Pomocnik
Sugestia

5124 Kirke Gaja 2018-03-30 6

Horoskop wiosenny 2018

Tarot Karty Cygańskie Numerologia
Dziedziny: Uczucia Praca Finanse
708 788 266 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Sprawdź jaka będzie dla Ciebie wiosna...


Baran

Dla Baranów to będzie czas rozkwitu emocji, pasji. Zdecydowanie skupicie się na wglądzie, nowej aurze wokoło siebie i zadbacie o to by inni czuli się dobrze. Niektórzy poczują się o wiele młodziej niż wskazuje metryka, Panie zmienią styl ubioru, Panowie zdecydują się na nowe wyzwania również w kwestii własnego ciała i pójdą na siłownię. Rewelacyjny czas dla przyjaciół, nowych znajomości, romansów, jaki i stałe związki rozkwitną i staną się bardziej ekscytujące.

Byk

Dla Byków to czas ekspansji finansowej, zawodowej. Wiosna da nowe możliwości, co do inwestycji, kredytów, a wszelkie duże zakupy, zaplanowane działania finansowe będą strzałem w dziesiątkę. Też kwestia podwyżek, aneksów do umów związanych z awansem jest bardzo możliwa. Byki bardzo chętnie będą inwestować w weksle, rzeczy materialne. Czas wiosny to też szybkie działania, nagłe zwroty akcji, podróże i plany urzędowe np. śluby, zaręczyny, poczęcie dziecka.

Bliźnięta

Dla Bliźniąt okres bardzo wydajna w komunikację słowną, ale i werbalną, wszystko, co zostanie uzgodnione, powiedziane będzie miało bardzo dobry finał. Wszelkie dokumenty na piśmie, projekty, analizy działań dostaną szansę realizacji w bardzo szybkim tempie. Spodziewajcie się też zaproszeń na wyjazdy, na śluby, chrzciny czy też możliwe są wygrane w konkursach, loteriach, wszędzie tam gdzie składamy coś na piśmie. Sprawy lekarskie też ujrzą dobre rozwiązania.

Rak

Dla Raków to czas ogromnego spokoju, stabilizacji. Bardzo mocno skupią się na budowaniu więzi jak i na swym otoczeniu by było w aurze spokoju, opieki wzajemnej. To bardzo dobry okres dla osób starszych jak i naszych rodziców, dziadków, którzy mogą nas zaskoczyć dobrą propozycją, ofertą. Panowie zapragną stabilizacji i bycia poważnymi a Pani chętnie schronią się w objęciach Panów starszych czy też doświadczonych życiowo. To zdecydowanie czas poświęcony swym osobistym potrzebom i czas realizacji ich.

Lew

Dla Lwów to czas spowolnienia, tak jak do tej pory byliście na wysokich obrotach tak teraz będzie czas kontemplacji, rozmyślania, przygotowywania się do nowych działań i celów. Zdecydowanie dobry czas na rekonwalescencję, badania okresowe, czy też sanatorium. Niekiedy ze swym temperamentem możecie czuć się ograniczeni ale w porę zrozumiecie, że warto też ten czas wykorzystać na uregulowanie zaległych spraw urzędowych, odnośnie gruntów, mieszkań, wszelkich własności.

Panna

Dla Panien to czas bardzo pracowity, skupiony na pracy zawodowej, ale też i na takiej, która lubią, pasjonują się, hobby. W tym okresie wręcz stani9e się obsesją ciągłe działanie, bycie w ruchu, eksploracja, dążenie do sukcesu. To wszystko będzie okupione sporym nakładem sił, ale w każdej dziedzinie osiągniecie cel. Bardzo skupicie się na sprawach wyglądu fizycznego, siłownia, aerobik będą dla was istotne. Też więź z naturą będzie silniejsza. Postanowicie więcej działać w ogrodzie.

Waga

Dla Wag to czas nieograniczonej realizacji i siły. Zdecydowanie będziecie mocno dbać o swoje interesy. Pani pokażą swój silny charakter, kreatywność i postanowią na własną rękę działać, założą własne firmy, zrealizują cele zawodowe czy w obrębie rodziny. Panowie też będą mieć nieograniczony potencjał w działaniu. Czas ten pozowali wszystkim podjąć znaczące decyzje, co do związków, umów zawodowych, wszelkich zobowiązań i część się od nich uwolni a inni podejmą decyzje by bardziej zacieśnić owe zależności.

Skorpion

Dla Skorpionów to czas silnej ekspansji w dwóch zakresach. Są to podróże i nauka. Te dwie rzeczy będą najważniejsze i też będą nadawać rytm. Wielu z was zdecyduje się na niespodziewane wyjazdy czy też zmiany miejsca zamieszkania, niektórzy przeprowadzą się ze wsi do miasta i odwrotnie. Też sprawy kursów, szkoleń będą celem i to zrealizowanym, jeśli już się czegoś podejmiecie. To też okres wypoczynku i relaksu poza miastem, na łonie natury. Pojawią się też szanse na zakup domu, działki, ziemi pod zabudowę. Warto skorzystać w tym czasie z takich możliwości i inwestować.

Strzelec

Dla Strzelców to czas poważnych decyzji. Pojawią się sprawy urzędowe, własnościowe, spadkowe. Będą one w tym czasie do rozwiązania i przyniosą korzystny obrót. Warto też w tym okresie byście uporządkowali wszelkie sprawy, które czekają na rozwiązanie od długiego czasu. Pozwoli to uwolnić się od nich raz na zawsze. W tym czasie wzrośnie wasza zasadniczość i tak samo będziecie wymagać od innych porządku, skrupulatności czy przestrzegania zasad. Mogą się też pojawić wzmożone kontrole, w pracy czy na drodze i trzeba uważać na mandaty, kary.

Koziorożec

Dla Koziorożców to czas silnych zmian i przeobrażeń nie tylko emocjonalnych, ale i też mentalnych. Widać zdecydowanie, że większość z was będzie obmyślać i analizować nowe działania i te, które już zaszły w uczuciach, pracy, finansach. Wielu z was nie będzie też w stanie udźwignąć nowych wyzwań, ale to dobrze gdyż na to przyjdzie czas. Teraz pojawią się myśli, nowe cele, plany ale do późniejszej realizacji. Warto w tym czasie robić wszelkie badania kontrolne. Zmniejszcie też zakres odpowiedzialności za innych, nie warto angażować się aż tak mocno.

Wodnik

Dla Wodników to czas bardzo korzystny względem finansów i stabilizacji. Wielu z Was zdecydowanie poczyni kroki by uzyskać kredyt i dostanie go. Możliwe są nowe aneksy do umów dotyczące większych finansów, też bardzo dobry czas na lokaty jak i większe zakupy takie jak mieszkanie, działka, czy domek letniskowy. Pani jak i Panowie będą inwestować w siebie, w swój rozwój jak i wygląd, przeznaczyć mogą na to sporą sumę. Widać też bardzo dobre i solidne kontakty z rodziną, a szczególnie z rodzeństwem poczucie silnej więzi. Też w tym okresie warto inwestować już w wakacyjne plany, wycieczki.

Ryby

Dla Ryb, to bardzo korzystny i wesoły czas. Bardzo dużo spotkań Was czeka, przyjęć, urodzin, a znajomi będą częściej zaglądać do waszych domów. Wy też będziecie więcej czasu spędzać pośród ludzi i na spotkaniach niż w domowym zaciszu. Bardzo dużo radości dadzą dzieci i czas spędzony z nimi. Będziecie bardzo spontaniczni i otwarci na nowe pomysły i to dość odważne, niespodziewane wycieczki czy tez nagła zmiana planów nie będzie zaskoczeniem, a czymś normalnym. Niektórzy zechcą częściej przebywać pośród natur, a jeszcze inni zafundują sobie kupno psa lub kota, bądź innego pupila.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Kirke Gaja
Kirke Gaja
708 788 266 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Kirke Gaja, odwiedzin: 5124
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.