Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

8363 Ayla 2018-03-26 5

8 Znaków Anielskiej Opieki

01 Ayla
POLSKI 
Tarot Jasnowidzenie i Wizjonerstwo Biała Magia
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Wsparcie duchowe
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...451 4.62 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...078 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Anioł Stróż czuwa nad nami. Sama pewność tego faktu daje wielki komfort i wzmacnia poczucie bezpieczeństwa. Jak zapewne wiecie są proste sposoby odszukania w literaturze imienia wasz ego Anioła Stróża. Jest także wiele widocznych znaków, które wskazują na jego szczególną opiekę roztoczoną nad człowiekiem w danym momencie życia. Znaki te były i są zauważane przez tysiące osób na całym świecie. Są to cenne wskazówki, które pomagają znaleźć odpowiedzi na pytania jakie nurtują ludzi.


Teraz podam osiem najczęściej występujących znaków, poprzez które anioły przemawiają do nas. Jest to podstawowe ABC by ustalenie anielskiej obecności w waszym życiu stało się łatwiejsze.

1. Mrowienie na czubku głowy. Wiele osób na pewno odczuwało to specyficzne uczucie. Zawsze gdy występuje nie pozostaje nie zauważone. Jest to mrowienie zaczynające się na czubku głowy i spływające w dół aż do karku. Mrowieniu towarzyszy fala ciepła bądź gorąca. Jest to znak, że osoba ma wytworzoną z Aniołem Stróżem wyjątkowo mocną więź. Jest to więź poprzez czakrę korony. Anioł zwykle sygnalizuje w ten sposób, że chce z nami porozmawiać. Taką więź posiadają osoby mocno zaangażowane, dbające o rozwój duchowy, które często rozmawiają ze swoim Aniołem Stróżem.

2. Dzieci i zwierzęta. Mogą one widzieć to czego ludzie dorośli często nie potrafią zobaczyć. Jeśli nasz czworonożny pupil uparcie patrzy w określone miejsce pokoju lub jeśli maleńkie dziecko śmieje się do kogoś kogo Ty nie widzisz to znak, że Anioł jest obok. Nastawienie zwierząt i dzieci jest w przypadku anielskiej obecności spokojne i radosne.

3. Sen nazywany jest przez świadomych oknem do naszej duszy. Anioł Stróż osobiście ukazuje się we śnie lub zostawia nam we śnie wiadomość i daje wskazówki. W obu przypadkach po przebudzeniu mamy mocne poczucie jego obecności. Jest to poczucie wszechogarniającej nas pewności. Po prostu wiemy, że Anioł był w naszym śnie.

4. Anioł manifestujący się w kształtach chmur. Kształty niektórych chmur układają się tak, że dosłownie widać w nich formy anielskich postaci. Zawsze łatwo je rozpoznać i jest to jeden z łatwiejszych do odczytania znaków. Obłoki mogą przyjmować zarówno kształt skrzydlatych anielskich postaci, jakrównież przyjąć formę serca, obrączki czy innego symbolu. Symbole z chmur są jednak zawsze odpowiednio dobrane, stanowią klucz do nurtującego nas problemu.

5. Kolorowe, mocno świetliste kule tzw. orby. Wiele osób dostrzega je wokół swej przestrzeni. Często takie osoby myślą, że mają początki problemów z wzrokiem: ) Jest to jednak niechybny znak anielskiej obecności. Można też takie kule - orby zobaczyć na zdjęciu skupione wokół danego miejsca czy osoby. Jasne świetliste kule, bez względu na ich rozmiar, to znaki unoszących się w przestrzeni aniołów.

6. Błogi zapach pojawiający się zwykle dosłownie znikąd. Jeśli nie potrafimy wytłumaczyć źródła takiego zapachu oznacza, że jest to mocny sygnał manifestacji anielskiej na naszym planie fizycznym. Właśnie takie znikąd przybyłe zapachy - słodkie lub szczególnie dla nas przyjemne, to mocny znak, że Anioł podaje nam pomocną dłoń. Jest to jeden ze sposobów w jaki Anioł informuje nas, że jest przy nas i wspiera nasze działanie.

7. Białe pióro znalezione w najbardziej nieoczekiwanym miejscu. Jest to niezawodny i najbardziej powszechny znak, że Anioł jest blisko nas, i że mamy anielskie wsparcie.

8. Liczby związane z aniołami. Chodzi o liczby wyświetlające się np. w miejscach publicznych.  To dość powszechny sposób w jaki Anioł stara się zwrócić naszą uwagę na swoją obecność. Mogą to być liczby, które są szczególnie dla nas ważne jak np. data urodzenia, ważna rocznica itp. Mogą to być również cyfry magiczne związane z aniołami, takie jak 333 lub 11:11. Jeśli takie cyfry często zwracają naszą uwagę w miejscach publicznych, na zegarach, witrynach, środkach komunikacji itp., jest to niechybnie znak. Tak nasz Anioł manifestuje nam swoją obecność i wsparcie, bądź  też zwraca nam uwagę na coś ważnego.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Ayla
Ayla
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...078 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Ayla, odwiedzin: 8363
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.