Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

3557 Vera 2018-10-30 2

Horoskop biznesowy - listopad 2018

01 Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...404 7.69 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

Listopad rozpoczynamy, jak co roku, Uroczystościami Wszystkich Świętych i Zaduszek.... To, niewątpliwie, piękne i uroczyste Święto wprowadzi nas w refleksyjny czas zadumy i kontemplacji. Wielu z nas przeżywać będzie spotkania z krewnymi, być może po długim okresie niewidzenia....

Generalnie miesiąc obfitujący w wiele trudnych tranzytów i wyzwań kosmicznych.


1 Listopad - czwartek, Wszystkich Świętych

Brak ciężkich tranzytów. Jedynie opozycja Księżyca do Marsa w znaku Lwa może spowodować trudności w relacjach wskutek silnego pobudzenia emocjonalnego. Bezwzględnie nie należy prowokować żadnych trudnych rozmów czy dyskusji ani samemu nie ulegać żadnej presji ze strony innych.

 

2 Listopad - piątek, Dzień Zaduszny

Kilka mieszanych tranzytów sugeruje, że nastroje będą raczej zróżnicowane – od spokojnych, zrównoważonych po emocjonalne napięcia.

Postarajmy się, ażeby ten dzień przeżyć spokojnie i godnie, bez niepotrzebnych napięć, pamiętając, że przed nami jeszcze cały weekend.

 

3 Listopad - sobota

Niezbyt sympatyczna aura dnia, szczególnie godzin przedpołudniowych, jest przede wszystkim skutkiem wpływów opozycji Księżyca do Neptuna. Nadwrażliwość emocjonalna może być przyczyną niesnasek z otoczeniem. Postarajmy się opanować emocje, okażmy sobie więcej zrozumienia.

 

4 Listopad - niedziela

Ten ostatni dzień, częściowo świątecznego długiego weekendu, powinien przebiec w miarę spokojnie, choć nastroje mogą być różne. Godziny wieczorne mogą być dla niektórych trudne emocjonalnie z powodu kwadratury Księżyca do Saturna.

 

5 Listopad - poniedziałek

Kwadratura Księżyca do Plutona w znaku Wagi pod władaniem Wenus. Ludzie nastawieni są do siebie przychylnie i ugodowo, co ułatwi załatwianie wielu spraw, odkładane przez kilka ostatnich dni. Pod wieczór sytuacja stanie się bardziej napięta i łatwiej popaść w konflikt z otoczeniem.

 

6 Listopad - wtorek

Sporo mieszanych tranzytów, choć aurze dnia ton nada poranny trygon Słońca z Neptunem. Tranzyt stymuluje rozwój twórczej wyobraźni, sprzyjając realizacji pomysłów związanych ze sztuką. Godziny popołudniowe zdominuje jednak opozycja Księżyca do Urana, wzbudzając u wielu nadmierną pobudliwość i chęć ucieczki. Należy spodziewać się niespokojnego okresu w stosunkach z domownikami jak i w pracy. Powinniśmy bezwzględnie ignorować zaczepki innych, aby uniknąć konfrontacji.

 

7 Listopad - środa

Przy braku przedpołudniowych wpływów planetarnych mamy wolną rękę dla zorganizowania sobie spraw i zajęć według naszego uznania.

O 17,03 - Nów w Skorpionie.

Podczas Nowiu Księżyc tworzy koniunkcję ze Słońcem czyli zajmuje to samo położenie na tle Zodiaku. Kiedy planeta znajduje się w koniunkcji lub opozycji do Słońca wtedy rośnie jej astrologiczny wpływ, jej siła działania.

Nów w Skorpionie, znaku Cienia, wydaje się być najciemniejszym ze wszystkich Nowiów. Melancholia jesienna dochodzi do kulminacji i my w tym czasie jesteśmy szczególnie wyczuleni na temat przemijania i żegnania się z tym co odchodzi. To jest więc czas często niełatwy, ale niezwykle ważny.....

 

8 Listopad - czwartek

Niezbyt korzystna aura godzin przedpołudniowych spowodowana kwadraturą Księżyca do Marsa. Tranzyt sprzyjać będzie poirytowaniu, skłonności do nierozważnych i ryzykownych działań czy kłótni. Często rodzinne problemy mogą kolidować z pracą zawodową. Impulsywność i niecierpliwość mogą także przyczynić się do wypadków, skaleczeń. Nie jest to dzień do załatwiania ważnych spraw.

Ciekawym zjawiskiem astrologicznym będzie przejście Jowisza do znaku Strzelca, którym włada i przebywać tu będzie przez rok – do 2 grudnia 2019 r. Jako władca tego znaku jest bardzo mocny. Sprzyja przede wszystkim urodzonym w tym znaku jak i pośrednio pozostałym znakom ognistym: Lwom i Baranom.

Pobyt Jowisza w „swym własnym domu” sprzyja rozwijaniu duchowej i kulturowej świadomości. Jest to okres rozpoczęcia studiów, wciągnięcia się w działalność grup rozwijających świadomość, publikowania, pisania. Możliwe jest w tym czasie osiągnięcie wysokiego stanowiska w państwie, nauce, duchowieństwie. Można zyskać poprzez spekulacje, małżeństwo, dziedziczenie, podróże zagraniczne

 

9 Listopad - piątek

Dzień sprzyja załatwianiu wielu spraw, nawet tych trudniejszych, oraz przyjaznym kontaktom towarzyskim. Za tę sytuacje odpowiedzialna jest koniunkcja Księżyca z Merkurym. Ponadto przy tym aspekcie możliwy jest dla niektórych wzrost znaczenia w sprawowaniu funkcji państwowych, inspiracji dla naukowców, pisarzy, intelektualistów. Również dziś pozytywnie mogą się układać sprawy damsko – męskie.

 

10 Listopad - sobota

Aura dnia przychylna wszelkim sprawom, którymi chcemy się dziś zająć jak i rozrywce i wyjazdom – dla przyjemności jak i służbowym.

 

11 Listopad - niedziela, Święto Niepodległości

Na dzisiejszą aurę wpływać będzie Księżyc w znaku Koziorożca pod władaniem restrykcyjnego Saturna. Sprzyja konserwatywnym nastrojom. Często przynosi okres dołka psychicznego. Postarajmy się nie poddawać pesymistycznym nastrojom, zajmując się czymś co nam sprawia przyjemność i odrywa myśli od różnych negatywnych wpływów.

W całej Polsce obchody 100-ej rocznicy odzyskania niepodległości sprzyjać będą poważnym nastrojom a w Wielkopolsce obchody Dnia Świętego Marcina przyniosą z pewnością słodycz rogali świętomarcińskich.

 

12 Listopad - poniedziałek

Trudna aura dnia sprzyja wszelkim sprawom, które powinnyśmy dziś załatwić, gdyż mimo to pozostaniemy pod restrykcyjnym działaniem Saturna. W godzinach wieczornych dostaniemy się pod wpływ koniunkcji Księżyc/Pluton, która ma nadal wpływ na nasze emocje, a które gwałtownie nasilają się. Bezwzględnie należy się opanować, aby nie narobić kłopotów ani sobie ani rodzinie.

 

13 Listopad - wtorek

Aura dnia sugeruje raczej dzień obfitujący w różne kłopoty a nawet niespodzianki. Na taką sytuację wskazuje kwadratura Księżyc/Uran, pod wpływem której u wielu gwałtownie wzrasta chęć zerwania z dotychczasową rutyną. Jest tu skłonność do robienia wszystkiego zawsze na odwrót do tego co inni sugerują. Możliwe są także kłopoty domowe, które mogą być związane z finansami.

 

14 Listopad - środa

Przy braku tranzytów pozostaniemy pod wpływem Księżyca w znaku Wodnika pod władaniem nieprzewidywalnego Urana. Trzymajmy nerwy na wodzy, gdyż to właśnie Uran może nas skłaniać do pewnej wybuchowości i niekonwencjonalnych, ekstrawaganckich zachowań, które mogą przynieść sporo kłopotów. Dodatkowo niektórzy mogą już dziś odczuwać wpływ jutrzejszego sekstylu Mars/Uran. Dzień nie sprzyja załatwianiu ważniejszych spraw.

 

15 Listopad - czwartek

Aurą dnia zawładnie sekstyl Mars/Uran. Przy tym tranzycie ludzie przejawiają większą inicjatywę, decyzje podejmowane są, często, zbyt pochopnie. Należy bezwzględnie kontrolować swoje emocje. Nie jest to czas sprzyjający działaniom zespołowym.

Mars wchodzi dziś do znaku Ryb, pod władanie mglistego Neptuna i przebywać tu będzie do 1 stycznia 2019 r. Położenie przychylne wszelkiej działalności wymagającej skupienia, przemyśleń, pozytywne dla intelektualistów, badaczy, naukowców. Może sprzyjać przygnębieniu, poczuciu wyobcowania, niemożności realizacji własnych celów wskutek wrogiej postawy innych. Można dać się wciągnąć w różne manipulacje. Z wpływem tej pozycji Marsa muszą się liczyć urodzeni w znaku Ryb a także Skorpiona i Raka.

 

16 Listopad - piątek

Dzień przyniesie sporo różnorodnych tranzytów - kwadratura Księżyca do Jowisza, koniunkcja Księżyca do Marsa, sekstyl Księżyca do Saturna, przejście Księżyca do znaku Ryb ! Takie zestawienie kosmicznych tranzytów wprowadza chaos, nie sprzyja stabilnym nastrojom. Ludzie są rozbiegani, nie mogą skupić uwagi na niczym konkretnym. Do tego wielu może jeszcze odczuwać wpływy sekstylu Mars/Uran, który może zamącić w głowach. Jeśli nie musimy to załatwianie ważniejszych spraw należy przesunąć na dogodniejszy moment.

 

17 Listopad - sobota

Niezbyt korzystne tranzyty; szczególnie godziny przedpołudniowe sprzyjają stanom napięcia i zamieszania. Postarajmy się schodzić sobie z drogi, co przy sobocie nie powinno być trudne.: ))

 

18 Listopad - niedziela

Z powodu pięknego trygonu świateł - Słońce /Księżyc oraz trygonu Księżyca do Jowisza - dzień sprzyja wszelkim naszym planom. Powinien minąć w sympatycznej atmosferze.

 

19 Listopad - poniedziałek

Nowy tydzień, nowe wyzwania..... Księżyc w kwadraturze do Saturna powoduje nie najlepszą aurę dnia. Należy zachować ostrożność w relacjach z otoczeniem, jak i wstrzymać się od załatwiania istotnych spraw, szczególnie we wszelkich urzędach.

 

20 Listopad - wtorek

Bardzo negatywne tranzyty, szczególnie kwadratura Marsa do Jowisza, planety ekspansji, czy Księżyca do Plutona, przyniesie zbytnią pewność siebie. Zaznaczy się tendencja do skłaniania deklaracji bez pokrycia, czym można narazić swą reputację, jawiąc się jako osoba lekkomyślna, rzucająca słowa na wiatr. Należy realnie oceniać swoje możliwości, aby zyskać zaufanie otoczenia i nie stracić przyjaciół.

 

21 Listopad - środa

W miarę korzystna aura dnia – Księżyc przejdzie do znaku Byka, co spowoduje chęć do pracy i myślenia w kategoriach finansów. Możemy spokojnie zająć się ważniejszymi kwestiami zawodowymi.

 

22 Listopad - czwartek

Z uwagi na silną pozycję Wenus, jako władcy znaku Byka,wczorajsza aura dnia przeniesie się na dzień dzisiejszy, wzbudzając potrzebę zabezpieczenia materialnego. W zachowaniu ludzi widać będzie więcej opanowania i spokoju. Należy jednakże zwrócić uwagę ażeby nie stać się zbyt upartym. Jest to także dzień, sprzyjający upiększaniu otoczenia, domu jak i większej dbałości o własny wygląd.

 

23 Listopad - piątek

Wyjątkowo trudny dzień, wiele negatywnych tranzytów – opozycja Słońca do Księżyca, opozycja Księżyca do Jowisza i Merkurego, kwadratura Księżyca do Marsa ! Bezwzględnie należy uważać na to co się robi, mówi i z kim spotyka. Niespokojna może być także noc a konsekwencje mogą odbić się na przyszłości.

 

24 Listopad - sobota

Księżyc przechodząc do znaku Bliźniąt, pod władanie Merkurego oraz jego kwadratura z Neptunem, skłoni nas do kontaktów z otoczeniem. Mogą trafić się różne przygodne znajomości, zwłaszcza podczas nocnych wyjść na miasto. Nie dajmy się wciągnąć w żadne podejrzane układy czy wątpliwej jakości stany euforyczne. Skutki mogą być opłakane a nawet zagrażające zdrowiu.

 

25 Listopad - niedziela

Bardzo liczne tranzyty o zróżnicowanym stopniu wpływów, bardziej zniekształcają niż porządkują wpływy planetarne. Najlepiej zająć się czymś co nas cieszy, interesuje i nie wprowadza napięcia we wzajemnych relacjach.

 

26 Listopad - poniedziałek

O świcie Słonce tworzy koniunkcję z Jowiszem, sprzyjając doskonałemu samopoczuciu i nastrajając optymistycznie. W tym czasie korzystne są transakcje finansowe, podjęcie dalszej edukacji lub działalności związanej z kulturą, prawem, religią. Należy jednakże uważać ażeby nie przedobrzyć, ponieważ odczuwalny będzie wpływ kwadratury Merkurego do Marsa. Jest to wyjątkowo trudny tranzyt, wzbudzający w ludziach tendencję do irytacji, agresywnego zachowania, wybuchów gniewu, a nawet wściekłości. Należy bezwzględnie uważać na to z kim się kontaktujemy, na napięte stosunki i własne bezpieczeństwo.

 

27 Listopad - wtorek

Wielość różnorodnych tranzytów wprowadzi potężny chaos w planetarnej aurze ! Nie jest to dzień do załatwiania jakichkolwiek spraw, nawet tych najmniej ważnych. Należy trzymać się z dala od wszelkich kłopotów jak i podejrzanych znajomości.

 

28 Listopad - środa

Na aurę dnia wpływać będzie uściślająca się koniunkcja Merkurego z Jowiszem oraz sekstyl Marsa z Saturnem. Wzrośnie pomysłowość i szybkość działania a także optymizm i ekspansywność, sprzyjające rozwijaniu zainteresowań intelektualnych związanych ze szkolnictwem, wydawnictwami, mass mediami. Korzystne będą kontakty z zagranicą oraz wyjazdy. Poza tym Księżyc wchodząc do znaku Lwa nada ogólny ton aurze, wzbudzając ambicję, pragnienie niezależności i zawierania przyjaźni.

 

29 Listopad - czwartek, Andrzejki

Aura godzin przedpołudniowych sprzyja załatwianiu wszelkich mniej ważnych spraw. Niestety, pogorszenie nastrojów mocno zaznacza się pod wieczór, co prawdopodobnie popsuje wiele atrakcyjnych imprez andrzejkowych. Niesympatyczne stany napięcia między ludźmi mogą prowadzić do konfliktów. Postarajmy się wyciszyć emocje i nie psuć zabawy innym.

 

30 Listopad - piątek

Sporo mieszanych tranzytów nie sprzyja spokojnej aurze dnia. Księżyc w opozycji do Marsa i Neptuna czy kwadratura Słońca do Księżyca wprowadzą chaos, zamieszanie i niechęć ludzi do siebie. Idźmy jednak na imieniny Andrzeja czy imprezy andrzejkowe z większą dozą sympatii, wyrozumiałości i tolerancji dla bliźnich.

 

Życzę wszystkim udanego listopada i wszelkiej pomyślności w zgodzie z planem Kosmosu.

 

Pozdrawiam serdecznie


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
autor: Vera, odwiedzin: 3557
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.