Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

2400 Tarocista Tomasz 2018-08-21 2

Horoskop indiański na tydzień 20.08-26.08.2018 r.

Runy Tarot Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
urlop do

Co czeka Wilka, a jaki nastrój będzie miał Sokół? Sprawdź!


Sokół 21.03 -19.04

Dla Zodiakalnych Sokołów będzie to tydzień w którym będę one kipiały energią, którą spożytkują tym samym w należyty sposób.

Sokoły szukające sposobów na zarobienie niewielkich dodatkowych pieniędzy - powinny zacząć inwestować w bezpieczne systemy finansowe.

W środowisku domowym Sokołów będzie to czas skupiony na realizacji wszelkich prac domowych, które zostały przez nie odłożone na przysłowiowe „później".

W sferze zawodowej zaś u Zodiakalnych Sokołów dobry nastrój szefa może sprawić, że praca zmieni się przyjemniejszą niż dotychczas.

Sokoły zaś w związku z partnerem mogą spodziewać powstania pewnych sporów oraz niedomówień, jednak bez obaw bo te, zostaną dość szybko rozwiązane i wyjaśnione.

Bóbr 20.04. - 20.05

Dla Zodiakalnych Bobrów będzie to tydzień w którym ich olbrzymi potencjał intelektualny pomoże w zwalczeniu wszelkich powstałych trudności.

Tylko zachowując pozytywne myśli Bobry mogą zwalczyć ten problem.

Bobry nie powinny dać się zwabić w wątpliwe przedsięwzięcia finansowe, a wszelkie Inwestycje powinny one traktować wyjątkowo ostrożnie.

Zodiakalne Bobry mogą w tym tygodniu otrzymać od bliskich zaskakującą je wiadomość.

Bobry powinny również uważać by nie obiecywać czegokolwiek i komukolwiek, bo może to negatywnie wpłynąć na ich ocenę

I obniżyć ich wiarygodność w gronie osób w którym się obracają.

Większość rzeczy i spraw w tym tygodniu będzie szło po myśli Zodiakalnych Bobrów co również przełoży się na ich dobry nastrój i samopoczucie.

Życie uczuciowe będzie również w jak najlepszym porządku i po przez doskonale porozumienie z partnerem Bobry nie będą miały powodów do narzekań.

Jeleń 21.05 - 20.06

Dla Zodiakalnych Jeleni będzie to tydzień w którym wykorzystają one swoją energię, aby pomóc komuś w niebezpieczeństwie i rozwiązaniu palącego problemu.

Jelenie powinny również pamiętać, że czasami nawet udzielenie bezinteresowanej pomocy może okazać się życiową inwestycją, a nie wszystko można kupić za pieniądze.

Będzie to również dla Zodiakalnych Jeleni dobry czas jeśli chodzi o sferę finansową, więc jest tym samym dobry moment na wybranie się z partnerem na małe zakupy.

Może to przyczynić się do zwiększenia zrozumienie między partnerami.

Będzie to również tydzień dość intensywnej pracy w oparciu o sferę zawodową jednak ta przyniesie zamierzone efekty.

Samotne Zodiakalne Jelenie mają szansę nawiązać nowe znajomości, które mogą przyczynić się to stworzenia długofalowych, a nawet stałych relacji.

To niezbyt dobry tydzień na podróż Jeleni więc wszelkie wyjazdu powinny zostać przełożone przez nie na inny czas.

Zodiakalne Jelenie powinny w tym czasie ograniczyć spożycie kofeiny, ponieważ to może powodować niepotrzebne rozdrażnienie.

Dzięcioł 21.06 - 21.07

Dla Zodiakalnych Dzięciołów będzie to tydzień dobry na rozpoczęcie wszelkiego rodzaju inwestycji mogących poprawić ich dobrobyt i bezpieczeństwo finansowe.

Tydzień ten może przynieść również dodatkowe obowiązki wynikające z kulejącego stanu zdrowia partnera bądź bliskiej osoby, który będzie wymagał ich wsparcia i pomocy.

W sferze zawodowej na Zodiakalne Dzięcioły czekają nowe zadania oraz projekty, które mogą je na pierwszy rzut oka przerażać, jednak finalnie jak się okaże nie będzie tak źle i poradzą sobie one z wszelkimi obowiązkami bez najmniejszego problemu.

W związkach Dzięciołów mogą pojawić się huśtawki nastrój ze strony drugiej połowy, jednak powinny wziąć na to poprawkę bo każdy z Nas ma prawo do gorszego dnia.

W sferze zdrowia zaś Dzięcioły powinny pomyśleć nad wprowadzeniem do swojej diety większej ilości witamin, bo ich niedobór może się niebawem odezwać na różne sposoby.

Łosoś 22.07. - 21.08

Dla Zodiakalnych Łososi będzie to tydzień w którym będą one czerpać przyjemność z wypoczynku.

Będzie to dla nich również idealny dzień na zakup przedmiotów, które będą rosły w wartości.

W tym tygodniu nie którzy z członków rodziny mogą Łososi zajść za skórę jednak powinny one pamiętać, że pewne rzeczy przemilczeć i przymknąć na nie oczy zanim sytuacja wymknie się spod kontroli.

Jednak Łososie mogą spodziewać niespodzianki jaką szykuje na dla nich druga połowa.

W miejscu pracy mogą pojawić drobne problemy na tle kooperacji ze współpracownikami, którzy będą utrudniać im wykonywanie powierzonych zadań.

Ogólnie będzie to również udany tydzień jeśli chodzi o znajdywanie wspólnego języka z partnerem.

Niedźwiedź 22.08 - 21.09

Dla Zodiakalnych Niedźwiedzi będzie to tydzień w którym cała ich uwaga zostanie skupiona na drugiej połowie, ponieważ ta będzie wymagała wsparcia.

Poświęcenie i ciężka praca Niedźwiedzi w tym tygodniu zostaną zauważone i przyniosą im nieco finansowych korzyści.

W sferze zawodowej mogą pojawić się nowe zadania i obowiązki, więc warto by Niedźwiedzie dołożyły wszelkich starań by ukończyć je na czas.

Jeśli chodzi zaś o sferę uczuciową ta u Zodiakalnych Niedźwiedzi to ich relacje z partnerem mogą ulec chwilowemu ochłodzeniu po przez brak zrozumienia

drugiej połowy.Jednak bez obaw będzie to tylko chwilowe.

Niedźwiedzie swój wolny czas w tym tygodniu powinny wykorzystać na dokończenie wszelkich zaległych prac i obowiązków związanych z domem.

Resztki wolnych chwil Niedźwiedzie powinny poświęcić na niezbędny odpoczynek i regenerację sił.

Kruk 22.09 - 22.10

Dla Zodiakalnych Kruków będzie to tydzień w którym mogą one spotkać się z krytyką bliskich z powodu ich nieostrożnego zachowania

I podejmowania zbyt pochopnych decyzji pod wpływem emocji ale i zbyt aktywnego spędzania czasu poza domem na wszelkiego rodzaju rozrywkach.

Kruki nie powinny jednak podchodzić do tego emocjonalnie i starać się wyciągnąć z tego wnioski na przyszłość, które pomogą wprowadzić w nich życie zmian, które z pewnością wyjdą im na dobre.

U Zodiakalnych Kruków mogą pojawić również problemy w komunikacji i porozumieniu z partnerem przez co będą one miały wrażenie, że cały Świat jest przeciwko nim.

W sferze zawodowej Kruki mogą liczyć na dobre porozumienie z pracodawcą oraz współpracownikami.

Zodiakalne Kruki w tym tygodniu powinny uważać na osobę, która może próbować wprowadzić je w błąd lub przekazać im informacje, które mogą ci zaszkodzić.

Swój wolny czas Kruki powinny przeznaczyć na poświęcenie większej uwagi partnerowi oraz szczere rozmowy na każdy temat.

Wąż 23.10 - 22.11

Dla Zodiakalnych Węży będzie to tydzień w którym powinny one trzymać swoje nerwy na wodzy nawet, gdy mają do czynienia z trudną sytuacją.

Jak powszechnie wiadomo nie ma takich problemów na które nie znalazło by się rozwiązanie.

Węże swój wolny czas mogą przeznaczyć na udział w spotkaniach towarzyskich, które zdecydowanie poprawią ich nastrój.

W sferze zawodowej Węże czeka wiele niespodzianek i to niekoniecznie pozytywnych, które doprowadzić do nie przyjemniej rozmowy z pracodawacą.

Będzie to dla Węży dość trudny i ciężki tydzień jednak po każdej burzy wychodzi słońce.

Jest również niezbyt dobry czas na jakiekolwiek na podróże.

W związku partnerskich Węży może nastać czas błogiej ciszy i skupienia się każdej ze stron na własnych potrzebach i problemach.

Warto zatem by Zodiakalne Węże pomyślały w tym tygodniu nad tym czego tak naprawdę oczekują od życia.

Sowa 23.11 - 21.12

Dla Zodiakalnych Sów będzie to tydzień w który może przynieść problemy finansowe psujące ich zdolność do konstruktywnego myślenia.

Wszelkie powstałe nieporozumienia z bliskimi zostaną u Sów rozwiązane i wyjaśnione.

Sowy mogą liczyć w tym tygodniu na dobre porozumienie z partnerem i wiele miłych spędzonych chwil tylko we dwoje, które przyczynią się do umocnienia ich więzi jak całej relacji.

Tydzień ten w sferze zawodowej Sowy powinny przeznaczyć na zaplanowanie wszystko dokładniej niż do tej pory, aby uzyskać satysfakcjonujące wyniki.

Dzięki temu panujący wokół Sów chaos w bardzo łatwy sposób może zostać (dość szybko) opanowany.

Zodiakalne Sowy powinny wystrzegać się w tym tygodniu niepotrzebnych komentarzy wynikający z zachowań otaczających ich osób.

Jest to również idealny czas na aktywniejsze spędzenie wolnego czasu poza domem.

Gęś 22.12 - 19.01

Dla Zodiakalnych Gęsi będzie to tydzień w którym negatywne emocje będą brały górę i odbijały się na relacji z partnerem.

Jeśli to możliwe Gęsi powinny dołożyć wszelkich starań by swoje nerwy trzymać na wodzy i najlepszym

rozwiązaniem będzie zniknięcie jakiś z oczu drugiej połowie i poświęcenie tego czasu na ochłonięcie i ujarzmienie swojej złości.

Zyski pieniężne niestety również nie bedą szły zgodne z oczekiwaniami Zodiakalnych Gęsi co tylko pogorszy ich nastrój i samopoczucie.

Mogą one jednak liczyć na pomoc i oparcie ze strony przyjaciół, którzy zawsze służą swoją pomocną ręką.

W sferze zawodowej Gęsi mogą liczyć na wiele pozytywnych wydarzeń, które przyczynią się do umocnienia ich pozycji.

Zodiakalne Gęsi swój wolny czas powinny przeznaczyć na odpoczynek i przygotowanie nowego, lepszego planu na przyszłość.

Wydra 20.01 - 18.02

Dla Zodiakalnych Wydr będzie to tydzień w którym nie będą one narzekały na stan zdrowia oraz zmęczenie pomimo napiętego harmonogramu, ale nie powinny one traktować życia jako oczywistego, zdając sobie sprawę, że nie samą pracą i pieniędzmi człowiekiem żyje.

Wiele z ważnych planów i projektów Zodiakalnych Wydr zostaną zrealizowane, przynosząc tym samym oczekiwane zyski finansowe.

Partner może wymagać uwagi i rozmowy dlatego, też Wydry powinny znaleźć chociaż chwilę na rozmowę i wspólne spędzenie czasu przy przysłowiowej „kawie"

Dla Zodiakalnych Wydr będzie to tydzień wielu spotkań i podróży biznesowych mogących przynieść nieoczekiwane profity.

Poświęcenie wolnego czasu na regeneracje organizmu po przez poddanie się wszelkiego rodzaju masażom oraz zabiegom może okazać się dla Wydr właśnie tym czego tak naprawdę na chwilę obecną potrzebują.

Wilk 19.02 - 20.03

Dla Zodiakalnych Wilków będzie to tydzień w którym problemy finansowe będą głównym źródłem stresu.

Zatem Wilki powinny przygotować całkowicie nowy plan rozchodów i przychodów, mogący okazać się wielce pomocny w zarządzaniu nadwyrężonym budżetem domowym.

Zodiakalne Wilki w tym tygodniu muszą zachować dość dużą ostrożność - cierpliwość i trzeźwość umysłu podczas pracy z ludźmi w pracy.

W życiu prywatnym Wilków będzie panowała harmonia oraz spokój zarówno jeśli chodzi o relację z partnerem jak i bliskimi.

Wilki powinny się również postarać się nie przenosić pracy do domu, spędzając przy tym więcej czasu na świeżym powietrzu. 

W zdrowym ciele - zdrowy duch. Długie spacery są najlepszym lekarstwem na wszystko.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

urlop do
Tarocista Tomasz
Tarocista Tomasz
Tarocista Tomasz, odwiedzin: 2400
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.