Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

4783 Kumczo 2018-09-04 5

Wibracje numerologiczne na wrzesień 2018

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź co przynienie wrzesień...


Dla wibracji 1

Praca: W pracy zapowiada się stabilnie. Wszystko powinno iść gładko, los będzie wam sprzyjała. Wszelkie sprawy zostaną załatwione, pomimo, że nawet zbytnio się do nich nie przyłożycie, same się rozwiążą. Zapowiadają się miłe niespodzianki, kontakty towarzyskie, rozmowy.

Finanse: Sprawy finansowe mogą was przytłoczyć, albo to będą nagłe i niespodziewane wydatki, albo coś nowego co jest w waszych myślach może pochłonąć więcej pieniędzy niż się tego spodziewaliście. To okres przejściowy, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Uczucia: Uczuciowo będziecie coś przeżywały, jakiś zawód miłosny. Coś co było dla was wartościowe i cenne, a zostało stracone i zniszczone. Nie wszystko stracone, musicie zrozumieć swoje emocje i przestać cierpieć i zamartwiać się, a odkryć nowe inne uczucia nad którymi zapanujecie i zaczniecie rozwijać z wielką pasją. 

Zdrowie: Mogą odezwać się jakieś sprawy onkologiczne  Uważać na swoje emocje i wszelkiego rodzaju zatrucia. 

Otoczenie: Otoczenie będzie sprzyjające. Możecie otrzymać nagłe wiadomości, propozycje,  które wprawią was w zachwyt i nie pozostaniecie na to obojętni, a przystąpicie do działania.

Niespodzianki: Zaskoczyć was może wasze ryzykanctwo, dynamiczne działania w sprawie jakiegoś nowego przedsięwzięcia. Możecie też otrzymać pozytywne wiadomości dotyczące waszych dzieci, wnuków.

Ostrzeżenia: Uważajcie na kobietę o cechach ognistej energii, która może przysporzyć wam kłopotów.

Przesłanie od Archanioła Michała: Poproś Archanioła Michała o pomoc w określonej sytuacji. Nigdy nie jest za późno aby prosić anioły o pomoc. Wiedz, że jesteś silny - nie jesteś ofiarą i skup się na rozwiązaniach, a nie na problemach.

 

Dla wibracji 2

Praca: W pracy dwójki powinny skupić się na jakimś projekcje i w końcu go dokończyć. Nad czyś co zaczęliście robić w przeszłości i nie mogąc się skupić, skoncentrować odkładaliście na później, uciekaliście od jego skończenia. W tym miesiącu wytężcie swój umysł i nie unikajcie tego, co i tak was nie ominie.

Finanse: Na finansach nie będziecie się skupiali, to nie będzie w tym miesiącu potrzebne, bardziej skupicie się na swoich emocjach, uczuciach, możliwe skupienie się na jakimś wyjeździe co może być dla was miłą niespodzianką i wykorzystaniem nadarzającej się okazji.

Uczucia: Uczucia skupicie na swoich partnerach, na osobie o cechach ognistych, która nie tylko dobrze radzi sobie z problemami, ale też zastrzega sobie prawo do rządzenia w związku. Nie jest łatwo z taką osobą, gdyż jest ona jednocześnie namiętna, ale też i zaborcza.

Zdrowie: Zdrowotnie mogą objawić się problemy z pęcherzem, dolegliwości nerek.

Otoczenie: Z otoczenia możliwe, że ktoś będzie dosyć surowy wobec was i zechce was ocenić, skrytykować za popełnione błędy. Potrzeba będzie analizy waszych działań i oceny postępowania. Zachować równowagę pomiędzy rozumem, a uczuciem.

Niespodzianki: Może was zaskoczyć pragnienie zabezpieczenia swoich dóbr materialnych, jednak możecie nie wiedzieć jak spożytkować posiadany kapitał i jakim celom go podporządkować. To też rodzaj izolowania się i zbytniego dbania o stan posiadania. Takie skąpstwo materialne.

Ostrzeżenia: Uważajcie na swoje nałogi i zbytnie zagubienie się w marzeniach. Słabość, zniechęcenie i ucieczka w iluzje mogą stać się silniejsze od siły otaczającego świata.

Przesłanie od Archanioła Michała: Modlitwa pomoże w tej sytuacji. Archanioł Michał przypomina, że modlitwa poprawi każdą sytuację, kiedy myślicie, że wszystko sprzysięgło się przeciwko wam. Powierzcie swoje zmartwienia i lęki Bogu i aniołom i bądźcie otwarci na ich rozwiązanie, które mogą być niespodziewane w stosunku do waszych oczekiwań.

 

Dla wibracji 3

Praca: Jakieś nieuporządkowane myśli nie będą dawały  trójkom spokoju. Coś będzie was gnębiło wewnętrznie, udręka i niepokój przysporzą nieprzespane noce. Jednak nie tylko stan umysłu przysporzy lęków, ale dla niektórych trójek to stan pracy na noce zmęczenie troską i obowiązkami rodzinnymi spowodują zakłócenia snu.

Finanse: Trójki powinny zadbać o równowagę emocjonalną, a przede wszystkim o pozytywne myślenie i nie zamartwianie się na zapas. Wasz umysł zaprzątają jakieś sprawy, które niosą ze sobą smutek i załamanie, możliwe, że to dotyczy wasze stanu finansowego. To stan przejściowy, zdolność przetrwania niesie nadzieję na rozwiązanie.

Uczucia:  W uczuciach będzie stabilnie, namiętnie i harmonijnie. Postaracie się o odprężenie od codzienności, jakieś małe wypady poza miejsce zamieszkania. Korzystanie z chwil wolności, cieszenie się naturą, kontakty towarzyskie, wiara w sprzyjający los.

Zdrowie: Wszelkiego rodzaju płyny w organizmie, defekty genetyczne spowodowane nieprawidłową budową genów i chromosomów. Zadbać o równowagę emocjonalną.

Otoczenie: Otoczenie będzie sprzyjające do korzystnych transakcji, udanych operacji finansowych.  Ktoś kto wytrwale dochodzi do celu, posiada swoją działalność, może okazać się waszym wiernym przyjacielem.

Niespodzianki: Świadomie rozpoznacie własne potrzeby i możliwości i będziecie dążyli do osiągnięcia jakiegoś celu. Narodzi się w was nowy projekt, plan, będziecie mieli twórcze pomysły i tylko od was zależy czy wystarczy wam silnej woli do zrealizowania i urzeczywistnienia tego co chodzi wam po głowie.

Ostrzeżenia: Z jednej strony pomysły i plany, ale czy wystarczy odwagi, silnej woli i optymizmu. Karty ostrzegają przed słabością załamaniem psychicznym, a już co niedopuszczalne sięganie po alkohol i narkotyki.

Przesłanie od Archanioła Michała: Praca nad uzdrawiająca energią, to przesłanie jakie Archanioł Michał zachęca aby poprosić wykwalifikowanego uzdrowiciela do uzdrowienia swojej energii, popracować nad sobą, zapisać się na kurs, sesję, aby wzmocnić swoją energię, witalność, optymizm, chęć do działania.

 

Dla wibracji 4

Praca: W pracy otrzymacie nagłe wiadomości, propozycje, wobec których nie pozostaniecie obojętni i poczynicie pierwsze kroki. Wiara w pomyślność przedsięwzięcia zachęci was do działań, jak i innych do współpracy. Jeżeli do tej pory był zastój i nic się nie działo, to nareszcie coś ruszy.

Finanse: Poczynicie jakieś dalekowzroczne plany dotyczące spraw finansowych. Głównie będą one związane z jakąś podróżą, wycieczką, tym co dalekie, nieznane, a jakaś siła wewnętrzna  i pragnienie poznania będzie popychało waszą duszę. Wszelkie interesy, sprawy organizacyjne, handlowe i finansowe w tym miesiącu powiodą się.

Uczucia: W związkach bez zmian, może zakraść się pustka wewnętrzna, obojętność. Dla tych co czekają na deklarację od partnera, nie będzie jej, nie widać rozwoju, postęp, a raczej zastój.

Zdrowie: Może wystąpić zapaleni wyrostka robaczkowego, nudności, wymioty, zaparcia, bolące nogi.

Otoczenie: Ktoś z otoczenia będzie chciał z wami przebywać czy to w relacji bliższej partnerskiej, czy tez przyjaźni koleżeńskiej.  Będzie też musiał podjąć odpowiednią decyzję i dokonać jakiegoś wyboru, nie tylko dotyczącego spraw partnerskich.

Niespodzianki: Będziecie mieli do czynienia z energicznym mężczyzną, ktoś o silnej indywidualności i charakterze przywódcy. To może być szef z pracy, lekarz,  partner,  ktoś kto wywiera silny wpływ na wasze życie i wszystko wokół niego się kręci.

Ostrzeżenia: Może się przytrafić zachwianie wewnętrznej równowagi, z powodu np.: utraty pracy, jakiejś negatywnej zmiany, która wyda się wam bezcelowa i bezowocna. Czwórki nie lubią zmian, a pragną trwałych więzów z ludźmi i własną pracą.

Przesłanie od Archanioła Michała: Jesteś na właściwej drodze, czyli jest to dobry czas, aby rozpocząć nowy projekt, wprowadzić pozytywne zmiany. Wasze działania idą w dobrym kierunku do osiągnięcia życiowego celu i wewnętrznego spokoju. Anioły strzegą was i ochraniają na każdym kroku.

 

Dla wibracji 5

Praca: W pracy będziecie czujni i gotowi do walki. Wasza inteligencja i spryt pomoże wam w wykorzystaniu sytuacji, aby odnieść dla siebie jak największe korzyści. Musicie  jednak uważać, bo kto "mieczem wojuje, to od miecza ginie  "czyli nie ranić rywali ciętym słowem wykorzystując ich słabości. Nie wdawajcie się w spory, gadulstwa  i pośpieszne wydawanie sądów. Nie mieszać się do spraw które was nie dotyczą.

Finanse: W finansach mogą być niespodziewane wydatki na sprawy urzędowe, sądowe, lekarza. Działać będziecie kierując się chłodna kalkulacją i rozumem.

Uczucia: Dla piątek ogólnie nie tylko uczuciowo, to nie będzie łatwy miesiąc. Charakter piątek i tak jest nieprzewidywalny i wybuchowy i ten miesiąc zapowiada się także na gwałtowne rozstrzygnięcia, konflikty, nieporozumienia. Będziecie zachowywać się  zdecydowanie, ale może wam brakować rozsądku w działaniu.  W uczuciach wybuchowość, nieporozumienia i brak taktu może doprowadzić do nieustannych konfliktów w związku.

Zdrowie: Możecie czasami popadać w melancholię, złudzenia i iluzje. Uważać na to co spożywacie, gdyż mogą wystąpić alergie, zatrucia pokarmowe. Zmiana diety będzie wskazana.

Otoczenie: Otoczenie będzie sprzyjające. Czka was jakieś nowe przedsięwzięcie, które może okazać się trudne, ale dzięki zaangażowaniu i energii będziecie działać wytrwale pełni wiary w udany projekt.

Niespodzianki: Będziecie pełni zapału i wiary we własne siły.  Praca będzie was uskrzydlać i pobudzać do działania. Wasze pragnienia zostaną zrealizowane, a przyszłe sukcesy będziecie zawdzięczali sobie dzięki wytrwałości i nauce.

Ostrzeżenia: Uważajcie na lekkomyślność i infantylny sposób reagowania, który ma swoje źródło w niepewności i zbyt emocjonalnym stosunku do życia.

Przesłanie od Archanioła Michała: Miej oczy szeroko otwarte na cel -to przesłanie które przekazują wam aniołowie, abyście skupili się na własnym celu. Dzięki poświęceniu się ważnej pracy wszelkie pragnienia są możliwe do zrealizowania. Miejcie wiarę i działajcie.

 

Dla wibracji 6

Praca: Szóstki nie będą w pracy pokorni, a raczej wszelkie ataki na nich zostaną odparte. Atmosfera we wrześniu może nie wyglądać najlepiej, więc lepiej jak będziecie unikali wszelkich konfliktów i sporów. Ktoś młody może zachowywać się gwałtownie, wybuchowo i nie przebierać w słowach, raniąc bez zastanowienia i rozsądku.

Finanse: Nie będziecie skupiali się na finansach, a sprawy pojednania, związku, zajmą wasz umysł. Sprawy finansowe bez zmian, nie widać polepszenia, ale też i niespodziewanych strat.

Uczucia: Możecie poczuć się samotni. To miesiąc bierności, aczkolwiek nadziei na lepsze jutro  dla tych co są samotne. W związkach poświęcenie si, ale też skrytość.

Zdrowie: W zdrowiu może wam dokuczać żołądek, pęcherzyk żółciowy.

Otoczenie: Wasze myśli będzie zajmował ktoś z otoczenia, kto się wam podoba i będziecie snuli fantazje poddając się nastrojom, lecz uważajcie aby nie zagubić się w realnym świecie.

Niespodzianki: Może zaskoczyć was ktoś młodszy, kto zechce zaprosić was na jakąś uroczystość, ślub, spotkanie. To miła i serdeczna osoba.

Ostrzeżenia: Nadal możecie przezywać zawód miłosny, zranienie, chociaż pragnieniem waszym będzie wyzwolenie się z apatii i złych układów. Jednak nowe znajomości to lęk, który bardziej obezwładnia was, niż cierpienie zadawane przez bliskich.

Przesłanie od Archanioła Michała: Zbadaj swoje możliwości, to przesłanie, które podpowiada, że ciężko pracowaliście na to co posiadacie, a teraz czas na alternatywy. Ważne w tym wszystkim jest szczerość z samym sobą i autentyczność. Wasze potrzeby będą zaspakajane w łagodny i kochający sposób, tylko uwierzcie, że wszystko jest możliwe.

 

 Dla wibracji 7

Praca: W pracy zapowiada się walka, taka szarpanina wewnętrzna i zewnętrzna, tak jak byście nie mogli uwolnić się i jesteście tam z przymusu. Jakiś problem staracie się rozwiązać i znaleźć wyjście z tej niekorzystnej sytuacji wdając sie przy tym w kłótnie, spory i dyskusje. Jednak wasza niepewność i brak konsekwencji w działaniu spowoduje, że konflikt się przeciągnie, a wy będziecie już tym zmęczeni. 

Finanse: Wydatki mogą dotyczyć remontu domu,  który się przedłuża z powodu nie wystarczających zasobów w portfelu. Jak również na leczenie, badania, pobyt w sanatorium, szpitalu czyli na poprawę zdrowia.

Uczucia: W tej sprawie możecie odczuwać samotność. Nawet bycie w związku nie oznacza zadowolenia, a raczej poświęcenie się i ukrywanie niezadowolenia.

Zdrowie: O zdrowie w tym miesiącu zadbacie, w postaci odpoczynku od pracy, wyjazdu w celach poprawienia swojego stanu. Mogą pojawić się jakieś dolegliwości związane z sercem.

Otoczenie: Od otoczenia będziecie się izolować. Jednak zamykanie się w sobie, nie jest rozwiązaniem problemów. Należy spokojnie zebrać siły i zrobić następny krok. 

Niespodzianki: Czeka was jakiś wyjazd w miejsce dosyć daleko oddalone od miejsca zamieszkania, nawet to może być zagranica.

Ostrzeżenia: Uważajcie żeby nie dopadła was jakaś choroba, gdyż możecie odczuć słabość, brak witalności, tłumione wewnętrznie uczucia zaczną was niszczyć od środka. 

Przesłanie od Archanioła Michała: Osłaniaj się - Archanioł Michał osłania was przed przykrą energią  szczególnie, że będziecie teraz wrażliwi na emocje i  energię. Jednak tez sami sobie dopomóżcie unikając sytuacji w której wyrażany jest gniew, lub istnieje współzawodnictwo. Nie nadużywajcie też używek, gdyż to spowoduje osłabienie energii. Noście przy sobie coś co będzie was chroniło np.: czarny obsydian.

 

Dla wibracji 8

Praca: W pracy stabilnie, ale ósemkom przydałby się odpoczynek, szczególnie odprężenie psychiczne. Nie można żyć w nieustannym napięciu, gdyż zrujnujecie sobie tym zdrowie. Możliwe, że w tym miesiącu to się uda i poprawicie swój stan, który wygląda jak w letargu.

Finanse: W tej dziedzinie zapewne nie jest najgorzej, ale ósemki będą wszystkim się zamartwiać, wyolbrzymiać problemy i będą chcieli wszystkich uszczęśliwić na siłę. Czekaja was bezsenne noce i lęki o podłożu nerwicowym.

Uczucia: Uczuciowo możecie odczuwać, kryzys, pustkę duchową, taki stan bycia w potrzebie. Zdarzenia jakie się wam przytrafiły spowodowały, że czujecie się nieszczęśliwi. W związkach wzajemne wspieranie się, trzymanie się razem, pomimo trudności i kryzysu.

Zdrowie: Mogą odezwać się dolegliwości kręgosłupa, dyskopatia, układ kostny, zapalenie stawów.

Otoczenie: Otoczenie będzie sprzyjające, będziecie świadomie podążali do jakiegoś celu. Nowe pomysły, projekty, plany oparte na rzetelnych podstawach matematyki i geometrii.

Niespodzianki: Będziecie o coś walczyli, udowadniali, dyskutowali z grupą ludzi, gdzie każdy będzie chciał udowodnić swoją rację. Spór i konflikty, które mogą nie być w dalszym ciągu rozwiązane.

Ostrzeżenia: Nie trwońcie energii na rzeczy powierzchowne, błahe i nie ulegajcie innym. Jakieś złe  nowiny będą wymagały od was szybkiej reakcji i rozmów.

Przesłanie od Archanioła Michała: Bierz pod uwagę swoje sny. Upewnijcie się, że macie wystarczająco dużo snu, a to co się wam przyśni zapisujcie. Gdy nauczycie się symboliki, wtedy odczytacie wiele wskazówek dotyczących waszych życiowych celów.

 

Dla wibracji 9

Praca: Dziewiątki w pełni zaangażują się w realizację swoich celów i zamierzeń. Gotowi jesteście do podjęcia ryzyka, zawalczenia i obrony swoich poglądów, stanowiska. To może być miesiąc waszego sprawdzenia się, mierzenia swoich sił, chcąc sobie coś udowodnić.

Finanse: Powodzenie w sprawach materialnych. Miesiąc stabilności i bezpieczeństwa finansowego. Będziecie konsekwentni w działaniach, odpowiedzialnie wykonując swoją pracę.

Uczucia: Możecie być władczy, chłodni i dumni. Jednak świadomi jesteście swojej odpowiedzialności. Niektóre dziewiątki powinni uświadomić sobie jaką rolę chcą pełnić w związku i obiektywnie ocenić sytuację.

Zdrowie: Jakieś stany zapalne dadzą znać o sobie, zaburzenia metabolizmu, problemy występujące w obrębie głowy, przemęczenie fizyczne.

Otoczenie: Z otoczenia dobre wpływy i kontakty z rodziną u której widać dobrobyt, szczęście, zamożność.

Niespodzianki: Los może was w tym miesiącu mile zaskoczyć i obdarować tym czego się nie spodziewacie. Przygotujcie się na zmiany i na to co ześle wam los.

Ostrzeżenia: Możecie nie mieć odwagi, aby uwolnić się od kogoś, czegoś i upomnieć się o swoje prawa.

Przesłanie od Archanioła Michała: Modlitwa pomoże w tej sytuacji. Archanioł Michał przypomina, że modlitwa poprawi każdą sytuację, kiedy myślicie, że wszystko sprzysięgło się przeciwko wam. Powierzcie swoje zmartwienia i lęki Bogu i aniołom i bądźcie otwarci na ich rozwiązanie, które mogą być niespodziewane w stosunku do waszych oczekiwań.

 

Dla wibracji 11

Praca: W pracy jedenastki dobrze będą sobie radzili, a nawet mogą mieć jeszcze drugą dodatkową pracę. Tu będziecie stwarzali takie poczucie lekkości, ryzykanctwo, dopilnujecie własnego interesu i spraw materialnych.

Finanse: W finansach możliwa jakaś inwestycja, może kupowanie działki, domu gdzieś poza miastem. Będzie stabilnie, a nawet znajdziecie czas na odpoczynek i zabawę.

Uczucia: W uczuciach będziecie wymagający  i władczy zachowując asertywność i kierując się rozumem niż sercem. Może też wpływ mieć na wasze uczucia kobieta, matka, teściowa, lub ktoś z otoczenia, gdzie jej słowa będą trafne pod względem oceny.

Zdrowie: Zdrowotnie mogą pojawić się zapalenia nerwów, ucisk nerwów na skutek zwyrodnienia kręgów.

Otoczenie: Możecie korzystać z usług jakiegoś terapeuty, psychologa, lekarza. Jeżeli byliście z kimś w konflikcie w tym miesiącu nastąpi pojednanie. 

Niespodzianki: Zaskoczy was ktoś kto ocenia i wydaje osądy, to może być sędzia, policjant, ktoś na stanowisku, nie koniecznie miły i pobłażliwy.

Ostrzeżenia: Uważajcie na swoją powierzchowność i lekkomyślność, a także na emocje, nerwowość, oziębłość, brak równowagi emocjonalnej.

Przesłanie od Archanioła Michała: Bądź wyrozumiały dla samego siebie. Nie obwiniaj się za swoje niedoskonałości i nie wymagaj od siebie zbyt wiele. Dajesz z siebie wszystko w okolicznościach w których się znajdujesz. Zwolnij, zrób sobie przerwę i bądź dobrym dla samego siebie.

 

Dla wibracji 22

 Praca: W pracy sporo energii umysłowej. Czeka was wytężona praca, gdzie trzeba będzie analizować, kalkulować i wykazać się sprytem i przebiegłością. Czasami trzeba użyć podstępu, aby wyprzedzić konkurencję i zjednać sobie klientów.

Finanse: Wprawdzie nie widać w tym miesiącu poprawy, ale dacie radę utrzymać się na takim poziomie jak poprzednio. Wasz upór, działanie i ciągła walka z przeciwnościami, jeszcze bardziej wzmocni  was i zagrzeje do stawiania oporu.

Uczucia: Mogą być flirty, romanse, ale tylko w świecie wirtualnym. Związki, gdzie każdy żyje w swoim świecie marzeń i potrzeb.

Zdrowie: Zdrowotnie coś może was przygnębić, jakieś niedotlenienia i spowolnienie procesów myślowych. Uważać także na nerwice, lęki, fobie. Nawroty chorób, które są niedoleczone, lub nie da się do końca wyleczyć.

Otoczenie: Zbyt dużo obowiązków. Jakaś presja wywierana z zewnątrz, przez kogoś co spowoduje przeciążenie pracą.

Niespodzianki: Ktoś kto jest uzależniony o alkoholu, może sprawiać wam przykrość, może być złośliwy, arogancki, agresywny.

Ostrzeżenia: Nie obarczajcie partnera za swój zły los i niedostatek, gdyż słaba odporność psychiczna może doprowadzić do rozpadu związku.

Przesłanie od Archanioła Michała: Pozytywne myślenie, przynosi pozytywne rezultaty. Uwolnij swoje myśli i wypowiedzi, od wszelkich zmartwień lub innych negatywnych czynników osłabiających twoją projekcję. Nie skupiaj się na negatywnych wydarzeniach z twojego życia, a myśl pozytywnie, aby były pozytywne efekty. Skupić się na rozwiązaniu problemu, a nie na obwinianiu siebie i innych.

 

Dla wibracji 33

Praca: W pracy stabilnie i bezpiecznie, a nawet otrzymacie jakąś nagrodę, wyróżnienie, premię. Pracodawca okaże się, że jest hojny i postanowi podzielić się i wyróżnić pracowników.

Finanse: Idą do was pieniądze. To miesiąc dobrego okresu finansowego, korzyści materialnych, owocna realizacja planów.

Uczucia: Coś was przytłoczy i przygnębi. Mogą to być niepowodzenia i przeżycia związane z rozpadem związku, lub smutek z powodu choroby swojej lub czyjejś.

Zdrowie: Lęki o podłożu nerwicowym, bezsenność, zamartwianie się. Może pojawić się katar, powiększenie węzłów chłonnych, duszności, złe samopoczucie i dyskomfort.

Otoczenie: Ktoś z otoczenia niezbyt uczciwy. Uważać na kłamstwa, manipulacje, złośliwość.

Niespodzianki: Może was zaskoczyć przygnębienie, oraz obojętność w kontaktach z ludźmi. Uczucie osamotnienie i indywidualizm. Nie będziecie angażować się w sprawy innych, a opierać się na własnej egzystencji i podążaniu za własnym celem.

Ostrzeżenia: Uważajcie na swoją próżność i samochwalstwo, które może wzbudzić wśród ludzi śmiech i pogardę, a wy potem będziecie traktować wszystkich jak wrogów.

Przesłanie od Archanioła Michała: Napisz o swoich myślach i uczuciach. Jeżeli jesteś zagubiony przez konflikt uczuć i niepewny w którym kierunku pójść, zrzuć pokrywę, żeby osiągnąć wewnętrzny stan prawdy. W ty celu napisz wszystko co myślisz i czujesz. To pomoże osiągnąć wgląd w naturę twoich pragnień.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 4783
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.