Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

2656 Kumczo 2018-10-02 3

Wibracje numerologiczne na październik 2018

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź co czeka 5 a na co powinny uważać 9 w październiku...


Dla wibracji 1

Praca: W pracy jedynki będą coś świętować. Zapowiada się jakaś uroczystość, szczęśliwe zakończenie plonów, rozmów, a może zwyczajne imieniny, czy urodziny.

Finanse: Mogą to być dochody z dwóch źródeł, ale też coś będzie was dręczyło. Jakieś decyzje i wybory, które musicie dokonać, nie dadzą odpocząć waszemu umysłowi wprowadzając zamęt i niezdecydowanie.

Uczucia: Niektóre jedynki powinny zwrócić się do swojego wnętrza i zastanowić się co jest dla was najważniejsze, a co należy odrzucić. Nie bać się samotności, bo ona może okazać się lecznicza, przynosząc przewartościowanie dotychczasowych wyobrażeń o sukcesie, ambicji, dobrobycie materialnym, partnerstwie. W samotności będziecie poszukiwać swojej drogi i celu w tym życiu. Możecie zwrócić się do doświadczonej życiowo osoby, która wesprze was duchowo.

Zdrowie: Możecie odczuwać w tym miesiącu zniechęcenie i zmęczenie. Dolegliwości związane z przemianą materii, układ pokarmowy, trudności z wypróżnianiem.

Otoczenie: Ktoś z otoczenia może być chory i potrzebować pomocy, opieki. Trzeba będzie się zając, wesprzeć nawet finansowo.

Niespodzianki: Możliwy jakiś niespodziewany wyjazd, ale też dodatkowa praca, dodatkowe źródło dochodu, podpisanie umowy. Będziecie działać metodycznie stwarzając pozory lekkości.

Ostrzeżenia: Powinniście jedynki uważać na swoją beztroskę i infantylny sposób reagowania mający źródło w niepewności i zbyt emocjonalnym stosunku do życia. Wasza niefrasobliwość może zaprzepaścić nadarzające się szanse.

Przesłanie od Archanioła Rafaela: Śmiech - jest najlepszym lekarstwem, śmiech to zdrowie, dlatego do pewnych spraw należy nabrać dystansu i śmiać się i uśmiechać coraz częściej, gdyż obawy i stres w niczym nikomu nie pomogły.

 

Dla wibracji 2

Praca: W pracy dla dwójek szykuje się coś nowego, podejmiecie pierwsze kroki jakiegoś przedsięwzięcia. Pełni wiary i zapału pokonacie trudności podążając do realizacji obranego  celu. Coś zostanie zasiane, zapoczątkowane, a na wynik trzeba będzie poczekać.

Finanse: W tych sprawach będziecie niezależni, a nawet będziecie wpływać na życie swoich partnerów, uzależniając ich od siebie i swoich zasobów, nie tylko materialnych, ale też energii i zapału jaką posiadacie.

Uczucia: Sprawy partnerskie i uczuciowe mogą w tym miesiącu kuleć. Coś co było wartościowe i cenne zostało zniszczone i tylko od was zależy czy będziecie chcieli, aby to co umarło odrodziło się w nowej treści, która poruszy wasze serca.

Zdrowie: Nie przeciążajcie się pracą i nie bierzcie zbyt dużej odpowiedzialności i obowiązków na siebie gdyż to może okazać się trud ponad wasze siły. Dolegliwości kręgosłupa, nerwobóle, stany zapalne.

Otoczenie: Otoczenie będzie sprzyjające, zapowiada się jakaś podróżd, wyjazd, odwiedziny.

Niespodzianki: Czeka was jakiś spór, kłótnia, dyskusja. Będziecie obstawali przy swoich racjach i starali się pokazać z jak najlepszej strony chcąc wywrzeć pozytywne wrażenie na otoczeniu.

Ostrzeżenie: Będziecie chcieli wyzwolić się ze złych układów, a jednocześnie przyjąć propozycję nowych, jednak nowe znajomości mogą wzbudzić w was lęk.

Przesłanie od Archanioła Rafaela: Jezus, Boski Uzdrowiciel - Przekażcie swoje troski Jezusowi, prosząc  wasze modlitwy zostaną wysłuchane. Uwierzcie w cuda i błogosławieństwa Jezusa.

 

Dla wibracji 3

Praca: Trójki czeka pozytywny miesiąc. W pracy stabilizacja, dostatek, bezpieczeństwo finansowe. Dla tych co posiadają swoją działalność wszystko będzie szło w jak najlepszym porządku, operatywność i zmysł do interesów.

Finanse: Finanse będą potrzebne na prezenty dla waszych dzieci lub znajomych, możliwe że to ślub, wesele, chrzciny. To wydatek, ale też i radość dla waszego serca.

Uczucia: Emocje skierujecie na używanie życia, zabawy, przeżycia rozkoszy uczuciowej, czyli czerpanie pełnymi garściami tego co piękne, przyjemne i daje radość. Uczucie sytości, zadowolenia, szczęścia.

Zdrowie: Właściwie to będziecie tryskać zdrowiem, ale mogą się wam przytrafić jakieś naderwania ścięgien, kontuzje związane ze ścięgnami.

Otoczenie: Z bliskiego otoczenia widać  przyjazd  kogoś dawno nie widzianego, zapowiada się ślub w najbliższym otoczeniu.

Niespodzianki: Zaskoczą was jakieś korzyści materialne, owocna realizacja planów, chęć posiadania własnego domu.

Ostrzeżenia: Mogą pojawić się przeszkody i załamanie układów rodzinnych. Uważać też na lekkomyślność i powierzchowne traktowanie spraw.

Przesłanie od Archanioła Rafaela: Myśl pozytywnie - Zadbajcie o to, by wasze słowa i myśli były przesycone pozytywnymi emocjami. Ufajcie i nie narzekajcie. Optymizm to najzdrowszy sposób na życie.

 

Dla wibracji 4

Praca: Czwóreczki czeka sporo pracy umysłowej, możliwe, że też praca na noce, przez internet. Ogólnie możecie cierpieć na bezsenność, ale też i zamartwianie się o coś, wyolbrzymianie spraw, a to może wiązać się z nerwowym trybem życia i strachem o przyszłość dzieci, rodziny.

Finanse: W finansach przełamanie złej passy, radość i zadowolenie. Impuls do realizacji planów i marzeń. Jakiś nowy etap przyniesie wam szczęśliwe dni.

Uczucia: W uczuciach zastój, martwota. Czwórki powinny uwolnić się od przeszłości, żeby mogły ruszyć w przyszłość. Coś trzeba pożegnać i nie tkwić w energii, która przeszkadza, zamiast wznosić was na wyższy poziom. Zapowiadają się jednak jakieś zmiany uczuciowe.

Zdrowie: Mogą pojawić się zaburzenia przemiany i coś z płynami w organizmie. Uważać też na ciśnienie i dolegliwości związane z krwią.

Otoczenie: Z otoczeniem wzajemna gotowość do niesienia pomocy, dzielenie się. Będziecie obdarowywać, ale i sami zostaniecie obdarowani, ktoś szczodry podaruje wam prezent, finanse.

Niespodzianki: Czwórki ogólnie przywiązują wagę do porządku i perfekcji, a dzięki takim cechom i swojej pracowitości zapowiadają się zyski za dobrze wykonaną pracę.

Ostrzeżenia: Nie pozbywajcie się przyjaciół w imię swojej kariery i korzyści materialnych. Wasze ego musi nauczyć się uwalniać od świata materii, by wznieść się na wyższy poziom duchowych doznań.

Przesłanie od Archanioła Rafaela: Medycyna alternatywna - Jeżeli macie kłopoty ze zdrowiem i obecne metody leczenia nie są skuteczne, skontaktujcie się z innym lekarzem. Poproście Archanioła Rafaela aby pokierował i wskazał odpowiednią drogę do leczenia, i wypróbowania alternatywnych środków leczenia.

 

Dla wibracji 5

Praca:  Piątki w październiku otrzymają sporą dawkę energii i rozpoczną jakieś nowe przedsięwzięcie. Coś co mogło wydawać się zbyt trudne i przekraczać wasze możliwości, jest do pokonania. Zaangażujecie się z siłą woli i energii i będziecie działać aż zrealizujecie swój cel. Niektóre piątki mogą też myśleć o powiększeniu rodziny.

Finanse: Finanse na rozwój dzieci, na ich potrzeby, zdrowie, naukę. To miesiąc sporego zaangażowania w sprawy dzieci, wnuków, początek nowych planów i marzeń.

Uczucia: W tej dziedzinie będziecie się zamartwiać o losy waszego związku. Nie będzie pogorszenia, ale wasze myśli mogą być pesymistyczne i zbyt możecie wszystko wyolbrzymiać, nie mogąc przy tym zasnąć.

Zdrowie: Szczególnie może zaznaczyć się układ hormonalny, narządy podwójne, ciśnienie.

Otoczenie: Możecie czuć się tacy uwięzieni, czyli sytuacja w jakiej się znajdujecie nie pozwala na bliższe kontakty z otoczeniem, a jedynie wirtualnie. Jak narazie będzie taka bezsilność i brak możliwości ruchu.

Niespodzianki: Otrzymacie miłe wiadomości, zaproszenie na jakąś uroczystość od młodej osoby.

Ostrzeżenia: Możecie niezbyt być wyrozumiali dla innych. Staniecie się apodyktyczni, jeżeli ludzie nie sprostają waszym wymaganiom.

Przesłanie od Archanioła Rafaela: Poproś swoje ciało o wskazówkę - Zadbajcie piąteczki o swoje ciało i wsłuchajcie się w nie. Każda część ciała ma swój własny głos i daje wskazówki. Jeśli posłuchacie tych głosów powrócicie do zdrowia, jeżeli zignorujecie ciało będzie przemawiać i przeradzać się w ból. Dbajcie o swoje ciało i okazujcie mu szacunek.

 

Dla wibracji 6

Praca: Atmosfera w pracy może być różna, czasami trzeba wykazać się przebiegłością i zachować dystans. Mogą w waszym gronie znajdować się osoby nieszczere, które mogą namawiać do popełnienia czynów, które później przynoszą wstyd. Najlepiej nie mieszać się do spraw, które wydają się niewinne, a mogą okazać się niebezpiecznie.

Finanse: To miesiąc podejmowania decyzji i dokonywania wyborów w sprawach finansowych. Jeżeli chcecie podjąć jakąś inwestycję to dokładnie rozważcie wszystko za i przeciw zanim na cokolwiek się zdecydujecie.

Uczucia: Szóstki będą marzycielami. Pofantazjujecie snując plany o wielkiej miłości.  Marzyć trzeba, ale żeby to nie przerodziło się w bolesne rozczarowanie.

Zdrowie: Układ pokarmowy i przemiana materii. Choroby zwyrodnieniowe,cysty, narośla.

Otoczenie: Ktoś kto ma swoją działalność może okazać się waszym przyjacielem, ale też możecie dodatkowo wzmocnić swój stan finansowy pomagając w jego pracach.

Niespodzianki: Kobieta sumienna i pracowita będzie wam pomocna w tym miesiącu. Możecie otrzymać z jej strony prezent, wsparcie finansowe, zadba o was i rodzinę.

Ostrzeżenia: Może zabraknąć wam odwagi w ubieganiu się o swoje prawa i niemożność uwolnienia się od złych związków, czy układów.

Przesłanie od Archanioła Rafaela: Ćwicz rozciąganie- Dla opanowania stresu i zrelaksowania się Archanioł Rafael zachęca do ćwiczeń jogi. Te ćwiczenia pomagają zachować dobrą kondycję i elastyczność. Skontaktujcie się z odpowiednim specjalistą, który podpowie najlepszy rodzaj ćwiczeń.

 

Dla wibracji 7

Praca: W tym miesiącu macie kartę ochronną, jesteście chronieni przez Siły Wyższe, więc nie ma się czego obawiać, ani zamartwiać o pracę. Widać szczęście, dobre perspektywy na przyszłość. Zadania, które w przeszłości nie powiodły się, obecnie mogą zostać zrealizowane.

Finanse: Finansowo również  stabilnie. Zapowiadają się korzystne przedsięwzięcia, udane operacje finansowe. Dzięki uporowi i wytrwałości wprawdzie powoli, ale idziecie w kierunku osiągnięcia celu.

Uczucia: W uczuciach straty, smutek i cierpienie. Jednak nie wszystko stracone, możecie odkryć w sobie nową miłość. To co umarło może się odrodzić w nowej treści, jednak wymaga to zrozumienia.

Zdrowie: U niektórych siódemek mogą pojawić się choroby związane z zaburzeniami hormonów płciowych. Uważać także na układ moczowy, nerki.

Otoczenie: W otoczeniu możecie mieć do czynienia z kobietą niezależną, doświadczoną życiem, ale inteligentną, rozsądną, asertywną.

Niespodzianki: Uważajcie na kogoś kto może być w stosunku do was zbyt krytyczny, oceniający, wydający zbyt pochopne oceny i wyroki. To ktoś kto zachowuje się jak kontroler trzymając się sztywnych zasad.

Ostrzeżenia: Możecie doznać rozczarowania uczuciowego, albo już doznaliście i teraz będziecie się kierowali bardziej odruchami, niż wewnętrzną potrzebą miłości.

Przesłanie od Archanioła Rafaela: Bez kofeiny - Jeżeli zbyt dużo spożywacie kawy, lub herbaty, coli lub innych produktów zawierających z kofeiną, to postarajcie się je ograniczyć. Może zauważyliście, że spożywając takie substancje pokarmowe wzmogły się u was lęki. Strach powoduje blokady w odczuwaniu szczęścia, bezpieczeństwa i więzi z ludźmi.  

 

Dla wibracji 8

Praca: W pracy miły nastrój, atmosfera zgody i współpracy. Ktoś młody mający w sobie bogactwo uczuć i wrażliwości potrafi rozładować i złagodzić napięcie przed nowym wyzwaniem w taki sposób, ze nawet mozolna praca stanie się atrakcyjna.

Finanse: Ósemki zatopią się w swojej wyobraźni i marzeniach związanych z finansami. Coś o czym od dawna marzycie i w tym miesiącu będzie w waszej wyobraźni wierząc że zostanie to zrealizowane i urzeczywistnione.

Uczucia: Wasze uczucia skierujecie na dawanie i obdarowywanie innych. To nie tylko wspieranie finansowe, ale i duchowe. W związkach może brakować równowagi, czyli ktoś silniejszy, ktoś musi się podporządkować.

Zdrowie: Ogólnie energia życiowa i witalność, mogą wystąpić stany zapalne w obrębie głowy.

Otoczenie: W otoczeniu to co spędzało wam sen z powiek, teraz posunie się naprzód i osiągnie pozytywny rezultat. Udane transakcje finansowe, kontrakty, umowy.

Niespodzianki: Będziecie wypowiadali się zdecydowanie i głośno, ale stosując ugodę i tolerancyjne rozwiązania, w sprawach zie rozstrzygnąć. Wasza postawa będzie zdecydowana, optymistyczna i wymagająca. Możecie szybko wybuchać, ale i zaraz wracać do równowagi.

Ostrzeżenia: Uważać na słowa krytyki, pogróżek i nieostrożność w działaniu. Coś co zaczyna się niewinnie może przekształcić się w spór i walkę.

Przesłanie od Archanioła Rafaela: Detoksykacja - Wasze ciało może być wrażliwe na wszelkie substancje chemiczne, dlatego przeprowadźcie detoksykację pozbywając się wszelkich konserwantów, chemikaliów, alkoholu, kawy itp. Oczyść swoje ciało, myśli, otoczenie, dom, związek z negatywnej energii.

 

Dla wibracji 9

Praca: Jeżeli do tej pory nic się nie działo, a tylko kręciliście się w kółko, przechodząc stan "błędnego koła ". To w tym miesiącu pojawią się nagłe zmiany przychodzące z zewnątrz, które uwolnią was od przymusu i zależności w jakich dotychczas pozostawaliście. Praca przy remontach, naprawach, zdrowiu, coś co uległo zniszczeniu trzeba będzie naprawić.

Finanse: Życie już was doświadczyło i nie macie zaufania do ludzi w sprawach finansowych. Dlatego będziecie ostrożni, zdystansowani w tych sprawach. Niektórym dziewiątkom przydałby się odpoczynek i pomoc zewnętrzna, ale możecie czuć się zagrożeni, nie wiadomo z jakiego powodu.

Uczucia: W uczuciach będziecie cierpliwi i wytrwali z łatwością dopasowując się do partnera. Bardziej skupicie się na swojej pracy, jakimś celu, niż na sprawach uczuciowych.

Zdrowie: Dziewiątki musicie uważać w tym miesiącu na nerwice, lęki, zaburzenia życia uczuciowego i emocjonalnego. Mogą pojawić się dolegliwości kręgosłupa, układ kostny, alergie pokarmowe.

Otoczenie: Ktoś z otoczenia niezbyt pewny, nie słowny i nie uczciwie postępujący. Nie będziecie mogli na niego liczyć, gdyż nie dotrzyma słowa. To osoba z nałogami, żyjąca w świcie fantazji i złudzeń.

Niespodzianki: Zaskoczy was tęsknota za tym co dalekie i nieznane. Jakaś siła będzie popychała was do realizacji waszych pragnień i celów. Możliwa podróż lub przygotowania do przyszłej podróży. Niektóre sprawy ruszą do przodu.

Ostrzeżenia: Uważać na lekkomyślność i powierzchowne traktowanie spraw. Mogą załamać się układy rodzinne i partnerskie.

Przesłanie od Archanioła Rafaela: Sen- Wasze ciało i umysł potrzebują odpoczynku, aby naładować energią ciało i ducha. Jeżeli nie możecie zasnąć to znaczy, że macie problem zdrowotny. Wasz umysł jest zbyt pochłonięty troskami, a ciało spięte od nadmiaru stresu lub kofeiny. Wyzbądźcie się obaw i popłyńcie z prądem rzeki, uświadomcie sobie, że jesteście bezpieczni, a nad Wami czuwa Archanioł Rafael.

 

Dla wibracji 11

Praca: W pracy będzie stabilnie, umiejętność współdziałania w grupie, tolerancja dla siebie i ludzi. Niektórzy mogą świętować ukończenia jakichś planów. Nie tylko będzie praca, ale też znajdziecie czas na odpoczynek, wyjazd.

Finanse: W finansach będziecie dokonywali jakichś wyborów.Trzeba będzie podjąć decyzję w sprawach być może kupna domu, działki, remontu.

Uczucia: W uczuciach uważajcie na manipulację i nieszczerość. Możecie nie dotrzymywać deklaracji, uchylać się od odpowiedzialności danego słowa, być zmiennym, taka gra pozorów.

Zdrowie: Kręgosłup, stawy, zła przemiana materii.

Otoczenie: W otoczeniu szykują się jakieś nagłe zmiany. Trzeba będzie przełamać swoje zbyt konserwatywne poglądy, żeby odbudować to co uległo rozpadowi.

Niespodzianki: Czekają was wspomnienia z przeszłości. Możliwe odwiedziny, spotkanie kogoś dawno nie widzianego kogo dobrze znacie, a kontakt mógł się urwać.

Ostrzeżenia: Uważać na utratę samokontroli, odpowiedzialności i rozsądku.

Przesłanie od Archanioła Rafaela: Wewnętrzny Autorytet-Kochane jedenastki zaufajcie swojej intuicji, wykorzystajcie swoją moc i autorytet. Czas abyście samodzielnie podjęli decyzję i dokonali zmian w swoim życiu  o których marzycie. Zwracajcie uwagę na swoje uczucia i nie oddawajcie innym swojej siły.

 

Dla wibracji 22

Praca: W pracy możecie być nadwrażliwi. Zamiast skupić się na pracy będziecie zamyśleni, jakby nieobecni duchem. Macie w sobie bogactwo uczuć, więc staniecie się pomocni, czuli, starając się stworzyć miłą atmosferę.

Finanse: Szykują się jakieś wydatki, które mogą być spowodowane zdarzeniami losowymi. To może nagle os się zepsuć, ulec zniszczeniu i trzeba będzie przeznaczyć pieniądze na nowe.

Uczucia: W uczuciach może być zmiennie, czyli raz lepiej, raz gorzej. Możecie czuć się szczęśliwi i nieszczęśliwi, takie wzloty i upadki. Huśtawka emocjonalna.

Zdrowie: Układ kostny, stawy, dolegliwości w jamie brzusznej, skłonność do poronień.

Otoczenie: Wygląda na to że w otoczeniu szykują się zmiany. Możliwe, że ktoś szykuje się do drogi. Jeżeli do tej pory była cisza to w tym miesiącu nastąpi nagła zmiana z informacjami i wiadomościami z otoczenia.

Niespodzianki: Otrzymacie jakieś informacje, wiadomości, które mogą wprawić was w zdziwienie lub zachwyt. Nie pozostaniecie obojętni na te informacje.

Ostrzeżenia: Nie topcie rozczarowań w swoim wyidealizowanym świecie. Uwolnijcie się od złych wspomnień z przeszłości.

Przesłanie od Archanioła Rafaela: Boska Interwencja - Poproście Anioły w ważnej dla was sprawie, która was dręczy. Wasze modlitwy zostaną wysłuchane, a boska interwencja dokona się w najmniej spodziewany sposób. Ufaj i mniej wiarę.

 

Dla wibracji 33

Praca: Zapowiadają się pomyślne  wiadomości i widoki na dobrą pracę. Informacje jakie otrzymacie sprawią, ze nie pozostaniecie obojętni, a zaczniecie działać z większą energia i śmiałością.

Finanse: Będziecie pomocni, zadbacie o swój dom i rodzinę. Możliwe ze zechcecie wspomagać kogoś finansowo, sprawiając prezenty, podarunki finansowe.

Uczucia: W uczuciach jakieś emocje, coś was rozczaruje, zawiedzie. Jakiś ból w sercu, którego nie da się tak łatwo wyrzucić. Możliwe że doszło do zdrady, zranienia i to nadal siedzi i powoduje cierpienie.

Zdrowie: Zaburzenia równowagi wynikające z dysfunkcji błędnika, problemy z kończynami dolnymi, zapalenie mięśni.

Otoczenie: Możliwość odwiedzin kogoś z przeszłości, wspomnienia lat dzieciństwa  i powrót do miejsc w których się wychowaliście.

Niespodzianki: Może was zaskoczyć sytuacja powrotu do tego co było, czy to w partnerstwie, pracy, czy innej sytuacji. Należy również zachować powściągliwość i dostosować się do zaistniałej sytuacji.

Ostrzeżenia: Może wydarzyć się coś co nakłoni was do zmiany. Zaczniecie dostrzegać wartości, których przedtem nie dostrzegaliście.

Przesłanie od Archanioła Rafaela: Medytacja - Archanioł Rafael zaleca abyście zaczęli medytować sami, bądź u boku instruktora. Ta metoda skupienia się na własnym umyśle pozwoli na uzdrowieniu waszych myśli  i wpłynie korzystnie na wasze zdrowie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 2656
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.