Pomocnik
Sugestia

42901 Tarocista Tomasz 2018-08-27 9

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Runy Tarot Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień


Sokół 21.03 -19.04

Dla Zodiakalnych Sokołów będzie to tydzień w którym wiele emocji i ich wybuchowy charakter może wywoływać dość duże poczucie rozdrażnienia.

Sokoły powinny zatem kontrolować swoje emocje, aby tego uniknąć.

W tym tygodniu Zodiakalne Sokoły mogą również zostać narażone na dość duże straty finansowe, które mogą być spowodowane wejściem nie planowane inwestycje pod wpływem i naciskiem osób z bliskiego otoczenia.

Dość duże niezrozumienie najbliższych w wielu podejmowanych decyzjach może okazać się dla Sokołów tylko dolaną przysłowiową oliwą do ognia, a to wszystko za sprawą angażowania się w niewłaściwe przedsięwzięcia przynoszące same problemy i kłopoty.

Ten tydzień dla Zodiakalnych Sokołów będzie naprawdę ciężki i trudny zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym ze względy na duży natłok pracy i obowiązków które będzie dość trudno okiełznać.

Co prawda porozumienie Sokołów z partnerem nie będzie należało do najgorszych to jednak nie powinny one pomimo złego nastroju zapomnieć również o wspólnym spędzeniu chociaż chwili tylko we dwoje.

Może to właśnie rozmowa z drugą połową okaże się być dla Zodiakalnych Sokołów lekiem na całe zło.

Bóbr 20.04. - 20.05

Dla Zodiakalnych Bobrów będzie to tydzień w którym rozpoczną one go od odrobiny ćwiczeń.

Najwyższa pora by codzienne czynności Bobrów stały się codziennością i starały się one wykonywać je na bieżąco nie odkładając niczego na potem.

Pomimo dość dużej ilości wolnego Bobry mogły pomyśleć nad podjęciem się dodatkowych zajęć mogących podreparować ich domowy budżet.

Zodiakalne Bobry w tym tygodniu mogą narazić się bliskim po przez nie do końca przemyślane riposty podczas wszelkich konwersacji, więc lepiej ten czas będzie przemilczeć niż marnować swój czas na bełkot mogący wywołać nikomu niepotrzebne konflikty.

Bobry powinny pamiętać, że nadajemy sens życiu poprzez rozsądne tylko i wyłącznie działania.

Spędzenie również większej ilości czasu z drugą połową powoli Bobrom na jeszcze lepsze poznanie i zrozumienie partnera co przyczyni się do umocnienia ich relacji, więzi i związku.

W sferze zawodowej Zodiakalne Bobry powinny postawić w tym tygodniu na współpracę z ludźmi i uczyć się od tego, co mają do przekazania.

Słuchanie rad udzielanych przez innych mogą przynieść zadowalające efekty.

Tydzień ten dla Bobrów będzie zaliczony do pracowitych, ale i efektywnych.

Jeleń 21.05 - 20.06

Dla Zodiakalnych Jeleni będzie to tydzień w którym strach przed niepowodzeniem może brać górę w każdej sytuacji.

Jelenie muszą zrozumieć, że jest to tylko i wyłącznie efektem własnych myśli i wyobraźni i nie wszystkie działania muszą finalne zakończyć się niepowodzeniem.

Zodiakalne Jelenie ten tydzień powinny przeznaczyć na pracę związaną ze zwiększeniem swojej pewności i wiary w siebie i we własne możliwości.

Ich brak bądź ograniczenie może tylko obniżać efektywność wszelakich działań i osiągania zamierzonych celów.

Jelenie mogą mieć w tym tygodniu dość dużą tendencję do podróżowania i nie powinny się one w tej kwestii się ograniczać, ponieważ nawet spontaniczny wypad z przyjaciółmi może obfitować w przypływ radości i zadowolenia.

W sferze zawodowej Zodiakalne Jelenie mogą pość ofiarą plotek jednak te powinny je zbagatelizować, bo brak reakcji w wielu przypadkach jak i teraz może okazać się najlepszym i najrozsądniejszym zachowaniem.

Czas spędzony przez Jelenie z drugą połową będzie czasem skupionym na rozmowach dotyczących planowania wspólnej przyszłości.

Wolne chwile Zodiakalne Jelenie powinny przeznaczyć na fizyczny odpoczynek w celu regeneracji organizmu po ciężkim tygodniu.


Dzięcioł 21.06 - 21.07

Dla Zodiakalnych Dzięciołów będzie to tydzień w którym mogą one się zmierzyć z nieoczekiwaną i nie dość przyjemną konfrontacją.

Jednak nie powinny one poddawać się jakimkolwiek skrajnym emocjom by nie podejmować decyzji, które okazać się mogą tylko początkiem większego problemu.

Wszelkie planowane inwestycje bądź zakupy powinny również zostać przez Dzięcioły dwukrotnie przemyślane i przeanalizowane by nie spowodowało znacznego pogorszenia się domowego budżetu.

Pojawić się mogą również spory z partnerem wywołane dość dużym brakiem zrozumienia drugiej strony względem wszelakich działań i decyzji Dzięciołów.

Dla Zodiakalnych Dzięciołów dążących do zmian samych siebie ważne jest nauczenie się akceptowania rzeczy, których nie mogą zmienić.

W sferze zawodowej Dzięcioły powinny zachować pełne skupienie i zaangażować w powierzone im zadania w 100% nie rozpraszając się po przez korzystanie w czasie pracy z jakichkolwiek mediów społecznościowych, bo takowe działania mogą zostać zauważone przez pracodawcą i również przysporzyć nie lada problemów, a tych jak widać nie będzie miały w tym tygodniu mało.

Czas wolny Dzięcioły powinny poświecić na pracę ze samym sobą i zmianą dotychczasowych przyzwyczajeń związanych z każdą ze sfer życia.

Łosoś 22.07. - 21.08

Dla Zodiakalnych Łososi będzie to tydzień w którym ich pewność siebie i energia będą sięgały zenitu.

Tymczasowe problemy finansowe Łososi mogą zaś popsuć im w tym czasie zdolność do konstruktywnego myślenia.

Porozumienie z partnerem również będzie zaliczone przez Łososie do dość dobrych po przez znajdywanie wiele kompromisów podczas podejmowania wielu dość ważnych i zarazem kluczowych decyzji.

W sferze zawodowej Zodiakalnych Łososi mogą pojawić się nowe projekty oraz zadania, których wykonania pomimo jakichkolwiek wątpliwości czy też obaw powinny się one podjąć, ponieważ mogą one okazać kluczem do osiągnięcia wielu zawodowych sukcesów.

Na Dzięcioły w tym tygodniu czekają również spontaniczne spotkania w gronie rodziny i bliskich nie związane z jakąkolwiek specjalną okazją.

Zodiakalne Dzięcioły posiadające w tym tygodniu do załatwienia sprawy związane ze sferą prawną mogą liczyć na ich pozytywne rozwiązanie.

Jest to również dobry tydzień na poświęcenie wolnego czasu na wszelkie sprawy związane domem bądź ogrodem.

Niedźwiedź 22.08 - 21.09

Dla Zodiakalnych Niedźwiedzi będzie to tydzień w którym poświecą one czas na robienie rzeczy, które sprawią, że poczują się one zadowolone oraz w pewnej części również spełnione.

W tym tygodniu wydatki Niedźwiedzi mogą przerosnąć ich najśmielsze oczekiwania i na pierwszy rzut oka nieco przerażać, jednak pewne rzeczy i sytuacje są od Nas niezależne i nie będą one niosły za sobą jakichkolwiek poważniejszych problemów finansów.

W sferze prywatnej Zodiakalne Niedźwiedzie mogą oczekiwać dobrego porozumienia z partnerem, ale i również wielu ciekawych rozmów z bliskimi i przyjaciółmi, które mogą okazać się nie tylko przyjemnymi i ciekawymi jak i inspirującymi do wprowadzeniu kilku zmian w wielu sferach życia.

Na Niedźwiedzie również w sferze zawodowej mogą czekać nowe propozycje, które okazać się mogą bardzo kuszące, ale nie będzie rozsądnie podejmować pochopnych decyzji.

Zatem warto dokładnie pomyśleć dwa razy zanim Niedźwiedzie zaakceptują jakąkolwiek propozycję.

Dla Zodiakalnych Niedźwiedzi może być to również tydzień związany z podróżami towarzyskimi oraz rekreacyjnymi, więc powinny one z nich z całą pewnością skorzystać w celu oderwania się od codziennych obowiązków.

Kruk 22.09 - 22.10

Dla Zodiakalnych Kruków będzie to tydzień w którym nie powinny one marnować swojej energii ani czasu na niepotrzebne myślenie o mało istotnych rzeczach, a spożytkować je na bardziej istotne i zarazem kluczowe zajęcia.

W sferze finansowej Kruków może pojawić w tym tygodniu możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy, które będą mogły znacznie przyczynić się do poprawy ich domowego budżetu.

Co prawda na związane Zodiakalne Kruki nie czekają jakiekolwiek niespodzianki ze strony partnera i zaliczą ten tydzień do dość przeciętnych to samotne Kruki mają duże szanse na nawiązanie dość ciekawych relacji z płcią przeciwną mogących okazać się długotrwałymi i bardzo korzystnymi mogącymi przyczynić się do poznania swojej drugiej połowy.

W sferze zawodowej Kruki mogą spotkać się z niezadowoleniem i zazdrością współpracowników po przez radzenie sobie przez Kruki z wieloma ciężkimi zadaniami bez jakichkolwiek problemów przez co nie po raz pierwszy ich efektywność zostanie dostrzeżona przez pracodawcę.

Tydzień ten będzie zaliczony przez Zodiakalne Kruki do dość intensywnych.

Wąż 23.10 - 22.11

Dla Zodiakalnych Węży będzie to tydzień w którym ich zły nastrój może udzielać się drugiej połowie jak i całemu otoczeniu kreując tym samym niepotrzebne negatywne emocje mogące prowadzić do sporów i wielu nieporozumień.

Warto zatem by Węże starały się trzymać wszelkie nerwy na wodzy by uniknąć jakikolwiek konfliktów.

W sferze zawodowej Zodiakalne Węże wszelkie zadania wykonywać będą z wielką dbałością o nawet najmniejsze szczegóły dzięki czemu zostanie ona doceniona przez szefa i uznana za pracę wykonaną na najwyższym poziomie.

Ten tydzień dla Węży jest idealnym czasem na wszelkiego rodzaju krótkoterminowe inwestycje, które mogą przynieść zadowalające korzyści finansowe.

Zodiakalne Węże mogą odczuwać również dość nagłe spadki energii, więc wolne chwile powinny przeznaczyć one na odpoczynek i wszelkie czynności związane z relaksem.

Sowa 23.11 - 21.12

Dla Zodiakalnych Sów będzie to tydzień który będzie obfitował w wiele miłych i ciekawych spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

Sowy w tym tygodniu nie będą narzekały na nudę w żadnej ze sfer życia, ponieważ nie będą one miały chwili wytchnienia.

W sferze zawodowej Zodiakalne Sowy zostaną zasypane wieloma nowymi zadaniami i projektami z którymi będą radziły sobie one bez większych problemów kończąc je tym samym na czas.

Sowy w tym tygodniu również mogą liczyć na poprawę finansów i podreparowanie domowego budżetu.

W relacji z partnerem na Sowy czekać będzie nie tylko dobre porozumienie, ale przede wszystkim czas umożliwiającym im spędzeniu miłych chwil tylko we dwoje, których od pewnego czasu z pewnością pomiędzy nimi brakowało.

U Zodiakalnych Sów w tym tygodniu w sferze zdrowia mogą wystąpić pewne problemy dotyczące chwilowych bólów głowy.

Jest to dla Sów również idealny czas na spędzenie czasu poza domem na świeżym powietrzu.

Gęś 22.12 - 19.01

Dla Zodiakalnych Gęsi będzie to tydzień, który pozwoli im uwolnić się od trudnych i aktualnych problemów. 

Tak czy inaczej znajdą one sposób, aby opuścić swoją listę priorytetów i zająć się w końcu rzeczami i sprawami, które już zbyt długo zostawały odkładane na później.
Niektóre z negatywnych wydarzeń w tym tygodniu mogą być związane z różnego rodzaju formami oszustw, prowokacji czy też intryg.

Dlatego też Zodiakalne Gęsi powinny mieć się na baczności.

Niezależnie od tego, jak rozwiną się te wydarzania będzie to podstawą do nieprzyjemnych doświadczeń. 
W ciągu tygodnia całą uwagę Gęsi będą skupiały ważne wydarzenie związane z kobietą.

Nowo zawarta znajomość może przynieść im z czasem wiele korzyści. 

W tym czasie również możliwa jest rozmowa lub spotkanie z mężczyzną, który

sprowokuje Zodiakalne Gęsi do zmiany planów, idei lub postawy wobec konkretnej osoby. 
Tydzień ten może przynieść również nieoczekiwane spotkania poza domem.

Wydra 20.01 - 18.02

Dla Zodiakalnych Wydr będzie to tydzień w których zwrócą one dość dużą uwagę na ważne wydarzenie z udziałem chłopca lub młodego mężczyzny z grona rodziny bądź bliskich i będzie chodzić o jego wykształcenie, karierę lub rozwój.
 Tydzień ten dla Zodiakalnych Wydr będzie dobry dla rozwoju zawodowego. 

Będą miały one teraz więcej obowiązków i pracy oraz od dawna oczekiwaną

możliwość pokazania swoich umiejętności przy nowych projektach lub zadaniach.

Będzie to również dobry czas na poszukiwanie nowej pracy lub zdobycie nowych umiejętności. 
Niedźwiedzie będą w stanie poświęcić trochę czasu na rozwiązywanie problemów domowych, jak i spraw związanych z zakupem nowego niezbędnego sprzętu domowego.

Zodiakalne Wydry posiadające własny biznes, mogą zainwestować w narzędzia i inne ważne rzeczy dla swojej firmy.

Niestety niewystarczająca ilość czasu wolnego może negatywnie wpłynąć na kondycję fizyczną Wydr. 

Wydry nie powinny się w tym tygodniu dawać się prowokować i nie wdawać się w zbędne spory czy też dyskusje.

Wilk 19.02 - 20.03

Dla Zodiakalnych Wilków będzie to tydzień w którym będą angażowały się one w różnego rodzaju dokumenty związane z finansami i będą one mogły dotyczyć wszelkie rodzaju kredytów, umów itp.
 Pod wieloma względami tydzień ten będzie dla Wilków korzystny jeśli chodzi o sferę finansową.


Nieprzyjemne wieści, które mogą jednak nadejść w tym czasie mogą powodować nieoczekiwany stres, konieczną podróż jak i odłożenie bardzo ważnych spraw w czasie.
 W ciągu tygodnia otrzymają one zaproszenie lub ofertę, której nie brały w ogóle pod uwagę.


U Zodiakalnych Wilków mogą w tym czasie również wystąpić dość duże problemy w komunikacji z otaczającymi ich ludźmi.
Ten tydzień dla Wilków będzie ważny, ponieważ będą musiały teraz zbudować podstawę, na której swoje działania w tym tygodniu będą musiały zostać ustawione, aby mogły one osiągnąć od dawna pożądany rezultat lub sukces. 

W tym tygodniu rozpocznie się również etap opracowywania przez Wilki ważnych planów, które zaowocują niebawem.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Tarocista Tomasz
Tarocista Tomasz
Tarocista Tomasz, odwiedzin: 42901
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.