takie zawieszenie w próżni.

Podpowiedź z kart Mudr

Lekkość: To Mudra krążenia która reguluje przepływ krwi, oraz pobudza wszystkie zmysły. Stań wyprostowany ze stopami zwróconymi do przodu. Głęboko oddychaj i energicznie podrzucaj ramionami, a następnie zrób Mudrę  wdychając i wypuszczając powietrze z płuc.

 

Dla wibracji 8

Praca: W pracy kierowanie się intelektem i wykorzystywanie nadarzających sie okazji, szans, na nowe zlecenia, nowe przedsięwzięcia przynoszące zyski. Wykażecie się sprytem, dyplomacją i szybkością trafnych decyzji uważając każde opóźnienie, czy wahanie za stratę. Szczególnie objawi sie to dla ósemek posiadających własną działalność.

Finanse: Nowe cele i zadania, które zostały rozpoczęte, a okazały się trudne, zostaną w Listopadzie pokonane i zrealizowane w dużym stopniu. Jesteście wytrwali i nie zdajecie się na los, lecz będziecie działać wytrwale pełni wiary w osiągnięcie celu.

Uczucia: Swoje uczucia i emocje skierujecie na spotkania towarzyskie, rozrywkę, spędzenie mile czasu ze znajomymi. Coś będziecie świętować i cieszyć się z zakończenia jakiejś pracy, planu.

Zdrowie: Niektórych mogą dotknąć choroby wieku dziecięcego, a także choroby wrodzone układów krążenia, pokarmowego, hormonalnego.

Rodzina: W rodzinie zetkniecie się z osobą, która jest niezależna i silna i potrafi postawić na swoim. To osoba aktywna i dobrze radząca sobie z problemami, a i was zachęci do działania, jednak nie dajcie sie wykorzystywać.

Niespodzianki: Spotkanie człowieka majętnego i operatywnego. To ktoś o cechach realisty, ale też nie stroniącego od uciech życia. To może być znajomy, szef, ktoś wpływowy.

Ostrzeżenia: Możecie topić swoje rozczarowania w wyidealizowanym przez siebie świecie, tęsknić za szczerą przyjaźnią.

Podpowiedź z kart Mudr

Kontenplacja: Mudra Nieba -łagodzi wszelkiego rodzaju bóle szyi i uszu. Słuchaj uważnie -tak brzmi motto tej Mudry. To może być muzyka, która ma efekty lecznicze. Posłuchaj swojej ulubionej płyty i odpręż się. Zrelaksuj się, dzięki muzyce zwiększa się produkcja hormonów dobrego samopoczucia.

 

Dla wibracji 9

Praca: Dziewiątki będą musiały podjąć jakąś decyzję, ale to nie będzie dla was takie łatwe. Rozczarowanie, wahania i natłok myśli, a czasami zwątpienie nie ułatwią wyjścia i poradzenia sobie z własnymi problemami. Blokada emocjonalna i życie w męce niezdecydowania.

Finanse: Finansowo zastój, czyli nie widać fajerwerków, a raczej uczucie osamotnienia i indywidualizm, mogący przerodzić się w upór, który nie będzie zachęcał do działania i postępu.

Uczucia: Wasze uczucia będą skierowane na kogoś, kto jest bardziej optymistyczny i bardziej otwarty od was i nie boi się ryzyk. To może być przyjaciel, partner na którym można polegać, jednak trzeba liczyć się z jego impulsywnością.

Zdrowie: Niedotlenienie organizmu, hiperwentylacja na tle emocjonalnym, niedrożność dróg oddechowych, układ nerwowy.

Rodzina: W rodzinie zapowiada się miła atmosfera. Młoda osoba zechce was zaprosić na swoją uroczystość imieninową, urodzinową lub ślub.

Niespodzianki: Zaskoczeniem dla was będzie ktoś o ognistej energii, niezależna z silną energią przyciągania. Ogólnie miesiąc spotkań i komunikowania się z wieloma osobami. 

Ostrzeżenia: Uważajcie na waszą niechęć do ludzi i trudności porozumienia się z otoczeniem. Nie czekajcie i nie szukajcie wroga, bo go nie macie, a postarajcie się odblokować wewnętrzne napięcie emocjonalne.

Podpowiedź z kart Mudr

Wewnętrzny Spokój: Mudra Bębna - ma kojący wpływ na nerwy. Możesz wyładować swoje nerwy bębniąc palcami po twardej powierzchni. Następnie zrób mudrę i wyobraź sobie jak leżysz w hamaku, spokojny i wyluzowany nucąc swoją ulubioną melodię.

 

Dla wibracji 11

Praca: Mistrzowskim, jedenastkom w pracy będzie się układało. Miła atmosfera i współpraca, tak z przełożonymi, jak i współpracownikami. Dla tych co nie wiedzą czy umową będzie przedłużona lub jakiś kontrakt zawarty, to spodziewajcie się pozytywnej odpowiedzi.

Finanse: Finansowo stabilnie, aczkolwiek niedostrzeganie w życiu szans i możliwości. Coś będzie zaprzątało wasze  myśli, ale to z powodu rozterek sercowych, a nie finansowych.

Uczucia: To nie będzie miesiąc radości i sielanki uczuciowej. Jedenastki będą odczuwały trudną sytuację życiową, brak ruchu, bezsilność. Zawsze jest jakieś wyjście, ale potrzebna do tego odwaga i wiara we własne siły.

Zdrowie: Różnego pochodzenia zaburzenia rytmu serca. Mogą się też pojawić alergie pokarmowe, przewlekłe chrypki.

Rodzina: W rodzinie może być ktoś, kto nie jest szczery, żyje złudzeniami i iluzją, może mieć kłopoty alkoholowe. Dlatego relacje mogą być uciążliwe.

Niespodzianki: Odczujecie takie wewnętrzne bezpieczeństwo i zadowolenie. Umiejętność korzystania z życia i świadomość dobrych jego stron.

Ostrzeżenia: Uważajcie na brak hamulców w swoim postępowaniu i wywieraniu presji na przeciwniku. Za swoje błędy i porażkę nie zrzucajcie też winy na innych.

Podpowiedź z kart Mudr

Sprawiedliwość: Ta Mudra wzmacnia splot słoneczny, oczyszcza umysł, równoważy i stabilizuje. Broń swoich spraw, ale nie osądzaj innych. Możesz krytykować, ale osądy pozostaw wyższej instancji.

Tylko zranieni ludzie ranią.

Tylko ciemiężeni chcą ciemiężyć.

Tylko słabi chcą uczynić słabszymi pozostałych.

 

Dla wibracji 22

Praca:  W pracy będziecie czuli sie bezpiecznie i swoje zadania wykonacie w sposób odpowiedzialny. Dla tych co zajmują stanowisko szefa z łatwością podporządkujecie sobie podwładnych trzymając dyscyplinę. Jeżeli jesteś podwładnym będziesz zmuszony do posłuszeństwa i podporządkowania się przełożonym.

Finanse: Finansowo otworzą się nowe możliwości pozwalające na realizację pragnień. To okres radości i przełamania złej passy. Jakieś marzenia nareszcie zaczną się spełniać.

Uczucia: Coś będzie wymagało przewietrzenia. Jakieś mocne przeżycia przyniosą nadzieję na rozwiązanie problemu.

Zdrowie: Zaburzenia przemiany materii, otyłość, nadmiar cholesterolu, bóle w obrębie głowy.

Rodzina: W rodzinie bez zmian, będziecie cieszyli się autorytetem, mądrością i uznaniem. Aczkolwiek dla was najważniejsza jest własna egzystencja i poglądy.

Niespodzianki: Zaskoczy was wasza fantazja twórcza, Jednak uważajcie, aby nie zagubić się w realnym świecie.

Ostrzeżenia: Trzymajcie swój język za zębami, żeby nie zranić i nie dotknąć boleśnie kogoś. Wasza złośliwość i osądy, może urazić nie jednego.

Podpowiedź z kart Mudr

Seksualność: Ta Mudra rozbudza zmysłowość i energię seksualną. Bądź zmysłowy w jakimkolwiek wieku jesteś. Otwórz swe zmysły i serce na wszystko, co żyje, jest dobre i piękne. Nastawienie to przejawi się w całym Twoim otoczeniu.

 

Dla wibracji 33

Praca: W pracy pojawią się spory, kłótnie, lub dyskusje, gdzie każdy będzie walczył o swoje racje w jakimś istniejącym problemie. Trudno będzie znaleźć rozwiązanie i wyjście z niekorzystnej sytuacji. Konflikt może się przedłużać i pozostać nie rozwiązany.

Finanse: W sprawach finansowych będziecie zmuszeni do podjęcia jakiejś decyzji, przed czym rozpaczliwie się bronicie. To będzie życie w męce niezdecydowania, wewnętrznych napięć i wahań.

Uczucia: Uczuciowo niepewność, lęki, obawy, uczucie zagrożenia i oczekiwanie na zmianę losu. Jakieś niedomówienia okryte tajemnicą wymagają wyjaśnienia. Miesiąc złudzeń, iluzji, smutku i melancholii.

Zdrowie: Problemy żołądkowe, alergie pokarmowe, problemy onkologiczne.

Rodzina: W rodzinie jakaś nieuczciwość, podstęp, obraza. Ktoś będzie się czuł zwycięzcą a ktoś poniesie klęskę.

Niespodzianki: Mężczyzna o bogatym wnętrzu, może to jakiś terapeuta, psycholog z którego rad należałoby skorzystać. Życzliwy i wyrozumiały, może mieć wpływ na złagodzenie konfliktów.

Ostrzeżenia: Uważać na przemoc, agresję, na kogoś, kto jest impulsywny, brakuje mu hamulców w postępowaniu  i może być nieprzewidywalny.

Podpowiedź z kart Mudr

Leczenie: Niech tak będzie to przesłanie tej mudry, która podpowiada, abyście otworzyli się na kosmiczne światło, na uniwersalną miłość, na siłę która przynosi uzdrowienie i radość. Mudra pomocna w przypadku wszelkiego rodzaju bólach, reumatyzmie, artretyzmie, stanach zapalnych.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 3587
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.